Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Koszalin- żłobek

> 
krissy
wto, 28 cze 2005 - 12:00
Macie jakieś doświadczenie z zakresu koszalińskich żłobków? Jak to wygląda, czy są podziały na grupy itp. Zastnawiamy się nad posłaniem małego do takowej instytucji,ale ze dwa-trzy razy w tygodniu, głównie chodzi o to,aby miał kontakt z innymi dziećmi, nauczył się może trochę samodzielności...
02.gif




krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post wto, 28 cze 2005 - 12:00
Post #1

Macie jakieś doświadczenie z zakresu koszalińskich żłobków? Jak to wygląda, czy są podziały na grupy itp. Zastnawiamy się nad posłaniem małego do takowej instytucji,ale ze dwa-trzy razy w tygodniu, głównie chodzi o to,aby miał kontakt z innymi dziećmi, nauczył się może trochę samodzielności...
02.gif






--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
krissy
wto, 28 cze 2005 - 13:51
Chyba późnawo obudziliśmy się z tym żłobkiem icon_confused.gif Wszędzie pełno. Jedno miejsce jest w "Jacek i Agatka" , ale czy zgodzą się na taki niepełen tydzień?
I do pracy mogłabym pójść... Mąż ma wolny zawód, więc posiedzi resztę z małym (co zreszta uwielbia i wiecznie marudzi, że za mało czasu z nim spędza).

A może słyszałyście o czymś prywatnym?

krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post wto, 28 cze 2005 - 13:51
Post #2

Chyba późnawo obudziliśmy się z tym żłobkiem icon_confused.gif Wszędzie pełno. Jedno miejsce jest w "Jacek i Agatka" , ale czy zgodzą się na taki niepełen tydzień?
I do pracy mogłabym pójść... Mąż ma wolny zawód, więc posiedzi resztę z małym (co zreszta uwielbia i wiecznie marudzi, że za mało czasu z nim spędza).

A może słyszałyście o czymś prywatnym?



--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
kachnab
śro, 29 cze 2005 - 18:12
o prywatnym nie słyszałam icon_confused.gif ale myślę że lepiej zaklepać Jacka i Agatkę niż nic; tak na prawdę to jeżeli będziesz regularnie opłacać wszystkie składki nie powinno być większego problemu z frekwencją; są przecież dzieci które chorują i też bywają żadziej niż pięć dni w tygodniu;

pozdrawiam icon_smile.gif
kachnab


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pon, 13 cze 05 - 10:12
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 3,262




post śro, 29 cze 2005 - 18:12
Post #3

o prywatnym nie słyszałam icon_confused.gif ale myślę że lepiej zaklepać Jacka i Agatkę niż nic; tak na prawdę to jeżeli będziesz regularnie opłacać wszystkie składki nie powinno być większego problemu z frekwencją; są przecież dzieci które chorują i też bywają żadziej niż pięć dni w tygodniu;

pozdrawiam icon_smile.gif

--------------------
user posted image
user posted image
anonimowy

Go??







post czw, 30 cze 2005 - 11:31
Post #4

Michał własnie kończy edukację żłobkową w "Bolku i Lolku" i powiem szczerze, że chętnie zostawiłabym go tam jeszcze na rok, ale jest za "stary" wink.gif
Dla nas złobek był po prostu kolejnym etapem, nie złem koniecznym.
I po roku uczęszczania Michała do żlobka widzę zdecydowanie więcej plusów niż minusów.
addera
czw, 30 cze 2005 - 11:32
ten Gośc, to ja byłam icon_biggrin.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 30 cze 2005 - 11:32
Post #5

ten Gośc, to ja byłam icon_biggrin.gif

--------------------



Martalka
śro, 14 wrz 2005 - 21:26
A gdzie w ogóle są żłobki w Koszalinie?
Ja się jeszcze nie rozglądałam, ale chciałabym, aby Bartek miał kontakt z dziećmi.
Możecie orientacyjnie podac ulice? Musiałabym go wozić z Bielic, więc niekoniecznie musi być blisko, bo jechać trza i tak icon_wink.gif

Marta
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post śro, 14 wrz 2005 - 21:26
Post #6

A gdzie w ogóle są żłobki w Koszalinie?
Ja się jeszcze nie rozglądałam, ale chciałabym, aby Bartek miał kontakt z dziećmi.
Możecie orientacyjnie podac ulice? Musiałabym go wozić z Bielic, więc niekoniecznie musi być blisko, bo jechać trza i tak icon_wink.gif

Marta

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
anonimowy

Go??







post piÄ…, 23 wrz 2005 - 11:03
Post #7

Żłobki w Koszalinie są:
1. Ul. Konstytucji 3 Maja 29 " Jacek i Agatka"
2. Ul Mireckiego 3 "Bolek i Lolek"
3. ul. Jagoszewskiego 6 "Maluch"
4. ul. Lelewela 12 "Skrzat"

I to juz wszystkie żłobki w Koszalinie. icon_confused.gif
addera
piÄ…, 23 wrz 2005 - 11:04
to ja byłam znów niezalogowana icon_redface.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 23 wrz 2005 - 11:04
Post #8

to ja byłam znów niezalogowana icon_redface.gif

--------------------



Anetka-D
pon, 14 maj 2007 - 19:52
Odświeżam wątek


Dziś dowiedziałam się, że nie Igorek nie został przyjety do żadnego z 4 żłobków w Koszalinie 32.gif , nie wiem co będzie dalej
Anetka-D


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: czw, 28 gru 06 - 17:01
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 9,427




post pon, 14 maj 2007 - 19:52
Post #9

Odświeżam wątek


Dziś dowiedziałam się, że nie Igorek nie został przyjety do żadnego z 4 żłobków w Koszalinie 32.gif , nie wiem co będzie dalej

--------------------
Aneta i IguÅ› (19.01.2005)
żabik
nie, 23 wrz 2007 - 18:13
Witam
widzę tu stare posty ale moze warto odświezyć ten temat icon_smile.gif
Mam takie pytanko odnośnie żłobków z tego co piszecie to cięzko jest z miejscami w żłobkach w koszalinie.
Więc nasuwa mi się pytanko odnośnie tej sytuacji kiedy zaczynaliście załatwiać miejsce w żłobku????? jak dziecko było już na świecie czy wcześniej???? bo słyszałem ze przedszkola to młodzi rodzice zaklepują sobie już jak dziecko jeszcze nie widzi światła dziennego icon_smile.gif

kolejne z pytanie tyczy się żłobka/przedszkola "Calineczka", Koszalin, ul. Grecka 2 znalazłem to szukajac żłobka a w innym mijescu piszą że to przedszkole a może tam jest i to i to? może ktoś miał z tym doświadczenie to prosiłbym o komentarz jak tam jest i czy warto????? 08.gif

pozdrawiam
i dzieki za odpowiedzi
żabik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 23 wrz 07 - 17:58
Nr użytkownika: 16,282




post nie, 23 wrz 2007 - 18:13
Post #10

Witam
widzę tu stare posty ale moze warto odświezyć ten temat icon_smile.gif
Mam takie pytanko odnośnie żłobków z tego co piszecie to cięzko jest z miejscami w żłobkach w koszalinie.
Więc nasuwa mi się pytanko odnośnie tej sytuacji kiedy zaczynaliście załatwiać miejsce w żłobku????? jak dziecko było już na świecie czy wcześniej???? bo słyszałem ze przedszkola to młodzi rodzice zaklepują sobie już jak dziecko jeszcze nie widzi światła dziennego icon_smile.gif

kolejne z pytanie tyczy się żłobka/przedszkola "Calineczka", Koszalin, ul. Grecka 2 znalazłem to szukajac żłobka a w innym mijescu piszą że to przedszkole a może tam jest i to i to? może ktoś miał z tym doświadczenie to prosiłbym o komentarz jak tam jest i czy warto????? 08.gif

pozdrawiam
i dzieki za odpowiedzi
nika2006
pon, 15 paź 2007 - 14:11
Witam jestem tu nowa czy jest może jakaś mama z koszalina która ma przejścia w żłobku 13.gif
nika2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 15 paź 07 - 11:17
Nr użytkownika: 16,537




post pon, 15 paź 2007 - 14:11
Post #11

Witam jestem tu nowa czy jest może jakaś mama z koszalina która ma przejścia w żłobku 13.gif
MARTINI 1
nie, 07 gru 2008 - 23:35
Witam.

Widzę,że dawno nikt tutaj nie zaglądał,ale.....zapytam.

Rozważam oddanie dziecka do żłobka i słyszałam,że dobry jest ten na Mireckiego w Koszalinie "Bolek i Lolek".
Czy któraś z Was miała tam swoje dziecko i czy mogłaby coś powiedzieć w kilku zdaniach o tym żłobku? Będę wdzięczna za rzetelną opinię.
Pozdrawiam.
MARTINI 1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 45
Dołączył: wto, 06 maj 08 - 22:36
SkÄ…d: KOSZALIN/WARSZAWA
Nr użytkownika: 19,709

GG:


post nie, 07 gru 2008 - 23:35
Post #12

Witam.

Widzę,że dawno nikt tutaj nie zaglądał,ale.....zapytam.

Rozważam oddanie dziecka do żłobka i słyszałam,że dobry jest ten na Mireckiego w Koszalinie "Bolek i Lolek".
Czy któraś z Was miała tam swoje dziecko i czy mogłaby coś powiedzieć w kilku zdaniach o tym żłobku? Będę wdzięczna za rzetelną opinię.
Pozdrawiam.

--------------------
R_Linka
pon, 02 lut 2009 - 20:00
Witam,
ja równiez juz od roku szukam żlobka.
wiem ze na Mireckiego jest bardzo dobry żlobek ,ale malutki bo sa tylko chyba 2 grupy,i ciezko sie dostac,ale dobra jest opinia o nim.
Drugim dobrym złobkiem jest żlobek na Lelewela...
jak narazie prowadzam dziecko do prywatnego mini złobka i jestem bardzo zadowolona,tylko ta cena....
ale dziecko jest szczesliwe a ja spokojna:))))
R_Linka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pon, 02 lut 09 - 19:49
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 25,197




post pon, 02 lut 2009 - 20:00
Post #13

Witam,
ja równiez juz od roku szukam żlobka.
wiem ze na Mireckiego jest bardzo dobry żlobek ,ale malutki bo sa tylko chyba 2 grupy,i ciezko sie dostac,ale dobra jest opinia o nim.
Drugim dobrym złobkiem jest żlobek na Lelewela...
jak narazie prowadzam dziecko do prywatnego mini złobka i jestem bardzo zadowolona,tylko ta cena....
ale dziecko jest szczesliwe a ja spokojna:))))
rysa154
czw, 26 lut 2009 - 23:56
R_Linka a gdzie jest ten prywatny mini zlobek?
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post czw, 26 lut 2009 - 23:56
Post #14

R_Linka a gdzie jest ten prywatny mini zlobek?

--------------------


dupadupadupa
piÄ…, 27 lut 2009 - 20:33
Wlasnie. Tez mnie to ciekawi.
ryba witaj kochanie icon_biggrin.gif
dupadupadupa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 849
Dołączył: pią, 27 lut 09 - 10:02
Nr użytkownika: 25,773




post piÄ…, 27 lut 2009 - 20:33
Post #15

Wlasnie. Tez mnie to ciekawi.
ryba witaj kochanie icon_biggrin.gif

--------------------
R_Linka
pon, 02 mar 2009 - 20:30
otóż był na Matejki,potem przeniesiony na Zielona,ale niestety od marca juz nie prosperuje poniewaz malo dzieci bylo. Na poczatku bylo super... Teraz prowadzam corcie do swietnej opiekunki,ktora tam pracowala. Ale moge dac wam namiar na kobitke ktora za male pieniadze opiekuje sie dziecmi w domu
605 952 904 P.Grazyna.
Jest jeszcze w Koszalinie takie cos jak Bajlandia,na Chrzanowskiego,ale to musicie mamy same ocenic...icon_smile.gif
pozdrawiam
R_Linka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pon, 02 lut 09 - 19:49
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 25,197




post pon, 02 mar 2009 - 20:30
Post #16

otóż był na Matejki,potem przeniesiony na Zielona,ale niestety od marca juz nie prosperuje poniewaz malo dzieci bylo. Na poczatku bylo super... Teraz prowadzam corcie do swietnej opiekunki,ktora tam pracowala. Ale moge dac wam namiar na kobitke ktora za male pieniadze opiekuje sie dziecmi w domu
605 952 904 P.Grazyna.
Jest jeszcze w Koszalinie takie cos jak Bajlandia,na Chrzanowskiego,ale to musicie mamy same ocenic...icon_smile.gif
pozdrawiam
dupadupadupa
pon, 02 mar 2009 - 21:00
R_linka dzieki... za nr.. pewnie zadzwonie, umowie sie i zobacze..
O Bajlandi slyszalam.. ale tylko poki co ze jest..
Zapraszamy na nasz watek A moze nasze morze.. w zachodniopomorskim icon_smile.gif
dupadupadupa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 849
Dołączył: pią, 27 lut 09 - 10:02
Nr użytkownika: 25,773




post pon, 02 mar 2009 - 21:00
Post #17

R_linka dzieki... za nr.. pewnie zadzwonie, umowie sie i zobacze..
O Bajlandi slyszalam.. ale tylko poki co ze jest..
Zapraszamy na nasz watek A moze nasze morze.. w zachodniopomorskim icon_smile.gif

--------------------
R_Linka
piÄ…, 06 mar 2009 - 20:12
dziekuje za zaproszenie,napewno zajrze,chociaz b.rzadko bywam:)) ale chetnie nawiazala bym jakies znajomosci.
Co do tej opiekunki,chcialabym dodac,ze babeczka jest b.fajna,wydaje sie w byc porzadna,jest mloda...tylko zbytnio lokalizacjia i warunki sa , no niezbyt,ale zamierza ona za ok.3 miesiace zmienic lokal,gdzies w centrum.
Tak tylko mowie szczerze,zeby nie bylo ze podalam Wam jakis numer,do niewiadomo kogo:)))
pozdrawiam:)) icon_razz.gif
R_Linka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pon, 02 lut 09 - 19:49
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 25,197




post piÄ…, 06 mar 2009 - 20:12
Post #18

dziekuje za zaproszenie,napewno zajrze,chociaz b.rzadko bywam:)) ale chetnie nawiazala bym jakies znajomosci.
Co do tej opiekunki,chcialabym dodac,ze babeczka jest b.fajna,wydaje sie w byc porzadna,jest mloda...tylko zbytnio lokalizacjia i warunki sa , no niezbyt,ale zamierza ona za ok.3 miesiace zmienic lokal,gdzies w centrum.
Tak tylko mowie szczerze,zeby nie bylo ze podalam Wam jakis numer,do niewiadomo kogo:)))
pozdrawiam:)) icon_razz.gif
daga_cz
śro, 25 mar 2009 - 13:42
Witam
A ja polecam Bajlandię na Chrzanowskiego, mój synek tam chodzi i jestem bardzo zadowolona icon_biggrin.gif
Od września idzie do przedszkola i jestem spokojna że bez problemu się odnajdzie w nowym miejscu icon_biggrin.gif
Jeśli ktoś jest zainteresowany podaję nr 505916171
Zawsze można podjechać i zobaczy,ć POLECAM z czystym sumieniem icon_biggrin.gif
daga_cz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 22 lis 07 - 18:08
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 17,002

GG:


post śro, 25 mar 2009 - 13:42
Post #19

Witam
A ja polecam Bajlandię na Chrzanowskiego, mój synek tam chodzi i jestem bardzo zadowolona icon_biggrin.gif
Od września idzie do przedszkola i jestem spokojna że bez problemu się odnajdzie w nowym miejscu icon_biggrin.gif
Jeśli ktoś jest zainteresowany podaję nr 505916171
Zawsze można podjechać i zobaczy,ć POLECAM z czystym sumieniem icon_biggrin.gif
tygrysowa
śro, 13 maj 2009 - 07:45
Witam, w sumie jestem nowa na tym portalu, moze pare razy juz uczestniczylam, Mam pytanie na temat żłobka na ul. Koszntytucji 3 Maja. Moj synek dostał sie tylko tam do najstarszej grupy, w marcu skonczył 2 latka, składalam też na ul. Lelewela i ul. Jaguszewskiego, ale niestety nie dostał sie tam, a że mieszkam akurat koło Emki to by było mi bliżej. I moje pytanie jest takie: Czy któraś z mam też składała podania do te najstarszej grupy a chciałaby do żłobka na ul. Konstytucji a dostało sie dziecko na u. Lelewela lub ul. Jagoszewskiego??? Może wtedy by udało się zamienić miejscami?? Pozdrawiam
tygrysowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pią, 25 kwi 08 - 21:46
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 19,522




post śro, 13 maj 2009 - 07:45
Post #20

Witam, w sumie jestem nowa na tym portalu, moze pare razy juz uczestniczylam, Mam pytanie na temat żłobka na ul. Koszntytucji 3 Maja. Moj synek dostał sie tylko tam do najstarszej grupy, w marcu skonczył 2 latka, składalam też na ul. Lelewela i ul. Jaguszewskiego, ale niestety nie dostał sie tam, a że mieszkam akurat koło Emki to by było mi bliżej. I moje pytanie jest takie: Czy któraś z mam też składała podania do te najstarszej grupy a chciałaby do żłobka na ul. Konstytucji a dostało sie dziecko na u. Lelewela lub ul. Jagoszewskiego??? Może wtedy by udało się zamienić miejscami?? Pozdrawiam

--------------------




> Koszalin- żłobek
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 01:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama