Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
31 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

A malolaty z 79 to sa ??

> 
Jul_i_anka
pon, 08 maj 2006 - 15:08
No wiec i ja dopisuję się do listy.
Ur 20 listopada 1979. Stan na dzień dzisiejszy jeden mąż i groszek w brzuszku (chyba też jeden ?!?).
Czuje sie troszke opóźniona z tym stanem rodzinnym w stosunku do większosci z was icon_smile.gif

A tak w ogóle to czekałam aż ktoś założy wątek 79tek.
Jul_i_anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,349
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 14:52
Skąd: KR
Nr użytkownika: 3,469




post pon, 08 maj 2006 - 15:08
Post #21

No wiec i ja dopisuję się do listy.
Ur 20 listopada 1979. Stan na dzień dzisiejszy jeden mąż i groszek w brzuszku (chyba też jeden ?!?).
Czuje sie troszke opóźniona z tym stanem rodzinnym w stosunku do większosci z was icon_smile.gif

A tak w ogóle to czekałam aż ktoś założy wątek 79tek.

--------------------
córeczka


synu?
OlivkaMamaNorber...
pon, 08 maj 2006 - 18:44
CYTAT(Julka)
Czuje sie troszke opóźniona z tym stanem rodzinnym w stosunku do większosci z was icon_smile.gif


Spokojnie masz jeszcze czas by nadrobić zaległości icon_cool.gif icon_mrgreen.gif
Do 30-stki dasz radę urodzić dwoje dzieci icon_biggrin.gif icon_lol.gif


Łajka trzymam kciuki icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
OlivkaMamaNorber...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,610
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 20:30
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 401

GG:


post pon, 08 maj 2006 - 18:44
Post #22

CYTAT(Julka)
Czuje sie troszke opóźniona z tym stanem rodzinnym w stosunku do większosci z was icon_smile.gif


Spokojnie masz jeszcze czas by nadrobić zaległości icon_cool.gif icon_mrgreen.gif
Do 30-stki dasz radę urodzić dwoje dzieci icon_biggrin.gif icon_lol.gif


Łajka trzymam kciuki icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Lidka, mama Norberta Dawida (15.09.2002)
i Wiktorii El?biety (8.12.2005)
user posted image
user posted image
iha
pon, 08 maj 2006 - 19:47
Łajka ja też trzymam kciuki icon_biggrin.gif

No to ja jeszcze uzupełnię i dopiszę : jestem kobieta pracująca icon_lol.gif , mam mężulka i córeńkę icon_biggrin.gif i .... akwarium pełne rybek icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

no roczniczek 79 odzywać się !! czekam ciągle na starszą ode mnie icon_lol.gif
iha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 508
Dołączył: pią, 01 paź 04 - 10:25
Nr użytkownika: 2,142




post pon, 08 maj 2006 - 19:47
Post #23

Łajka ja też trzymam kciuki icon_biggrin.gif

No to ja jeszcze uzupełnię i dopiszę : jestem kobieta pracująca icon_lol.gif , mam mężulka i córeńkę icon_biggrin.gif i .... akwarium pełne rybek icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

no roczniczek 79 odzywać się !! czekam ciągle na starszą ode mnie icon_lol.gif

--------------------


Kasia&Hania
pon, 08 maj 2006 - 23:15
CYTAT(Łajka)
Trzymajcie za nas kciuki.

To ja też trzymam mocno. Powodzenia i cierpliwości... icon_biggrin.gif i głowa do góry, pewnie niedługo przeczytamy wesołą nowinę...Sciskam mocno.
Kasia&Hania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 814
Dołączył: czw, 20 kwi 06 - 16:58
Skąd: z domku pod lasem...
Nr użytkownika: 5,622

GG:


post pon, 08 maj 2006 - 23:15
Post #24

CYTAT(Łajka)
Trzymajcie za nas kciuki.

To ja też trzymam mocno. Powodzenia i cierpliwości... icon_biggrin.gif i głowa do góry, pewnie niedługo przeczytamy wesołą nowinę...Sciskam mocno.

--------------------
Kasiulek-mama Hani (24.11.2004)
nasze zdj?cia
user posted image

user posted image
bukalka
wto, 09 maj 2006 - 10:45
Melduje się 30 lipiec 79r.

Kobieta pracująca, mąż , 2 córy , dwa psy.

Witam
bukalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 392
Dołączył: wto, 10 sty 06 - 20:36
Skąd: Siedlce
Nr użytkownika: 4,518




post wto, 09 maj 2006 - 10:45
Post #25

Melduje się 30 lipiec 79r.

Kobieta pracująca, mąż , 2 córy , dwa psy.

Witam

--------------------
user posted imageuser posted image
malgosiak
wto, 09 maj 2006 - 10:59
No to i ja sie wpisze :13 lipca (piatek to byl icon_wink.gif )
Tez jakos opozniona sie wydaje w stosunku do was icon_wink.gif
Maz -1
Brzuch - 1, ale juz calkiem dorodny icon_lol.gif
Zwierzat na stanie- brak
Zawod wyuczony- nauczyciel
wykonywany- kura domowa
Pozno ten watek powstal, juz myslalam, ze tylko ja z 79 jestem icon_wink.gif
malgosiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 632
Dołączył: śro, 15 cze 05 - 14:55
Skąd: Bordeaux/Francja :]
Nr użytkownika: 3,271




post wto, 09 maj 2006 - 10:59
Post #26

No to i ja sie wpisze :13 lipca (piatek to byl icon_wink.gif )
Tez jakos opozniona sie wydaje w stosunku do was icon_wink.gif
Maz -1
Brzuch - 1, ale juz calkiem dorodny icon_lol.gif
Zwierzat na stanie- brak
Zawod wyuczony- nauczyciel
wykonywany- kura domowa
Pozno ten watek powstal, juz myslalam, ze tylko ja z 79 jestem icon_wink.gif

--------------------
Majo (Majeczki)
wto, 09 maj 2006 - 13:13
CYTAT(malgosiak)
Pozno ten watek powstal, juz myslalam, ze tylko ja z 79 jestem wink.gif

Zapewniam was, że jest nas całkiem sporo. Z samego świętokrzykiego jest jeszcze kilka dziewczyn, które się nie zgłosiły wink.gif
Majo (Majeczki)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: wto, 14 cze 05 - 18:55
Skąd: okolice Kielc
Nr użytkownika: 3,269




post wto, 09 maj 2006 - 13:13
Post #27

CYTAT(malgosiak)
Pozno ten watek powstal, juz myslalam, ze tylko ja z 79 jestem wink.gif

Zapewniam was, że jest nas całkiem sporo. Z samego świętokrzykiego jest jeszcze kilka dziewczyn, które się nie zgłosiły wink.gif

--------------------

aniakg
wto, 09 maj 2006 - 20:27
Witajcie!!!
To i ja sie do Was chętnie dołączę i chyba będę najstarsza w tym wątku (puki co). A wieć ja pojawiłam sie na tym świecie dokłądnie 2-ego stycznia 1979 o 20:10.a

Mój stan osobowy to:
- ja w stanie 2w1 do 23.06.2006 (ale wczoraj gin stweirdził, żę napewno bedzei wczesniej bo mam już skórcze)
- mąż
- zwierząt niestety brak:(

obecnie nie pracuje l4 a po porodzie nie wracam do obecnej pracy (umowa do czasu porodu) wiec przez jakiś czas bedę domową mamą.

Łajka ja również trzymam kciuki.

Julka czy ty przypadkiem nie zakładałaś wątku czerwcówek? Jeśłi tak to nadal trzymam kciuki za maluszka i ciebie.

Pozdrawiam i fajnie, żę nas tyle:)
aniakg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,772
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 12:29
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,078

GG:


post wto, 09 maj 2006 - 20:27
Post #28

Witajcie!!!
To i ja sie do Was chętnie dołączę i chyba będę najstarsza w tym wątku (puki co). A wieć ja pojawiłam sie na tym świecie dokłądnie 2-ego stycznia 1979 o 20:10.a

Mój stan osobowy to:
- ja w stanie 2w1 do 23.06.2006 (ale wczoraj gin stweirdził, żę napewno bedzei wczesniej bo mam już skórcze)
- mąż
- zwierząt niestety brak:(

obecnie nie pracuje l4 a po porodzie nie wracam do obecnej pracy (umowa do czasu porodu) wiec przez jakiś czas bedę domową mamą.

Łajka ja również trzymam kciuki.

Julka czy ty przypadkiem nie zakładałaś wątku czerwcówek? Jeśłi tak to nadal trzymam kciuki za maluszka i ciebie.

Pozdrawiam i fajnie, żę nas tyle:)

--------------------





aniakg
wto, 09 maj 2006 - 20:31
CYTAT(iha)
no roczniczek 79 odzywać się !! czekam ciągle na starszą ode mnie icon_lol.gif


to chyba sie doczekałaś. Już nie jesteś najstarsza:) chyba ukradła ci palmę pierwszeństwa, ups icon_lol.gif Wrazie czego wszelkie reklamacje kieruj do moich rodzicieli:) pozdrawiam
aniakg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,772
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 12:29
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,078

GG:


post wto, 09 maj 2006 - 20:31
Post #29

CYTAT(iha)
no roczniczek 79 odzywać się !! czekam ciągle na starszą ode mnie icon_lol.gif


to chyba sie doczekałaś. Już nie jesteś najstarsza:) chyba ukradła ci palmę pierwszeństwa, ups icon_lol.gif Wrazie czego wszelkie reklamacje kieruj do moich rodzicieli:) pozdrawiam

--------------------





iha
wto, 09 maj 2006 - 20:57
CYTAT(aniakg)
CYTAT(iha)

no roczniczek 79 odzywać się !! czekam ciągle na starszą ode mnie icon_lol.gif


to chyba sie doczekałaś. Już nie jesteś najstarsza:) chyba ukradła ci palmę pierwszeństwa, ups icon_lol.gif Wrazie czego wszelkie reklamacje kieruj do moich rodzicieli:) pozdrawiam


oj doczekałam się icon_biggrin.gif , bo ja już przestraszona że taka staruszka, a jak jest tylko 4 dni różnicy to jakoś się lżej robi , że nie tylko ja staruszka ale jeszcze ktoś icon_lol.gif , no bo przecież np. listopad toż to sama młodość icon_lol.gif w porównaniu ze styczniem.

No dobra to może jeszcze ktoś z 1 stycznia się wpisze ? hahah
iha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 508
Dołączył: pią, 01 paź 04 - 10:25
Nr użytkownika: 2,142




post wto, 09 maj 2006 - 20:57
Post #30

CYTAT(aniakg)
CYTAT(iha)

no roczniczek 79 odzywać się !! czekam ciągle na starszą ode mnie icon_lol.gif


to chyba sie doczekałaś. Już nie jesteś najstarsza:) chyba ukradła ci palmę pierwszeństwa, ups icon_lol.gif Wrazie czego wszelkie reklamacje kieruj do moich rodzicieli:) pozdrawiam


oj doczekałam się icon_biggrin.gif , bo ja już przestraszona że taka staruszka, a jak jest tylko 4 dni różnicy to jakoś się lżej robi , że nie tylko ja staruszka ale jeszcze ktoś icon_lol.gif , no bo przecież np. listopad toż to sama młodość icon_lol.gif w porównaniu ze styczniem.

No dobra to może jeszcze ktoś z 1 stycznia się wpisze ? hahah

--------------------


Simson
wto, 09 maj 2006 - 23:55
Widzę, że nas sporo tu jest. icon_lol.gif
Łajka mam nadzieję, że ten bocian wkrótce przybędzie, w każdym razie trzymam kciuki.
Ja również jestem mamą pełno etatową, ale oprócz bycia mamą jestem też studentką. A kiedy pomyslę, że już za rok muszę wrócić do pracy, to aż mną telepie icon_evil.gif
Simson


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,163
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 21:44
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,500

GG:


post wto, 09 maj 2006 - 23:55
Post #31

Widzę, że nas sporo tu jest. icon_lol.gif
Łajka mam nadzieję, że ten bocian wkrótce przybędzie, w każdym razie trzymam kciuki.
Ja również jestem mamą pełno etatową, ale oprócz bycia mamą jestem też studentką. A kiedy pomyslę, że już za rok muszę wrócić do pracy, to aż mną telepie icon_evil.gif

--------------------

Łajka
śro, 10 maj 2006 - 09:12
Dziewczyny dzieki za cieplutkie słowa i za trzymanie kciuków. Lepiej mi sie na duszy zrobiło i nabrałam wiary, ze wkrótce zostanę mamą. U mnie wystąpił problem z prolaktyną, dołączyłam więc do bromkowyh kobietek. To jest piewrszy pełny mój cykl z bromergonem.

Praca nie przejmujcie się, odchowacie Wasze pociechy i wrócicie do niej, na watku starajćych nie jedna by się z Wami zamieniła. Macierzyństwo to najpiekniejsze co nas spotyka. To cud dawać życie i nic nie jest w stanie zastapić tego. Pozdrawiam Was serdecznie icon_biggrin.gif

Liczny ten nasz rocznik icon_eek.gif . Mój tato mówi że na przełomie 78/79 bardzo często były problemy z elektrycznością icon_wink.gif
Łajka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,037
Dołączył: wto, 10 sty 06 - 12:23
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 4,511




post śro, 10 maj 2006 - 09:12
Post #32

Dziewczyny dzieki za cieplutkie słowa i za trzymanie kciuków. Lepiej mi sie na duszy zrobiło i nabrałam wiary, ze wkrótce zostanę mamą. U mnie wystąpił problem z prolaktyną, dołączyłam więc do bromkowyh kobietek. To jest piewrszy pełny mój cykl z bromergonem.

Praca nie przejmujcie się, odchowacie Wasze pociechy i wrócicie do niej, na watku starajćych nie jedna by się z Wami zamieniła. Macierzyństwo to najpiekniejsze co nas spotyka. To cud dawać życie i nic nie jest w stanie zastapić tego. Pozdrawiam Was serdecznie icon_biggrin.gif

Liczny ten nasz rocznik icon_eek.gif . Mój tato mówi że na przełomie 78/79 bardzo często były problemy z elektrycznością icon_wink.gif

--------------------
user posted image
user posted image
ewik.
śro, 10 maj 2006 - 09:37
To jeszcze ja 18 marzec '79
Kobieta pracująca icon_wink.gif
mąż
dzidziol w brzuszku z terminem grudniowym icon_wink.gif


Dużo tego rocznika na starających się icon_lol.gif
ewik.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,556
Dołączył: czw, 19 sty 06 - 12:46
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 4,633




post śro, 10 maj 2006 - 09:37
Post #33

To jeszcze ja 18 marzec '79
Kobieta pracująca icon_wink.gif
mąż
dzidziol w brzuszku z terminem grudniowym icon_wink.gif


Dużo tego rocznika na starających się icon_lol.gif

--------------------
O. 2006 Ł. 2010
Agusiao
śro, 10 maj 2006 - 10:04
CYTAT(Simson)
Widzę, że nas sporo tu jest. icon_lol.gif


i pewnie jest nas więcej, tylko dziewczyny nie ujawniają się icon_wink.gif

ja wracam do pracy we wrześniu i aż boje się pomyśleć jak moje dziecię zaakceptuje złobek 37.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post śro, 10 maj 2006 - 10:04
Post #34

CYTAT(Simson)
Widzę, że nas sporo tu jest. icon_lol.gif


i pewnie jest nas więcej, tylko dziewczyny nie ujawniają się icon_wink.gif

ja wracam do pracy we wrześniu i aż boje się pomyśleć jak moje dziecię zaakceptuje złobek 37.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
aniakg
śro, 10 maj 2006 - 13:27
[quote="iha"

oj doczekałam się icon_biggrin.gif , bo ja już przestraszona że taka staruszka, a jak jest tylko 4 dni różnicy to jakoś się lżej robi , że nie tylko ja staruszka ale jeszcze ktoś icon_lol.gif , no bo przecież np. listopad toż to sama młodość icon_lol.gif w porównaniu ze styczniem.
[/quote]

Hmmm, a my takie dwie staruszki:) Zawsze w klasie byłam najstarsza. Bo faktycznie styczeń a listopad to prawie rok róznicy, gdy my już rczkowałyśmy listopadowe dzieci dopiero sierodziły:)
aniakg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,772
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 12:29
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,078

GG:


post śro, 10 maj 2006 - 13:27
Post #35

[quote="iha"

oj doczekałam się icon_biggrin.gif , bo ja już przestraszona że taka staruszka, a jak jest tylko 4 dni różnicy to jakoś się lżej robi , że nie tylko ja staruszka ale jeszcze ktoś icon_lol.gif , no bo przecież np. listopad toż to sama młodość icon_lol.gif w porównaniu ze styczniem.
[/quote]

Hmmm, a my takie dwie staruszki:) Zawsze w klasie byłam najstarsza. Bo faktycznie styczeń a listopad to prawie rok róznicy, gdy my już rczkowałyśmy listopadowe dzieci dopiero sierodziły:)

--------------------





Jul_i_anka
śro, 10 maj 2006 - 15:38
CYTAT(aniakg)
Julka czy ty przypadkiem nie zakładałaś wątku czerwcówek? Jeśłi tak to nadal trzymam kciuki za maluszka i ciebie.


aniakg tak to ja matka założycielka czerwcowek, z ktorymi jednak musiałam się rozstac. Ale obecnie zamykam wątek grudniowy i mam nadzieje, że tak pozostanie. Dzieki za kciuki, bo sa bardzo potrzebne.

A co do naszego rocznika to powiem wam, że zawsze byłam dumna, że zdążyłam załapac sie jeszcze na lata 70- te.
Jul_i_anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,349
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 14:52
Skąd: KR
Nr użytkownika: 3,469




post śro, 10 maj 2006 - 15:38
Post #36

CYTAT(aniakg)
Julka czy ty przypadkiem nie zakładałaś wątku czerwcówek? Jeśłi tak to nadal trzymam kciuki za maluszka i ciebie.


aniakg tak to ja matka założycielka czerwcowek, z ktorymi jednak musiałam się rozstac. Ale obecnie zamykam wątek grudniowy i mam nadzieje, że tak pozostanie. Dzieki za kciuki, bo sa bardzo potrzebne.

A co do naszego rocznika to powiem wam, że zawsze byłam dumna, że zdążyłam załapac sie jeszcze na lata 70- te.

--------------------
córeczka


synu?
SylwiaK
śro, 10 maj 2006 - 22:03
Ja również jestem dumna że załapałam się do pokolenia lat 70tych. Coś jest magicznego w tych latach...
Szczęśliwa też jestem, że mogę być mamą domową i nie muszę wracać do pracy i wspólczuję dziewczynom, które nie mają takiego wyboru i albo muszą wrócić do pracy, albo nie mają gdzie wracać.
Uwielbiam być mamą!
SylwiaK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: sob, 10 wrz 05 - 12:16
Skąd: Szczytno
Nr użytkownika: 3,617

GG:


post śro, 10 maj 2006 - 22:03
Post #37

Ja również jestem dumna że załapałam się do pokolenia lat 70tych. Coś jest magicznego w tych latach...
Szczęśliwa też jestem, że mogę być mamą domową i nie muszę wracać do pracy i wspólczuję dziewczynom, które nie mają takiego wyboru i albo muszą wrócić do pracy, albo nie mają gdzie wracać.
Uwielbiam być mamą!

--------------------
Kopisiowo
Sylwia, mama Kornelki (VII 2004) i Julka(II 2006)
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
magdalenka
pon, 15 maj 2006 - 18:56
heja!

29.03.1979. Melduję się icon_biggrin.gif.

Pozdr
magdalenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,052
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 09:54
Skąd: Bielsko-Biała
Nr użytkownika: 237




post pon, 15 maj 2006 - 18:56
Post #38

heja!

29.03.1979. Melduję się icon_biggrin.gif.

Pozdr
Izaaa
sob, 20 maj 2006 - 12:05
Hej
Ja z 12 marca 1979 icon_biggrin.gif Mam męża i dzidzię z terminem lipcowym, ale może urodzi się w czerwcu.
Co wy dziewczyny za bzdury tu piszecie, przecież jesteśmy w najlepszym wieku icon_lol.gif Jesteśmy dwudziestoparolatkami, całe życie przed nami, mamy rodziny i jesteśmy szczęśliwe icon_lol.gif
Jestem na zwolnieniu już i do końca sierpnia mam pracę a potem nie wiem, ale najważniejsze że będę mieć moją małą pociechę. Nawet gdybym miała siedzieć w domu to nie będę sama i to jest cudowne.
Pozdrawiam wszystkich w ten słoneczny dzień icon_biggrin.gif
Izaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,484
Dołączył: sob, 01 paź 05 - 17:09
Skąd: południowa wielkopolska
Nr użytkownika: 3,744




post sob, 20 maj 2006 - 12:05
Post #39

Hej
Ja z 12 marca 1979 icon_biggrin.gif Mam męża i dzidzię z terminem lipcowym, ale może urodzi się w czerwcu.
Co wy dziewczyny za bzdury tu piszecie, przecież jesteśmy w najlepszym wieku icon_lol.gif Jesteśmy dwudziestoparolatkami, całe życie przed nami, mamy rodziny i jesteśmy szczęśliwe icon_lol.gif
Jestem na zwolnieniu już i do końca sierpnia mam pracę a potem nie wiem, ale najważniejsze że będę mieć moją małą pociechę. Nawet gdybym miała siedzieć w domu to nie będę sama i to jest cudowne.
Pozdrawiam wszystkich w ten słoneczny dzień icon_biggrin.gif

--------------------
Mateusz nasz bąbelek

Patrycja nasze słoneczko

SylwiaK
sob, 20 maj 2006 - 13:49
Izaaa - ja jestem mamą domową z wyboru! Nie chce mi się wracać do pracy (na szczęście nie muszę) i cieszę się z moich dwóch kajtków. Witaj serdecznie!
SylwiaK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: sob, 10 wrz 05 - 12:16
Skąd: Szczytno
Nr użytkownika: 3,617

GG:


post sob, 20 maj 2006 - 13:49
Post #40

Izaaa - ja jestem mamą domową z wyboru! Nie chce mi się wracać do pracy (na szczęście nie muszę) i cieszę się z moich dwóch kajtków. Witaj serdecznie!

--------------------
Kopisiowo
Sylwia, mama Kornelki (VII 2004) i Julka(II 2006)
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
> A malolaty z 79 to sa ??
Start new topic
Reply to this topic
31 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 15:24
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama