Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

JAki brodzik

, niski czy wysoki
> , niski czy wysoki
mazia
wto, 21 paź 2014 - 18:37
Rozmyślajac nad remonten łazienki zawsze uważąłąm za rzecz oczywistą że bedę miała wysoki brodzik jako że będe miała w czym robić pranie ręczne (to był znaczący argument!). Teraz kiedy przyszło wybierać, na początku rozglądałam się za wysokim brodzikiem, ale powoli kiełkuje myśl czy aby nie wybrać niskiego... Prosze o poradę bo ze wzglęów praktycznych nadal obstawiam wysoki brodzik z drugiej jednak strony - gdyby zamontować niski brodzik a wielką umywalkę, w której można zrobić lekką przepierkę?..... JAkie sa wasze doswiadczenia i opinie?
mazia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,037
Dołączył: nie, 20 lis 05 - 09:27
SkÄ…d: Huciane osiedle
Nr użytkownika: 4,089




post wto, 21 paź 2014 - 18:37
Post #1

Rozmyślajac nad remonten łazienki zawsze uważąłąm za rzecz oczywistą że bedę miała wysoki brodzik jako że będe miała w czym robić pranie ręczne (to był znaczący argument!). Teraz kiedy przyszło wybierać, na początku rozglądałam się za wysokim brodzikiem, ale powoli kiełkuje myśl czy aby nie wybrać niskiego... Prosze o poradę bo ze wzglęów praktycznych nadal obstawiam wysoki brodzik z drugiej jednak strony - gdyby zamontować niski brodzik a wielką umywalkę, w której można zrobić lekką przepierkę?..... JAkie sa wasze doswiadczenia i opinie?

--------------------


Tuni
wto, 21 paź 2014 - 19:40
Wg mnie wysoki. To taki prysznic z namiastką wanny. Dzieci mogą usiąść i się potaplać np.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post wto, 21 paź 2014 - 19:40
Post #2

Wg mnie wysoki. To taki prysznic z namiastką wanny. Dzieci mogą usiąść i się potaplać np.
zachwycona
czw, 23 paź 2014 - 21:56
Ja mam niski marzę o wysokim: i coś namoczyć i dziecko wymoczyć .... icon_biggrin.gif
zachwycona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 137
Dołączył: pon, 25 cze 12 - 09:26
Nr użytkownika: 40,613




post czw, 23 paź 2014 - 21:56
Post #3

Ja mam niski marzę o wysokim: i coś namoczyć i dziecko wymoczyć .... icon_biggrin.gif

--------------------
madzialenkat
sob, 25 paź 2014 - 22:15
Ja jestem za niskim , sama mam wyłożony płytkami ( tutaj zdecydowanie odradzam mozaikę z białą fugą). Jakbym robiła na nowo łazienkę to prysznic z płytek , ale dużych ciętych.

Co do wysokiego to mnie one osobiście się po prostu nie podobają. Praktyczne zastosowanie- wymoczenie dziecka ok, ale już przepierka - nie, zdecydowanie lepiej zainwestować w dużą umywalkę, bo szkoda pleców. Ta przepierka to kolanach miała by być, czy w kuckach.
madzialenkat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 576
Dołączył: nie, 13 lis 11 - 12:12
SkÄ…d: Katowice
Nr użytkownika: 38,353




post sob, 25 paź 2014 - 22:15
Post #4

Ja jestem za niskim , sama mam wyłożony płytkami ( tutaj zdecydowanie odradzam mozaikę z białą fugą). Jakbym robiła na nowo łazienkę to prysznic z płytek , ale dużych ciętych.

Co do wysokiego to mnie one osobiście się po prostu nie podobają. Praktyczne zastosowanie- wymoczenie dziecka ok, ale już przepierka - nie, zdecydowanie lepiej zainwestować w dużą umywalkę, bo szkoda pleców. Ta przepierka to kolanach miała by być, czy w kuckach.

--------------------
]
dankin-82
sob, 25 paź 2014 - 23:06
mamy wysoki im b.sobie chwalÄ™; dla mnie niski jest po prostu nie praktyczny

Ten post edytował dankin-82 sob, 25 paź 2014 - 23:07
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post sob, 25 paź 2014 - 23:06
Post #5

mamy wysoki im b.sobie chwalÄ™; dla mnie niski jest po prostu nie praktyczny

--------------------
> JAki brodzik, niski czy wysoki
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:03
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama