Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna  

Sprawdzone kolonie poszukiwane :)

> 
aniakuleczka
pon, 12 mar 2012 - 12:20
Jakie waszym zdaniem warunki powinna spełniać kolonia, żeby była fajna?

ja sama od 15 lat organizuję obozy harcerskie i kolonie zuchowe, ale to dla specyficznego grona i zupełnei nie znam oczekiwań rodziców względem 'cywilnych' czyli 'normalnych' kolonii. icon_smile.gif
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pon, 12 mar 2012 - 12:20
Post #41

Jakie waszym zdaniem warunki powinna spełniać kolonia, żeby była fajna?

ja sama od 15 lat organizuję obozy harcerskie i kolonie zuchowe, ale to dla specyficznego grona i zupełnei nie znam oczekiwań rodziców względem 'cywilnych' czyli 'normalnych' kolonii. icon_smile.gif


--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
katkasia
pon, 12 mar 2012 - 14:26
[quote name='zilka' date='Mon, 12 Mar 2012 - 07:23' post='8857966']
Nie jest tak źle, sprawdzałam pierwszy pasujący nam z brzegu termin i obóz i miejsca są.

Tak, tak w tym roku nie mają już tylu chętnych. Wysyłali nawet maila z informacją o wolnych miejscach, czego wcześniej nie praktykowali.


Zilko i daj znać, jak znajdziesz organizatora, kóry w pasach przewozi dzieci.

Ten post edytował katkasia pon, 12 mar 2012 - 14:28
katkasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 722
Dołączył: pon, 28 lip 03 - 10:47
Nr użytkownika: 937

GG:


post pon, 12 mar 2012 - 14:26
Post #42

[quote name='zilka' date='Mon, 12 Mar 2012 - 07:23' post='8857966']
Nie jest tak źle, sprawdzałam pierwszy pasujący nam z brzegu termin i obóz i miejsca są.

Tak, tak w tym roku nie mają już tylu chętnych. Wysyłali nawet maila z informacją o wolnych miejscach, czego wcześniej nie praktykowali.


Zilko i daj znać, jak znajdziesz organizatora, kóry w pasach przewozi dzieci.
Agnieszka AZJ
pon, 12 mar 2012 - 16:18
CYTAT(katkasia @ Mon, 12 Mar 2012 - 14:26) *
Tak, tak w tym roku nie mają już tylu chętnych. Wysyłali nawet maila z informacją o wolnych miejscach, czego wcześniej nie praktykowali.


Zilko i daj znać, jak znajdziesz organizatora, kóry w pasach przewozi dzieci.


Zaraz po tym, jak dostałam ten mail, sprawdzałam, czy udałoby się zmienić Julce termin na lipcowy i w jej roczniku nie było żadnych wolnych miejsc. Jej koleżanka wypadła z listy, bo się rodzice spóźnili z zaliczką i nadal jest na liście rezerwowej. Ale nie chcę z żaden sposób reklamować tu Chrisa, ani byc ich adwokatem. Po prsotu - Zillka prosiła o informację, z kim wysyłamy dzieci.

Sytuacja z pasami w autokarach będzie się zmieniac na lepsze, bo nowych już bez pasów nie zarejestrują. A na razie - jesli dla kogoś jazda autokarem bez pasów jest nie do przejścia, można po prostu odwieźć dziecko na obóz we własnym zakresie.

A, i jeszcze jedno - Zilka, policja w Warszawie latem do autokarów nie przyjeżdża. Jest jeden centralny punkt na Torwarze i tam są sprawdzane autokary.
Ale IMO i tak to nie ma większego sensu, bo wszystko, co może wtedy zrobić policja, może tez sprawdzić organizator wyjazdu samodzielnie - czy autokar ma badania, czy kierowca ma ważne prawo jazdy i czy mu się godziny pracy zgadzaja, czy się reflektory w autokarze palą. Ew. jeśli jest podejrzenie, że kierowca jest "pod wpływem" można wezwać policję z alkomatem - wtedy przyjadą.
Ja wychodzę z zalożenia, że jeśli obdarzam organizatora zaufaniem i powierzam mu swoje dziecko na dwa tygodnie, to to zaufanie obejmuje również kwiestię organizacji podróży. Nie wysyłam dziecka z firmą "Krzak" tylko z firmą, która na swoją renomę zapracowała przez dobrych parę lat i również w jej interesie jest, żeby wszystko było OK.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 12 mar 2012 - 16:18
Post #43

CYTAT(katkasia @ Mon, 12 Mar 2012 - 14:26) *
Tak, tak w tym roku nie mają już tylu chętnych. Wysyłali nawet maila z informacją o wolnych miejscach, czego wcześniej nie praktykowali.


Zilko i daj znać, jak znajdziesz organizatora, kóry w pasach przewozi dzieci.


Zaraz po tym, jak dostałam ten mail, sprawdzałam, czy udałoby się zmienić Julce termin na lipcowy i w jej roczniku nie było żadnych wolnych miejsc. Jej koleżanka wypadła z listy, bo się rodzice spóźnili z zaliczką i nadal jest na liście rezerwowej. Ale nie chcę z żaden sposób reklamować tu Chrisa, ani byc ich adwokatem. Po prsotu - Zillka prosiła o informację, z kim wysyłamy dzieci.

Sytuacja z pasami w autokarach będzie się zmieniac na lepsze, bo nowych już bez pasów nie zarejestrują. A na razie - jesli dla kogoś jazda autokarem bez pasów jest nie do przejścia, można po prostu odwieźć dziecko na obóz we własnym zakresie.

A, i jeszcze jedno - Zilka, policja w Warszawie latem do autokarów nie przyjeżdża. Jest jeden centralny punkt na Torwarze i tam są sprawdzane autokary.
Ale IMO i tak to nie ma większego sensu, bo wszystko, co może wtedy zrobić policja, może tez sprawdzić organizator wyjazdu samodzielnie - czy autokar ma badania, czy kierowca ma ważne prawo jazdy i czy mu się godziny pracy zgadzaja, czy się reflektory w autokarze palą. Ew. jeśli jest podejrzenie, że kierowca jest "pod wpływem" można wezwać policję z alkomatem - wtedy przyjadą.
Ja wychodzę z zalożenia, że jeśli obdarzam organizatora zaufaniem i powierzam mu swoje dziecko na dwa tygodnie, to to zaufanie obejmuje również kwiestię organizacji podróży. Nie wysyłam dziecka z firmą "Krzak" tylko z firmą, która na swoją renomę zapracowała przez dobrych parę lat i również w jej interesie jest, żeby wszystko było OK.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Agnieszka AZJ
pon, 12 mar 2012 - 16:23
CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 12 Mar 2012 - 12:20) *
Jakie waszym zdaniem warunki powinna spełniać kolonia, żeby była fajna?

ja sama od 15 lat organizuję obozy harcerskie i kolonie zuchowe, ale to dla specyficznego grona i zupełnei nie znam oczekiwań rodziców względem 'cywilnych' czyli 'normalnych' kolonii. icon_smile.gif



Sama z dzieciństwa najgorzej wsponinam kolonie "od Taty z pracy" ktore funkcjonowały na zasadzie wakacyjnej przechowalni dzieci i miejsca, gdzie panie nauczycielki mogą spędzić wakacje ze swoimi dziećmi i jeszcze troche sobie zarobić 37.gif Kolonie, na których nie dzialo się nic, albo szlismy "nad jezioro" i siedzielismy na plaży, wchodząc do wody na 15 minut, albo szło się "do miasta" czyli dookola rynku od sklepu do sklepu.
Fajne za to były obozy harcerskie i żeglarskie 06.gif


Dlatego moje córki wysyłam na wyjazdy, w których o coś chodzi. Nie musi to być od razu kurs na stopień żeglarski, ale niech będzie jakiś temat, jakiś sens tego wyjazdu.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 12 mar 2012 - 16:23
Post #44

CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 12 Mar 2012 - 12:20) *
Jakie waszym zdaniem warunki powinna spełniać kolonia, żeby była fajna?

ja sama od 15 lat organizuję obozy harcerskie i kolonie zuchowe, ale to dla specyficznego grona i zupełnei nie znam oczekiwań rodziców względem 'cywilnych' czyli 'normalnych' kolonii. icon_smile.gif



Sama z dzieciństwa najgorzej wsponinam kolonie "od Taty z pracy" ktore funkcjonowały na zasadzie wakacyjnej przechowalni dzieci i miejsca, gdzie panie nauczycielki mogą spędzić wakacje ze swoimi dziećmi i jeszcze troche sobie zarobić 37.gif Kolonie, na których nie dzialo się nic, albo szlismy "nad jezioro" i siedzielismy na plaży, wchodząc do wody na 15 minut, albo szło się "do miasta" czyli dookola rynku od sklepu do sklepu.
Fajne za to były obozy harcerskie i żeglarskie 06.gif


Dlatego moje córki wysyłam na wyjazdy, w których o coś chodzi. Nie musi to być od razu kurs na stopień żeglarski, ale niech będzie jakiś temat, jakiś sens tego wyjazdu.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
malgog
wto, 13 mar 2012 - 16:12
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 12 Mar 2012 - 18:23) *
Sama z dzieciństwa najgorzej wsponinam kolonie "od Taty z pracy" ktore funkcjonowały na zasadzie wakacyjnej przechowalni dzieci i miejsca, gdzie panie nauczycielki mogą spędzić wakacje ze swoimi dziećmi i jeszcze troche sobie zarobić 37.gif Kolonie, na których nie dzialo się nic, albo szlismy "nad jezioro" i siedzielismy na plaży, wchodząc do wody na 15 minut, albo szło się "do miasta" czyli dookola rynku od sklepu do sklepu.
Fajne za to były obozy harcerskie i żeglarskie 06.gif
Dlatego moje córki wysyłam na wyjazdy, w których o coś chodzi. Nie musi to być od razu kurs na stopień żeglarski, ale niech będzie jakiś temat, jakiś sens tego wyjazdu.


a ja własnie jeżdziłam na kolonie "od taty z pracy" i wspominam je najlepiej icon_smile.gif

w ubieglym roku Kuba był z frajdą na sportach wodnych
https://www.frajda-sport.com.pl/
w tym roku tez sie wybiera

[(...) - usunięcie treści przez administratora]

czy możecie polecić jakieś kolonie dla młodszych dzieci, tylko i wyłacznie np. do 10 r.ż. Maciek chciałby ale bez mamy ciężko ...Kuba w jego wieku był juz zaprawionym kolonistą
młodszy niestety rosnie mi na maminsynka
malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post wto, 13 mar 2012 - 16:12
Post #45

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 12 Mar 2012 - 18:23) *
Sama z dzieciństwa najgorzej wsponinam kolonie "od Taty z pracy" ktore funkcjonowały na zasadzie wakacyjnej przechowalni dzieci i miejsca, gdzie panie nauczycielki mogą spędzić wakacje ze swoimi dziećmi i jeszcze troche sobie zarobić 37.gif Kolonie, na których nie dzialo się nic, albo szlismy "nad jezioro" i siedzielismy na plaży, wchodząc do wody na 15 minut, albo szło się "do miasta" czyli dookola rynku od sklepu do sklepu.
Fajne za to były obozy harcerskie i żeglarskie 06.gif
Dlatego moje córki wysyłam na wyjazdy, w których o coś chodzi. Nie musi to być od razu kurs na stopień żeglarski, ale niech będzie jakiś temat, jakiś sens tego wyjazdu.


a ja własnie jeżdziłam na kolonie "od taty z pracy" i wspominam je najlepiej icon_smile.gif

w ubieglym roku Kuba był z frajdą na sportach wodnych
https://www.frajda-sport.com.pl/
w tym roku tez sie wybiera

[(...) - usunięcie treści przez administratora]

czy możecie polecić jakieś kolonie dla młodszych dzieci, tylko i wyłacznie np. do 10 r.ż. Maciek chciałby ale bez mamy ciężko ...Kuba w jego wieku był juz zaprawionym kolonistą
młodszy niestety rosnie mi na maminsynka

--------------------
user posted image
user posted image
Agnieszka AZJ
wto, 13 mar 2012 - 16:37
CYTAT(malgog @ Tue, 13 Mar 2012 - 16:12) *
a ja własnie jeżdziłam na kolonie "od taty z pracy" i wspominam je najlepiej icon_smile.gif


Pewnie były też fajne - nie wykluczam icon_smile.gif Te, na które ja trafiłam, były beznadziejne niestety.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 13 mar 2012 - 16:37
Post #46

CYTAT(malgog @ Tue, 13 Mar 2012 - 16:12) *
a ja własnie jeżdziłam na kolonie "od taty z pracy" i wspominam je najlepiej icon_smile.gif


Pewnie były też fajne - nie wykluczam icon_smile.gif Te, na które ja trafiłam, były beznadziejne niestety.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
katiek
wto, 13 mar 2012 - 19:15
Malgog ja znam takie kolonie-organizuje je p.Anna Grochal która była wychowawczynią Kingi w przedszkolu, teraz chyba pracuje w szkole. W tym roku mają jechać do Murzasichle i gdzieś nad morze-jeśli chcesz dowiem się szczegółów, bo Kinga już jeździ, a "doroślejsze" kolonie. Cena ok. 1300-1400 zł.
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post wto, 13 mar 2012 - 19:15
Post #47

Malgog ja znam takie kolonie-organizuje je p.Anna Grochal która była wychowawczynią Kingi w przedszkolu, teraz chyba pracuje w szkole. W tym roku mają jechać do Murzasichle i gdzieś nad morze-jeśli chcesz dowiem się szczegółów, bo Kinga już jeździ, a "doroślejsze" kolonie. Cena ok. 1300-1400 zł.
marghe.
wto, 13 mar 2012 - 22:37
Gaba w zeszłym roku była na GirlsCamp z Kompasu
Wróciła zachwycona. Myślała nawet, żeby powtórzyć w tym roku.. ale jeszcze myśli.

Z Chrisa jeżdzi od kilku lat na Zielone Szkoły i nie jest to to, co tygryski lubią najbardziej. Bo duużo sportu icon_wink.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 13 mar 2012 - 22:37
Post #48

Gaba w zeszłym roku była na GirlsCamp z Kompasu
Wróciła zachwycona. Myślała nawet, żeby powtórzyć w tym roku.. ale jeszcze myśli.

Z Chrisa jeżdzi od kilku lat na Zielone Szkoły i nie jest to to, co tygryski lubią najbardziej. Bo duużo sportu icon_wink.gif
malgog
śro, 14 mar 2012 - 08:45
CYTAT(katiek @ Tue, 13 Mar 2012 - 21:15) *
Malgog ja znam takie kolonie-organizuje je p.Anna Grochal która była wychowawczynią Kingi w przedszkolu, teraz chyba pracuje w szkole. W tym roku mają jechać do Murzasichle i gdzieś nad morze-jeśli chcesz dowiem się szczegółów, bo Kinga już jeździ, a "doroślejsze" kolonie. Cena ok. 1300-1400 zł.


katiek proszę o szczegóły ...
chociaż przyznam, że pierwsze kolonie wolałabym gdzies bliżej...Wyszków na przykład 06.gif mogłabym częściej odwiedzać i "pocycusiować" 29.gif
malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post śro, 14 mar 2012 - 08:45
Post #49

CYTAT(katiek @ Tue, 13 Mar 2012 - 21:15) *
Malgog ja znam takie kolonie-organizuje je p.Anna Grochal która była wychowawczynią Kingi w przedszkolu, teraz chyba pracuje w szkole. W tym roku mają jechać do Murzasichle i gdzieś nad morze-jeśli chcesz dowiem się szczegółów, bo Kinga już jeździ, a "doroślejsze" kolonie. Cena ok. 1300-1400 zł.


katiek proszę o szczegóły ...
chociaż przyznam, że pierwsze kolonie wolałabym gdzies bliżej...Wyszków na przykład 06.gif mogłabym częściej odwiedzać i "pocycusiować" 29.gif

--------------------
user posted image
user posted image
zilka
śro, 14 mar 2012 - 09:18
CYTAT(marghe. @ Wed, 14 Mar 2012 - 00:37) *
Bo duużo sportu icon_wink.gif


hihi, jak moja:) mamo mogę jechać wszędzie, plastyka, gotowanie, teatr, czytanie ale ŻADEN SPORT 06.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post śro, 14 mar 2012 - 09:18
Post #50

CYTAT(marghe. @ Wed, 14 Mar 2012 - 00:37) *
Bo duużo sportu icon_wink.gif


hihi, jak moja:) mamo mogę jechać wszędzie, plastyka, gotowanie, teatr, czytanie ale ŻADEN SPORT 06.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
marghe.
pią, 16 mar 2012 - 23:18
Odszczekuję, Gaba zastanawia się nad koloniami rolkowymi
Toż to też jakiś sport, nieprawdaż?
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pią, 16 mar 2012 - 23:18
Post #51

Odszczekuję, Gaba zastanawia się nad koloniami rolkowymi
Toż to też jakiś sport, nieprawdaż?
Elak
sob, 17 mar 2012 - 10:33
Moje dzieciaki kolejny raz jadą na obóz z Pałacu Młodzieży. Podobno tam nie ma mowy o nudzie, ciągle mają jakieś zajęcia i wybór szeroki - dla każdego coś fajnego. Tylko jadą pod namiot, co dla nich jest ogromną atrakcją. https://www.pm.waw.pl/wakacje/
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post sob, 17 mar 2012 - 10:33
Post #52

Moje dzieciaki kolejny raz jadą na obóz z Pałacu Młodzieży. Podobno tam nie ma mowy o nudzie, ciągle mają jakieś zajęcia i wybór szeroki - dla każdego coś fajnego. Tylko jadą pod namiot, co dla nich jest ogromną atrakcją. https://www.pm.waw.pl/wakacje/

--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

katkasia
sob, 17 mar 2012 - 13:18
CYTAT(marghe. @ Sat, 17 Mar 2012 - 01:18) *
Odszczekuję, Gaba zastanawia się nad koloniami rolkowymi
Toż to też jakiś sport, nieprawdaż?


Marghe, a kto organizuje kolonie rolkowe?
katkasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 722
Dołączył: pon, 28 lip 03 - 10:47
Nr użytkownika: 937

GG:


post sob, 17 mar 2012 - 13:18
Post #53

CYTAT(marghe. @ Sat, 17 Mar 2012 - 01:18) *
Odszczekuję, Gaba zastanawia się nad koloniami rolkowymi
Toż to też jakiś sport, nieprawdaż?


Marghe, a kto organizuje kolonie rolkowe?
marghe.
sob, 17 mar 2012 - 14:37
Katkasiu, firma BUT
Kompas tez, ale dla starszych dzieci - zdaje się, że przedział wiekowy to 12 - 18
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post sob, 17 mar 2012 - 14:37
Post #54

Katkasiu, firma BUT
Kompas tez, ale dla starszych dzieci - zdaje się, że przedział wiekowy to 12 - 18
anax
sob, 17 mar 2012 - 22:33
a może ktoś coś powiedzieć o firmie ,,Mój Londyn" z krakowa
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post sob, 17 mar 2012 - 22:33
Post #55

a może ktoś coś powiedzieć o firmie ,,Mój Londyn" z krakowa


--------------------


Elak
pon, 19 mar 2012 - 22:01
CYTAT(marghe. @ Sat, 17 Mar 2012 - 16:37) *
Katkasiu, firma BUT


Mój syn jechał z firmy But na wycieczkę i był to koszmar. Tzn. czekaliśmy pod szkołą parę godzin na autokar. Organizator nas cały czas zwodził, że to na Torwarze jakieś kolejki do przeglądu, że autokar już jedzie itp. Jak w końcu przyjechał chcieliśmy od kierowcy wypis z przeglądu i okazało się, że nie ma 21.gif . Kierowca powiedział, że ten autokar który miał jechać z naszymi dziećmi przeglądu nie przeszedł i organizator wysłał drugi, ale ponieważ my już czekaliśmy to on nie pojechał na przegląd. Wezwaliśmy policję pod szkołę. Nerwy jakie dzieci i rodzice stracili przeliczono na postój w McDonald's i zakup dzieciom na koszt firmy "obiadu" .
Ja rozumiem, że może się wydarzyć jakiś problem z autokarem. Byłabym nawet zadowolona, gdyby organizator uczciwie powiedział, mieliśmy problem, autokar przeglądu nie przeszedł i nie może jechać z Państwa dziećmi. Ale oni przez parę ładnych godzin kłamali i przysłali autokar drugi bez przeglądu. Myśleli pewnie, że jak już zobaczymy autokar to wsadzimy dzieci bez pytania o przegląd. Takie podejście do klienta jest dla mnie niedopuszczalne. Moje dzieci więcej z Butem nigdzie nie pojadą.
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post pon, 19 mar 2012 - 22:01
Post #56

CYTAT(marghe. @ Sat, 17 Mar 2012 - 16:37) *
Katkasiu, firma BUT


Mój syn jechał z firmy But na wycieczkę i był to koszmar. Tzn. czekaliśmy pod szkołą parę godzin na autokar. Organizator nas cały czas zwodził, że to na Torwarze jakieś kolejki do przeglądu, że autokar już jedzie itp. Jak w końcu przyjechał chcieliśmy od kierowcy wypis z przeglądu i okazało się, że nie ma 21.gif . Kierowca powiedział, że ten autokar który miał jechać z naszymi dziećmi przeglądu nie przeszedł i organizator wysłał drugi, ale ponieważ my już czekaliśmy to on nie pojechał na przegląd. Wezwaliśmy policję pod szkołę. Nerwy jakie dzieci i rodzice stracili przeliczono na postój w McDonald's i zakup dzieciom na koszt firmy "obiadu" .
Ja rozumiem, że może się wydarzyć jakiś problem z autokarem. Byłabym nawet zadowolona, gdyby organizator uczciwie powiedział, mieliśmy problem, autokar przeglądu nie przeszedł i nie może jechać z Państwa dziećmi. Ale oni przez parę ładnych godzin kłamali i przysłali autokar drugi bez przeglądu. Myśleli pewnie, że jak już zobaczymy autokar to wsadzimy dzieci bez pytania o przegląd. Takie podejście do klienta jest dla mnie niedopuszczalne. Moje dzieci więcej z Butem nigdzie nie pojadą.

--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

katkasia
wto, 20 mar 2012 - 11:21
CYTAT(marghe. @ Sat, 17 Mar 2012 - 16:37) *
Katkasiu, firma BUT
Kompas tez, ale dla starszych dzieci - zdaje się, że przedział wiekowy to 12 - 18

Marghe, dziękuję.
Z BUT-a znajomi nie byli zadowoleni.
Z Kompasem było moje starsze dziecko - bez zachwytu ale nie było źle.
katkasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 722
Dołączył: pon, 28 lip 03 - 10:47
Nr użytkownika: 937

GG:


post wto, 20 mar 2012 - 11:21
Post #57

CYTAT(marghe. @ Sat, 17 Mar 2012 - 16:37) *
Katkasiu, firma BUT
Kompas tez, ale dla starszych dzieci - zdaje się, że przedział wiekowy to 12 - 18

Marghe, dziękuję.
Z BUT-a znajomi nie byli zadowoleni.
Z Kompasem było moje starsze dziecko - bez zachwytu ale nie było źle.
marghe.
wto, 20 mar 2012 - 13:56
Gaba z Kompasu była dwukrotnie i wracała zachwycona.
Z Buta było dziecko mojej kuzynki, zastrzeżeń brak

Tak czy siak nadal nie wiemy co wybrać..
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 20 mar 2012 - 13:56
Post #58

Gaba z Kompasu była dwukrotnie i wracała zachwycona.
Z Buta było dziecko mojej kuzynki, zastrzeżeń brak

Tak czy siak nadal nie wiemy co wybrać..
marghe.
wto, 20 mar 2012 - 21:15
A co sądzicie o Almaturze?
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 20 mar 2012 - 21:15
Post #59

A co sądzicie o Almaturze?
anax
śro, 21 mar 2012 - 16:41
aktualnie wystawili kolonie W Towarzystwo przyjaciół dzieci i chyba jednak to wybiorę.W miarę cenowo i już był więc znajomo.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post śro, 21 mar 2012 - 16:41
Post #60

aktualnie wystawili kolonie W Towarzystwo przyjaciół dzieci i chyba jednak to wybiorę.W miarę cenowo i już był więc znajomo.

--------------------


> Sprawdzone kolonie poszukiwane :)
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 01:01
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama