Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
17 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

szóstka Weidera

, kto sie dołączy do ćwiczen?
> , kto sie dołączy do ćwiczen?
anita b.
czw, 10 sty 2008 - 23:31
a ja dzisiaj zrobiłam 7 dzień, sama w to nie wierzę 43.gif

co prawda miałam już 2 dni przerwy, ale trudno, nie będę przez to odpuszczała
(a wczoraj, a właściwie dzisiaj mogłabym zacząć ćwiczyć o godz. 3 rano, więc wolałam się jednak położyć już spać)

mnie brzuch bolał tylko po pierwszym i drugim dniu, aż się zastanawiam, czy wszystko dobrze robię, ale robię tak jak na początku, więc chyba jest ok?

a jak u Was?
anita b.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 18:28
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,157




post czw, 10 sty 2008 - 23:31
Post #41

a ja dzisiaj zrobiłam 7 dzień, sama w to nie wierzę 43.gif

co prawda miałam już 2 dni przerwy, ale trudno, nie będę przez to odpuszczała
(a wczoraj, a właściwie dzisiaj mogłabym zacząć ćwiczyć o godz. 3 rano, więc wolałam się jednak położyć już spać)

mnie brzuch bolał tylko po pierwszym i drugim dniu, aż się zastanawiam, czy wszystko dobrze robię, ale robię tak jak na początku, więc chyba jest ok?

a jak u Was?


--------------------
anita, mama Łukasza (9.09.2005)
truska
pią, 11 sty 2008 - 00:22
dzisiaj jest 3 dzien moich cwiczena ja ich jeszce nie zrobilam, wychodi na to ze bede robila przed snem
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post pią, 11 sty 2008 - 00:22
Post #42

dzisiaj jest 3 dzien moich cwiczena ja ich jeszce nie zrobilam, wychodi na to ze bede robila przed snem

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
Malgood
pią, 11 sty 2008 - 08:10
no dziewczyny widze, że ostro ćwiczycie!! Super!
Ja sobie zmodyfikowałam te ćwiczenia, bo stwierdziłam, ze zaczynanie od początku w moim przypadku nie ma sensu. No i trochę mi się to już znudziło. Kondycja jako taka mi jeszcze została i robienie takich małych ilości brzuszków nic raczej nie da. Także robie 4 rodzaje brzuszków po 50 powtórzeń i jest ok. Potem sobie może tą ilość zwiększę.
Pozdrawiam!!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post pią, 11 sty 2008 - 08:10
Post #43

no dziewczyny widze, że ostro ćwiczycie!! Super!
Ja sobie zmodyfikowałam te ćwiczenia, bo stwierdziłam, ze zaczynanie od początku w moim przypadku nie ma sensu. No i trochę mi się to już znudziło. Kondycja jako taka mi jeszcze została i robienie takich małych ilości brzuszków nic raczej nie da. Także robie 4 rodzaje brzuszków po 50 powtórzeń i jest ok. Potem sobie może tą ilość zwiększę.
Pozdrawiam!!

--------------------


Tusiol
pią, 11 sty 2008 - 14:19
Jeszcze nie zaczęłam. Zaczynam mam nadzieje dzisiaj. Ale już wiem, że Weidera nie skończę. Po drodze mam mały zabieg, po którym nie będę mogła ćwiczyc przez jakiś czas. Ale każdy dzień dobry więc zacznę na bank.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pią, 11 sty 2008 - 14:19
Post #44

Jeszcze nie zaczęłam. Zaczynam mam nadzieje dzisiaj. Ale już wiem, że Weidera nie skończę. Po drodze mam mały zabieg, po którym nie będę mogła ćwiczyc przez jakiś czas. Ale każdy dzień dobry więc zacznę na bank.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
tissaia
sob, 12 sty 2008 - 10:46
Walczę. 6 ćwiczenie powoli przestaje być awykonalne, aczkolwiek wymaga nie lada wysiłku.
Równolegle z tymi ćwiczeniami robię też streching nóg, bo za nie zamierzam się zabrać w następnej kolejności,po skończeniu Weidera, i usiłuję przygotować mięśnie na czekającą je katorgę.

Od wczoraj biorę antybiotyk, mam zapalenie tchawicy. Ale nie złamie to mojej silnej woli icon_smile.gif

Możecie nie zważać na to wypisuję -traktuję to jako element ćwiczeń, swoisty rachunek sumienia icon_smile.gif

Grunt to znaleźć sobie motywację - ja mam icon_smile.gif W sierpniu idziemy z M. na wesele, na którym będzie obecna jego była narzeczona icon_evil.gif Nie pojawię się tam przecież z tym brzuszyskiem, nogami jak słoń i wieeeelkim doopskiem icon_evil.gif Była narzeczona musi odpokutować te wszystkie spojrzenia które rzucała na mnie, gdy byłam tuż po ciąży icon_evil.gif
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post sob, 12 sty 2008 - 10:46
Post #45

Walczę. 6 ćwiczenie powoli przestaje być awykonalne, aczkolwiek wymaga nie lada wysiłku.
Równolegle z tymi ćwiczeniami robię też streching nóg, bo za nie zamierzam się zabrać w następnej kolejności,po skończeniu Weidera, i usiłuję przygotować mięśnie na czekającą je katorgę.

Od wczoraj biorę antybiotyk, mam zapalenie tchawicy. Ale nie złamie to mojej silnej woli icon_smile.gif

Możecie nie zważać na to wypisuję -traktuję to jako element ćwiczeń, swoisty rachunek sumienia icon_smile.gif

Grunt to znaleźć sobie motywację - ja mam icon_smile.gif W sierpniu idziemy z M. na wesele, na którym będzie obecna jego była narzeczona icon_evil.gif Nie pojawię się tam przecież z tym brzuszyskiem, nogami jak słoń i wieeeelkim doopskiem icon_evil.gif Była narzeczona musi odpokutować te wszystkie spojrzenia które rzucała na mnie, gdy byłam tuż po ciąży icon_evil.gif


--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
Tusiol
sob, 12 sty 2008 - 13:43
CYTAT(Tissaia @ sob, 12 sty 2008 - 10:46) *
Grunt to znaleźć sobie motywację - ja mam icon_smile.gif W sierpniu idziemy z M. na wesele, na którym będzie obecna jego była narzeczona icon_evil.gif Nie pojawię się tam przecież z tym brzuszyskiem, nogami jak słoń i wieeeelkim doopskiem icon_evil.gif Była narzeczona musi odpokutować te wszystkie spojrzenia które rzucała na mnie, gdy byłam tuż po ciąży icon_evil.gif


To jest dopiero motywacja 06.gif .
O lepszą nie trzeba.
Też chyba bym się w takiej sytuacji solidnie zawzięła.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post sob, 12 sty 2008 - 13:43
Post #46

CYTAT(Tissaia @ sob, 12 sty 2008 - 10:46) *
Grunt to znaleźć sobie motywację - ja mam icon_smile.gif W sierpniu idziemy z M. na wesele, na którym będzie obecna jego była narzeczona icon_evil.gif Nie pojawię się tam przecież z tym brzuszyskiem, nogami jak słoń i wieeeelkim doopskiem icon_evil.gif Była narzeczona musi odpokutować te wszystkie spojrzenia które rzucała na mnie, gdy byłam tuż po ciąży icon_evil.gif


To jest dopiero motywacja 06.gif .
O lepszą nie trzeba.
Też chyba bym się w takiej sytuacji solidnie zawzięła.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Justine_Ch
pon, 14 sty 2008 - 11:17
Ja też chcę być dzielna i pozbyć się tych nieprzyjemnych dodatków ciążowych icon_smile.gif
Moją motywacją jest szwagierka, która jest chuda jak szkapa - schudła już w 5 miesięcy po ciąży, i patrzy na mnie z drwiną gdy mówię, że zrzucę oponkę z brzucha i tłuszczyk z ud przez następne pół roku.
Justine_Ch


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,002
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 11:26
Skąd: Karlino
Nr użytkownika: 10,047




post pon, 14 sty 2008 - 11:17
Post #47

Ja też chcę być dzielna i pozbyć się tych nieprzyjemnych dodatków ciążowych icon_smile.gif
Moją motywacją jest szwagierka, która jest chuda jak szkapa - schudła już w 5 miesięcy po ciąży, i patrzy na mnie z drwiną gdy mówię, że zrzucę oponkę z brzucha i tłuszczyk z ud przez następne pół roku.

--------------------
Cieszę się małżeństwem od 17 czerwca 2006r :0)





tissaia
pon, 14 sty 2008 - 16:15
Justine, kochana - musiałabyś moją szwagierkę zobaczyć icon_evil.gif To na jej "cześć" zrzucałam pierwszą turę tłuszczu - była komunia jej córeczki i nie było wyjścia icon_arrow.gif
Startuj z ćwiczeniami i niech się zdziwi 08.gif

Ja dziś ćwiczę 6 dzień - i to ostatnie ćwiczenie już całkowicie przestało być awykonalne icon_smile.gif
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post pon, 14 sty 2008 - 16:15
Post #48

Justine, kochana - musiałabyś moją szwagierkę zobaczyć icon_evil.gif To na jej "cześć" zrzucałam pierwszą turę tłuszczu - była komunia jej córeczki i nie było wyjścia icon_arrow.gif
Startuj z ćwiczeniami i niech się zdziwi 08.gif

Ja dziś ćwiczę 6 dzień - i to ostatnie ćwiczenie już całkowicie przestało być awykonalne icon_smile.gif

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
anita b.
pon, 14 sty 2008 - 17:00
A ja dzisiaj będę robiła 11 dzień. 3 x 10 ło matko 43.gif
I moja jedyna motywacja jest taka, że nie chcę mieć brzucha. I po raz pierwszy w życiu chciałabym mieć płaski brzuch. Aż się dziwię, że się jeszcze nie złamałam, bo motywacja raczej średnia.

Tissaia, Justine, Tusiol - trzymam kciuki za Wasze motywacje i za to żebyśmy wszystkie dotrwały do końca icon_smile.gif
anita b.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 18:28
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,157




post pon, 14 sty 2008 - 17:00
Post #49

A ja dzisiaj będę robiła 11 dzień. 3 x 10 ło matko 43.gif
I moja jedyna motywacja jest taka, że nie chcę mieć brzucha. I po raz pierwszy w życiu chciałabym mieć płaski brzuch. Aż się dziwię, że się jeszcze nie złamałam, bo motywacja raczej średnia.

Tissaia, Justine, Tusiol - trzymam kciuki za Wasze motywacje i za to żebyśmy wszystkie dotrwały do końca icon_smile.gif

--------------------
anita, mama Łukasza (9.09.2005)
truska
pon, 14 sty 2008 - 17:10
Cwiczylam 3 dni a potem 3 dni nie cwiczylam musze zaczac od nowa
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post pon, 14 sty 2008 - 17:10
Post #50

Cwiczylam 3 dni a potem 3 dni nie cwiczylam musze zaczac od nowa

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
Justine_Ch
wto, 15 sty 2008 - 09:57
Wczoraj miałam zacząć ale nie wyszło icon_sad.gif Dziś muszę zacząć, bo inaczej będę odwlekać w nieskończoność icon_smile.gif
Justine_Ch


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,002
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 11:26
Skąd: Karlino
Nr użytkownika: 10,047




post wto, 15 sty 2008 - 09:57
Post #51

Wczoraj miałam zacząć ale nie wyszło icon_sad.gif Dziś muszę zacząć, bo inaczej będę odwlekać w nieskończoność icon_smile.gif

--------------------
Cieszę się małżeństwem od 17 czerwca 2006r :0)





Malgood
wto, 15 sty 2008 - 19:54
dziewczyny nie zapominajcie po ćwiczeniach rozciągnąć sobie mięsnie. Brzuch nie będzie bolał!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post wto, 15 sty 2008 - 19:54
Post #52

dziewczyny nie zapominajcie po ćwiczeniach rozciągnąć sobie mięsnie. Brzuch nie będzie bolał!

--------------------


tissaia
czw, 17 sty 2008 - 09:46
Wchodzę we wszystkie swoje spodnie icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Nawet w te nabyte na dłuuugo przed ciążą icon_smile.gif W ciągu 2 miesięcy schudłam 6 kg. icon_smile.gif a brzuch zaczyna się powolutku zmniejszać...
Jeszcze 7-8 kg. i będzie nieźle icon_smile.gif
Malgood -ja rozciągam mięśni przed ćwiczeniami - dużo łatwiej mi się ćwiczy wtedy.
A tak w ogóle to za pomysł z Weiderem to masz u mnie piwo ) Chociaż nie, po piwie to brzuch rośnie 06.gif O, dobre wino! Może być?
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post czw, 17 sty 2008 - 09:46
Post #53

Wchodzę we wszystkie swoje spodnie icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Nawet w te nabyte na dłuuugo przed ciążą icon_smile.gif W ciągu 2 miesięcy schudłam 6 kg. icon_smile.gif a brzuch zaczyna się powolutku zmniejszać...
Jeszcze 7-8 kg. i będzie nieźle icon_smile.gif
Malgood -ja rozciągam mięśni przed ćwiczeniami - dużo łatwiej mi się ćwiczy wtedy.
A tak w ogóle to za pomysł z Weiderem to masz u mnie piwo ) Chociaż nie, po piwie to brzuch rośnie 06.gif O, dobre wino! Może być?

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
Malgood
czw, 17 sty 2008 - 10:14
he, he może być! wink.gif
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post czw, 17 sty 2008 - 10:14
Post #54

he, he może być! wink.gif

--------------------


Saskia
czw, 17 sty 2008 - 10:28
CYTAT(truska @ pon, 14 sty 2008 - 17:10) *
Cwiczylam 3 dni a potem 3 dni nie cwiczylam musze zaczac od nowa

doszłam do powtorzen po 12 no i niestety tydzien przerwy sie zrobil... ale nie chce zaczynac od samego poczatku
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post czw, 17 sty 2008 - 10:28
Post #55

CYTAT(truska @ pon, 14 sty 2008 - 17:10) *
Cwiczylam 3 dni a potem 3 dni nie cwiczylam musze zaczac od nowa

doszłam do powtorzen po 12 no i niestety tydzien przerwy sie zrobil... ale nie chce zaczynac od samego poczatku

--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 17 sty 2008 - 19:44
Post #56

A ja dzisiaj zaczęłam icon_smile.gif
bibiczek
pią, 18 sty 2008 - 17:29
witajcie
Ja chora ale zmotywowana dziś zaczęłam.
Dziewczyny a Wy tak z marszu robicie te ćwiczenia czy wczesniej jakaś rozgrzewka potem rozciąganie itp.?
bibiczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 12:43
Skąd: okolice Krakowa
Nr użytkownika: 14,286




post pią, 18 sty 2008 - 17:29
Post #57

witajcie
Ja chora ale zmotywowana dziś zaczęłam.
Dziewczyny a Wy tak z marszu robicie te ćwiczenia czy wczesniej jakaś rozgrzewka potem rozciąganie itp.?
bibiczek
pią, 18 sty 2008 - 17:30
CYTAT(Tissaia @ czw, 17 sty 2008 - 09:46) *
Wchodzę we wszystkie swoje spodnie icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Nawet w te nabyte na dłuuugo przed ciążą icon_smile.gif W ciągu 2 miesięcy schudłam 6 kg. icon_smile.gif a brzuch zaczyna się powolutku zmniejszać...
Jeszcze 7-8 kg. i będzie nieźle icon_smile.gif

I to wszystko tylko dzieki Weiderowi?
bibiczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 12:43
Skąd: okolice Krakowa
Nr użytkownika: 14,286




post pią, 18 sty 2008 - 17:30
Post #58

CYTAT(Tissaia @ czw, 17 sty 2008 - 09:46) *
Wchodzę we wszystkie swoje spodnie icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Nawet w te nabyte na dłuuugo przed ciążą icon_smile.gif W ciągu 2 miesięcy schudłam 6 kg. icon_smile.gif a brzuch zaczyna się powolutku zmniejszać...
Jeszcze 7-8 kg. i będzie nieźle icon_smile.gif

I to wszystko tylko dzieki Weiderowi?
tissaia
pią, 18 sty 2008 - 18:15
bibiczek -no nie tylko, nie tylko. Weidera dopiero 10 dzień męczę.
Od 26 listopada jestem na "diecie" ŻP icon_smile.gif . Jedyna dieta ( a sprawdziłam chyba wszystkie istniejące ) która na mnie działa icon_smile.gif
W dniu, kiedy zaczęłam Weidera zaczęłam też ćwiczenia rozciągające mięśnie- głównie nóg - i ćwiczenia na wzmocnienie mięśni kręgosłupa lędźwiowego - bo nie chcę "odpaść" z Weidera przez ból pleców.
Zazwyczaj najpierw się trochę rozciągam ( 5-10 minut ) a potem weideruję icon_smile.gif
Wcześniej ćwiczyłam ale tak od przypadku do przypadku, teraz się zawzięłam!
No i oprócz tego zapałałam miłością do kosmetyków Eveline ( seria Slim 3D SPA ) i jest to miłość z wzajemnością - w udzie już poleciały 4 cm. z obwodu icon_smile.gif A kosmetyki oprócz rewelacyjnego działania cechuje niewiarygodna cena - 14,90......
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post pią, 18 sty 2008 - 18:15
Post #59

bibiczek -no nie tylko, nie tylko. Weidera dopiero 10 dzień męczę.
Od 26 listopada jestem na "diecie" ŻP icon_smile.gif . Jedyna dieta ( a sprawdziłam chyba wszystkie istniejące ) która na mnie działa icon_smile.gif
W dniu, kiedy zaczęłam Weidera zaczęłam też ćwiczenia rozciągające mięśnie- głównie nóg - i ćwiczenia na wzmocnienie mięśni kręgosłupa lędźwiowego - bo nie chcę "odpaść" z Weidera przez ból pleców.
Zazwyczaj najpierw się trochę rozciągam ( 5-10 minut ) a potem weideruję icon_smile.gif
Wcześniej ćwiczyłam ale tak od przypadku do przypadku, teraz się zawzięłam!
No i oprócz tego zapałałam miłością do kosmetyków Eveline ( seria Slim 3D SPA ) i jest to miłość z wzajemnością - w udzie już poleciały 4 cm. z obwodu icon_smile.gif A kosmetyki oprócz rewelacyjnego działania cechuje niewiarygodna cena - 14,90......

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
bibiczek
sob, 19 sty 2008 - 10:05
Gratuluję serdecznie. Takie sukcesy motywują do pracy nad sobą wszystkie walczące ... 06.gif
bibiczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 12:43
Skąd: okolice Krakowa
Nr użytkownika: 14,286




post sob, 19 sty 2008 - 10:05
Post #60

Gratuluję serdecznie. Takie sukcesy motywują do pracy nad sobą wszystkie walczące ... 06.gif
> szóstka Weidera, kto sie dołączy do ćwiczen?
Start new topic
Reply to this topic
17 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 03:14
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama