Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Gdzie kupujecie odzież dla dziecka

> 
Michal8484
pon, 29 lut 2016 - 17:07
Witam wszystkich,
Jak dobrze wiecie, kupno ciuszków dla dziecka to niestety jest dość spory wydatek, a tym bardziej, jeśli zwraca się szczególną uwagę na jakość zarówno wykonanie, jak również to z czego jest wyprodukowane.
Niestety sklepy typu smyk są dość drogie, a odzież z sieciówek z reguły jest bardzo kiepska. Ostatnio po zakupie skarpetek dla dziecka zauważyłem, że stopy mojej córki są dosłownie mokre.
Czy znacie jakieś marki - najlepiej polskie, które możecie z czystym sumieniem polecić?
Michal8484


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 29 lut 16 - 17:01
Nr użytkownika: 47,209




post pon, 29 lut 2016 - 17:07
Post #1

Witam wszystkich,
Jak dobrze wiecie, kupno ciuszków dla dziecka to niestety jest dość spory wydatek, a tym bardziej, jeśli zwraca się szczególną uwagę na jakość zarówno wykonanie, jak również to z czego jest wyprodukowane.
Niestety sklepy typu smyk są dość drogie, a odzież z sieciówek z reguły jest bardzo kiepska. Ostatnio po zakupie skarpetek dla dziecka zauważyłem, że stopy mojej córki są dosłownie mokre.
Czy znacie jakieś marki - najlepiej polskie, które możecie z czystym sumieniem polecić?
kiwka
nie, 13 mar 2016 - 15:05
Ja zazwyczaj kupuję w internecie. Fajny wybór obuwia dziecięcego znajdziesz na mivo [edit: moderacja]. Miła obsługa doradzi ci pod kątem wyboru rozmiaru jak również odpowie na wszelkie zapytania. Noga twojego dziecka będzie mieć zapewnioną wygodę jak również dobrą wentylację. Już nie będziesz się martwić o to, że podczas zabawy się spoci i wróci z mokrą stopą co może mieć chorobowe skutki. Będziesz zadowolona z wyboru.
kiwka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: nie, 06 mar 16 - 20:09
Nr użytkownika: 47,233

GG:


post nie, 13 mar 2016 - 15:05
Post #2

Ja zazwyczaj kupuję w internecie. Fajny wybór obuwia dziecięcego znajdziesz na mivo [edit: moderacja]. Miła obsługa doradzi ci pod kątem wyboru rozmiaru jak również odpowie na wszelkie zapytania. Noga twojego dziecka będzie mieć zapewnioną wygodę jak również dobrą wentylację. Już nie będziesz się martwić o to, że podczas zabawy się spoci i wróci z mokrą stopą co może mieć chorobowe skutki. Będziesz zadowolona z wyboru.
> Gdzie kupujecie odzież dla dziecka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 00:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama