Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Gry planszowe dla 3 latka

, Czy macie jakieś sprawdzone?
> , Czy macie jakieś sprawdzone?
Mikunia
czw, 25 wrz 2008 - 15:21
Witam Mamuśki:)

Chciałabym kupić mojemu synkowi jakąś grę planszową, taką uczącą literek, cyferek, kolorów itp, ćwiczącą pamięć , spostrzegawczość. Hm, jest tego pełno, znalazłam dwie firmy: Granna i trefl, przejrzałam ofertę no i dalej nie jestem pewna co warto mu kupić.
Może poradzicie? Co lubiły Wasze dzieci? Jakie warto i jakie nie, plus jakieś uzasadnienie dlaczego.
Nie muszą być to gry podanych przeze mnie firm.
Komputerowe odpadają, bo jednym z powodów dla których chcem to kupić jest odciągnięcie jego uwagi od gier na komputerze, no i bajek.
Jeśli gdzieś już był wątek proszę o link, bo mi wyszukiwarka ciągle pisze, ze jakieś tam błędy..

Pzdr.
Mikunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,043
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 15:09
Skąd: Skarżysko Kamienna
Nr użytkownika: 6,096




post czw, 25 wrz 2008 - 15:21
Post #1

Witam Mamuśki:)

Chciałabym kupić mojemu synkowi jakąś grę planszową, taką uczącą literek, cyferek, kolorów itp, ćwiczącą pamięć , spostrzegawczość. Hm, jest tego pełno, znalazłam dwie firmy: Granna i trefl, przejrzałam ofertę no i dalej nie jestem pewna co warto mu kupić.
Może poradzicie? Co lubiły Wasze dzieci? Jakie warto i jakie nie, plus jakieś uzasadnienie dlaczego.
Nie muszą być to gry podanych przeze mnie firm.
Komputerowe odpadają, bo jednym z powodów dla których chcem to kupić jest odciągnięcie jego uwagi od gier na komputerze, no i bajek.
Jeśli gdzieś już był wątek proszę o link, bo mi wyszukiwarka ciągle pisze, ze jakieś tam błędy..

Pzdr.

--------------------
Mikunia

"podaj mi r?k?, pójdziemy kamienist? ?cie?yn?, szarych dni, nadziei wschodz?cych s?o?c, ju? razem w deszczu..."



MałaGosia

Go??







post czw, 25 wrz 2008 - 16:51
Post #2

Pytanie co twoj synek lubi najbardziej. U nas byl szal na chinczyka, patyczaki i guzik z pentelka. Caly czas Matys i Kuba lubia sie tym bawic. No ale prym wioda puzzle. U mnie Matys nei lubi malowac i go do tego nie zmuszam, ale lubi laczyc kropki w obrazek, albo szukac pary. Jets bardzo duzo ksiazek z takimi rzeczami.

A no i memo.
aluc

Go??







post czw, 25 wrz 2008 - 16:54
Post #3

coloramę
oprócz tego niczego innego nie lubiły i nie lubią nadal
ja zresztą też icon_biggrin.gif
Agnieszka AZJ
czw, 25 wrz 2008 - 17:02
U nas z "Granny" największym powodzeniem cieszyła się "Tęcza" - zaczęło się już od Ani. I "Zagadki smoka Obiboka" - przebój wszystkich kinderbali icon_wink.gif
Julka lubila też bardzo "Mój pierwszy quiz" z ilustracjami Pawlaka. W ogóle Granna ma u mnie duży plus za współpracę z najepszymi polskimi ilustratorami.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 25 wrz 2008 - 17:02
Post #4

U nas z "Granny" największym powodzeniem cieszyła się "Tęcza" - zaczęło się już od Ani. I "Zagadki smoka Obiboka" - przebój wszystkich kinderbali icon_wink.gif
Julka lubila też bardzo "Mój pierwszy quiz" z ilustracjami Pawlaka. W ogóle Granna ma u mnie duży plus za współpracę z najepszymi polskimi ilustratorami.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
anetadr
czw, 25 wrz 2008 - 17:07
U nas przebojem, oprócz "Zagadek Smoka Obiboka", było "Grzybobranie".

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post czw, 25 wrz 2008 - 17:07
Post #5

U nas przebojem, oprócz "Zagadek Smoka Obiboka", było "Grzybobranie".

Aneta

--------------------
Tusiol
czw, 25 wrz 2008 - 20:25
Granny u nas hitem był "Kot w worku", ale trochę zmodyfikowaliśmy zasady gry.

Z Trefla to ta układanka. Fajna, bo 3 skojarzenia a nie dwa.
https://www.trefl.com/gry.php?prod_id=64&am...2&rodzaj=29
Z Trefla puzzle jeszcze.

Puzzle Eichhorn.

Memo. Domino.

Swego czasu kupiłam jakąś mega prostą loteryjkę. Bartek bardzo chętnie w to grał i jeszcze czasami też gra.

Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post czw, 25 wrz 2008 - 20:25
Post #6

Granny u nas hitem był "Kot w worku", ale trochę zmodyfikowaliśmy zasady gry.

Z Trefla to ta układanka. Fajna, bo 3 skojarzenia a nie dwa.
https://www.trefl.com/gry.php?prod_id=64&am...2&rodzaj=29
Z Trefla puzzle jeszcze.

Puzzle Eichhorn.

Memo. Domino.

Swego czasu kupiłam jakąś mega prostą loteryjkę. Bartek bardzo chętnie w to grał i jeszcze czasami też gra.



--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Truśka
czw, 25 wrz 2008 - 20:28
U nas sprawdziły się: Misie, pszczoły i miód, Figurix, Kot w worku
Truśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,209
Dołączył: nie, 18 sty 04 - 19:23
Nr użytkownika: 1,341




post czw, 25 wrz 2008 - 20:28
Post #7

U nas sprawdziły się: Misie, pszczoły i miód, Figurix, Kot w worku

--------------------
wolność nie jest dana, jest zadana
Mikunia
pią, 26 wrz 2008 - 15:25
Dzięki wielkie obejrzałam wszystkie gry narazie na necie, kilka bardzo mi się podoba. Lecę do sklepu, ale podejrzewam, ze u nas mogę nie kupić. Gdzie najlepiej kupić w jakim sklepie internetowym, jest kilka tych sklepów co sprzedają gry? Może coś polecicie, gdzie najtaniej?
Mikunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,043
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 15:09
Skąd: Skarżysko Kamienna
Nr użytkownika: 6,096




post pią, 26 wrz 2008 - 15:25
Post #8

Dzięki wielkie obejrzałam wszystkie gry narazie na necie, kilka bardzo mi się podoba. Lecę do sklepu, ale podejrzewam, ze u nas mogę nie kupić. Gdzie najlepiej kupić w jakim sklepie internetowym, jest kilka tych sklepów co sprzedają gry? Może coś polecicie, gdzie najtaniej?

--------------------
Mikunia

"podaj mi r?k?, pójdziemy kamienist? ?cie?yn?, szarych dni, nadziei wschodz?cych s?o?c, ju? razem w deszczu..."



Mikunia
pią, 03 paź 2008 - 16:53
Kupiliśmy "Kota w worku", super, tylko Mikołaja wszystko dosłownie rozprasza, ale podoba mu się, nie potrafi rozpoznać wszystkich kształtów, ale napewno z czasem mu się uda. Bawiliśmy się też "Patyczakami" i "Gdzie jest żabka". Gorąco polecam!

Pzdr.
Mikunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,043
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 15:09
Skąd: Skarżysko Kamienna
Nr użytkownika: 6,096




post pią, 03 paź 2008 - 16:53
Post #9

Kupiliśmy "Kota w worku", super, tylko Mikołaja wszystko dosłownie rozprasza, ale podoba mu się, nie potrafi rozpoznać wszystkich kształtów, ale napewno z czasem mu się uda. Bawiliśmy się też "Patyczakami" i "Gdzie jest żabka". Gorąco polecam!

Pzdr.

--------------------
Mikunia

"podaj mi r?k?, pójdziemy kamienist? ?cie?yn?, szarych dni, nadziei wschodz?cych s?o?c, ju? razem w deszczu..."





Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pią, 03 mar 2017 - 08:43
Post #10

Tutaj znajdziesz spis ciekawych gier planszowych dla dzieci: https://pozytywka.com/najlepsze-gry-planszowe-dla-dzieci
Ja osobiście jestem fanką monopoly icon_smile.gif
Ela78
wto, 07 mar 2017 - 12:22
Hejka.Oczywiście mogę ci polecić sprawdzone gry planszowe,zręcznościowe a nawet inne gry dla najmłodszych. Ja sama kupowałam u tego sprzedawcy https://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=43274304 icon_smile.gif zabawki najwyższej jakości a ceny atrakcyjne i oczywiście szybka wysyłka icon_smile.gif Dlatego ja kupuję przez internet oszczędzam czas na chodzenie po sklepach.A moje dziecko jest zadowolone z zabawek a to najważniejsze icon_smile.gif Pozdrawiam.
Ela78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: pon, 06 mar 17 - 15:27
Nr użytkownika: 48,963




post wto, 07 mar 2017 - 12:22
Post #11

Hejka.Oczywiście mogę ci polecić sprawdzone gry planszowe,zręcznościowe a nawet inne gry dla najmłodszych. Ja sama kupowałam u tego sprzedawcy https://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=43274304 icon_smile.gif zabawki najwyższej jakości a ceny atrakcyjne i oczywiście szybka wysyłka icon_smile.gif Dlatego ja kupuję przez internet oszczędzam czas na chodzenie po sklepach.A moje dziecko jest zadowolone z zabawek a to najważniejsze icon_smile.gif Pozdrawiam.
FajnaMama
śro, 10 maj 2017 - 14:56
Ja sobie upodobałam takie gry logiczne dla maluszków: https://www.urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-k...ry/gry-logiczne. Moja córeczka bardzo ładnie się nimi bawi i widać, że jej się podobają. Może też Wam się tu coś spodoba icon_smile.gif
FajnaMama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 172
Dołączył: pon, 10 sty 11 - 17:10
Nr użytkownika: 35,399




post śro, 10 maj 2017 - 14:56
Post #12

Ja sobie upodobałam takie gry logiczne dla maluszków: https://www.urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-k...ry/gry-logiczne. Moja córeczka bardzo ładnie się nimi bawi i widać, że jej się podobają. Może też Wam się tu coś spodoba icon_smile.gif

--------------------
Mięta
śro, 13 maj 2020 - 09:35
Rummikub - super! nie mam planszowki, ale jest podobna gra w karty

za Scrabble nie przepadam, w sumie lezy u nas bezczynnie.

Natomiast nie mialam pojecia ze jest tyle gier logicznych, dla starszych (nie typu chinczyk). swietna sprawa. Juz wynalazlam kolejna, w ktora mozna grac rowniez samemu, ale kosztuje 170zl

Szkoda, ze ich ceny sa takie wysokie .....

W ostatnim czasie lubimy również układać puzzle. Moje dzieciaki układają puzzle dla dzieci, sama oczywiście wybieram te na wiele tysięcy elementów icon_wink.gif I układam czasami wiele dni. Polecam poszukać tutaj https://holdemshop.pl/31-puzzle W sklepie macie spory wybór puzzli

Ten post edytował Mięta pią, 29 maj 2020 - 11:09
Mięta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 388
Dołączył: śro, 13 mar 19 - 14:37
Nr użytkownika: 52,823




post śro, 13 maj 2020 - 09:35
Post #13

Rummikub - super! nie mam planszowki, ale jest podobna gra w karty

za Scrabble nie przepadam, w sumie lezy u nas bezczynnie.

Natomiast nie mialam pojecia ze jest tyle gier logicznych, dla starszych (nie typu chinczyk). swietna sprawa. Juz wynalazlam kolejna, w ktora mozna grac rowniez samemu, ale kosztuje 170zl

Szkoda, ze ich ceny sa takie wysokie .....

W ostatnim czasie lubimy również układać puzzle. Moje dzieciaki układają puzzle dla dzieci, sama oczywiście wybieram te na wiele tysięcy elementów icon_wink.gif I układam czasami wiele dni. Polecam poszukać tutaj https://holdemshop.pl/31-puzzle W sklepie macie spory wybór puzzli
> Gry planszowe dla 3 latka, Czy macie jakieś sprawdzone?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 22:55
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama