Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Przedszkola Rzeszów

> 
Lila_
pon, 05 mar 2012 - 22:01
z racji wieku moich dzieci musisz wziąć poprawkę,że temat przedszkoli to znam sprzed lat icon_wink.gif

a ze szkoły korzystamy osiedlowej i nie narzekam chociaż bywa róznie ale zależy nam aby dzieci gdy wychodzą na podwórko miały kolegów i koleżanki no i samodzielnie chodzą do i z szkoły a to niebywałe udogodnienie icon_biggrin.gif
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post pon, 05 mar 2012 - 22:01
Post #41

z racji wieku moich dzieci musisz wziąć poprawkę,że temat przedszkoli to znam sprzed lat icon_wink.gif

a ze szkoły korzystamy osiedlowej i nie narzekam chociaż bywa róznie ale zależy nam aby dzieci gdy wychodzą na podwórko miały kolegów i koleżanki no i samodzielnie chodzą do i z szkoły a to niebywałe udogodnienie icon_biggrin.gif


--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

justyna-8
wto, 06 mar 2012 - 10:16
Moje dziecko chodzi do 37. Porównywalne z przedszkolem prywatnym do którego chodził starszy, a w niektóryvh kwestiach nawet lepsze.
Co do 28, to też słyszałam niepochlebne opinie, bardzo narzekali na posiłki i na niewychodzenie na dwór.
justyna-8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 467
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 11:59
Skąd: południowy-wschód
Nr użytkownika: 15,141

GG:


post wto, 06 mar 2012 - 10:16
Post #42

Moje dziecko chodzi do 37. Porównywalne z przedszkolem prywatnym do którego chodził starszy, a w niektóryvh kwestiach nawet lepsze.
Co do 28, to też słyszałam niepochlebne opinie, bardzo narzekali na posiłki i na niewychodzenie na dwór.

--------------------
Justyna, Anto? i Kalinka

madziorka hihi
wto, 06 mar 2012 - 11:22
dzieki dziewczyny! Justyna mowisz ze na 28 narzekali?? hmm musze wziac to pod uwage... wychodzenie na podworko jest dla mnie wazne. w obecnym wlasnie b malo przebywaja na zewn i posilki tez nie sa zadowalajace wiec wiem ze nie chcialabym tego powielic. choc wszystko pozostale jest w porzadku i synek juz drugi rok chodzi z radoscia..

z waszych wypowiedzi wynika ze zarowno 36 jak i 37 sa godne polecenia. dzieki

jedno z nich pewnie wpisze na 1 miejscu a na koncu moze 28? bo totalnie zmienilam teraz nastawienie hehehe

Justyna powiedz cos wiecej o waszym pkolu 37, jak z tych wychodzeniem na podworko? codziennie dzieci sa na zwiezym powietrzu? dodatkowe zajecia, wyjazdym posilki? nie masz zadnych zastrzezen rozumiem?
w jakim wieku jest twoj przedszkolak???

dziekuje wam za opinie
pozdrawiam
madziorka hihi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pon, 05 mar 12 - 13:41
Nr użytkownika: 39,657




post wto, 06 mar 2012 - 11:22
Post #43

dzieki dziewczyny! Justyna mowisz ze na 28 narzekali?? hmm musze wziac to pod uwage... wychodzenie na podworko jest dla mnie wazne. w obecnym wlasnie b malo przebywaja na zewn i posilki tez nie sa zadowalajace wiec wiem ze nie chcialabym tego powielic. choc wszystko pozostale jest w porzadku i synek juz drugi rok chodzi z radoscia..

z waszych wypowiedzi wynika ze zarowno 36 jak i 37 sa godne polecenia. dzieki

jedno z nich pewnie wpisze na 1 miejscu a na koncu moze 28? bo totalnie zmienilam teraz nastawienie hehehe

Justyna powiedz cos wiecej o waszym pkolu 37, jak z tych wychodzeniem na podworko? codziennie dzieci sa na zwiezym powietrzu? dodatkowe zajecia, wyjazdym posilki? nie masz zadnych zastrzezen rozumiem?
w jakim wieku jest twoj przedszkolak???

dziekuje wam za opinie
pozdrawiam
Kocurek
piÄ…, 09 mar 2012 - 09:18
Moja córa chodziła do przedszkola 21, i polecam je gorąco. To nowe przedszkole, panie miłe i serdeczne, edukacyjnie też stoi wysoko, w ogóle same pozytywy. Niemniej jednak przedszkole się wybiera w pobliżu miejsca zamieszkania bądź pracy, prawda?
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 09 mar 2012 - 09:18
Post #44

Moja córa chodziła do przedszkola 21, i polecam je gorąco. To nowe przedszkole, panie miłe i serdeczne, edukacyjnie też stoi wysoko, w ogóle same pozytywy. Niemniej jednak przedszkole się wybiera w pobliżu miejsca zamieszkania bądź pracy, prawda?

--------------------
madziorka hihi
piÄ…, 09 mar 2012 - 13:31
kocurek no tak byloby najlepiej. i wygodniej. dlatego nie szukam niczego dalej. tymbardziej ze mam z czego wybierac. a twoje pkole gdzie sie znajduje?
juz w poniedz rusza rekrutacja

powiedzcie mi czy pkola maja obowiazek przyjac 5 latkow?
i czy brak pracy matki dyskwalifikuje przyjecie dziecka?

czy moze nie ma takiego oblozenia i sa szanse ? hm

pozdrawiam
madziorka hihi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pon, 05 mar 12 - 13:41
Nr użytkownika: 39,657




post piÄ…, 09 mar 2012 - 13:31
Post #45

kocurek no tak byloby najlepiej. i wygodniej. dlatego nie szukam niczego dalej. tymbardziej ze mam z czego wybierac. a twoje pkole gdzie sie znajduje?
juz w poniedz rusza rekrutacja

powiedzcie mi czy pkola maja obowiazek przyjac 5 latkow?
i czy brak pracy matki dyskwalifikuje przyjecie dziecka?

czy moze nie ma takiego oblozenia i sa szanse ? hm

pozdrawiam
justyna-8
sob, 10 mar 2012 - 08:47
Jeżeli chodzi o 37 to brak pracy matki może decydować. Bardzo duże obłożenie.
Co do 28 to słyszałam, że nie wychodzą na dwór, ale jak chodziłam z dzieckiem na spacery, to zawsze jakieś dzieci były na placu zabaw. Także samemu trzeba wszystko sprawdzić. Nie ufać opiniom typu "jedna pani, drugiej pani powiedziała, że..."
Starszy poszedł do zerówki w szkole. Też słyszałam, że duża szkoła, dużo negatywnych opini. A sama uważam, że szkoła nie jest zła. Wiadomo, zawsze coś nie pasuje, ale nie jest to to co teraz słysze od koleżanki której dziecko ma iść do Iklasy. Ona się mnie pyta o różne rzeczy, a mi się włos na głowie jeży, jak tego słucham.
justyna-8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 467
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 11:59
Skąd: południowy-wschód
Nr użytkownika: 15,141

GG:


post sob, 10 mar 2012 - 08:47
Post #46

Jeżeli chodzi o 37 to brak pracy matki może decydować. Bardzo duże obłożenie.
Co do 28 to słyszałam, że nie wychodzą na dwór, ale jak chodziłam z dzieckiem na spacery, to zawsze jakieś dzieci były na placu zabaw. Także samemu trzeba wszystko sprawdzić. Nie ufać opiniom typu "jedna pani, drugiej pani powiedziała, że..."
Starszy poszedł do zerówki w szkole. Też słyszałam, że duża szkoła, dużo negatywnych opini. A sama uważam, że szkoła nie jest zła. Wiadomo, zawsze coś nie pasuje, ale nie jest to to co teraz słysze od koleżanki której dziecko ma iść do Iklasy. Ona się mnie pyta o różne rzeczy, a mi się włos na głowie jeży, jak tego słucham.

--------------------
Justyna, Anto? i Kalinka

madziorka hihi
sob, 10 mar 2012 - 22:06
kurcze moze cos wymysle z ta praca?

jutro juz ten dzien....

co ma byc to bedzie hiih

pozdrawiam

p/s masz racje ze nie ma sie co sugerowac jedna opinia
wiesz dla jednych to co wazne dla nas jest mniej istotne a moga czepiac sie tego na co ja nie wpadne
ale jedzenie czy czas na swiezym powietrzu to jedno z wazniejszych kryteriow

skoro w 37 tak duze oblozenie to dostaniemy sie do 36 albo 28

a w ostatecznosci pozostaja prywatne
niedaleko jest montessorri
slyszalyscie cos o tym, Pkolu?

madziorka hihi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pon, 05 mar 12 - 13:41
Nr użytkownika: 39,657




post sob, 10 mar 2012 - 22:06
Post #47

kurcze moze cos wymysle z ta praca?

jutro juz ten dzien....

co ma byc to bedzie hiih

pozdrawiam

p/s masz racje ze nie ma sie co sugerowac jedna opinia
wiesz dla jednych to co wazne dla nas jest mniej istotne a moga czepiac sie tego na co ja nie wpadne
ale jedzenie czy czas na swiezym powietrzu to jedno z wazniejszych kryteriow

skoro w 37 tak duze oblozenie to dostaniemy sie do 36 albo 28

a w ostatecznosci pozostaja prywatne
niedaleko jest montessorri
slyszalyscie cos o tym, Pkolu?

justyna-8
pon, 12 mar 2012 - 13:59
Czy chodzi Ci o Pinokia? Jeżeli tak, to znajoma z placu zabaw ma tam dzieci i jest bardzo zadowolona. Ja byłam sama się pytać i nie zapisałabym tam dziecka.
justyna-8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 467
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 11:59
Skąd: południowy-wschód
Nr użytkownika: 15,141

GG:


post pon, 12 mar 2012 - 13:59
Post #48

Czy chodzi Ci o Pinokia? Jeżeli tak, to znajoma z placu zabaw ma tam dzieci i jest bardzo zadowolona. Ja byłam sama się pytać i nie zapisałabym tam dziecka.

--------------------
Justyna, Anto? i Kalinka

monia1254
nie, 09 cze 2013 - 20:37
Witam wszystkich!
Szukam jakiegoś przedszkola w okolicach centrum Rzeszowa , najlpiej żeby było prywatne ponieważ chciałabym zapisać już dziecko na wakacje. Na państwowe niestety nie mam co liczyć. Możecie mi zaproponować jakieś przedszkola???
monia1254


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: nie, 09 cze 13 - 20:25
Nr użytkownika: 42,302




post nie, 09 cze 2013 - 20:37
Post #49

Witam wszystkich!
Szukam jakiegoś przedszkola w okolicach centrum Rzeszowa , najlpiej żeby było prywatne ponieważ chciałabym zapisać już dziecko na wakacje. Na państwowe niestety nie mam co liczyć. Możecie mi zaproponować jakieś przedszkola???
monia1254
nie, 09 cze 2013 - 20:39
Witam wszystkich!
Szukam jakiegoś przedszkola w okolicach centrum Rzeszowa , najlpiej żeby było prywatne ponieważ chciałabym zapisać już dziecko na wakacje. Na państwowe niestety nie mam co liczyć. Możecie mi zaproponować jakieś przedszkola???
monia1254


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: nie, 09 cze 13 - 20:25
Nr użytkownika: 42,302




post nie, 09 cze 2013 - 20:39
Post #50

Witam wszystkich!
Szukam jakiegoś przedszkola w okolicach centrum Rzeszowa , najlpiej żeby było prywatne ponieważ chciałabym zapisać już dziecko na wakacje. Na państwowe niestety nie mam co liczyć. Możecie mi zaproponować jakieś przedszkola???
vikidworak
czw, 13 cze 2013 - 00:30
CYTAT(monia1254 @ Sun, 09 Jun 2013 - 21:39) *
Witam wszystkich!
Szukam jakiegoś przedszkola w okolicach centrum Rzeszowa , najlpiej żeby było prywatne ponieważ chciałabym zapisać już dziecko na wakacje. Na państwowe niestety nie mam co liczyć. Możecie mi zaproponować jakieś przedszkola???





Witam!
ja dostałam ulotkę ostatnio z przedszkola [moderacja - powód reklama], znajduje się ono w samym centrum przy [moderacja - powód reklama]. To chyba jakieś nowe przedszkole? Coś ktoś o nim wie więcej? Pasuje mi lokalizacja a niewiele wiem na jego temat icon_sad.gif
vikidworak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: czw, 13 cze 13 - 00:28
Nr użytkownika: 42,328




post czw, 13 cze 2013 - 00:30
Post #51

CYTAT(monia1254 @ Sun, 09 Jun 2013 - 21:39) *
Witam wszystkich!
Szukam jakiegoś przedszkola w okolicach centrum Rzeszowa , najlpiej żeby było prywatne ponieważ chciałabym zapisać już dziecko na wakacje. Na państwowe niestety nie mam co liczyć. Możecie mi zaproponować jakieś przedszkola???





Witam!
ja dostałam ulotkę ostatnio z przedszkola [moderacja - powód reklama], znajduje się ono w samym centrum przy [moderacja - powód reklama]. To chyba jakieś nowe przedszkole? Coś ktoś o nim wie więcej? Pasuje mi lokalizacja a niewiele wiem na jego temat icon_sad.gif
Kocurek
czw, 13 cze 2013 - 10:58
Ja nie pomogę, mieszkam na obrzeżach Rzeszowa, i znam przedszkola tu.
Wygoogluj.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 13 cze 2013 - 10:58
Post #52

Ja nie pomogę, mieszkam na obrzeżach Rzeszowa, i znam przedszkola tu.
Wygoogluj.

--------------------
Mamuśka84
czw, 13 cze 2013 - 14:08
Też natknęłam się na informacje o tym przedszkolu , Podobno to jest oddział jakiegoś przedszkola z Tarnowa. Czytałam opinie że tam są najlepsi. Trzeba by sprawdzić icon_smile.gif

Ten post edytował Mamuśka84 czw, 13 cze 2013 - 14:10
Mamuśka84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 13 cze 13 - 14:00
Nr użytkownika: 42,334




post czw, 13 cze 2013 - 14:08
Post #53

Też natknęłam się na informacje o tym przedszkolu , Podobno to jest oddział jakiegoś przedszkola z Tarnowa. Czytałam opinie że tam są najlepsi. Trzeba by sprawdzić icon_smile.gif
vikidworak
czw, 20 cze 2013 - 16:37
witam mamy!

najnowsze wieści: zdecydowałam się na sprawdzenie tego [moderacja - powód reklama] i jestem pozytywnie zaskoczona! icon_smile.gif bardzo miło mnie przyjęli, pani udzieliła wyczerpujących informacji i pokazała salę dla dzieci.
spodobało mi się podejście i zdecydowałam się zapisać Madzię icon_smile.gif jak coś będzie nie tak - na pewno napiszę!
vikidworak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: czw, 13 cze 13 - 00:28
Nr użytkownika: 42,328




post czw, 20 cze 2013 - 16:37
Post #54

witam mamy!

najnowsze wieści: zdecydowałam się na sprawdzenie tego [moderacja - powód reklama] i jestem pozytywnie zaskoczona! icon_smile.gif bardzo miło mnie przyjęli, pani udzieliła wyczerpujących informacji i pokazała salę dla dzieci.
spodobało mi się podejście i zdecydowałam się zapisać Madzię icon_smile.gif jak coś będzie nie tak - na pewno napiszę!
Pawełkowa
czw, 27 cze 2013 - 10:44
Vikidworak- A od kiedy zapisałaś córkę? Pytam dlatego, że ja też zapisałam tam synka, ale my będziemy się "przedszkolować" od września dopiero. [moderacja - powód reklama] sprawia dobre wrażenie, mam nadzieję, ze synek szybko przywyknie, bo dotąd nie zostawał z obcymi... Napisz, jak pierwsze dni Twojej córy w przedszkolu minęły:)
Pawełkowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 26 cze 13 - 21:31
Nr użytkownika: 42,404




post czw, 27 cze 2013 - 10:44
Post #55

Vikidworak- A od kiedy zapisałaś córkę? Pytam dlatego, że ja też zapisałam tam synka, ale my będziemy się "przedszkolować" od września dopiero. [moderacja - powód reklama] sprawia dobre wrażenie, mam nadzieję, ze synek szybko przywyknie, bo dotąd nie zostawał z obcymi... Napisz, jak pierwsze dni Twojej córy w przedszkolu minęły:)
Mamuśka84
czw, 27 cze 2013 - 13:26
A nie wiecie jak tam z tymi dziećmi które nie maja jeszcze 3 lat? Bo wiadomo, ze takiemu dziecku trzeba pomagać, a prywatne przedszkola tego nie lubią.....
Mamuśka84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 13 cze 13 - 14:00
Nr użytkownika: 42,334




post czw, 27 cze 2013 - 13:26
Post #56

A nie wiecie jak tam z tymi dziećmi które nie maja jeszcze 3 lat? Bo wiadomo, ze takiemu dziecku trzeba pomagać, a prywatne przedszkola tego nie lubią.....
vikidworak
czw, 27 cze 2013 - 23:47
CYTAT(Mamuśka84 @ Thu, 27 Jun 2013 - 14:26) *
A nie wiecie jak tam z tymi dziećmi które nie maja jeszcze 3 lat? Bo wiadomo, ze takiemu dziecku trzeba pomagać, a prywatne przedszkola tego nie lubią.....




A to akurat wiem, bo wypytałam o wszystko co tylko mi do głowy przyszło icon_wink.gif icon_wink.gif dobre wieści: przyjmują od 2 lat! czesne co prawda jest trochę inne niż dla dzieci takich samodzielnych, ale i tak uważam, że warto. najlepiej sobie podejdź na [moderacja - powód reklama] to ci wszystko powiedzą. Teraz mają różne promocje na czesne, więc może jeszcze się na jakąś załapiesz icon_smile.gif
vikidworak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: czw, 13 cze 13 - 00:28
Nr użytkownika: 42,328




post czw, 27 cze 2013 - 23:47
Post #57

CYTAT(Mamuśka84 @ Thu, 27 Jun 2013 - 14:26) *
A nie wiecie jak tam z tymi dziećmi które nie maja jeszcze 3 lat? Bo wiadomo, ze takiemu dziecku trzeba pomagać, a prywatne przedszkola tego nie lubią.....




A to akurat wiem, bo wypytałam o wszystko co tylko mi do głowy przyszło icon_wink.gif icon_wink.gif dobre wieści: przyjmują od 2 lat! czesne co prawda jest trochę inne niż dla dzieci takich samodzielnych, ale i tak uważam, że warto. najlepiej sobie podejdź na [moderacja - powód reklama] to ci wszystko powiedzą. Teraz mają różne promocje na czesne, więc może jeszcze się na jakąś załapiesz icon_smile.gif
Mamuśka84
piÄ…, 05 lip 2013 - 10:03
Viki, a nie wiesz ile to czesne może być? żeby mnie tam nie powaliło. Bo pewnie będę musiała zapłacić z góry, a jak mi się dziecko nie zaklimatyzuje .... Boje się trochę...
Mamuśka84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 13 cze 13 - 14:00
Nr użytkownika: 42,334




post piÄ…, 05 lip 2013 - 10:03
Post #58

Viki, a nie wiesz ile to czesne może być? żeby mnie tam nie powaliło. Bo pewnie będę musiała zapłacić z góry, a jak mi się dziecko nie zaklimatyzuje .... Boje się trochę...
vikidworak
piÄ…, 05 lip 2013 - 12:48
Ja zapisałam dziecko za [moderacja - powód: reklama]

Zna ktoś tańsze przedszkole? Kto wie, może jeszcze zmienię zdanie hehe 43.gif
vikidworak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: czw, 13 cze 13 - 00:28
Nr użytkownika: 42,328




post piÄ…, 05 lip 2013 - 12:48
Post #59

Ja zapisałam dziecko za [moderacja - powód: reklama]

Zna ktoś tańsze przedszkole? Kto wie, może jeszcze zmienię zdanie hehe 43.gif
Maciejka
piÄ…, 05 lip 2013 - 14:03
vikidworak, Pawełkowa, Mamuśka84 - proszę przestać spamować.
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post piÄ…, 05 lip 2013 - 14:03
Post #60

vikidworak, Pawełkowa, Mamuśka84 - proszę przestać spamować.

--------------------
Maciejka


> Przedszkola Rzeszów
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama