Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Kursy angielskiego w Szkole Językowej Empik

> 
Sel
piÄ…, 26 sty 2007 - 13:35
Chodzi mi o zapisanie siebie i Magdy na kurs angielskiego w szkole językowej Empik. Warto? Macie jakies doświadczenia?
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post piÄ…, 26 sty 2007 - 13:35
Post #1

Chodzi mi o zapisanie siebie i Magdy na kurs angielskiego w szkole językowej Empik. Warto? Macie jakies doświadczenia?

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

addera
piÄ…, 26 sty 2007 - 15:29
Ja osobiście nie polecam. Ani dla doosłych, ani dla dzieci. Ja chodziłam rok i byłam niezadowolona (miedzy innymi z tego, ze grupa była za liczna). Dominika chodziła przez rok (wykładowca zmienił siędwa razy icon_evil.gif , efektów nauki nie było żadnych - chodziła w 4 klasie podstawówki).
Może miałysmy po prostu pecha icon_rolleyes.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 26 sty 2007 - 15:29
Post #2

Ja osobiście nie polecam. Ani dla doosłych, ani dla dzieci. Ja chodziłam rok i byłam niezadowolona (miedzy innymi z tego, ze grupa była za liczna). Dominika chodziła przez rok (wykładowca zmienił siędwa razy icon_evil.gif , efektów nauki nie było żadnych - chodziła w 4 klasie podstawówki).
Może miałysmy po prostu pecha icon_rolleyes.gif

--------------------



Sel
piÄ…, 26 sty 2007 - 16:32
No właśnie-słyszałam troche niezadowolonych głosów i chyba dam sobie spokój, bo szkoda pieniędzy.
Może Callan?
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post piÄ…, 26 sty 2007 - 16:32
Post #3

No właśnie-słyszałam troche niezadowolonych głosów i chyba dam sobie spokój, bo szkoda pieniędzy.
Może Callan?

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

KM
piÄ…, 26 sty 2007 - 19:45
A ja chodziłam i byłam zadowolona. Lektor się nie zmienił a grupa-4 os. też nie taka liczna wink.gif
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post piÄ…, 26 sty 2007 - 19:45
Post #4

A ja chodziłam i byłam zadowolona. Lektor się nie zmienił a grupa-4 os. też nie taka liczna wink.gif
mama_do_kwadratu
piÄ…, 26 sty 2007 - 19:52
CYTAT(KM)
A ja chodziłam i byłam zadowolona. Lektor się nie zmienił a grupa-4 os. też nie taka liczna wink.gif

a ile osób w grupie byłoby dla Was OK? Ja uczę grupy max ośmioosobowe.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post piÄ…, 26 sty 2007 - 19:52
Post #5

CYTAT(KM)
A ja chodziłam i byłam zadowolona. Lektor się nie zmienił a grupa-4 os. też nie taka liczna wink.gif

a ile osób w grupie byłoby dla Was OK? Ja uczę grupy max ośmioosobowe.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
KM
piÄ…, 26 sty 2007 - 19:56
CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(KM)
A ja chodziłam i byłam zadowolona. Lektor się nie zmienił a grupa-4 os. też nie taka liczna wink.gif

a ile osób w grupie byłoby dla Was OK? Ja uczę grupy max ośmioosobowe.

4 osoby to dla mnie jak najbardziej ok.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post piÄ…, 26 sty 2007 - 19:56
Post #6

CYTAT(mama_do_kwadratu)
CYTAT(KM)
A ja chodziłam i byłam zadowolona. Lektor się nie zmienił a grupa-4 os. też nie taka liczna wink.gif

a ile osób w grupie byłoby dla Was OK? Ja uczę grupy max ośmioosobowe.

4 osoby to dla mnie jak najbardziej ok.
mama_do_kwadratu
piÄ…, 26 sty 2007 - 20:05
no, ale maksymalnie ile byłoby ok?
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post piÄ…, 26 sty 2007 - 20:05
Post #7

no, ale maksymalnie ile byłoby ok?

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
KM
piÄ…, 26 sty 2007 - 20:08
Do 8 jest akurat, zawsze ktoś jest nieobecny. U nas zapisane były 4 a przeważnie przychodziły 2-3.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post piÄ…, 26 sty 2007 - 20:08
Post #8

Do 8 jest akurat, zawsze ktoś jest nieobecny. U nas zapisane były 4 a przeważnie przychodziły 2-3.
lena77
piÄ…, 26 sty 2007 - 21:51
CYTAT(czarna_żmija)
No właśnie-słyszałam troche niezadowolonych głosów i chyba dam sobie spokój, bo szkoda pieniędzy.
Może Callan?


Ja o metodzie Callana slyszalam same superlatywy. Sama chetnie bym sie zapisala, ale u mnie w miescie nie ucza ta metoda. Dla mnie 8-osobowe grupy sa za duze, nie mobilizuja mnie. takie 3-4 osobowe bylyby dla mnie idealne.
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post piÄ…, 26 sty 2007 - 21:51
Post #9

CYTAT(czarna_żmija)
No właśnie-słyszałam troche niezadowolonych głosów i chyba dam sobie spokój, bo szkoda pieniędzy.
Może Callan?


Ja o metodzie Callana slyszalam same superlatywy. Sama chetnie bym sie zapisala, ale u mnie w miescie nie ucza ta metoda. Dla mnie 8-osobowe grupy sa za duze, nie mobilizuja mnie. takie 3-4 osobowe bylyby dla mnie idealne.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
.uzytkownik.usun...
piÄ…, 26 sty 2007 - 22:08
Ja do empiku mam ogromny sentyment. Tam zaczęłam się uczyć i poszło dalej. Wiem za to, że ogromnie dużo zależy od lektorów, których empik ma baaardzo różnych. Może zrób najpierw jakiś wywiad? Popytaj ludzi...

A o Callanie zapomnij.

Z
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post piÄ…, 26 sty 2007 - 22:08
Post #10

Ja do empiku mam ogromny sentyment. Tam zaczęłam się uczyć i poszło dalej. Wiem za to, że ogromnie dużo zależy od lektorów, których empik ma baaardzo różnych. Może zrób najpierw jakiś wywiad? Popytaj ludzi...

A o Callanie zapomnij.

Z
lena77
piÄ…, 26 sty 2007 - 22:33
CYTAT(Zwierzo.)
A o Callanie zapomnij.

Z


Dlaczego?
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post piÄ…, 26 sty 2007 - 22:33
Post #11

CYTAT(Zwierzo.)
A o Callanie zapomnij.

Z


Dlaczego?

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
Sel
wto, 30 sty 2007 - 14:20
CYTAT(addera)
Ja osobiÅ›cie nie polecam. Ani dla doosÅ‚ych, ani dla dzieci. Ja chodziÅ‚am rok i byÅ‚am niezadowolona (miedzy innymi z tego, ze grupa byÅ‚a za liczna). Dominika chodziÅ‚a przez rok (wykÅ‚adowca zmieniÅ‚ siÄ™dwa razy  :evil: , efektów nauki nie byÅ‚o żadnych - chodziÅ‚a w 4 klasie podstawówki).
Może miaÅ‚ysmy po prostu pecha  :roll:

Addera, a po ile osób było w grupach?
Ja dziś idę tam porozmawiać-z ciekawości, zresztą umówiłam się wcześniej, więc nie wypada nie pójść.
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post wto, 30 sty 2007 - 14:20
Post #12

CYTAT(addera)
Ja osobiÅ›cie nie polecam. Ani dla doosÅ‚ych, ani dla dzieci. Ja chodziÅ‚am rok i byÅ‚am niezadowolona (miedzy innymi z tego, ze grupa byÅ‚a za liczna). Dominika chodziÅ‚a przez rok (wykÅ‚adowca zmieniÅ‚ siÄ™dwa razy  :evil: , efektów nauki nie byÅ‚o żadnych - chodziÅ‚a w 4 klasie podstawówki).
Może miaÅ‚ysmy po prostu pecha  :roll:

Addera, a po ile osób było w grupach?
Ja dziś idę tam porozmawiać-z ciekawości, zresztą umówiłam się wcześniej, więc nie wypada nie pójść.

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

pirania
wto, 30 sty 2007 - 14:32
CYTAT(lena77)
CYTAT(Zwierzo.)


A o Callanie zapomnij.

Z


Dlaczego?


bo callan uczy glownie przez imitacje. jak ktos ma straszne opory w mowieniu, potrzebuje gotowcow, ot tak zeby w hotelu strzelic wbita formulka- to tak.
jak chce mowic- komunikowac sie, formulowac zdania itd- to nie.

ja bym empiku nie odwalala z zalozenia to dobra szkola jest, lektorow sieja (moze ja mam warszawskie doswiadczenia a w warszawie te topowe szkoly maja taka konkurencje ze sie staraja)- ale sadze ze 8 osob w grupie to max, 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny to min. I porzadny, rozgadany lektor, jak nieporzadny to bez sentymentow skarzyc sie szkole.
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 30 sty 2007 - 14:32
Post #13

CYTAT(lena77)
CYTAT(Zwierzo.)


A o Callanie zapomnij.

Z


Dlaczego?


bo callan uczy glownie przez imitacje. jak ktos ma straszne opory w mowieniu, potrzebuje gotowcow, ot tak zeby w hotelu strzelic wbita formulka- to tak.
jak chce mowic- komunikowac sie, formulowac zdania itd- to nie.

ja bym empiku nie odwalala z zalozenia to dobra szkola jest, lektorow sieja (moze ja mam warszawskie doswiadczenia a w warszawie te topowe szkoly maja taka konkurencje ze sie staraja)- ale sadze ze 8 osob w grupie to max, 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny to min. I porzadny, rozgadany lektor, jak nieporzadny to bez sentymentow skarzyc sie szkole.

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

fugu
śro, 31 sty 2007 - 18:08
uczylam w Empiku, teraz jestem na wychowawczym.
co prawda nie w Wawie, ale standardy sa takie same w calej Polsce. grupy sa max 12-osobowe, ale zdarza sie tak zazwyczaj u najpopularniejszych (najlepszych) lektorow. co do programu nauczania i metod, mysle, ze z czystym sumieniem i bezinteresownie moge Empik polecic.
zwlaszcza, ze w przeciwienstwie do wiekszosci innych szkol jezykowych, tu lektorzy sa kontrolowani przez metodyka na niezapowiedzianych hospitacjach i tacy, ktorzy nie radza sobie najlepiej (a arkusz oceny jest baaaardzo rozbudowany i praktycznie wszystko podlega ocenie, lacznie ze stopniem zażyłości lektor-uczen) - sa zwalniani.
oczywiscie pewnie zdarzaja sie lektorzy, ktorzy jakos uczniowi nie odpowiadaja, ale "jeszcze sie taki nie urodzil...", a pod wzgledem przygotowania do zawodu, metodyki i poziomu jezyka sa sprawdzeni.
w kazdym semestrze sa tez anonimowe ankiety dotyczace pracy lektora i szkoly.
poza tym Empik to moloch i jest wieksza szansa trafienia do grupy w ktorej uczestnicy odpowiadaj wiekiem i poziomem zaawansowania.


no i naprawde nie mam zadnego interesu w pisaniu pozytywnym o tej firmie, choc moze to tak wyglada, bo ja ani w stolicy ani nawet angielskiego nie ucze wink.gif
fugu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pon, 23 sty 06 - 14:16
Nr użytkownika: 4,682




post śro, 31 sty 2007 - 18:08
Post #14

uczylam w Empiku, teraz jestem na wychowawczym.
co prawda nie w Wawie, ale standardy sa takie same w calej Polsce. grupy sa max 12-osobowe, ale zdarza sie tak zazwyczaj u najpopularniejszych (najlepszych) lektorow. co do programu nauczania i metod, mysle, ze z czystym sumieniem i bezinteresownie moge Empik polecic.
zwlaszcza, ze w przeciwienstwie do wiekszosci innych szkol jezykowych, tu lektorzy sa kontrolowani przez metodyka na niezapowiedzianych hospitacjach i tacy, ktorzy nie radza sobie najlepiej (a arkusz oceny jest baaaardzo rozbudowany i praktycznie wszystko podlega ocenie, lacznie ze stopniem zażyłości lektor-uczen) - sa zwalniani.
oczywiscie pewnie zdarzaja sie lektorzy, ktorzy jakos uczniowi nie odpowiadaja, ale "jeszcze sie taki nie urodzil...", a pod wzgledem przygotowania do zawodu, metodyki i poziomu jezyka sa sprawdzeni.
w kazdym semestrze sa tez anonimowe ankiety dotyczace pracy lektora i szkoly.
poza tym Empik to moloch i jest wieksza szansa trafienia do grupy w ktorej uczestnicy odpowiadaj wiekiem i poziomem zaawansowania.


no i naprawde nie mam zadnego interesu w pisaniu pozytywnym o tej firmie, choc moze to tak wyglada, bo ja ani w stolicy ani nawet angielskiego nie ucze wink.gif

--------------------



.uzytkownik.usun...
śro, 31 sty 2007 - 20:10
CYTAT(pirania)
CYTAT(lena77)
CYTAT(Zwierzo.)


A o Callanie zapomnij.

Z


Dlaczego?


bo callan uczy glownie przez imitacje. jak ktos ma straszne opory w mowieniu, potrzebuje gotowcow, ot tak zeby w hotelu strzelic wbita formulka- to tak.
jak chce mowic- komunikowac sie, formulowac zdania itd- to nie.

ja bym empiku nie odwalala z zalozenia to dobra szkola jest, lektorow sieja (moze ja mam warszawskie doswiadczenia a w warszawie te topowe szkoly maja taka konkurencje ze sie staraja)- ale sadze ze 8 osob w grupie to max, 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny to min. I porzadny, rozgadany lektor, jak nieporzadny to bez sentymentow skarzyc sie szkole.


O. PodpisujÄ™ siÄ™. icon_biggrin.gif

Z
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post śro, 31 sty 2007 - 20:10
Post #15

CYTAT(pirania)
CYTAT(lena77)
CYTAT(Zwierzo.)


A o Callanie zapomnij.

Z


Dlaczego?


bo callan uczy glownie przez imitacje. jak ktos ma straszne opory w mowieniu, potrzebuje gotowcow, ot tak zeby w hotelu strzelic wbita formulka- to tak.
jak chce mowic- komunikowac sie, formulowac zdania itd- to nie.

ja bym empiku nie odwalala z zalozenia to dobra szkola jest, lektorow sieja (moze ja mam warszawskie doswiadczenia a w warszawie te topowe szkoly maja taka konkurencje ze sie staraja)- ale sadze ze 8 osob w grupie to max, 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny to min. I porzadny, rozgadany lektor, jak nieporzadny to bez sentymentow skarzyc sie szkole.


O. PodpisujÄ™ siÄ™. icon_biggrin.gif

Z
addera
pon, 05 lut 2007 - 13:57
Czarna_żmijo i jak tam z tym empikiem ?
Napisz, bo może coś się zmieniło.

Poza tym mam doświadczenia jeszcze z dwiema szkołami językowymi w K. więc jakbys coś chciała wiedzieć, to daj znać.
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post pon, 05 lut 2007 - 13:57
Post #16

Czarna_żmijo i jak tam z tym empikiem ?
Napisz, bo może coś się zmieniło.

Poza tym mam doświadczenia jeszcze z dwiema szkołami językowymi w K. więc jakbys coś chciała wiedzieć, to daj znać.

--------------------



Sel
wto, 06 lut 2007 - 14:56
Addero, do 13 lutego tworzą grupy-ja w tym tygodniu pójdę (jak dam wreszcie radę) zakwalifikowac sie do konkretnej ze względu na poziom. Nie wiem jak to będzie, jak z godzinami itp., bo jeśli nie uda mi się zgrać to się z Empikiem pożegnam.
Pisz o swoich doświadczeniach-bardzo mnie ten temat interesuje.
Najważniejsze dla mnie sprawy to:
-jakość nauki-chcę czuć, że coś wynosze z zajęć;
-możliwość miesięcznego płacenia za kurs-to jest dla mnie w sumie sprawa na równi ważna z poziomem nauki icon_wink.gif
-dobre godziny-czyli okolice- na razie 18,00, a juz niedługo pewnie 19,00. icon_rolleyes.gif
Ze względu na pracę, ale tez i finanse jestem w jakimś takim otępiałym stanie-jesli chodzi o decyzję i wybór szkoły.
icon_cool.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post wto, 06 lut 2007 - 14:56
Post #17

Addero, do 13 lutego tworzą grupy-ja w tym tygodniu pójdę (jak dam wreszcie radę) zakwalifikowac sie do konkretnej ze względu na poziom. Nie wiem jak to będzie, jak z godzinami itp., bo jeśli nie uda mi się zgrać to się z Empikiem pożegnam.
Pisz o swoich doświadczeniach-bardzo mnie ten temat interesuje.
Najważniejsze dla mnie sprawy to:
-jakość nauki-chcę czuć, że coś wynosze z zajęć;
-możliwość miesięcznego płacenia za kurs-to jest dla mnie w sumie sprawa na równi ważna z poziomem nauki icon_wink.gif
-dobre godziny-czyli okolice- na razie 18,00, a juz niedługo pewnie 19,00. icon_rolleyes.gif
Ze względu na pracę, ale tez i finanse jestem w jakimś takim otępiałym stanie-jesli chodzi o decyzję i wybór szkoły.
icon_cool.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

addera
śro, 07 lut 2007 - 10:23
Ja osobiście polecam https://www.sjoeureka.pl/
Dominika chodzi tam trzeci rok, mój mąz chodził dwa lata.
No i spójrz na adres czarna_żmijo icon_cool.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post śro, 07 lut 2007 - 10:23
Post #18

Ja osobiście polecam https://www.sjoeureka.pl/
Dominika chodzi tam trzeci rok, mój mąz chodził dwa lata.
No i spójrz na adres czarna_żmijo icon_cool.gif

--------------------



Sel
śro, 07 lut 2007 - 13:09
CYTAT(addera)
No i spójrz na adres czarna_żmijo  8)

Hmmm icon_cool.gif wink.gif

Tylko, że z tego co widze to nabór jest od wrzesnia-chyba, że jeszcze jakieś luki mają. Musze zadzwonic do nich. A jak cenowo addera? Mozna miesięcznie płacić?
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post śro, 07 lut 2007 - 13:09
Post #19

CYTAT(addera)
No i spójrz na adres czarna_żmijo  8)

Hmmm icon_cool.gif wink.gif

Tylko, że z tego co widze to nabór jest od wrzesnia-chyba, że jeszcze jakieś luki mają. Musze zadzwonic do nich. A jak cenowo addera? Mozna miesięcznie płacić?

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

addera
śro, 07 lut 2007 - 13:10
CYTAT(czarna_żmija)
CYTAT(addera)
No i spójrz na adres czarna_żmijo  8)

Hmmm icon_cool.gif wink.gif

Tylko, że z tego co widze to nabór jest od wrzesnia-chyba, że jeszcze jakieś luki mają. Musze zadzwonic do nich. A jak cenowo addera? Mozna miesięcznie płacić?


Można, ja płacę w 9 ratach.
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post śro, 07 lut 2007 - 13:10
Post #20

CYTAT(czarna_żmija)
CYTAT(addera)
No i spójrz na adres czarna_żmijo  8)

Hmmm icon_cool.gif wink.gif

Tylko, że z tego co widze to nabór jest od wrzesnia-chyba, że jeszcze jakieś luki mają. Musze zadzwonic do nich. A jak cenowo addera? Mozna miesięcznie płacić?


Można, ja płacę w 9 ratach.

--------------------



> Kursy angielskiego w Szkole JÄ™zykowej Empik
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 10:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama