Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

esklepy z zabawkami

> 
efka
czw, 06 lis 2003 - 16:20
Drogie Mamy!
Może znacie jakieś fajne sklepy internetowe z zabawkami dla maluszków, najlepiej takimi tańszymi, "niefirmowymi"?. Podajcie proszę adresy.
Pozdrawiam
efka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 272
Dołączył: pią, 06 cze 03 - 09:37
Skąd: krakow
Nr użytkownika: 802




post czw, 06 lis 2003 - 16:20
Post #1

Drogie Mamy!
Może znacie jakieś fajne sklepy internetowe z zabawkami dla maluszków, najlepiej takimi tańszymi, "niefirmowymi"?. Podajcie proszę adresy.
Pozdrawiam

--------------------
efka mama Majki (kwiecień 2003)
mama_Ania
nie, 09 lis 2003 - 13:00
Witaj Efka!
Proponuję stronke z całą listą sklepów internetowych z zabawkami.
Przyznam, że nie miałam czasu przejrzeć wszystkiego, ale może Tobie się uda.
Życzę udanych zakupów icon_exclaim.gif
mama_Ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: sob, 08 lis 03 - 22:37
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,177

GG:


post nie, 09 lis 2003 - 13:00
Post #2

Witaj Efka!
Proponuję stronke z całą listą sklepów internetowych z zabawkami.
Przyznam, że nie miałam czasu przejrzeć wszystkiego, ale może Tobie się uda.
Życzę udanych zakupów icon_exclaim.gif
gość - Edyta

Go??







post nie, 09 lis 2003 - 18:19
Post #3

www.krainazabawek.pl
www.baby.com.pl
www.fajnezabawki.pl
www.granna.pl


udanych zakupów
pozdrawiam
Edyta
i.
pon, 10 lis 2003 - 11:44
A może znacie sklep internetowy, w którym można kupić coś dla starszych dzieci - dokładnie chodzi mi o lalki firmy Mattel.
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post pon, 10 lis 2003 - 11:44
Post #4

A może znacie sklep internetowy, w którym można kupić coś dla starszych dzieci - dokładnie chodzi mi o lalki firmy Mattel.
PATIszon
czw, 03 lis 2005 - 14:27
Szukam sklepu z posciela do lozeczek.
Poleccie jakis, gdzie jest duzy wybor (Drewex?) i nie jest zbyt drogo?

BTW. czy nie lepiej przesunac ten watek do Na kazdy temat?
PATIszon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 792
Dołączył: pon, 06 wrz 04 - 16:57
Nr użytkownika: 2,071




post czw, 03 lis 2005 - 14:27
Post #5

Szukam sklepu z posciela do lozeczek.
Poleccie jakis, gdzie jest duzy wybor (Drewex?) i nie jest zbyt drogo?

BTW. czy nie lepiej przesunac ten watek do Na kazdy temat?
aneta80
wto, 07 mar 2017 - 16:21
A nie probowalas szukac czegos na alixpress? Czasami z przesylka jest tam naprawde tanio.
aneta80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 29
Dołączył: wto, 14 cze 16 - 13:56
Nr użytkownika: 47,720




post wto, 07 mar 2017 - 16:21
Post #6

A nie probowalas szukac czegos na alixpress? Czasami z przesylka jest tam naprawde tanio.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 22 mar 2017 - 20:19
Post #7

Ja proponuję sklep e-babystuff.pl. Może zabawki nie są tam najtańsze, za to bardzo dobrej jakości. No i jest dużo ekologicznych, drewnianych zabawek. Naprawdę polecam icon_smile.gif
babymama
czw, 23 mar 2017 - 11:59
ja polecam sklep internetowy Vanilla Frog, świetnej jakości produkty, które wiem że nie zaszkodzą mojemu maluchowi icon_smile.gif mają też sklep stacjonarny we Wrocławiu dla lokalnych mam icon_biggrin.gif
babymama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 21 mar 17 - 14:03
Nr użytkownika: 49,052




post czw, 23 mar 2017 - 11:59
Post #8

ja polecam sklep internetowy Vanilla Frog, świetnej jakości produkty, które wiem że nie zaszkodzą mojemu maluchowi icon_smile.gif mają też sklep stacjonarny we Wrocławiu dla lokalnych mam icon_biggrin.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 05 cze 2017 - 22:33
Post #9

Pozwólcie, że udostępnię Waszą listę o sklep prozakupy.pl icon_smile.gif Jest to co prawda sklep dentystyczny, ale ma w ofercie także m.in. kredki, mazaki, farbki, zabawki do kąpieli oraz różne zestawy kreatywne.
mlodytato
pon, 12 cze 2017 - 15:21
No to niezły spamik widzę w temacie nienie.gif
mlodytato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 12 cze 17 - 14:38
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 49,767




post pon, 12 cze 2017 - 15:21
Post #10

No to niezły spamik widzę w temacie nienie.gif

--------------------
Młody szczęśliwy tata 2 letniej Wiki :)

[sygnatura niezgodna z regulaminem forum]
Dorka82
sob, 19 sie 2017 - 00:01
Najlepsze sklepy z zabawkami to takie, gdzie zabawki wychodzą poza szeroko pojętą standaryzację, czyli nie tylko plastikowe lalki i drewniane klocki, ale też gry edukacyjne, wymyślne i praktyczne rozwiązania do życiowej nauki itp. Tego klucza się trzeba trzymać.
Dorka82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 18 sie 17 - 23:48
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 50,238




post sob, 19 sie 2017 - 00:01
Post #11

Najlepsze sklepy z zabawkami to takie, gdzie zabawki wychodzą poza szeroko pojętą standaryzację, czyli nie tylko plastikowe lalki i drewniane klocki, ale też gry edukacyjne, wymyślne i praktyczne rozwiązania do życiowej nauki itp. Tego klucza się trzeba trzymać.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 24 sie 2017 - 11:51
Post #12

CYTAT(Dorka82 @ Sat, 19 Aug 2017 - 01:01) *
Najlepsze sklepy z zabawkami to takie, gdzie zabawki wychodzą poza szeroko pojętą standaryzację, czyli nie tylko plastikowe lalki i drewniane klocki, ale też gry edukacyjne, wymyślne i praktyczne rozwiązania do życiowej nauki itp. Tego klucza się trzeba trzymać.

Zgadzam się, dlatego ja kupuję w https://www.al.to/. Mają od artykułów dla niemowląt w postaci smoczków, laktatorów czy pozytywek do wszelkiej maści gier, klocków, zabawek edukacyjnych, interaktywnych, rowerków nawet z artykułami szkolnymi czy basenami, więc wybór jest do wyboru do koloru i to dla dzieci w każdym wieku icon_smile.gif A no i często mają fajne promocje tematyczne jak na przykład teraz na zabawki outdoorowe. Jako czynna kupująca mogę polecić 01.gif
bulba
czw, 24 sie 2017 - 16:11
a jakieś księgarnie z dużym wyborem dobrych książek dla dzieci?
bulba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: nie, 24 kwi 16 - 20:57
Nr użytkownika: 47,451




post czw, 24 sie 2017 - 16:11
Post #13

a jakieś księgarnie z dużym wyborem dobrych książek dla dzieci?
Peggie
wto, 29 sie 2017 - 13:49
Ja ogromnie się cieszę, że nie jesteśmy już skazani na jeden czy dwa sklepy z zabawkami dla dzieci i nie mamy innej opcji zakupu. Sklepy stacjonarne wykorzystywały swoją pozycję i często zawyżały ceny. dlatego ludzie zaczęli szukać alternatyw w internecie i większość z nich znalazła. Ja dzieciakom kupuję bardzo fajne zabawki, od takich producentów jak Pan Robótka które można znaleźć na stronie mamissima.pl/pan_robotka. Jeśli tam zajrzycie, to zobaczycie że daleko nie trzeba szukać, aby kupić swojej pociesze najlepszej jakości zabawki.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post wto, 29 sie 2017 - 13:49
Post #14

Ja ogromnie się cieszę, że nie jesteśmy już skazani na jeden czy dwa sklepy z zabawkami dla dzieci i nie mamy innej opcji zakupu. Sklepy stacjonarne wykorzystywały swoją pozycję i często zawyżały ceny. dlatego ludzie zaczęli szukać alternatyw w internecie i większość z nich znalazła. Ja dzieciakom kupuję bardzo fajne zabawki, od takich producentów jak Pan Robótka które można znaleźć na stronie mamissima.pl/pan_robotka. Jeśli tam zajrzycie, to zobaczycie że daleko nie trzeba szukać, aby kupić swojej pociesze najlepszej jakości zabawki.
student95
nie, 10 wrz 2017 - 12:31
Witam jestem studentką 3 roku i prowadzę badania na temat wiedzy rodziców o czasie jaki ich dzieci spędzają na graniu w gry komputerowe. Tematem tego badania jest sprawdzenie co wiesz o grach komputerowych, jakie jest Twoje zdanie na ten temat i czy wpływasz na to jak Twoje dziecko korzysta z komputera i gier. Badania posłużą mojemu zespołowi w stworzeniu aplikacji dzięki której rodzice będą mogli kontrolować poczynania ich dzieci w grach. Jeśli twoje dziecko ma więcej niż 2 lata i jest użytkownikiem smartfonów i komputerów odpowiedz na te pytania. Z góry dziękuję!
https://goo.gl/forms/mXZD9aGvlpu76KNz2
student95


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: nie, 10 wrz 17 - 12:19
Nr użytkownika: 50,415




post nie, 10 wrz 2017 - 12:31
Post #15

Witam jestem studentką 3 roku i prowadzę badania na temat wiedzy rodziców o czasie jaki ich dzieci spędzają na graniu w gry komputerowe. Tematem tego badania jest sprawdzenie co wiesz o grach komputerowych, jakie jest Twoje zdanie na ten temat i czy wpływasz na to jak Twoje dziecko korzysta z komputera i gier. Badania posłużą mojemu zespołowi w stworzeniu aplikacji dzięki której rodzice będą mogli kontrolować poczynania ich dzieci w grach. Jeśli twoje dziecko ma więcej niż 2 lata i jest użytkownikiem smartfonów i komputerów odpowiedz na te pytania. Z góry dziękuję!
https://goo.gl/forms/mXZD9aGvlpu76KNz2


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 25 wrz 2017 - 07:03
Post #16

CYTAT(alaa789 @ Sun, 17 Sep 2017 - 17:18) *
a no i jeszcze dorzucę od siebie misiedwa.pl - tam wszystko dla dzieciaków się znajdzie, od zabawek po artykuły szkolne, w fajnych cenach icon_smile.gif polecam, kupowałam tam kilkukrotnie klocki


potwierdzam, ja kupowałam kilkukrotnie i prezent dla dziecka zawsze trafiony icon_smile.gif
śrubka
wto, 31 paź 2017 - 11:54
Sklepów z zabawkami nie brakuje, szczególnie tych w internecie, teraz to już raczej jest w czym wybierać. Ciekawe pluszowe przytulanki można znaleźć w sklepie Urwis, razem z wieloma innymi zabawkami. Mi bardzo przypadł do gustu ten pluszowy księżyc dla maluszka:

śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post wto, 31 paź 2017 - 11:54
Post #17

Sklepów z zabawkami nie brakuje, szczególnie tych w internecie, teraz to już raczej jest w czym wybierać. Ciekawe pluszowe przytulanki można znaleźć w sklepie Urwis, razem z wieloma innymi zabawkami. Mi bardzo przypadł do gustu ten pluszowy księżyc dla maluszka:

mammeczka
pią, 10 lis 2017 - 15:59
Ja polecam sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt Malama - https://www.malama.pl/ :) Rzeczy tam są prze-pięk-ne! Naprawdę, jestem zachwycona. Wszystko bardzo dobrej jakości, dużo produktów jest antyalergicznych itd. :) Polecam!
mammeczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 19 paź 17 - 13:51
Nr użytkownika: 50,717




post pią, 10 lis 2017 - 15:59
Post #18

Ja polecam sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt Malama - https://www.malama.pl/ :) Rzeczy tam są prze-pięk-ne! Naprawdę, jestem zachwycona. Wszystko bardzo dobrej jakości, dużo produktów jest antyalergicznych itd. :) Polecam!
Stella25
czw, 11 sty 2018 - 17:37
super lista, na pewno bedę do niej wrcała za każdym razem jak będę w poterzebie, dzięki !
Stella25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 152
Dołączył: sob, 16 wrz 17 - 04:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 50,460




post czw, 11 sty 2018 - 17:37
Post #19

super lista, na pewno bedę do niej wrcała za każdym razem jak będę w poterzebie, dzięki !


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 16 sty 2018 - 19:11
Post #20

Takich sklepów dla dzieci w sieci jest naprawdę dużo, czasem wybór jednego z nich graniczy z cudem icon_smile.gif Jeśli szukacie dobrej jakości zabawek ( głównie ekologicznych, drewnianych ) to polecam zajrzeć do https://www.ekomaluch.pl/. Ogromny asortyment, szybka realizacja zamówień. Ceny jak na moje oko też bardzo rozsądne. Może ktoś z Was miał już okazję robić tam zakupy ?
> esklepy z zabawkami
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:24
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama