Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Jak szybko schudnąć

> 
kasiabanska80
śro, 14 gru 2016 - 16:03
Jak szybko schudnąć? Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów
kasiabanska80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 14 gru 16 - 16:02
Nr użytkownika: 48,562




post śro, 14 gru 2016 - 16:03
Post #1

Jak szybko schudnąć? Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów
Madlajnn
śro, 11 sty 2017 - 09:39
Ja od kilku miesięcy chodzę poskakać na trampolinach w Skokoloco w Zielonej Górze. Z całego serca mogę wszystkim polecić to miejsce - spalanie zbędnych kilogramów na trampolinach przebiega bardzo szybko. Ponadto pomocne są też wskazówki trenerów dyżurujących (Co i jak robić, nawet w domu)
Madlajnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 11 sty 17 - 09:35
Nr użytkownika: 48,676




post śro, 11 sty 2017 - 09:39
Post #2

Ja od kilku miesięcy chodzę poskakać na trampolinach w Skokoloco w Zielonej Górze. Z całego serca mogę wszystkim polecić to miejsce - spalanie zbędnych kilogramów na trampolinach przebiega bardzo szybko. Ponadto pomocne są też wskazówki trenerów dyżurujących (Co i jak robić, nawet w domu)
monika9093
czw, 12 sty 2017 - 14:25
Proponuje poćwiczyć troche plus dieta
monika9093


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 20
Dołączył: czw, 29 gru 16 - 13:43
Nr użytkownika: 48,625




post czw, 12 sty 2017 - 14:25
Post #3

Proponuje poćwiczyć troche plus dieta
propabolistyk
wto, 17 sty 2017 - 13:35
Ruch i ujemny bilans energetyczny. Moim zdaniem takie połączenie jest znacznie prostsze niż głodzenie się. Normalna ilość jedzenia + regularny ruch = chudniemy. Najlepsze do spalania kalorii jest bieganie, rower, wiosła czyli ćwiczenia, które możemy wykonywać bardzo długo na jednostajnym obciążeniu. Siłownia i ćwiczenia z ciężarem własnego ciała są dobre do modelowania sylwetki.
propabolistyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: wto, 17 sty 17 - 12:56
Nr użytkownika: 48,731




post wto, 17 sty 2017 - 13:35
Post #4

Ruch i ujemny bilans energetyczny. Moim zdaniem takie połączenie jest znacznie prostsze niż głodzenie się. Normalna ilość jedzenia + regularny ruch = chudniemy. Najlepsze do spalania kalorii jest bieganie, rower, wiosła czyli ćwiczenia, które możemy wykonywać bardzo długo na jednostajnym obciążeniu. Siłownia i ćwiczenia z ciężarem własnego ciała są dobre do modelowania sylwetki.
tuchacz
czw, 19 sty 2017 - 10:16
propabolistyk ma rację - głodzenie się na dłuższą metę bardziej wyniszczy organizm. a wystarczy odrzucić najbardziej kaloryczne, niezdrowe i wysoko przetworzone jedzenie na rzecz świeżych i gotowanych potraw, dołożyć trochę sportu i naprawdę waga sama leci w dół.
tuchacz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 18 sty 17 - 14:21
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 48,735




post czw, 19 sty 2017 - 10:16
Post #5

propabolistyk ma rację - głodzenie się na dłuższą metę bardziej wyniszczy organizm. a wystarczy odrzucić najbardziej kaloryczne, niezdrowe i wysoko przetworzone jedzenie na rzecz świeżych i gotowanych potraw, dołożyć trochę sportu i naprawdę waga sama leci w dół.
edziak
nie, 26 mar 2017 - 14:22
im szybciej schudniesz tym szybciej efekt jojo Cię dopadnie, im wolniej i mądrze to lepszy efekt, ćwicz, trzymaj dietę, dołącz dobre naturalne suplementy w zależności od potrzeb
edziak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: wto, 14 lut 17 - 16:25
Nr użytkownika: 48,857




post nie, 26 mar 2017 - 14:22
Post #6

im szybciej schudniesz tym szybciej efekt jojo Cię dopadnie, im wolniej i mądrze to lepszy efekt, ćwicz, trzymaj dietę, dołącz dobre naturalne suplementy w zależności od potrzeb
Sandra999
piÄ…, 14 kwi 2017 - 12:49
Tylko jak sprawdzić ile kalorii powinniśmy zjeść aby był ujemny bilans energetyczny? Ja staram się jesć zdrowo i cieszę się, bo nie tyję ale waga stoi w miejscu . Fakt, czuje się lepiej ale chciałabym troszkę schudnąć. Ciągle mam ochotę na słodkie i czasem pozwalam sobie na orzechy pini, które są pyszne i mają delikatny słodki smak https://www.helio.pl/produkty/bakalie-helio/orzechy-pinii
Sandra999


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pią, 14 kwi 17 - 12:12
Nr użytkownika: 49,322




post piÄ…, 14 kwi 2017 - 12:49
Post #7

Tylko jak sprawdzić ile kalorii powinniśmy zjeść aby był ujemny bilans energetyczny? Ja staram się jesć zdrowo i cieszę się, bo nie tyję ale waga stoi w miejscu . Fakt, czuje się lepiej ale chciałabym troszkę schudnąć. Ciągle mam ochotę na słodkie i czasem pozwalam sobie na orzechy pini, które są pyszne i mają delikatny słodki smak https://www.helio.pl/produkty/bakalie-helio/orzechy-pinii
alka25
pon, 24 kwi 2017 - 11:44
Szybko to się nie da, bo zaraz waga wróci x2.
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post pon, 24 kwi 2017 - 11:44
Post #8

Szybko to się nie da, bo zaraz waga wróci x2.
Kinga765
pon, 15 maj 2017 - 12:50
Ja oprócz diety chodzę na fitness i to na prawdę pomaga. Chodziłam do tej pory na orbitrek na pół godziny 3 razy w tygodniu ale nie było efektów. Na fitnesie spalamy dużo kalorii i jest ciekawie oraz jest motywacja ćwicząc w grupie.


---------------------------------------------------------------
fitness kraków
Kinga765


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 15 maj 17 - 12:37
Nr użytkownika: 49,552




post pon, 15 maj 2017 - 12:50
Post #9

Ja oprócz diety chodzę na fitness i to na prawdę pomaga. Chodziłam do tej pory na orbitrek na pół godziny 3 razy w tygodniu ale nie było efektów. Na fitnesie spalamy dużo kalorii i jest ciekawie oraz jest motywacja ćwicząc w grupie.


---------------------------------------------------------------
fitness kraków
muppet
nie, 21 maj 2017 - 21:20
Też zaczęłam chodzić na fitness. Najłatwiej jest mi się do tego zmobilizować.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post nie, 21 maj 2017 - 21:20
Post #10

Też zaczęłam chodzić na fitness. Najłatwiej jest mi się do tego zmobilizować.
pionierr13
sob, 27 maj 2017 - 16:37
ćwiczenia z trenerem i dietą na pewno pomogą szybciej icon_wink.gif
pionierr13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: czw, 25 cze 15 - 19:17
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 46,057




post sob, 27 maj 2017 - 16:37
Post #11

ćwiczenia z trenerem i dietą na pewno pomogą szybciej icon_wink.gif
muppet
wto, 30 maj 2017 - 13:58
Nie można się też nastawiać na szybkie odchudzanie. To nigdy nie jest zdrowe.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post wto, 30 maj 2017 - 13:58
Post #12

Nie można się też nastawiać na szybkie odchudzanie. To nigdy nie jest zdrowe.
Jeich
pią, 13 paź 2017 - 23:44
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl
Jeich


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pią, 13 paź 17 - 23:23
Nr użytkownika: 50,672




post pią, 13 paź 2017 - 23:44
Post #13

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl
jogimo
pon, 29 sty 2018 - 13:27
Bieganie, a przede wszystkim Orbitrek.
jogimo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 29 sty 18 - 13:22
Nr użytkownika: 51,404




post pon, 29 sty 2018 - 13:27
Post #14

Bieganie, a przede wszystkim Orbitrek.

--------------------
muppet
czw, 08 lut 2018 - 10:56
Czemu akurat orbitrek? Nie wydaję mi się, żeby był aż tak efektywny.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post czw, 08 lut 2018 - 10:56
Post #15

Czemu akurat orbitrek? Nie wydaję mi się, żeby był aż tak efektywny.
rafik_przybyła
pon, 12 lut 2018 - 09:41
Zamiast schudnąć "szybko" wg mnie lepiej schudnąć zdrowo, bo przy szybkiej utracie wagi może dojść do jakichś powikłań....
rafik_przybyła


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 30 sty 18 - 12:22
Nr użytkownika: 51,419




post pon, 12 lut 2018 - 09:41
Post #16

Zamiast schudnąć "szybko" wg mnie lepiej schudnąć zdrowo, bo przy szybkiej utracie wagi może dojść do jakichś powikłań....
muppet
pon, 19 mar 2018 - 13:45
I można też nabawić się niedoborów. Lepiej więc też nie ryzykować.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 19 mar 2018 - 13:45
Post #17

I można też nabawić się niedoborów. Lepiej więc też nie ryzykować.
karolina_12
piÄ…, 30 mar 2018 - 12:40
Witam,
Ja chciałabym powiedzieć moją historią po użyciu Reductila. Z nim miałam dobre doświadczenia, udało mi się stracić 9,5 kg za 2 miesiąca. Wieć byłam bardzo zadowolona z efektów po zakończeniu leczenia, nie dodałam kilogramów, czuję się dobrze i jestem z siebie dumna. Złożyłam zamówienia w internetowej aptece, to jest strona "all-generic-meds.com". Tutaj kupuję szybko i w bezpieczeństwie. Życzę wszystkim sukcesów i powodzenia!
karolina_12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 30 mar 18 - 12:12
Nr użytkownika: 51,718




post piÄ…, 30 mar 2018 - 12:40
Post #18

Witam,
Ja chciałabym powiedzieć moją historią po użyciu Reductila. Z nim miałam dobre doświadczenia, udało mi się stracić 9,5 kg za 2 miesiąca. Wieć byłam bardzo zadowolona z efektów po zakończeniu leczenia, nie dodałam kilogramów, czuję się dobrze i jestem z siebie dumna. Złożyłam zamówienia w internetowej aptece, to jest strona "all-generic-meds.com". Tutaj kupuję szybko i w bezpieczeństwie. Życzę wszystkim sukcesów i powodzenia!
jagna09
nie, 08 kwi 2018 - 13:22
Lepiej nie szybko, a powoli, stopniowo i skutecznie icon_biggrin.gif Musi być aktywność fizyczna połączona z przemyślanym planowaniem posiłków. Aktywność taka, jaką lubisz i jaka sprawia Ci przyjemność. A dieta zbilansowana, posiłki o stałych porach bogate w błonnik lub błonnik w postaci suplementu typu colon, co pozwoli wyregulować metabolizm i prace jelit. Trzeba nie tylko postanowić, ale przede wszystkim zacząć działać icon_smile.gif
jagna09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 28
Dołączył: wto, 05 sie 14 - 13:51
Nr użytkownika: 44,374




post nie, 08 kwi 2018 - 13:22
Post #19

Lepiej nie szybko, a powoli, stopniowo i skutecznie icon_biggrin.gif Musi być aktywność fizyczna połączona z przemyślanym planowaniem posiłków. Aktywność taka, jaką lubisz i jaka sprawia Ci przyjemność. A dieta zbilansowana, posiłki o stałych porach bogate w błonnik lub błonnik w postaci suplementu typu colon, co pozwoli wyregulować metabolizm i prace jelit. Trzeba nie tylko postanowić, ale przede wszystkim zacząć działać icon_smile.gif
muppet
pon, 16 kwi 2018 - 08:12
Ja tam wolę się powoli ochudzać. Przynajmniej nie muszę się martwić o efekt jojo.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 16 kwi 2018 - 08:12
Post #20

Ja tam wolę się powoli ochudzać. Przynajmniej nie muszę się martwić o efekt jojo.
> Jak szybko schudnąć
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama