Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Ćwiczę w domu

> 
moko.
pon, 16 kwi 2012 - 11:29
Ja zaczynam od dzisiaj brzuszki...

Cel - 5 cm mniej w talii, oponie.

Motywacja - wielka

czynnik motywujÄ…cy - moje zdjecie w bikinii z wielkim brzuchem.

Oprócz tego od kilku dni jestem na diecie.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 16 kwi 2012 - 11:29
Post #41

Ja zaczynam od dzisiaj brzuszki...

Cel - 5 cm mniej w talii, oponie.

Motywacja - wielka

czynnik motywujÄ…cy - moje zdjecie w bikinii z wielkim brzuchem.

Oprócz tego od kilku dni jestem na diecie.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Naz
czw, 17 maj 2012 - 22:14
To i ja się przyłącze bo za bardzo sobie pofolgowałam ostatnio.
Od jutra zaczynam brzuszki, żeby się pozbyć opony i wzmocnić mięśnie.
Rozważam też zmaltretowanie sie mazażem izometerycznym.

Macie może jakieś sprawdzone ćwiczenia na dolne partie brzucha i uda? Nie znam się zbytnio, może jakiś sprzęt kupić typu hantelki, gumy, czy piłka?
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post czw, 17 maj 2012 - 22:14
Post #42

To i ja się przyłącze bo za bardzo sobie pofolgowałam ostatnio.
Od jutra zaczynam brzuszki, żeby się pozbyć opony i wzmocnić mięśnie.
Rozważam też zmaltretowanie sie mazażem izometerycznym.

Macie może jakieś sprawdzone ćwiczenia na dolne partie brzucha i uda? Nie znam się zbytnio, może jakiś sprzęt kupić typu hantelki, gumy, czy piłka?

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
renata19750702
piÄ…, 18 maj 2012 - 07:26
Po straaaasznej diecie 13-dniowej, którą skończyłam w Wielką Sobotę (czyli dobry miesiąc temu) zaczęłam ćwiczyć brzuszki w systemie 6W. Do dziś efekty szokujące: zniknęły mi boczki, brzuch prawie nie wystaje. Oprócz brzuszków ćwiczenia na uda i pośladki. Z racji braku większej ilości czasu, resztę załatwia rower i spacery z Jaśkiem. Efekty: biodra z 98 cm na 93,5 cm, talia z 74 cm na 65 cm, w biuście niestety też ubyło...
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post piÄ…, 18 maj 2012 - 07:26
Post #43

Po straaaasznej diecie 13-dniowej, którą skończyłam w Wielką Sobotę (czyli dobry miesiąc temu) zaczęłam ćwiczyć brzuszki w systemie 6W. Do dziś efekty szokujące: zniknęły mi boczki, brzuch prawie nie wystaje. Oprócz brzuszków ćwiczenia na uda i pośladki. Z racji braku większej ilości czasu, resztę załatwia rower i spacery z Jaśkiem. Efekty: biodra z 98 cm na 93,5 cm, talia z 74 cm na 65 cm, w biuście niestety też ubyło...

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
ajlonka
czw, 24 maj 2012 - 13:11
zainspirowana na forum przed wczoraj zaczęłam ćwiczenia w domu: 8 minute Abs, po przeczytaniu Truski dziś dołączam pajace i pompki.
Ja bez specjalnej diety z liczeniem kalorii ale ograniczam słodycze i postaram się o więcej warzyw i owoców w posiłkach.
renata ale wyniki masz super. Ja chcę poprawić ogólną kondycję, wzmocnić plecy= nie garbić się, wzmocnić podtrzymywacze biustu 06.gif , zgubić w udach, pośladkach i brzuchu.

Do tego kupiłam karnet na 10 wizyt na vaccum jet.
ajlonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,528
Dołączył: śro, 18 kwi 07 - 16:59
SkÄ…d: DG
Nr użytkownika: 13,062




post czw, 24 maj 2012 - 13:11
Post #44

zainspirowana na forum przed wczoraj zaczęłam ćwiczenia w domu: 8 minute Abs, po przeczytaniu Truski dziś dołączam pajace i pompki.
Ja bez specjalnej diety z liczeniem kalorii ale ograniczam słodycze i postaram się o więcej warzyw i owoców w posiłkach.
renata ale wyniki masz super. Ja chcę poprawić ogólną kondycję, wzmocnić plecy= nie garbić się, wzmocnić podtrzymywacze biustu 06.gif , zgubić w udach, pośladkach i brzuchu.

Do tego kupiłam karnet na 10 wizyt na vaccum jet.


--------------------




truska
czw, 24 maj 2012 - 13:17
Ale się nacwiczylam , oczywiscie nic nie robiłam
Dzisiaj zaczęłam przysiady od nowa, moze uda mi się dołączyc jakies inne cwiczenia.
Ale zaczełam przestrzegac dietki , chociaz tyle 37.gif
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post czw, 24 maj 2012 - 13:17
Post #45

Ale się nacwiczylam , oczywiscie nic nie robiłam
Dzisiaj zaczęłam przysiady od nowa, moze uda mi się dołączyc jakies inne cwiczenia.
Ale zaczełam przestrzegac dietki , chociaz tyle 37.gif

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
kejti_80
piÄ…, 08 cze 2012 - 21:12
Narazie czytam icon_smile.gif ale muszę znaleść w sobie silną wolę i wziąść się za siebie bo coś ostatnio za bardzo przybyło tu i ówdzie 43.gif
U mnie najgorszym wrogiem są słodycze 48.gif
A w sierpniu wesele siostry męża 37.gif coprawda bawić się nie będę (mam żałobę), ale przynajmniej jakoś pokazać sie trzeba i wbić w jakąś kieckę 29.gif

Renata extra wyniki!
kejti_80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,755
Dołączył: śro, 10 sty 07 - 13:55
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 9,824

GG:


post piÄ…, 08 cze 2012 - 21:12
Post #46

Narazie czytam icon_smile.gif ale muszę znaleść w sobie silną wolę i wziąść się za siebie bo coś ostatnio za bardzo przybyło tu i ówdzie 43.gif
U mnie najgorszym wrogiem są słodycze 48.gif
A w sierpniu wesele siostry męża 37.gif coprawda bawić się nie będę (mam żałobę), ale przynajmniej jakoś pokazać sie trzeba i wbić w jakąś kieckę 29.gif

Renata extra wyniki!


--------------------



Gacuszka
śro, 04 lip 2012 - 08:41
I ja od 12 dni siÄ™ odchudzam

Kupiłam sobie w poniedziałek shape z treningiem Ewy Chodakowskiej, 45 minut ćwiczeń , niby się wydaje ok, ale też niezły wycisk daje, zwłaszcza końcówka.
Mam jeszcze inne ćwiczenia na dvd i sobie ćwiczę. Narazie waga spadła z 73 na 68kg. Mimo że zbytnio tego niewidac, ale tyłek mi się zrobił troszkę mniejszy - ćwiczę codziennie po 2 godzinki.
Mam takie zakwasy, ze nie moge się z łózka sie podnieść. Ale nie poddaję się i ćwiczę.
Zaopatrzyłam się też w linea detox. Jem śniadanie i troszkę obiadu. Z przewagą na owoce i warzywa. Kolacji nie jadam.
CzujÄ™ siÄ™ ok.

Gacuszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,681
Dołączył: czw, 03 sty 08 - 15:25
Skąd: KRAKÓW
Nr użytkownika: 17,437

GG:


post śro, 04 lip 2012 - 08:41
Post #47

I ja od 12 dni siÄ™ odchudzam

Kupiłam sobie w poniedziałek shape z treningiem Ewy Chodakowskiej, 45 minut ćwiczeń , niby się wydaje ok, ale też niezły wycisk daje, zwłaszcza końcówka.
Mam jeszcze inne ćwiczenia na dvd i sobie ćwiczę. Narazie waga spadła z 73 na 68kg. Mimo że zbytnio tego niewidac, ale tyłek mi się zrobił troszkę mniejszy - ćwiczę codziennie po 2 godzinki.
Mam takie zakwasy, ze nie moge się z łózka sie podnieść. Ale nie poddaję się i ćwiczę.
Zaopatrzyłam się też w linea detox. Jem śniadanie i troszkę obiadu. Z przewagą na owoce i warzywa. Kolacji nie jadam.
CzujÄ™ siÄ™ ok.



--------------------



Naz
śro, 04 lip 2012 - 10:17
2 godziny ćwiczeń 10.gif Szczerze podziwiam. Ja wytrzymam max pół godziny i to z krótkimi przerwami. Na stacjonarnym posiedzę do godziny.
Wczoraj tak się narobiłam pajacyków, że mięśnie ramienia odmawiają mi posłuszeństwa.
Ogólnie z brzucha zeszło mi trochę centymetrów, ze 106 na 96. Jeszcze 20 icon_rolleyes.gif
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post śro, 04 lip 2012 - 10:17
Post #48

2 godziny ćwiczeń 10.gif Szczerze podziwiam. Ja wytrzymam max pół godziny i to z krótkimi przerwami. Na stacjonarnym posiedzę do godziny.
Wczoraj tak się narobiłam pajacyków, że mięśnie ramienia odmawiają mi posłuszeństwa.
Ogólnie z brzucha zeszło mi trochę centymetrów, ze 106 na 96. Jeszcze 20 icon_rolleyes.gif

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
Żoanna
śro, 04 lip 2012 - 10:28
6 Weidera jest G E N I A L N A

10 dziń a efekt zadziwiający
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
SkÄ…d: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post śro, 04 lip 2012 - 10:28
Post #49

6 Weidera jest G E N I A L N A

10 dziń a efekt zadziwiający

--------------------


Naz
śro, 04 lip 2012 - 10:34
Ale 6W jest na "kaloryfer" i robienie jej z zapasem sadła mija się z celem icon_wink.gif
Mi nie pomogła, ale ja mam problem z mięśniami (a raczej ich brak) poniżej linii pępka.
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post śro, 04 lip 2012 - 10:34
Post #50

Ale 6W jest na "kaloryfer" i robienie jej z zapasem sadła mija się z celem icon_wink.gif
Mi nie pomogła, ale ja mam problem z mięśniami (a raczej ich brak) poniżej linii pępka.


--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
madzialenna
wto, 25 wrz 2012 - 09:43
Muszę w końcu wrócić na ten wątek 37.gif Fakt, faktem udało mi sięjak na razie pozbyć się 9 kg, ale to był wynik diety, no i torszeczkę ćwiczeń. Ćwiczę, ale nie systematycznie. Przez wakacje wiadomo zawsze to lepiej, jak jest ciepło to wsiada się na rower i jedzie w siną dal, do tego 13kg obciążenie w postacie małego brzdąca na foteliku daje swoje.
Teraz z braku dobrej pogody i tego że dzieciaki chorują siedzę w domu. W domu jednak ciężko jest się samej zmotywować do ćwiczeń. Ale teraz startam się chociaż 15 minut dziennie poświęcić dla siebie na ćwiczenia z hulla hoop. Boli to kręcenie bardzo ale nie przestaję.
Oczywiście żeby ćwiczyć muszę mieć spokój no i nikt mi nie może przeszkadzać co jest bardzo trudne, bo zawsze jak już się zabieram za siebie to Młody się budzi, ehhh muszę się lepiej zorganizować.
Więc teraz zamiast siedzieć i pisać, powinnam wstać i się troszkę poruszać.
madzialenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 762
Dołączył: śro, 17 mar 10 - 20:51
Skąd: Dolnośląskie
Nr użytkownika: 32,175




post wto, 25 wrz 2012 - 09:43
Post #51

Muszę w końcu wrócić na ten wątek 37.gif Fakt, faktem udało mi sięjak na razie pozbyć się 9 kg, ale to był wynik diety, no i torszeczkę ćwiczeń. Ćwiczę, ale nie systematycznie. Przez wakacje wiadomo zawsze to lepiej, jak jest ciepło to wsiada się na rower i jedzie w siną dal, do tego 13kg obciążenie w postacie małego brzdąca na foteliku daje swoje.
Teraz z braku dobrej pogody i tego że dzieciaki chorują siedzę w domu. W domu jednak ciężko jest się samej zmotywować do ćwiczeń. Ale teraz startam się chociaż 15 minut dziennie poświęcić dla siebie na ćwiczenia z hulla hoop. Boli to kręcenie bardzo ale nie przestaję.
Oczywiście żeby ćwiczyć muszę mieć spokój no i nikt mi nie może przeszkadzać co jest bardzo trudne, bo zawsze jak już się zabieram za siebie to Młody się budzi, ehhh muszę się lepiej zorganizować.
Więc teraz zamiast siedzieć i pisać, powinnam wstać i się troszkę poruszać.

--------------------


Bolsky
śro, 26 wrz 2012 - 09:01
Ja treningi zaczęłam już kilka miesięcy temu (chyba ponad pół roku). Z motywacją było najciężej, bo zawsze jest coś do roboty, a znaleźć jeszcze czas na ćwiczenia było ciężko. Jedyną możliwością było ustawienie budzika godzinę wcześniej i rozpoczęcie każdego dnia od serii brzuszków i i ok. 5 km biegania. Po dwóch miesiącach na tyle się zmotywowałam, że zapisałam się nawet na jogę icon_smile.gif Jedyne co mogę powiedzieć, że jeśli już minie kilka tygodni od rozpoczęcia treningu, to z motywacją nie będzie problemu. Przeciwnie - trening coraz bardziej się "wkręca":)
Bolsky


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 26 wrz 12 - 08:52
Nr użytkownika: 40,963




post śro, 26 wrz 2012 - 09:01
Post #52

Ja treningi zaczęłam już kilka miesięcy temu (chyba ponad pół roku). Z motywacją było najciężej, bo zawsze jest coś do roboty, a znaleźć jeszcze czas na ćwiczenia było ciężko. Jedyną możliwością było ustawienie budzika godzinę wcześniej i rozpoczęcie każdego dnia od serii brzuszków i i ok. 5 km biegania. Po dwóch miesiącach na tyle się zmotywowałam, że zapisałam się nawet na jogę icon_smile.gif Jedyne co mogę powiedzieć, że jeśli już minie kilka tygodni od rozpoczęcia treningu, to z motywacją nie będzie problemu. Przeciwnie - trening coraz bardziej się "wkręca":)
madzialenna
śro, 26 wrz 2012 - 09:33
Bolsky właśnietak jak piszesz najlepsze jak da mnie było by wstawanie godzinę wcześniej, tylko jak narazie po pobudkach w nocy to mi się nie chce.
Ale obiecuje się poprawić. Sama wiem jak to jest fajnie jak człowiek jest pełen energii gdy poczwiczy, nawet to że wstanie wcześnie rano nie robi mu różnicy.
madzialenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 762
Dołączył: śro, 17 mar 10 - 20:51
Skąd: Dolnośląskie
Nr użytkownika: 32,175




post śro, 26 wrz 2012 - 09:33
Post #53

Bolsky właśnietak jak piszesz najlepsze jak da mnie było by wstawanie godzinę wcześniej, tylko jak narazie po pobudkach w nocy to mi się nie chce.
Ale obiecuje się poprawić. Sama wiem jak to jest fajnie jak człowiek jest pełen energii gdy poczwiczy, nawet to że wstanie wcześnie rano nie robi mu różnicy.

--------------------


Honey*
nie, 30 wrz 2012 - 21:23
i ja musze do was dolaczyc.
poszlam na fitness raz. no kurcze drugi i kolejny juz mi sie nie chialo. no len jestem
dieta odpada jako taka. moge ograniczyc slodkosci
w domu jak wlacze muzyke to poskacze troche ale to gora 10min. na fitnesie skacze sie godzine
kilka razy skakalam na skakance
i chyba zaczne znow
brzuszki robicie "cale" czy takie 1/2 ??
znacie jakies cwiczenia na przedramiona? mam za duze, maz sie smieje ze mam triceps
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post nie, 30 wrz 2012 - 21:23
Post #54

i ja musze do was dolaczyc.
poszlam na fitness raz. no kurcze drugi i kolejny juz mi sie nie chialo. no len jestem
dieta odpada jako taka. moge ograniczyc slodkosci
w domu jak wlacze muzyke to poskacze troche ale to gora 10min. na fitnesie skacze sie godzine
kilka razy skakalam na skakance
i chyba zaczne znow
brzuszki robicie "cale" czy takie 1/2 ??
znacie jakies cwiczenia na przedramiona? mam za duze, maz sie smieje ze mam triceps

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
maribela
piÄ…, 02 lis 2012 - 18:46

Ja mialam przerwę ale od dziś postanowiłam, że wznawiam ćwiczenia na Wii. Mam płytkę wii fit i z nią ćwiczę 30-40 minut dziennie, wieczorem kiedy mam chwilę dla siebie. Nie chudnę po tym jakoś szczególnie ale kondycja mi się poprawia a na tym też mi zalezy. oczywiście jakby ubył 5 kg to też się nie pogniewam ;p
Powodzenia!
maribela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 51
Dołączył: pon, 11 kwi 11 - 11:40
SkÄ…d: balice
Nr użytkownika: 36,388




post piÄ…, 02 lis 2012 - 18:46
Post #55


Ja mialam przerwę ale od dziś postanowiłam, że wznawiam ćwiczenia na Wii. Mam płytkę wii fit i z nią ćwiczę 30-40 minut dziennie, wieczorem kiedy mam chwilę dla siebie. Nie chudnę po tym jakoś szczególnie ale kondycja mi się poprawia a na tym też mi zalezy. oczywiście jakby ubył 5 kg to też się nie pogniewam ;p
Powodzenia!

--------------------
I dziecko jest dla siebie kosmosem. Antoni K?pi?ski


ewa1982
śro, 07 lis 2012 - 12:17
Podziwiam Was szczerze nie mam na tyle silnej woli żeby ćwiczyć systematycznie w domu!!!
ewa1982


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: pon, 09 maj 11 - 10:49
Nr użytkownika: 36,616




post śro, 07 lis 2012 - 12:17
Post #56

Podziwiam Was szczerze nie mam na tyle silnej woli żeby ćwiczyć systematycznie w domu!!!
Iwona86
śro, 05 gru 2012 - 08:27
Mi brak motywacji. Co zaczynam planować, że od tego i tego dnia, biore się za siebie, to cieżko mi spełnić swoje obietnice, tłumacząc sobie, że mam za mało czasu icon_biggrin.gif jeśli nie zacznę ćwiczyć spontanicznie, ktorego dnia, to chyba już nigdy icon_biggrin.gif
Iwona86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 26 lis 12 - 18:40
Nr użytkownika: 41,189




post śro, 05 gru 2012 - 08:27
Post #57

Mi brak motywacji. Co zaczynam planować, że od tego i tego dnia, biore się za siebie, to cieżko mi spełnić swoje obietnice, tłumacząc sobie, że mam za mało czasu icon_biggrin.gif jeśli nie zacznę ćwiczyć spontanicznie, ktorego dnia, to chyba już nigdy icon_biggrin.gif
beata_77
pon, 31 gru 2012 - 23:50
Kurcze podziwiam Was dziewczyny.

Kocham ćwiczyć, ale ja tez muszę się na tym skupić, mieć spokój a nie po 10 minutach rozgrzana leciec na ratunek córce, czy podać soczek synkowi. Takie przerywane ćwiczenia demotywują ehhh. nawet bieganie na orbitierku potrafią mi przerwac kilkanaście razy w ciągu godziny, do tego dochądzą problemy poporodowe z trzymaniem moczu i masz babo placek.
Bardzo lubię ćwiczyć z Tamilie Webb

Postanowienie Noworoczne. W końcu zacząc ćwiczyć systematycznie, bo sama dieta to nic nie daje.

beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post pon, 31 gru 2012 - 23:50
Post #58

Kurcze podziwiam Was dziewczyny.

Kocham ćwiczyć, ale ja tez muszę się na tym skupić, mieć spokój a nie po 10 minutach rozgrzana leciec na ratunek córce, czy podać soczek synkowi. Takie przerywane ćwiczenia demotywują ehhh. nawet bieganie na orbitierku potrafią mi przerwac kilkanaście razy w ciągu godziny, do tego dochądzą problemy poporodowe z trzymaniem moczu i masz babo placek.
Bardzo lubię ćwiczyć z Tamilie Webb

Postanowienie Noworoczne. W końcu zacząc ćwiczyć systematycznie, bo sama dieta to nic nie daje.



--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
Agula9
pon, 28 sty 2013 - 18:17
Czytam, czytam i mam zamiar zabrać się za ćwiczenia, tylko właśnie jak piszecie czasu brak, zawsze jest coś do zrobienia itp. Mam kilka płyt i od jutra zamierzam zacząć. Brzuszki by mi się przydały, tylko mam problem z kręgosłupem i chyba nie dam rady icon_sad.gif
Agula9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,589
Dołączył: czw, 15 mar 12 - 21:35
SkÄ…d: CK
Nr użytkownika: 39,777




post pon, 28 sty 2013 - 18:17
Post #59

Czytam, czytam i mam zamiar zabrać się za ćwiczenia, tylko właśnie jak piszecie czasu brak, zawsze jest coś do zrobienia itp. Mam kilka płyt i od jutra zamierzam zacząć. Brzuszki by mi się przydały, tylko mam problem z kręgosłupem i chyba nie dam rady icon_sad.gif

--------------------

Agula9
sob, 02 lut 2013 - 11:03
Chyba nikt już nie ćwiczy w domu, ja się porozciągałam we wt ( rowerek pompki i z płuty 20 min) a w śr ledwo się ruszałam i dzis powtórka, mam nadzieję że tym razem zakwasy będą mniejsze icon_smile.gif
Może ktoś się dołączy?
Agula9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,589
Dołączył: czw, 15 mar 12 - 21:35
SkÄ…d: CK
Nr użytkownika: 39,777




post sob, 02 lut 2013 - 11:03
Post #60

Chyba nikt już nie ćwiczy w domu, ja się porozciągałam we wt ( rowerek pompki i z płuty 20 min) a w śr ledwo się ruszałam i dzis powtórka, mam nadzieję że tym razem zakwasy będą mniejsze icon_smile.gif
Może ktoś się dołączy?

--------------------

> Ä†wiczÄ™ w domu
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 16:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama