Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

przedszkola

> 
sylwiakrol
pią, 31 paź 2003 - 21:29
To nie wiem coś mi się pokręciło icon_confused.gif A może Ty pisałaś o żłobku? że byłaś ze dwa razy, a może pisałaś o koleżance?
My do Agatki też chodzimy chociaż Arturowi tak sobie się tam podoba. Lubi jedynie zjeżdżalnię a tak to lubi się bawić się jedynie samochodami a niestety w Agatce takich zabawek nie ma icon_rolleyes.gif .
sylwiakrol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,066
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:00
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 135




post pią, 31 paź 2003 - 21:29
Post #21

To nie wiem coś mi się pokręciło icon_confused.gif A może Ty pisałaś o żłobku? że byłaś ze dwa razy, a może pisałaś o koleżance?
My do Agatki też chodzimy chociaż Arturowi tak sobie się tam podoba. Lubi jedynie zjeżdżalnię a tak to lubi się bawić się jedynie samochodami a niestety w Agatce takich zabawek nie ma icon_rolleyes.gif .

--------------------
Jestem mamą już 7-letniego Arturka, kochanego łobuziaka i słodkiej malutkiej dziewczynki


Dorotka
sob, 01 lis 2003 - 09:21
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif właśnie mi się przypomniało jak byliśmy ostatnio w Warszawie, mój genialny mąż poszedł z Kacperciem i moją 6 letnią kuzynką do rura -parku (mnóstwo pokręconych rur do wspinania i zjeżdżania). Jak do nich dotarłam to Glorka tkwiła w jakiejś rurze a Karol tłumaczył jej jak ma się wydostać, biedna mała prawie płakała bo łaziła po tych rurach i nie mogła znaleźć wyjścia. Ledwo udało jej się zjechać a Kacper zaczął się wspinać icon_lol.gif mąż złapał go w ostatniej chwili. Jak on wszedłby w ten labirynt to nie wiem kto by go z niego wyciągnął wink.gif

Sylwia, wydaje mi się, że jak zostawiasz dziecko w przedszkolu na kilka godzin dziennie to płacisz normalnie czesne, ubezpieczenie i za posiłki, które maluch w tym czasie zjada. Ja tak miałam płacić w przedszkolu, do którego Kacpercio miał chodzić.
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post sob, 01 lis 2003 - 09:21
Post #22

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif właśnie mi się przypomniało jak byliśmy ostatnio w Warszawie, mój genialny mąż poszedł z Kacperciem i moją 6 letnią kuzynką do rura -parku (mnóstwo pokręconych rur do wspinania i zjeżdżania). Jak do nich dotarłam to Glorka tkwiła w jakiejś rurze a Karol tłumaczył jej jak ma się wydostać, biedna mała prawie płakała bo łaziła po tych rurach i nie mogła znaleźć wyjścia. Ledwo udało jej się zjechać a Kacper zaczął się wspinać icon_lol.gif mąż złapał go w ostatniej chwili. Jak on wszedłby w ten labirynt to nie wiem kto by go z niego wyciągnął wink.gif

Sylwia, wydaje mi się, że jak zostawiasz dziecko w przedszkolu na kilka godzin dziennie to płacisz normalnie czesne, ubezpieczenie i za posiłki, które maluch w tym czasie zjada. Ja tak miałam płacić w przedszkolu, do którego Kacpercio miał chodzić.

--------------------
sylwiakrol
sob, 01 lis 2003 - 15:42
No to Twój Karolek musiałby w te rury.............. icon_lol.gif Jakby oczywiście się zmieścił icon_lol.gif

Ja bym chciała chodzić z Arturkiem dwa trzy razy w tygodniu tak na trzy godziny. Nie chciałabym go zostawiać. Chociaż ciekawe jak ja bym wysiedziała tyle czasu. Chodziłabym po śniadaniu i najlepiej wychodziłabym przed obiadem z tym, że ten obiad jest już chyba o 11.30 więc tak by się nie dało. A może Artur by zaczął jeść wkońcu obiadki jak by jadł w przedszkolu?[/size][size=24]
sylwiakrol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,066
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:00
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 135




post sob, 01 lis 2003 - 15:42
Post #23

No to Twój Karolek musiałby w te rury.............. icon_lol.gif Jakby oczywiście się zmieścił icon_lol.gif

Ja bym chciała chodzić z Arturkiem dwa trzy razy w tygodniu tak na trzy godziny. Nie chciałabym go zostawiać. Chociaż ciekawe jak ja bym wysiedziała tyle czasu. Chodziłabym po śniadaniu i najlepiej wychodziłabym przed obiadem z tym, że ten obiad jest już chyba o 11.30 więc tak by się nie dało. A może Artur by zaczął jeść wkońcu obiadki jak by jadł w przedszkolu?[/size][size=24]

--------------------
Jestem mamą już 7-letniego Arturka, kochanego łobuziaka i słodkiej malutkiej dziewczynki


Dorotka
sob, 01 lis 2003 - 15:54
Sylwia, nie zmieściłby się icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ja chyba też nie icon_wink.gif poza tym boje się takich zamkniętych, małych pomieszczeń (o ile rura to pomieszczenie icon_lol.gif ).
Ja też bym chciała aby Kacper chodził na kilka godzin, ale z obiadem, bo przy dzieciach może by zaczął w końcu jeść.
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post sob, 01 lis 2003 - 15:54
Post #24

Sylwia, nie zmieściłby się icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ja chyba też nie icon_wink.gif poza tym boje się takich zamkniętych, małych pomieszczeń (o ile rura to pomieszczenie icon_lol.gif ).
Ja też bym chciała aby Kacper chodził na kilka godzin, ale z obiadem, bo przy dzieciach może by zaczął w końcu jeść.

--------------------
Agnisma
sob, 01 lis 2003 - 18:17
Ja mam Agatkę najbliżej, a jeszcze nie odwiedziłyśmy tego uroczego przybytku zabaw icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Nie wiem, więc czy Natalii spodobałoby się icon_question.gif
Uwielbia wszelkie "bujaki", a konik przy drugim wejściu do Geant na Włókniarzy, jest okupowany do bólu icon_wink.gif
Jakie "atrakcje" można wykorzystać w Agatce, co tam jest icon_question.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post sob, 01 lis 2003 - 18:17
Post #25

Ja mam Agatkę najbliżej, a jeszcze nie odwiedziłyśmy tego uroczego przybytku zabaw icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Nie wiem, więc czy Natalii spodobałoby się icon_question.gif
Uwielbia wszelkie "bujaki", a konik przy drugim wejściu do Geant na Włókniarzy, jest okupowany do bólu icon_wink.gif
Jakie "atrakcje" można wykorzystać w Agatce, co tam jest icon_question.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
sylwiakrol
sob, 01 lis 2003 - 21:03
Ano tak: pięć ślizgawek, z trzech zjeżdża się w piłeczki ( i to najbardziej lubi mój Artur icon_biggrin.gif ); poza tym różne labirynty, przeszkody, tunele, takie napompowane coś do skakania (jak to się nazywa icon_question.gif ); plastikowy domek do którego można wchodzić, zestaw kuchenka i szafki, jeździki, bujaki. Chyba wszystko wymieniłam icon_biggrin.gif
sylwiakrol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,066
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:00
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 135




post sob, 01 lis 2003 - 21:03
Post #26

Ano tak: pięć ślizgawek, z trzech zjeżdża się w piłeczki ( i to najbardziej lubi mój Artur icon_biggrin.gif ); poza tym różne labirynty, przeszkody, tunele, takie napompowane coś do skakania (jak to się nazywa icon_question.gif ); plastikowy domek do którego można wchodzić, zestaw kuchenka i szafki, jeździki, bujaki. Chyba wszystko wymieniłam icon_biggrin.gif

--------------------
Jestem mamą już 7-letniego Arturka, kochanego łobuziaka i słodkiej malutkiej dziewczynki


Dorotka
nie, 02 lis 2003 - 09:28
CYTAT(Agnisma)
Uwielbia wszelkie "bujaki", a konik przy drugim wejściu do Geant na Włókniarzy, jest okupowany do bólu  :wink:  

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif oj konika to my też znamy icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Na niego prawie możemy osiągnąć wszystko (przekupstwo icon_redface.gif wink.gif ).
Kacper jest zawsze bardzo chętny do odprowadzania wózków po zakupach i dwuzłotówki chowa sobie do kieszeni na "ihaha" icon_lol.gif
W Agatce Kacper uwielbia ten plastikowy domek ze wszelkimi sprzętami. Sprząta tam, gotuje, przestawia meble. Piłeczki za bardzo go nie interesują, mam wrażenie, że go brzydzą icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Chętnie się wspina i szaleje w labiryntach, choc pamiętam, ze raz musieliśmy po niego wchodzić icon_lol.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post nie, 02 lis 2003 - 09:28
Post #27

CYTAT(Agnisma)
Uwielbia wszelkie "bujaki", a konik przy drugim wejściu do Geant na Włókniarzy, jest okupowany do bólu  :wink:  

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif oj konika to my też znamy icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Na niego prawie możemy osiągnąć wszystko (przekupstwo icon_redface.gif wink.gif ).
Kacper jest zawsze bardzo chętny do odprowadzania wózków po zakupach i dwuzłotówki chowa sobie do kieszeni na "ihaha" icon_lol.gif
W Agatce Kacper uwielbia ten plastikowy domek ze wszelkimi sprzętami. Sprząta tam, gotuje, przestawia meble. Piłeczki za bardzo go nie interesują, mam wrażenie, że go brzydzą icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Chętnie się wspina i szaleje w labiryntach, choc pamiętam, ze raz musieliśmy po niego wchodzić icon_lol.gif

--------------------
Agnisma
nie, 02 lis 2003 - 11:32
Przypuszczam, że w wolnej (dłuższej) chwili wybierzemy się do Agatki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post nie, 02 lis 2003 - 11:32
Post #28

Przypuszczam, że w wolnej (dłuższej) chwili wybierzemy się do Agatki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Dorotka
nie, 02 lis 2003 - 12:36
My wybieramy się już od dłuższego czasu, może w tym tygodniu w końcu sie wybierzemy icon_lol.gif któregoś dnia od rana...
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post nie, 02 lis 2003 - 12:36
Post #29

My wybieramy się już od dłuższego czasu, może w tym tygodniu w końcu sie wybierzemy icon_lol.gif któregoś dnia od rana...

--------------------
kama_
pon, 03 lis 2003 - 14:34
My w tym roku jeszcze w agatce nie byłyśmy,ale w zaszłym kilkakrotnie.Kamila bardzo lubi jeżdzić samochodzikiem icon_smile.gif ,zjeżdżać na slizgawkach i bawić się w kuchni(niestety to ostatnie nie po mamusi icon_eek.gif ),piłkek w basenie się boi icon_wink.gif i tej poduszki powietrznej też icon_wink.gif .
Aha jest jeszcze hustawka,ale dla mniejszych dzici niż kamila która ma 102cm icon_rolleyes.gif i nogami szoruje podczas bujania po podłodze icon_wink.gif .
Pozdrówka
A może się właśnie tam kiedyś spotkamy icon_question.gif
kama_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 464
Dołączył: czw, 29 maj 03 - 09:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 784




post pon, 03 lis 2003 - 14:34
Post #30

My w tym roku jeszcze w agatce nie byłyśmy,ale w zaszłym kilkakrotnie.Kamila bardzo lubi jeżdzić samochodzikiem icon_smile.gif ,zjeżdżać na slizgawkach i bawić się w kuchni(niestety to ostatnie nie po mamusi icon_eek.gif ),piłkek w basenie się boi icon_wink.gif i tej poduszki powietrznej też icon_wink.gif .
Aha jest jeszcze hustawka,ale dla mniejszych dzici niż kamila która ma 102cm icon_rolleyes.gif i nogami szoruje podczas bujania po podłodze icon_wink.gif .
Pozdrówka
A może się właśnie tam kiedyś spotkamy icon_question.gif

--------------------
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Kama mama Kamilki ur. 22 marca 2001r. :)
Dorotka
wto, 04 lis 2003 - 09:32
Kama bardzo chętnie icon_lol.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 04 lis 2003 - 09:32
Post #31

Kama bardzo chętnie icon_lol.gif

--------------------
Agnisma
wto, 04 lis 2003 - 09:40
CYTAT(kama_)
Aha jest jeszcze hustawka,ale dla mniejszych dzici niż kamila która ma 102cm icon_rolleyes.gif  i nogami szoruje podczas bujania po podłodze icon_wink.gif .


To duża dość, moja Natalka jest starsza i trochę niższa icon_biggrin.gif

CYTAT(kama_)
A może się właśnie tam kiedyś spotkamy icon_question.gif


Ale nie przez najbliższe dwa tygodnie Natę, coś kaszlisko i katarzysko dopadło icon_confused.gif
Ja też jestem chętna na spotkanko w Agatce icon_lol.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post wto, 04 lis 2003 - 09:40
Post #32

CYTAT(kama_)
Aha jest jeszcze hustawka,ale dla mniejszych dzici niż kamila która ma 102cm icon_rolleyes.gif  i nogami szoruje podczas bujania po podłodze icon_wink.gif .


To duża dość, moja Natalka jest starsza i trochę niższa icon_biggrin.gif

CYTAT(kama_)
A może się właśnie tam kiedyś spotkamy icon_question.gif


Ale nie przez najbliższe dwa tygodnie Natę, coś kaszlisko i katarzysko dopadło icon_confused.gif
Ja też jestem chętna na spotkanko w Agatce icon_lol.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
agarad
wto, 04 lis 2003 - 09:42
Dorotka,
a gdzie w w-wie jest rura-park?
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 04 lis 2003 - 09:42
Post #33

Dorotka,
a gdzie w w-wie jest rura-park?

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Dorotka
wto, 04 lis 2003 - 10:11
CYTAT(agarad)
Dorotka,  
a gdzie w w-wie jest rura-park?

hmmm w galerii... hmm chyba na Ostrobramskiej, nie potrafię przypomnieć sobie teraz jej nazwy. O! może to będzie naprowadzenie, 17 października otworzyli w nej sklep H&M. Ojej teraz będę cały czas myślała jak ona się nazywa... icon_rolleyes.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 04 lis 2003 - 10:11
Post #34

CYTAT(agarad)
Dorotka,  
a gdzie w w-wie jest rura-park?

hmmm w galerii... hmm chyba na Ostrobramskiej, nie potrafię przypomnieć sobie teraz jej nazwy. O! może to będzie naprowadzenie, 17 października otworzyli w nej sklep H&M. Ojej teraz będę cały czas myślała jak ona się nazywa... icon_rolleyes.gif

--------------------
sylwiakrol
wto, 04 lis 2003 - 13:03
CYTAT
Ale nie przez najbliższe dwa tygodnie Natę, coś kaszlisko i katarzysko dopadło  
Ja też jestem chętna na spotkanko w Agatce


Artura też coś znowu wzięło icon_evil.gif Dzisiaj byliśmy u lekarza i mamy furę leków. Może coś złapał w przedszkolu jak byliśmy. Ładnie , bo byliśmy zaledwie pół godziny to co by było jakby chodził regularnie?
Także my też jesteśmy chętni za dwa tygodnie mam nadzieję.
sylwiakrol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,066
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:00
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 135




post wto, 04 lis 2003 - 13:03
Post #35

CYTAT
Ale nie przez najbliższe dwa tygodnie Natę, coś kaszlisko i katarzysko dopadło  
Ja też jestem chętna na spotkanko w Agatce


Artura też coś znowu wzięło icon_evil.gif Dzisiaj byliśmy u lekarza i mamy furę leków. Może coś złapał w przedszkolu jak byliśmy. Ładnie , bo byliśmy zaledwie pół godziny to co by było jakby chodził regularnie?
Także my też jesteśmy chętni za dwa tygodnie mam nadzieję.

--------------------
Jestem mamą już 7-letniego Arturka, kochanego łobuziaka i słodkiej malutkiej dziewczynki


Dorotka
wto, 04 lis 2003 - 13:05
Życzę dużo, dużo zdrówka Natlace i Arturkowi icon_biggrin.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 04 lis 2003 - 13:05
Post #36

Życzę dużo, dużo zdrówka Natlace i Arturkowi icon_biggrin.gif

--------------------
sylwiakrol
wto, 04 lis 2003 - 13:22
Dzięki Dorotko icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
sylwiakrol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,066
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:00
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 135




post wto, 04 lis 2003 - 13:22
Post #37

Dzięki Dorotko icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Jestem mamą już 7-letniego Arturka, kochanego łobuziaka i słodkiej malutkiej dziewczynki


Agnisma
wto, 04 lis 2003 - 13:46
Dzięki Dorotko, mam nadzieję, że stawią się wszystkie łodzianki icon_lol.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post wto, 04 lis 2003 - 13:46
Post #38

Dzięki Dorotko, mam nadzieję, że stawią się wszystkie łodzianki icon_lol.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
agarad
wto, 04 lis 2003 - 13:46
CYTAT(Dorotka)
CYTAT(agarad)
Dorotka,  
a gdzie w w-wie jest rura-park?

hmmm w galerii... hmm chyba na Ostrobramskiej, nie potrafię przypomnieć sobie teraz jej nazwy. O! może to będzie naprowadzenie, 17 października otworzyli w nej sklep H&M. Ojej teraz będę cały czas myślała jak ona się nazywa... icon_rolleyes.gif


to mam problem icon_wink.gif
na Ostrobramskiej to Promenada pewnie,

ale otwarcie h&m było chyba w jankach - tak czy siak niestety oba te miejsca są daleko ode mnie, a szkoda bo marcinek uwielbia RURY!
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 04 lis 2003 - 13:46
Post #39

CYTAT(Dorotka)
CYTAT(agarad)
Dorotka,  
a gdzie w w-wie jest rura-park?

hmmm w galerii... hmm chyba na Ostrobramskiej, nie potrafię przypomnieć sobie teraz jej nazwy. O! może to będzie naprowadzenie, 17 października otworzyli w nej sklep H&M. Ojej teraz będę cały czas myślała jak ona się nazywa... icon_rolleyes.gif


to mam problem icon_wink.gif
na Ostrobramskiej to Promenada pewnie,

ale otwarcie h&m było chyba w jankach - tak czy siak niestety oba te miejsca są daleko ode mnie, a szkoda bo marcinek uwielbia RURY!

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

agarad
wto, 04 lis 2003 - 13:47
CYTAT(Dorotka)
CYTAT(agarad)
Dorotka,  
a gdzie w w-wie jest rura-park?

hmmm w galerii... hmm chyba na Ostrobramskiej, nie potrafię przypomnieć sobie teraz jej nazwy. O! może to będzie naprowadzenie, 17 października otworzyli w nej sklep H&M. Ojej teraz będę cały czas myślała jak ona się nazywa... icon_rolleyes.gif


to mam problem icon_wink.gif
na Ostrobramskiej to Promenada pewnie,

ale otwarcie h&m było chyba w jankach - tak czy siak niestety oba te miejsca są daleko ode mnie, a szkoda bo Marcinek uwielbia RURY!
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 04 lis 2003 - 13:47
Post #40

CYTAT(Dorotka)
CYTAT(agarad)
Dorotka,  
a gdzie w w-wie jest rura-park?

hmmm w galerii... hmm chyba na Ostrobramskiej, nie potrafię przypomnieć sobie teraz jej nazwy. O! może to będzie naprowadzenie, 17 października otworzyli w nej sklep H&M. Ojej teraz będę cały czas myślała jak ona się nazywa... icon_rolleyes.gif


to mam problem icon_wink.gif
na Ostrobramskiej to Promenada pewnie,

ale otwarcie h&m było chyba w jankach - tak czy siak niestety oba te miejsca są daleko ode mnie, a szkoda bo Marcinek uwielbia RURY!

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

> przedszkola
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:38
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama