Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Wakacje w górach

-
kociasta
post Thu, 06 Jul 2017 - 22:44
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 48,618

A my tam wolimy wakacje nad morzem jednak icon_biggrin.gif Na przykłąd właśnie teraz niedawno wróciliśmy z Mielna z hotelu Unitral http://www.unitral.pl/. Super meijsce, tym bardziej na wakacje z dziećmi, bo mają sporo dla nich udogodnień icon_smile.gif
Go to the top of the page PM

Quote Post
śrubka
post Wed, 26 Jul 2017 - 11:52
Post #22

Nr użytkownika: 41,343

Wakacje w górach to świetna sprawa i doskonała rozrywka oraz możliwość wypoczynku, a w przypadku dzieci na pewno można także znaleźć wiele różnych atrakcji i dla młodszych i dla starszych

Quote Post
bulba
post Thu, 24 Aug 2017 - 16:05
Post #23

Nr użytkownika: 47,451

Jeżeli góry, to może skandynawskie? icon_smile.gif Wbrew pozorom taka wycieczka nie musi być wcale mega droga. Można pojechać własnym samochodem (jest przeprawa promowa) i nastawić się bardziej na campingi i gotowanie sobie samemu (z czego do samochodu można zabrać ze sobą jedzenie, co też obniży koszty). Widoki będą na pewno nieziemskie i my się osobiście zasttanawiamy nad takimi wakacjami w przyszłym roku

Quote Post
klaudi
post Fri, 01 Sep 2017 - 17:18
Post #24

Nr użytkownika: 50,338

Ej, a ja mam pytanie o spóźnione wakacje. Co sądzicie o wzięciu dziecka na wakacje we wrześniu, mimo, że ma od poniedziałku szkołę? Czy według was to jest wielkie wykroczenie i łamanie zasad rodzicielstwa. Czy młody nie urośnie na olewającego system punka?

A propos powyższego jedziemy właśnie w góry http://kosmoz.pl/produkt/hotel-szrenicowy-dwor/ znalazłam taką ofertę. W końcu to tylko 3 dni, ale jednak koleżanka mówi, że wyrośnie z małego zwyrol.

Właśnie dlatego, że jedziemy w góry to nie wiem czy nie pojechać po prostu z siostrą. Może nie będę wydawać kupy pieniędzy na odzież turystyczną dla dzieciaka, który i tak zaraz z niej wyrośnie, a do tego nie pójdzie do szkoły.

Nie wiem co o o tym myśleć.

Quote Post
gilly
post Thu, 07 Sep 2017 - 12:18
Post #25

Nr użytkownika: 48,041

We wrześniu nie ma jeszcze aż tyle nauki. Bardzo wiele rodziców zabiera dzieciaki właśnie w tym miesiącu na wakacje. Mozna wszystko o wiele latwiej zorganizować icon_smile.gif

Jeśli chcielibyście znaleźć jakieś wygodne noclegi w górach to polecałabym zarezerwowanie ich na tej stronie:
https://www.sunandsnow.pl/Region/Index/1/0

Można sobie zabukowac własny apartament w górach. Z kuchnią oraz z łazienką ( dzieki temu możecie gotować dla dzieciaczków).

Quote Post
jagna09
post Sat, 16 Sep 2017 - 18:51
Post #26

Nr użytkownika: 44,374

Ostatnio byłam w Tatrach, Zakopane. Mówią, że Zakopane jest przereklamowane, a nie jest to prawda. Mnóstwo cudownych tras i po każdym razie kocham góry jeszcze bardziej icon_smile.gif

Quote Post
mama-kasia
post Fri, 10 Nov 2017 - 13:31
Post #27

Nr użytkownika: 50,855

hejo! właśnie planuję wyjazd majowy w góry i szukając tras dla BARDZO początkujących icon_wink.gif natknęłam się na strone http://www.rudazwyboru.pl/ próbowalyscie kiedyś, znacie? zastanawiam się czy rzeczywiście to są takie proste trasy ...

Quote Post
metka
post Thu, 23 Nov 2017 - 11:35
Post #28

Nr użytkownika: 50,973

Ja znów bardzo lubię Tatry i chętnie tam wracam. Co do noclegów to zazwyczaj szukam na Bookaparcie lub Bookingu i najczęściej są to okolice Zakopanego. Bardzo lubię Bukowinę i Białkę Tatrzańską, lubię też wyskoczyć czasem na Słowację.

Quote Post
agakowalska
post Thu, 07 Dec 2017 - 10:19
Post #29

Nr użytkownika: 51,082

Jeżeli chodzi o góry to ja od kilku lat jeżdżę do Szczyrku. Co więcej, zawsze do jednego miejsca - Orlego Gniazda. Jestem zachwycona ich kuchnią i profesjonalnym podejściem do klientów. Pokoje są takie jak na zdjęciach: https://www.orle-gniazdo.pl/pokoje więc jest pewność, że się człowiek nie sparzy jak przy innych obiektach. Polecam wybrać sobie segment C, bo A i B są na dużo niższych poziomie (no chyba, że komuś nie zależy, to z pewnością dużo oszczędzi wybierając te z niższego standardu). A no i do pokoi zawsze jest śniadanie gratis. Ceny obiadów są różne, bo jest aż 5 restauracji w obiekcie. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Quote Post
Bbbccc
post Mon, 11 Dec 2017 - 09:41
Post #30

Nr użytkownika: 51,097

Teraz właśnie myślę o tym gdzie pojechać z dziećmi na ferie . teoretycznie Jeszcze jest trochę czasu , ale najlepiej odpowiednio wcześnie zaplanować , aby mieć pewność , że najlepsze miejsca nie zostanę zajęte polecacie szczególnie jakiejś miejscowości czy kurorty ? interesuje mnie tereny naszego kraju . chciałabym jednocześnie pojeździć na nartach , ale również pozwiedzać z dzieciakami , dlatego najlepiej , gdyby miejscowość była bogata w rozmaite atrakcje turystyczne

Quote Post
Fardens
post Wed, 13 Dec 2017 - 12:31
Post #31

Nr użytkownika: 51,125

Ja mogę Ci ze swojej strony polecić pokoje gościnne ustroń. Jeżdżę tam od czasu do czasu i zawsze jestem zadowolony, także możesz jechać w ciemno.

Quote Post
padela
post Fri, 16 Mar 2018 - 07:48
Post #32

Nr użytkownika: 51,616

My tym razem wybieramy się na objazdówkę po Włoskich i Szwajcarskich Alpach bo nasze góry już dobrze znamy. Wybraliśmy wycieczkę "Wokół Alp - Europejskie cuda natury " https://r.pl/wlochy , mam nadzieję że będzie tak rewelacyjnie jak czytałam w opisie

Quote Post
Laluna
post Sun, 08 Apr 2018 - 21:53
Post #33

Nr użytkownika: 11,504

GG:

Szwajcarskie i Włoskie Alpy są przepiękne. Polecam okolice Lauterbrunen (na majówkę idealne) oraz Lugano bliżej jeziora Como. Wspaniałe miejsca. Wszystko też zależy w jakim wieku są dzieci, bo jeśli bardzo małe to nie wiem czy jest sens wybierać się w aż taką podróż.

Osobiście w czasie kiedy dzieciaki miały mniej niż 3 lata zwiedzaliśmy Polskę, korzystaliśmy z pensjonatów i apartamentów/mieszkań na wynajem. Było nam tak wygodniej, mieliśmy zdecydowanie większą swobodę i mogliśmy przygotować swój prowiant. Ja mam fioła na punkcie zdrowego jedzenia dla dzieci i spania do późniejszej godziny więc wolałam mieć kuchnię i nie stresować się obsługą hotelową. Ogromny wybór takich miejsc jest właśnie na sunandsnow i tam nawet tuż przed majówką (czyli kiedy już wszystko w hotelach i pensjonatach wyprzedane) da się coś znaleźć. Bardzo polecam icon_smile.gif

Quote Post
> Wakacje w górach

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thu, 19 Apr 2018 - 19:38
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe