Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

krwawienie w 5 tygodniu ciąży

> 
lena.
śro, 07 mar 2018 - 17:43
Dziewczyny,
jestem w 5 tygodniu ciąży. Najpierw miałam podejrzenie ciąży pozamacicznej. Bolał mnie brzuch po lewej stronie, a tydzień temu miałam brązowe plamienie. Leżałam w szpitalu na obserwacji i w poniedziałek okazało się, że w macicy jest pęcherzyk. Wypisali mnie do domu. Wczoraj po południu plamienie ponowiło się - krew jak miesiączkowa, ale nie było jej wiele na wkładce. Pojechałam do swojego ginekologa, zrobiła usg, stwierdziła, że ciąża się rozwija, w pęcherzyku widać zarodek. Przepisała mi duphastan 3x1tabl.i kazała leżeć. Pobolewa mnie brzuch w różnych miejscach, mam kłucia, a chwilami jakby skurcze. Dziś plamienie się powtórzyło, nie mam innych dolegliwości bólowych, prócz tych powyżej. Co robić? Znów jechać do lekarza? Czy to może być naturalne? Boję się, już raz poroniłam (ciąża obumarła, ale nie było wtedy żadnych plamień).
Proszę, napiszcie, czy miałyście podobne doświadczenia.
lena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 446
Dołączył: nie, 01 lut 09 - 17:24
SkÄ…d: wlkp.
Nr użytkownika: 25,172




post śro, 07 mar 2018 - 17:43
Post #1

Dziewczyny,
jestem w 5 tygodniu ciąży. Najpierw miałam podejrzenie ciąży pozamacicznej. Bolał mnie brzuch po lewej stronie, a tydzień temu miałam brązowe plamienie. Leżałam w szpitalu na obserwacji i w poniedziałek okazało się, że w macicy jest pęcherzyk. Wypisali mnie do domu. Wczoraj po południu plamienie ponowiło się - krew jak miesiączkowa, ale nie było jej wiele na wkładce. Pojechałam do swojego ginekologa, zrobiła usg, stwierdziła, że ciąża się rozwija, w pęcherzyku widać zarodek. Przepisała mi duphastan 3x1tabl.i kazała leżeć. Pobolewa mnie brzuch w różnych miejscach, mam kłucia, a chwilami jakby skurcze. Dziś plamienie się powtórzyło, nie mam innych dolegliwości bólowych, prócz tych powyżej. Co robić? Znów jechać do lekarza? Czy to może być naturalne? Boję się, już raz poroniłam (ciąża obumarła, ale nie było wtedy żadnych plamień).
Proszę, napiszcie, czy miałyście podobne doświadczenia.

--------------------

alaskaa
nie, 05 sie 2018 - 18:40
najlepiej udaj siÄ™ do innego lekarza
alaskaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 02 sie 18 - 17:57
Nr użytkownika: 51,929




post nie, 05 sie 2018 - 18:40
Post #2

najlepiej udaj siÄ™ do innego lekarza
> krwawienie w 5 tygodniu ciąży
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 06:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama