Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Jakie kosmetyki dla niemowlÄ…t polecacie?

> 
Ulinka
czw, 01 wrz 2005 - 12:26
Witajcie
Robiliśmy z mężem wyprawkę dla dzidzi i już prawie wszystko mamy gotowe prócz kosmetyków. Jeśli możecie mi poradzić jakie kosmetyki są dobre dla noworodków? Pani w hurtowni gdzie kupowaliśmy wszystkie rzeczy poleca nam firmę BuBchen. icon_confused.gif
Ale ..... No właśnie może Wy macie większe doświadczeni. icon_rolleyes.gif
Pozdrawiam.
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
SkÄ…d: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post czw, 01 wrz 2005 - 12:26
Post #1

Witajcie
Robiliśmy z mężem wyprawkę dla dzidzi i już prawie wszystko mamy gotowe prócz kosmetyków. Jeśli możecie mi poradzić jakie kosmetyki są dobre dla noworodków? Pani w hurtowni gdzie kupowaliśmy wszystkie rzeczy poleca nam firmę BuBchen. icon_confused.gif
Ale ..... No właśnie może Wy macie większe doświadczeni. icon_rolleyes.gif
Pozdrawiam.

--------------------


i



Ev
czw, 01 wrz 2005 - 13:36
Nivea - płyn do kąpieli z oliwką - rewelacja
+ balsam (wolałam balsam, bo oliwka jakaś taka tłusta, a po balsamie ciałko aksamitnie mięciutkie i doskonale nawilżone). Rany, ale reklama icon_wink.gif
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post czw, 01 wrz 2005 - 13:36
Post #2

Nivea - płyn do kąpieli z oliwką - rewelacja
+ balsam (wolałam balsam, bo oliwka jakaś taka tłusta, a po balsamie ciałko aksamitnie mięciutkie i doskonale nawilżone). Rany, ale reklama icon_wink.gif
Mika
czw, 01 wrz 2005 - 14:32
Bubchen i Penaten wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 01 wrz 2005 - 14:32
Post #3

Bubchen i Penaten wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Mama Anka
czw, 01 wrz 2005 - 16:23
Uwilbiam krem Ziaji-Ziajka, kosztuje bodajze 3,50, a jest rewelacja do buzi, mozna i do pupy, mi podoba sie zapach strasznie tego kremu. icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Mama Anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 08:44
SkÄ…d: z miasta
Nr użytkownika: 1,252

GG:


post czw, 01 wrz 2005 - 16:23
Post #4

Uwilbiam krem Ziaji-Ziajka, kosztuje bodajze 3,50, a jest rewelacja do buzi, mozna i do pupy, mi podoba sie zapach strasznie tego kremu. icon_wink.gif icon_biggrin.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
Kulkaprzemulka
czw, 01 wrz 2005 - 20:06
Do masażu oliwka o konsystencji balsamu NIVEA, na podwórko Ziajka icon_lol.gif , tani a dobry, do mycia Johnson, używałam też Nivea ale zapach był zbyt intensywny dla mnie a co dopiero dla dziecka, które ma tak czuły węch. Pudru nie używałam w ogóle więc się nie wypowiadam-żadnych odparzeń.

A co do oliwki, że zbyt tłusta, to skorzystałam z rady mojej położnej, która poradziła masować dziecko przed kąpielą bo w kąpieli nie wszystko się zmywa i skóra jest odpowiednio nawilżona-żadnych przesuszeń.
Przemek ma skórę jak aksamit. icon_smile.gif
Kulkaprzemulka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 325
Dołączył: nie, 28 sie 05 - 13:26
SkÄ…d: Legnica
Nr użytkownika: 3,560

GG:


post czw, 01 wrz 2005 - 20:06
Post #5

Do masażu oliwka o konsystencji balsamu NIVEA, na podwórko Ziajka icon_lol.gif , tani a dobry, do mycia Johnson, używałam też Nivea ale zapach był zbyt intensywny dla mnie a co dopiero dla dziecka, które ma tak czuły węch. Pudru nie używałam w ogóle więc się nie wypowiadam-żadnych odparzeń.

A co do oliwki, że zbyt tłusta, to skorzystałam z rady mojej położnej, która poradziła masować dziecko przed kąpielą bo w kąpieli nie wszystko się zmywa i skóra jest odpowiednio nawilżona-żadnych przesuszeń.
Przemek ma skórę jak aksamit. icon_smile.gif

--------------------
Magda

lena77
czw, 01 wrz 2005 - 21:04
plyn do kapieli NIVEA z oliwka, oliwka Bambino, szampon do wlosow BAMBI, szampon i plyn do kapieli 2 w 1 BAMBI, mydlo KAJTEK. Plyn do kapieli z oliwka SKARB MATKI (super) oraz ZIAJKA, emulsja do kapieli OILATUM (troche droga)
Wszystkich tych kosmetykow uzywamy wspolnie.(nawet szamponu BAMBI i jestem zachwycona)
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post czw, 01 wrz 2005 - 21:04
Post #6

plyn do kapieli NIVEA z oliwka, oliwka Bambino, szampon do wlosow BAMBI, szampon i plyn do kapieli 2 w 1 BAMBI, mydlo KAJTEK. Plyn do kapieli z oliwka SKARB MATKI (super) oraz ZIAJKA, emulsja do kapieli OILATUM (troche droga)
Wszystkich tych kosmetykow uzywamy wspolnie.(nawet szamponu BAMBI i jestem zachwycona)

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
AguÅ›
czw, 01 wrz 2005 - 21:32
Oliwka i mydełko Bambiono, szampon do włosów Nivea baby niebieski. Ewentualnie balsam do kąpieli Oilatum-ale stosowałam go może 2-3 razy. Mydełko wystarcza.
AguÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 872
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 13:27
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,305

GG:


post czw, 01 wrz 2005 - 21:32
Post #7

Oliwka i mydełko Bambiono, szampon do włosów Nivea baby niebieski. Ewentualnie balsam do kąpieli Oilatum-ale stosowałam go może 2-3 razy. Mydełko wystarcza.

--------------------


Monia5
czw, 01 wrz 2005 - 21:47
Używam kosmetyków Jonsona mydło i oliwkę.Na bużke smaruje NIVEA BABY icon_smile.gif
Monia5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 730
Dołączył: czw, 28 kwi 05 - 20:04
SkÄ…d: Dublin-Irlandia :)
Nr użytkownika: 3,057




post czw, 01 wrz 2005 - 21:47
Post #8

Używam kosmetyków Jonsona mydło i oliwkę.Na bużke smaruje NIVEA BABY icon_smile.gif

--------------------
Pozdrawiam,Monika mama Kasie?ki i Kacperka
https://dzieci.h3m.pl/kacper
https://dzieci.h3m.pl/kasia
Kasia 24.01.98
Kacper 06.05.05
user posted image
magda28
czw, 01 wrz 2005 - 22:30
Ulinko, każde dziecko reaguje inaczej na kosmetyk, najlepiej wypróbować metodą prób i błędów. Moja położna mówiła, że kosmetyki Johnsona są zbyt intensywne dla noworodków, ale jak widzisz np. Monia używa i jest o.k. Ja używam Nivea płyn do kąpieli, krem pielęgnacyjny, oliwka, bo od mleczka pielęgnacyjnego mój synek miał lekką wysypkę.
Najlepiej nie kupować od razu całej serii z tej samej firmy, tylko zacząć od jednego kosmetyku, chociaż u mnie się nie sprawdziło, bo wszystkie inne z Nivei przyswaja dobrze, oprócz mleczka.
I bądź tu mądry.... wink.gif
Powodzenia i szczęśliwego rozwiązania
magda28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 334
Dołączył: wto, 02 sie 05 - 13:19
Skąd: Stargard Szczeciński
Nr użytkownika: 3,454

GG:


post czw, 01 wrz 2005 - 22:30
Post #9

Ulinko, każde dziecko reaguje inaczej na kosmetyk, najlepiej wypróbować metodą prób i błędów. Moja położna mówiła, że kosmetyki Johnsona są zbyt intensywne dla noworodków, ale jak widzisz np. Monia używa i jest o.k. Ja używam Nivea płyn do kąpieli, krem pielęgnacyjny, oliwka, bo od mleczka pielęgnacyjnego mój synek miał lekką wysypkę.
Najlepiej nie kupować od razu całej serii z tej samej firmy, tylko zacząć od jednego kosmetyku, chociaż u mnie się nie sprawdziło, bo wszystkie inne z Nivei przyswaja dobrze, oprócz mleczka.
I bądź tu mądry.... wink.gif
Powodzenia i szczęśliwego rozwiązania

--------------------
mama kacperka
user posted imageuser posted image[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
AdusiaR
piÄ…, 02 wrz 2005 - 10:01
My stosujemy kosmetyki dla niemowlÄ…t z Nivea Baby - a najbardziej jestem zadowolona z oliwki o konsystencji balsamu - rewelacja icon_lol.gif
Do mycia ciała natomiast bardzo chwale sobie kremowy żel do ciała z Johnson Baby.
Amelia nie miała żadnych skórnych problemów, ale rzeczywiscie najlepiej wypróbowac co bedzie najlepsze dla maluszka.
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post piÄ…, 02 wrz 2005 - 10:01
Post #10

My stosujemy kosmetyki dla niemowlÄ…t z Nivea Baby - a najbardziej jestem zadowolona z oliwki o konsystencji balsamu - rewelacja icon_lol.gif
Do mycia ciała natomiast bardzo chwale sobie kremowy żel do ciała z Johnson Baby.
Amelia nie miała żadnych skórnych problemów, ale rzeczywiscie najlepiej wypróbowac co bedzie najlepsze dla maluszka.

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
Atena
piÄ…, 02 wrz 2005 - 17:09
Ja dla moej Myszki od urodzenia stosowałam kosmetyki Bambino.Sprawdzały się(i sprawdzają) świetnie nadal.Polecam.I cena przystępna.

Atena.
Atena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,646
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:36
SkÄ…d: Kabaty :)
Nr użytkownika: 167

GG:


post piÄ…, 02 wrz 2005 - 17:09
Post #11

Ja dla moej Myszki od urodzenia stosowałam kosmetyki Bambino.Sprawdzały się(i sprawdzają) świetnie nadal.Polecam.I cena przystępna.

Atena.

--------------------



justin
piÄ…, 02 wrz 2005 - 17:34
My też Bambino.
Proste, Å‚agodne i tanie.
A do pupy krem Buebchen. icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post piÄ…, 02 wrz 2005 - 17:34
Post #12

My też Bambino.
Proste, Å‚agodne i tanie.
A do pupy krem Buebchen. icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
laila
piÄ…, 02 wrz 2005 - 17:49
a ja polecam oilatum mydło emulsje do kąpanka , soft krem ,nietylko dla alergików
laila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: śro, 20 lip 05 - 08:15
Nr użytkownika: 3,404




post piÄ…, 02 wrz 2005 - 17:49
Post #13

a ja polecam oilatum mydło emulsje do kąpanka , soft krem ,nietylko dla alergików

--------------------
mamy alergików łączmy sie !!!!
user posted image
aniaza
piÄ…, 02 wrz 2005 - 18:19
Ja polecam serie Nivea. Mam mydełko, szampon i i kremowy płyn do kąpieli. Uwielbiam zapach mojego synka po ich uzyciu. Dodatkowo co kilka dni do kąpieli wpuszczam parę "siknięć" Hermal Balneum (lub Oilatum, ale Balneum wychodzi taniej). Poza tym mam jeszcze krem na każdą pogode z Nivea, ale miał dla mnie za mały faktor ochronny na te ostatnie upały i dokupiłam z faktorem 30 - tez Nivea.
aniaza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 02 wrz 05 - 18:08
Skąd: Bełchatów
Nr użytkownika: 3,582

GG:


post piÄ…, 02 wrz 2005 - 18:19
Post #14

Ja polecam serie Nivea. Mam mydełko, szampon i i kremowy płyn do kąpieli. Uwielbiam zapach mojego synka po ich uzyciu. Dodatkowo co kilka dni do kąpieli wpuszczam parę "siknięć" Hermal Balneum (lub Oilatum, ale Balneum wychodzi taniej). Poza tym mam jeszcze krem na każdą pogode z Nivea, ale miał dla mnie za mały faktor ochronny na te ostatnie upały i dokupiłam z faktorem 30 - tez Nivea.

--------------------
user posted image
Martalka
piÄ…, 02 wrz 2005 - 18:40
U nas np po oliwce JOHNSONA młodemu strasznie wysusza i łuszczy się skóra icon_rolleyes.gif
Szampon mamy NIVEA- ale na początku główkę mylismy mydełkiem a dopiero gdzieś po pół roku szamponem.
Mydło Nivea- na początku, teraz Dzidziuś- tańsze, ładnie pachnie i dobre.
Na odparzenia rewelacją jest Tormentiol. Zaczerwienienie schodzi w tym samym dniu (a wystarczy cieniutenka warstewka), a np przy Sudokremie trwało to ze 2, nawet 3 dni.
jeszcze proszek mogę polecić. Dzidziuś.
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post piÄ…, 02 wrz 2005 - 18:40
Post #15

U nas np po oliwce JOHNSONA młodemu strasznie wysusza i łuszczy się skóra icon_rolleyes.gif
Szampon mamy NIVEA- ale na początku główkę mylismy mydełkiem a dopiero gdzieś po pół roku szamponem.
Mydło Nivea- na początku, teraz Dzidziuś- tańsze, ładnie pachnie i dobre.
Na odparzenia rewelacją jest Tormentiol. Zaczerwienienie schodzi w tym samym dniu (a wystarczy cieniutenka warstewka), a np przy Sudokremie trwało to ze 2, nawet 3 dni.
jeszcze proszek mogę polecić. Dzidziuś.

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
laila
piÄ…, 02 wrz 2005 - 20:12
tak proszek dzidzius rewelacja pięknie wybiela i pachnie slicznie ja nawet używam go teraz do naszego prania icon_biggrin.gif ,bo tani i naprawde warto ,porównywalny z proszkami z wyższej półki ,a dobry dla alergików!!!!!!!!
laila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: śro, 20 lip 05 - 08:15
Nr użytkownika: 3,404




post piÄ…, 02 wrz 2005 - 20:12
Post #16

tak proszek dzidzius rewelacja pięknie wybiela i pachnie slicznie ja nawet używam go teraz do naszego prania icon_biggrin.gif ,bo tani i naprawde warto ,porównywalny z proszkami z wyższej półki ,a dobry dla alergików!!!!!!!!

--------------------
mamy alergików łączmy sie !!!!
user posted image
Bella
piÄ…, 02 wrz 2005 - 21:57
Do kąpieli Johnson a oliwka Bambino.Do pupy przy kazdej zmianie pieluszki uzywam kremu z Johnsona polecam jest naprawde super Martynka ani razu nie miał jeszcze odparzonej dupci.
Bella


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 169
Dołączył: nie, 03 lip 05 - 22:24
Skąd: Żory
Nr użytkownika: 3,346

GG:


post piÄ…, 02 wrz 2005 - 21:57
Post #17

Do kąpieli Johnson a oliwka Bambino.Do pupy przy kazdej zmianie pieluszki uzywam kremu z Johnsona polecam jest naprawde super Martynka ani razu nie miał jeszcze odparzonej dupci.
Tusiol
sob, 03 wrz 2005 - 10:25
Do kąpieli Bubchen, Nivea, Penaten-oczywiście nie na raz wink.gif .
Mamy szczeście, że skórka OK.
Na początku, jak skórka była sucha Oilatum i Balneum. Balneum wydajniejsze. A i wtedy też smarowałam go parafiną ciekłą.

Oliwka Bambino, krem Bambino.
Krem też czasem Penaten.
Zresztą kremik i oilwka używana sporadycznie.

Na spacery krem Nivea na Każdą Pgodę, czy jakos tak.

Do mycia żel Johnson'a.

Szampon Nivea lub Johson'a
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post sob, 03 wrz 2005 - 10:25
Post #18

Do kąpieli Bubchen, Nivea, Penaten-oczywiście nie na raz wink.gif .
Mamy szczeście, że skórka OK.
Na początku, jak skórka była sucha Oilatum i Balneum. Balneum wydajniejsze. A i wtedy też smarowałam go parafiną ciekłą.

Oliwka Bambino, krem Bambino.
Krem też czasem Penaten.
Zresztą kremik i oilwka używana sporadycznie.

Na spacery krem Nivea na Każdą Pgodę, czy jakos tak.

Do mycia żel Johnson'a.

Szampon Nivea lub Johson'a

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Tusiol
sob, 03 wrz 2005 - 10:27
Do pupy Sudocrem lub Tormentiol.
Chusteczki do pupy Pampers, Nivea i ostatnio Bambino.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post sob, 03 wrz 2005 - 10:27
Post #19

Do pupy Sudocrem lub Tormentiol.
Chusteczki do pupy Pampers, Nivea i ostatnio Bambino.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Adelajda
sob, 03 wrz 2005 - 14:08
Nie czytałam co wyżej więc może było.Chustki do pupy obojetnie jakie, pieluchy Happy, krem Bambino, na odparzenia mąka ziemniaczana i Linomag maść i mleczko do skóry wrażliwej Nivea (super) -Polecam!
Adelajda


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 669
Dołączył: nie, 18 kwi 04 - 01:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,669




post sob, 03 wrz 2005 - 14:08
Post #20

Nie czytałam co wyżej więc może było.Chustki do pupy obojetnie jakie, pieluchy Happy, krem Bambino, na odparzenia mąka ziemniaczana i Linomag maść i mleczko do skóry wrażliwej Nivea (super) -Polecam!
> Jakie kosmetyki dla niemowlÄ…t polecacie?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 18:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama