Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

siłownia + wspomagacze

, pomoże?
> , pomoże?


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 21 cze 2016 - 06:32
Post #21

Dieta, suplement therm line hydrofast , cwiczenia na siłowni plus cardio. To nie ukrywam daje bardzo dużo. Dieta oczywiście powinna być zbilansowana redukcyjna. Cwiczenia wcześniej omówione najlepiej z trenerem personalnym.
edziak
wto, 14 lut 2017 - 16:44
Nie ma złotego środka na odchudzanie i jak ktoś pisze, że jakiś suplement spowodował że schudł 10kg bez diety i ćwiczeń, to ja po prostu w to nie wierzę! Nic nie zastąpi diety i ćwiczeń fizycznych. Warto wspomagać się naturalnymi suplementami, ja czytam składy i wybieram łatwo przyswajalne z naturalnymi ekstraktami.
edziak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: wto, 14 lut 17 - 16:25
Nr użytkownika: 48,857




post wto, 14 lut 2017 - 16:44
Post #22

Nie ma złotego środka na odchudzanie i jak ktoś pisze, że jakiś suplement spowodował że schudł 10kg bez diety i ćwiczeń, to ja po prostu w to nie wierzę! Nic nie zastąpi diety i ćwiczeń fizycznych. Warto wspomagać się naturalnymi suplementami, ja czytam składy i wybieram łatwo przyswajalne z naturalnymi ekstraktami.
Jeich
pią, 13 paź 2017 - 23:43
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl
Jeich


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pią, 13 paź 17 - 23:23
Nr użytkownika: 50,672




post pią, 13 paź 2017 - 23:43
Post #23

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl
Cieszynka
śro, 19 wrz 2018 - 11:42
Wypadałoby jednak zastosować też jakąś konkretniejszą dietę, dzięki której kształtowanie sylwetki i budowanie masy mięśniowej odbywałoby się dużo sprawniej. Warto pomyśleć o diecie dla sportowców, która opisana jest na https://www.wygodnadieta.pl/dieta_sportowa. Dostępna jest w formie cateringu dietetycznego, więc można liczyć na ogromną wygodę. icon_wink.gif
Cieszynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: wto, 25 kwi 17 - 11:07
Nr użytkownika: 49,411




post śro, 19 wrz 2018 - 11:42
Post #24

Wypadałoby jednak zastosować też jakąś konkretniejszą dietę, dzięki której kształtowanie sylwetki i budowanie masy mięśniowej odbywałoby się dużo sprawniej. Warto pomyśleć o diecie dla sportowców, która opisana jest na https://www.wygodnadieta.pl/dieta_sportowa. Dostępna jest w formie cateringu dietetycznego, więc można liczyć na ogromną wygodę. icon_wink.gif
Blare
wto, 08 sty 2019 - 03:35
Ja zaczęłam po raz kolejny walkę z odchudzaniem, jeśli chodzi o wspomaganie, zamówiłam sobie Extreme Slash - spalacz, ale dodatkowo w związku z tym, że w składzie ma kofeinę, dodaje energii przed treningiem icon_smile.gif
Blare


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 146
Dołączył: pią, 29 kwi 16 - 22:25
Nr użytkownika: 47,494




post wto, 08 sty 2019 - 03:35
Post #25

Ja zaczęłam po raz kolejny walkę z odchudzaniem, jeśli chodzi o wspomaganie, zamówiłam sobie Extreme Slash - spalacz, ale dodatkowo w związku z tym, że w składzie ma kofeinę, dodaje energii przed treningiem icon_smile.gif
mumama
wto, 22 sty 2019 - 11:44
zapisałam się na siłkę i byłam już kilka razy i imlovinit!
mumama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pon, 21 sty 19 - 09:31
Nr użytkownika: 52,583




post wto, 22 sty 2019 - 11:44
Post #26

zapisałam się na siłkę i byłam już kilka razy i imlovinit!
lukiUki7
śro, 17 kwi 2019 - 15:06
u mnie wspomagaczem przy siłowni jest Colostrum, jest to naturalny suplement diety z siarki bydlęcej, który wzmacnia siły witalne i zapobiega chronicznemu zmęczeniu icon_smile.gif
lukiUki7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 17 kwi 19 - 14:45
Nr użytkownika: 52,977




post śro, 17 kwi 2019 - 15:06
Post #27

u mnie wspomagaczem przy siłowni jest Colostrum, jest to naturalny suplement diety z siarki bydlęcej, który wzmacnia siły witalne i zapobiega chronicznemu zmęczeniu icon_smile.gif
riolka23
czw, 18 kwi 2019 - 12:30
Tak właściwie sama siłownia, w sensie regularne ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu już dają ogromne efekty. No i zbilansowana dieta, czyli jedzenie o mniej więcej stałych godzinach albo przynajmniej w podobnych odstępach czasu. Nie potrzeba wtedy żadnych wspomagaczy ani dodatkowych spalaczy, które jednak nie są do końca zdrowe.
riolka23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: wto, 22 sie 17 - 16:06
Nr użytkownika: 50,260




post czw, 18 kwi 2019 - 12:30
Post #28

Tak właściwie sama siłownia, w sensie regularne ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu już dają ogromne efekty. No i zbilansowana dieta, czyli jedzenie o mniej więcej stałych godzinach albo przynajmniej w podobnych odstępach czasu. Nie potrzeba wtedy żadnych wspomagaczy ani dodatkowych spalaczy, które jednak nie są do końca zdrowe.
bartosz332
śro, 27 lis 2019 - 08:09
Ja kiedyś nawet nie myślałem że teraz będę chodził kilka razy w tygodniu na siłownie.Może dlatego że od nie dawna kupuje peptydy z sklep peptydy . One bardzo pomagają.
bartosz332


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 27 lis 19 - 07:48
Nr użytkownika: 53,432




post śro, 27 lis 2019 - 08:09
Post #29

Ja kiedyś nawet nie myślałem że teraz będę chodził kilka razy w tygodniu na siłownie.Może dlatego że od nie dawna kupuje peptydy z sklep peptydy . One bardzo pomagają.
ipanienko
śro, 27 lis 2019 - 13:04
Wspomagacze są uzupełnieniem ćwiczeń i diety. uważam, że niektórym pomagają w motywacji i utrzymaniu diety. Czasem ich cena tez jest dodatkowym motywatorem
ipanienko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: pon, 11 lis 19 - 19:56
Nr użytkownika: 53,406




post śro, 27 lis 2019 - 13:04
Post #30

Wspomagacze są uzupełnieniem ćwiczeń i diety. uważam, że niektórym pomagają w motywacji i utrzymaniu diety. Czasem ich cena tez jest dodatkowym motywatorem
> siÅ‚ownia + wspomagacze, pomoże?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama