Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Beskid Śląski - Brenna, Ustroń, Wisła okolice

, Gdzie zjeść, tanio, smacznie i przeżyć
> , Gdzie zjeść, tanio, smacznie i przeżyć
Ludek
czw, 18 lip 2013 - 09:46
Wybieramy siÄ™ na poczÄ…tku sierpnia w Beskid ÅšlÄ…ski.
Nasza baza wypadowa, to Górki Wielkie. W planach mamy Baranią Górę, Równicę, Czantorię
Polećcie miejsca, gdzie można zjeść przyzwoicie i niedrogo, a jakich miejsc unikać.
Będziemy z psem, więc dobrze, żeby był jakiś ogródek, albo żeby nie wygonili nas z bukiem ze środka icon_smile.gif
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post czw, 18 lip 2013 - 09:46
Post #1

Wybieramy siÄ™ na poczÄ…tku sierpnia w Beskid ÅšlÄ…ski.
Nasza baza wypadowa, to Górki Wielkie. W planach mamy Baranią Górę, Równicę, Czantorię
Polećcie miejsca, gdzie można zjeść przyzwoicie i niedrogo, a jakich miejsc unikać.
Będziemy z psem, więc dobrze, żeby był jakiś ogródek, albo żeby nie wygonili nas z bukiem ze środka icon_smile.gif


--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
moko.
czw, 18 lip 2013 - 11:19
CYTAT(Ludek @ Thu, 18 Jul 2013 - 07:46) *
Wybieramy siÄ™ na poczÄ…tku sierpnia w Beskid ÅšlÄ…ski.
Nasza baza wypadowa, to Górki Wielkie. W planach mamy Baranią Górę, Równicę, Czantorię
Polećcie miejsca, gdzie można zjeść przyzwoicie i niedrogo, a jakich miejsc unikać.
Będziemy z psem, więc dobrze, żeby był jakiś ogródek, albo żeby nie wygonili nas z bukiem ze środka icon_smile.gif

W Wiśle polecam Drewutnię i Ondraszkowa izba - karczmy
w szczyrku Steakhouse - pyszne mięsa icon_biggrin.gif
Ustroń - czarcie kopyto, ale słyszałam ze sielanka tez jest fajna.
w Brennej nie znam nic icon_sad.gif

Unikam smażalni ryb, chyba ze sa takie, gdzie mają własne stawy hodowlane.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 18 lip 2013 - 11:19
Post #2

CYTAT(Ludek @ Thu, 18 Jul 2013 - 07:46) *
Wybieramy siÄ™ na poczÄ…tku sierpnia w Beskid ÅšlÄ…ski.
Nasza baza wypadowa, to Górki Wielkie. W planach mamy Baranią Górę, Równicę, Czantorię
Polećcie miejsca, gdzie można zjeść przyzwoicie i niedrogo, a jakich miejsc unikać.
Będziemy z psem, więc dobrze, żeby był jakiś ogródek, albo żeby nie wygonili nas z bukiem ze środka icon_smile.gif

W Wiśle polecam Drewutnię i Ondraszkowa izba - karczmy
w szczyrku Steakhouse - pyszne mięsa icon_biggrin.gif
Ustroń - czarcie kopyto, ale słyszałam ze sielanka tez jest fajna.
w Brennej nie znam nic icon_sad.gif

Unikam smażalni ryb, chyba ze sa takie, gdzie mają własne stawy hodowlane.


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
MamaFilipa09
piÄ…, 26 lip 2013 - 11:06
[edit: moderacja]
MamaFilipa09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 26 lip 13 - 11:04
Nr użytkownika: 42,586




post piÄ…, 26 lip 2013 - 11:06
Post #3

[edit: moderacja]
Aktywna mamusia
sob, 12 paź 2013 - 22:27
Ja osobiście uwielbiam Ustroń i rzeczywiście karczma Czarcie Kopyto jest rewelacyjna:) Przepyszne jedzenie i przede wszystkim naprawdę duże porcje - czy tanio, raczej tak jak wszędzie, ale na pewno za taką cenę można pojeść. Kawałek dalej, za mostem jest jeszcze jedna super knajpka, tylko nie pamiętam jak się nazywa i też rewelacyjne jedzenie. Ogólnie w Ustroniu w większości miejsc serwują bardzo dobre regionalne potrawy, a mało gdzie się to zdarza. Nie zapomnę jak będąc w Zakopanem nacięłam się na dwie knajpki pod rząd (na Krupówkach)...
Aktywna mamusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: sob, 12 paź 13 - 16:28
Nr użytkownika: 43,013




post sob, 12 paź 2013 - 22:27
Post #4

Ja osobiście uwielbiam Ustroń i rzeczywiście karczma Czarcie Kopyto jest rewelacyjna:) Przepyszne jedzenie i przede wszystkim naprawdę duże porcje - czy tanio, raczej tak jak wszędzie, ale na pewno za taką cenę można pojeść. Kawałek dalej, za mostem jest jeszcze jedna super knajpka, tylko nie pamiętam jak się nazywa i też rewelacyjne jedzenie. Ogólnie w Ustroniu w większości miejsc serwują bardzo dobre regionalne potrawy, a mało gdzie się to zdarza. Nie zapomnę jak będąc w Zakopanem nacięłam się na dwie knajpki pod rząd (na Krupówkach)...
Karolina_Gor
piÄ…, 30 cze 2017 - 20:03
Hej,

Jeśli chodzi o kuchnię... Czasem jest ciężko dobrze trafić.
Z własnego doświadczenia mogę polecić kuchnię w Villi Rubinstein. WYŚMIENITA KUCHNIA! Naprawdę chapeau bas!
Menu nie za obszerne, dzięki czemu każde danie jest dopracowane w 100%. Polecili mi znajomi i rownież będę polecać!

Pozdrawiam icon_smile.gif
Karolina_Gor


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 30 cze 17 - 19:05
Nr użytkownika: 49,896




post piÄ…, 30 cze 2017 - 20:03
Post #5

Hej,

Jeśli chodzi o kuchnię... Czasem jest ciężko dobrze trafić.
Z własnego doświadczenia mogę polecić kuchnię w Villi Rubinstein. WYŚMIENITA KUCHNIA! Naprawdę chapeau bas!
Menu nie za obszerne, dzięki czemu każde danie jest dopracowane w 100%. Polecili mi znajomi i rownież będę polecać!

Pozdrawiam icon_smile.gif
> Beskid ÅšlÄ…ski - Brenna, UstroÅ„, WisÅ‚a okolice, Gdzie zjeść, tanio, smacznie i przeżyć
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:34
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama