Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Co ciekawego w Warszawie i okolicach!

> 
Asiula
wto, 06 gru 2005 - 15:13
Ostatnio na Targówku (Carrefour) na "placu zabaw" tez były 2 pierwsze godziny gratis. I jest zapewniona opieka.
Asiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 132
Dołączył: pon, 07 lis 05 - 13:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 3,997




post wto, 06 gru 2005 - 15:13
Post #21

Ostatnio na Targówku (Carrefour) na "placu zabaw" tez były 2 pierwsze godziny gratis. I jest zapewniona opieka.

--------------------
Asiula - Mama Kuby (4l.) i Mateusza (2l.)
Ludek
wto, 06 gru 2005 - 19:22
CYTAT(marg.)
co do wesołego miatseczka - dziecka samego tam nie mozna zostawić! Nikt nie pilnuje



CYTAT(Asiula)
Ostatnio na Targówku (Carrefour) na "placu zabaw" tez były 2 pierwsze godziny gratis. I jest zapewniona opieka.


To jak z ta opieką? Można zostawić dziecko samo czy nie?
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post wto, 06 gru 2005 - 19:22
Post #22

CYTAT(marg.)
co do wesołego miatseczka - dziecka samego tam nie mozna zostawić! Nikt nie pilnuje



CYTAT(Asiula)
Ostatnio na Targówku (Carrefour) na "placu zabaw" tez były 2 pierwsze godziny gratis. I jest zapewniona opieka.


To jak z ta opieką? Można zostawić dziecko samo czy nie?

--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
marghe.
wto, 06 gru 2005 - 22:05
Ludek.. ja tam byłam 2 razy
Nie zostawiłabym Gaby samej .. chociazby dlatego ,ze nikt nie pilnuje wyjscia
ok, osoby obsługujące sprzęt pilnują,zeby dziecko pod pociag nie wleciało..ale juz nie pomoga wsiaśc na karuzelę..albo nie dopilnują,zeby na dmuchanym zamku na siebie nie powpdały itp
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 06 gru 2005 - 22:05
Post #23

Ludek.. ja tam byłam 2 razy
Nie zostawiłabym Gaby samej .. chociazby dlatego ,ze nikt nie pilnuje wyjscia
ok, osoby obsługujące sprzęt pilnują,zeby dziecko pod pociag nie wleciało..ale juz nie pomoga wsiaśc na karuzelę..albo nie dopilnują,zeby na dmuchanym zamku na siebie nie powpdały itp
Asiula
śro, 07 gru 2005 - 09:49
Dziewczyny, tam są dwa miejsca do zabawy dla dzieciaczków: na poziomie I- wesołe miasteczko i na parterze w okolicach " poprawek krawieckich, kiosku - czy jak go tam nazwać, różnych barków - jest "plac zabaw". I TU jest opieka, jak pisałam wcześniej. I TU my zostawialiśmy naszego Kubaska samego.


pozdrawiam
Asiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 132
Dołączył: pon, 07 lis 05 - 13:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 3,997




post śro, 07 gru 2005 - 09:49
Post #24

Dziewczyny, tam są dwa miejsca do zabawy dla dzieciaczków: na poziomie I- wesołe miasteczko i na parterze w okolicach " poprawek krawieckich, kiosku - czy jak go tam nazwać, różnych barków - jest "plac zabaw". I TU jest opieka, jak pisałam wcześniej. I TU my zostawialiśmy naszego Kubaska samego.


pozdrawiam

--------------------
Asiula - Mama Kuby (4l.) i Mateusza (2l.)
marghe.
śro, 07 gru 2005 - 11:21
Asiula, na parterze jest BAjlandia..ale ona chyba nie jest darmowa
to taki "małpi gaj"..
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 07 gru 2005 - 11:21
Post #25

Asiula, na parterze jest BAjlandia..ale ona chyba nie jest darmowa
to taki "małpi gaj"..
Asiula
śro, 07 gru 2005 - 14:02
no właśnie o to mi chodziło ( zawsze mam problemy z nazwami icon_biggrin.gif ). Ostatnio jak tam byliśmy, było 2 godz. gratis. Na dzień dzisiejszy nie wiem.
Asiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 132
Dołączył: pon, 07 lis 05 - 13:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 3,997




post śro, 07 gru 2005 - 14:02
Post #26

no właśnie o to mi chodziło ( zawsze mam problemy z nazwami icon_biggrin.gif ). Ostatnio jak tam byliśmy, było 2 godz. gratis. Na dzień dzisiejszy nie wiem.

--------------------
Asiula - Mama Kuby (4l.) i Mateusza (2l.)
Ludek
śro, 07 gru 2005 - 19:42
A, no wszystko jasne.
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post śro, 07 gru 2005 - 19:42
Post #27

A, no wszystko jasne.

--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
katkasia
piÄ…, 09 gru 2005 - 13:17
Kocie piękności w Blue City

W ramach targów Murator Expo 10 i 11 grudnia zapraszamy Państwa na kolejną imprezę. Tym razem będzie to Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych pod patronatem Federation Internationale Feline.

FIFe to największa Międzynarodowa Federacja Felinologiczna na świecie (dla niewtajemniczonych -felinologia to nauka o kotach). Goście wystawy zobaczą kocie piękności z krajów europejskich, Stanów Zjednoczonych, a nawet Australii i Kanady. Przewidujemy, że przybędzie około 500 kocich piękności.. Najpiękniejszym kotom przyznamy 2 certyfikaty.

Koty opanują Blue City w sposób absolutny. Podczas imprezy goście będą mogli skorzystać z porad weterynarza i usług makijażystki, która wykona bezpłatnie prawdziwie koci makijaż każdemu maluchowi. Wystawę uatrakcyjnią liczne konkursy z nagrodami, a goście będą mogli wytypować najpiękniejszego kota, który otrzyma tytuł "Kota Publiczności".
Ocenianie kotów zaczyna siÄ™ już o godzinie 10.00 na poziomie +3 w Blue City. Przewidywane zakoÅ„czenie – godzina 19.00.


Baśniowa wystawa

Od soboty 26 listopada do 26 grudnia, codziennie w godzinach od 12 do 19 będziemy mogli podziwiać wystawę lalek teatralnych i ilustracji książkowych do baśni Andersena.

Ekspozycja obejmuje kolekcję 150 lalek w zaaranżowanej scenografii. Będą tam kukły, pacynki, marionetki, maski i jawajki. To lalki projektowane przez trzy pokolenia scenografów teatrzyków dziecięcych. Zobaczymy Królową Śniegu z teatru animacji w Poznaniu, Szewca Dratewkę z teatru Banialuka w Bielsko Białej, Dzikie łabędzie z teatru Lalek we Wrocławiu i wiele innych.
katkasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 722
Dołączył: pon, 28 lip 03 - 10:47
Nr użytkownika: 937

GG:


post piÄ…, 09 gru 2005 - 13:17
Post #28

Kocie piękności w Blue City

W ramach targów Murator Expo 10 i 11 grudnia zapraszamy Państwa na kolejną imprezę. Tym razem będzie to Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych pod patronatem Federation Internationale Feline.

FIFe to największa Międzynarodowa Federacja Felinologiczna na świecie (dla niewtajemniczonych -felinologia to nauka o kotach). Goście wystawy zobaczą kocie piękności z krajów europejskich, Stanów Zjednoczonych, a nawet Australii i Kanady. Przewidujemy, że przybędzie około 500 kocich piękności.. Najpiękniejszym kotom przyznamy 2 certyfikaty.

Koty opanują Blue City w sposób absolutny. Podczas imprezy goście będą mogli skorzystać z porad weterynarza i usług makijażystki, która wykona bezpłatnie prawdziwie koci makijaż każdemu maluchowi. Wystawę uatrakcyjnią liczne konkursy z nagrodami, a goście będą mogli wytypować najpiękniejszego kota, który otrzyma tytuł "Kota Publiczności".
Ocenianie kotów zaczyna siÄ™ już o godzinie 10.00 na poziomie +3 w Blue City. Przewidywane zakoÅ„czenie – godzina 19.00.


Baśniowa wystawa

Od soboty 26 listopada do 26 grudnia, codziennie w godzinach od 12 do 19 będziemy mogli podziwiać wystawę lalek teatralnych i ilustracji książkowych do baśni Andersena.

Ekspozycja obejmuje kolekcję 150 lalek w zaaranżowanej scenografii. Będą tam kukły, pacynki, marionetki, maski i jawajki. To lalki projektowane przez trzy pokolenia scenografów teatrzyków dziecięcych. Zobaczymy Królową Śniegu z teatru animacji w Poznaniu, Szewca Dratewkę z teatru Banialuka w Bielsko Białej, Dzikie łabędzie z teatru Lalek we Wrocławiu i wiele innych.
anonimowy

Go??







post pon, 23 sty 2006 - 18:59
Post #29

CYTAT(mamajul)
marghe.
pon, 23 sty 2006 - 23:28
Wesołe miasteczko zwija sie pod koniec stycznia
ostatnia okazja , zeby zabrac dzieci
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 23 sty 2006 - 23:28
Post #30

Wesołe miasteczko zwija sie pod koniec stycznia
ostatnia okazja , zeby zabrac dzieci
Ludek
wto, 24 sty 2006 - 14:02
A było tak pięknie:(
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post wto, 24 sty 2006 - 14:02
Post #31

A było tak pięknie:(

--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
marghe.
czw, 16 lut 2006 - 13:06
OdszczekujÄ™
Wesołe miasteczko nadal jest
tyle, ze płatne

chyba 5 zł za 2 h (głowy nie dam)
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 16 lut 2006 - 13:06
Post #32

OdszczekujÄ™
Wesołe miasteczko nadal jest
tyle, ze płatne

chyba 5 zł za 2 h (głowy nie dam)
Simson
czw, 16 lut 2006 - 13:44
dokładnie 5 zł za pierwsze dwie godziny (pytałam o to w poniedziałek) icon_lol.gif
Simson


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,163
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 21:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,500

GG:


post czw, 16 lut 2006 - 13:44
Post #33

dokładnie 5 zł za pierwsze dwie godziny (pytałam o to w poniedziałek) icon_lol.gif

--------------------

A_KA
czw, 16 lut 2006 - 14:13
My byłyśmy w tym wesołym miasteczku... Owszem fajnie i wtedy jeszcze za darmo było... Teraz przysłali mi sms-a (zostawia się im numer przy zgłoszeniu dziecka), że za pierwsze dwie godziny - 5 zł się płaci. I tak niewiele...
I jeszcze jedno. Ja nie jestem pewna co do tej ich profesjonalnej opieki... Sala ogromna. A chyba nie mają tyle opiekunek, żeby każda jednym dzieckiem się zajmowała... Nie upilnują w żaden sposób. Ja ledwo swoją mogłam upilnować, a tylko na jedno dziecko musiałam patrzeć icon_wink.gif . Dla mnie największe zagrożenie to basen z wodą (do pływania pontonami), i to, że dziecko może stamtąd cichaczem wyjść... no i jak my byliśmy (za darmo w niedzielę rano) to było okropnie dużo ludzi...
Ale pomysł fajny, atrakcji bardzo dużo, Karola przez dwie godziny szalała i wcale nie miała dosyć...
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post czw, 16 lut 2006 - 14:13
Post #34

My byłyśmy w tym wesołym miasteczku... Owszem fajnie i wtedy jeszcze za darmo było... Teraz przysłali mi sms-a (zostawia się im numer przy zgłoszeniu dziecka), że za pierwsze dwie godziny - 5 zł się płaci. I tak niewiele...
I jeszcze jedno. Ja nie jestem pewna co do tej ich profesjonalnej opieki... Sala ogromna. A chyba nie mają tyle opiekunek, żeby każda jednym dzieckiem się zajmowała... Nie upilnują w żaden sposób. Ja ledwo swoją mogłam upilnować, a tylko na jedno dziecko musiałam patrzeć icon_wink.gif . Dla mnie największe zagrożenie to basen z wodą (do pływania pontonami), i to, że dziecko może stamtąd cichaczem wyjść... no i jak my byliśmy (za darmo w niedzielę rano) to było okropnie dużo ludzi...
Ale pomysł fajny, atrakcji bardzo dużo, Karola przez dwie godziny szalała i wcale nie miała dosyć...

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
marghe.
czw, 16 lut 2006 - 14:28
Mowy nie ma, żeby tam dziecko zostawić bez opieki.
reklama kłamie icon_biggrin.gif

Tam nie ma żadnej opieki, są panie pobierające opłatę i panowie obsługujacy karuzele. I tyle.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 16 lut 2006 - 14:28
Post #35

Mowy nie ma, żeby tam dziecko zostawić bez opieki.
reklama kłamie icon_biggrin.gif

Tam nie ma żadnej opieki, są panie pobierające opłatę i panowie obsługujacy karuzele. I tyle.
Ludek
piÄ…, 17 lut 2006 - 11:53
5 zł jest do przeżycia, a dziecko ma fraję. A dziecka samego bym nie zostawiła.

Ciekawi mnie jak to jest. Czy jeśli ich poinformuję, że wychodzę, a dziecku w tym czasie sie cos stanie, czy sobie wyjdzie to oni ponoszą za to odpowiedzialność?

W Carrefour jest jeszcze jeden plac zabaw, gdzie dziecko na pierwsze 2 g. można było zostawić za darmo (nie wiem jak jest teraz). Wydawało mi się, że tam z opieką jest lepiej. To taki plac typu Kolorado. Pani się mnie spytała czy dziecko zostaje samo. Odpowiedziałam, że tak, ale coś mnie tknęło i zapytałam się czy dziećmi ktoś się zajmuje. Okazało się, że nie. Każdy może sobie wejść.
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 11:53
Post #36

5 zł jest do przeżycia, a dziecko ma fraję. A dziecka samego bym nie zostawiła.

Ciekawi mnie jak to jest. Czy jeśli ich poinformuję, że wychodzę, a dziecku w tym czasie sie cos stanie, czy sobie wyjdzie to oni ponoszą za to odpowiedzialność?

W Carrefour jest jeszcze jeden plac zabaw, gdzie dziecko na pierwsze 2 g. można było zostawić za darmo (nie wiem jak jest teraz). Wydawało mi się, że tam z opieką jest lepiej. To taki plac typu Kolorado. Pani się mnie spytała czy dziecko zostaje samo. Odpowiedziałam, że tak, ale coś mnie tknęło i zapytałam się czy dziećmi ktoś się zajmuje. Okazało się, że nie. Każdy może sobie wejść.

--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
Simson
piÄ…, 17 lut 2006 - 13:05
Nie ponoszą odpowiedzialności, dlatego przy wejściu wypełnia się kwestionariusz, który jednocześnie jest zobowiązaniem do opieki nad dzieckiem.
Ps. Basenu z wodą już nie ma
Simson


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,163
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 21:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,500

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 13:05
Post #37

Nie ponoszą odpowiedzialności, dlatego przy wejściu wypełnia się kwestionariusz, który jednocześnie jest zobowiązaniem do opieki nad dzieckiem.
Ps. Basenu z wodą już nie ma

--------------------

Ludek
piÄ…, 17 lut 2006 - 13:11
CYTAT(Simson)
Nie ponoszą odpowiedzialności, dlatego przy wejściu wypełnia się kwestionariusz, który jednocześnie jest zobowiązaniem do opieki nad dzieckiem.
Ps. Basenu z wodą już nie ma


To chyba nie powinni się reklamować, że można zostawic dziecko i iść na zakupy. Szczególnie teraz jak pobieraja opłatę.
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 13:11
Post #38

CYTAT(Simson)
Nie ponoszą odpowiedzialności, dlatego przy wejściu wypełnia się kwestionariusz, który jednocześnie jest zobowiązaniem do opieki nad dzieckiem.
Ps. Basenu z wodą już nie ma


To chyba nie powinni się reklamować, że można zostawic dziecko i iść na zakupy. Szczególnie teraz jak pobieraja opłatę.

--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
Simson
piÄ…, 17 lut 2006 - 13:28
Bo to jest chyba tak, że teoretycznie możesz dziecko zostawić, ale jak coś by się stało (dziecko by zwiało, jakiś upadek) to oni nie odpowiadaja za to. Kiedy my byłyśmy na tym placu zabaw z obsługi dwie osoby stały za ladą i trzy osoby przy obsłudze ciuchci, byka i karuzeli.
Simson


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,163
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 21:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,500

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 13:28
Post #39

Bo to jest chyba tak, że teoretycznie możesz dziecko zostawić, ale jak coś by się stało (dziecko by zwiało, jakiś upadek) to oni nie odpowiadaja za to. Kiedy my byłyśmy na tym placu zabaw z obsługi dwie osoby stały za ladą i trzy osoby przy obsłudze ciuchci, byka i karuzeli.

--------------------

Elak
czw, 27 kwi 2006 - 13:53
https://warszawa.miastodzieci.pl/wydarzenie...c2ac041b91.html
W dniach 28.04.-7.05.2006r. (dot. piÄ…tku, soboty i niedzieli) organizujÄ…
zajęcia na Pływalni "Pingwin", przy ul. Oławskiej 3a, na Bemowie.
1 zł bilet (rodzic + dziecko).
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post czw, 27 kwi 2006 - 13:53
Post #40

https://warszawa.miastodzieci.pl/wydarzenie...c2ac041b91.html
W dniach 28.04.-7.05.2006r. (dot. piÄ…tku, soboty i niedzieli) organizujÄ…
zajęcia na Pływalni "Pingwin", przy ul. Oławskiej 3a, na Bemowie.
1 zł bilet (rodzic + dziecko).

--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

> Co ciekawego w Warszawie i okolicach!
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama