Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Zadbane stopy

> 
kuna87
nie, 30 kwi 2017 - 11:04
Idzie lato, coraz cieplej się robi i jak wiadomo sandałki, klapeczki.
Stąd też moje pytanie,. Jak dbacie o swoje stopy a w szczególności pięty?
Co siÄ™ u Was sprawdza?
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post nie, 30 kwi 2017 - 11:04
Post #1

Idzie lato, coraz cieplej się robi i jak wiadomo sandałki, klapeczki.
Stąd też moje pytanie,. Jak dbacie o swoje stopy a w szczególności pięty?
Co siÄ™ u Was sprawdza?

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
Mama_Małej_Mi
nie, 30 kwi 2017 - 19:51
Postaw na krem i dobre złuszczanie, a stópki będą super. Ja tak robię - raz na jakiś czas skarpetki złuszczające, regularne smarowanie i jestem gotowa na klapki. icon_smile.gif
Mama_Małej_Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 168
Dołączył: pią, 15 kwi 11 - 09:49
Nr użytkownika: 36,430




post nie, 30 kwi 2017 - 19:51
Post #2

Postaw na krem i dobre złuszczanie, a stópki będą super. Ja tak robię - raz na jakiś czas skarpetki złuszczające, regularne smarowanie i jestem gotowa na klapki. icon_smile.gif
Truskaweczka90
wto, 02 maj 2017 - 22:15
Dużo dobrego słyszałam o tych skarpetkach złuszczających. W końcu się skusiłam i jestem bardzo zdowolona icon_biggrin.gif
Truskaweczka90


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: czw, 30 lip 15 - 00:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 46,195




post wto, 02 maj 2017 - 22:15
Post #3

Dużo dobrego słyszałam o tych skarpetkach złuszczających. W końcu się skusiłam i jestem bardzo zdowolona icon_biggrin.gif
alka25
śro, 10 maj 2017 - 13:01
Ja też. Używam też różnych peelingów ścierających.
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post śro, 10 maj 2017 - 13:01
Post #4

Ja też. Używam też różnych peelingów ścierających.
kuna87
piÄ…, 12 maj 2017 - 11:04
Jakie skarpetki polecacie ? I jak wyglÄ…da ich stosowanie ?
Jaki peeling ? No i jaki to dobry krem ?
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post piÄ…, 12 maj 2017 - 11:04
Post #5

Jakie skarpetki polecacie ? I jak wyglÄ…da ich stosowanie ?
Jaki peeling ? No i jaki to dobry krem ?

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
LovelyDay
czw, 18 maj 2017 - 09:25
Ja skarpetki już mam zakupione icon_biggrin.gif Dorwałam jakieś w rossmanie za dosłownie 6 zł icon_biggrin.gif Jeszcze nie używałam, ale producent obiecuje, że skóra będzie gładka po kuracji. icon_biggrin.gif Zanim zaopatrzyłam się w skarpetki to podzielę się moim sposobem na gładkie stopy icon_biggrin.gif codziennie delikatnie przecieram pięty pumeksem icon_biggrin.gif mam peeling do stóp, który nakładam raz na tydzień i jak czas mi pozwala, moczę nogi w misce z ciepłą wodą i olejkami icon_biggrin.gif I rzecz jasna krem na koniec icon_biggrin.gif
LovelyDay


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 18 maj 17 - 09:17
Nr użytkownika: 49,573




post czw, 18 maj 2017 - 09:25
Post #6

Ja skarpetki już mam zakupione icon_biggrin.gif Dorwałam jakieś w rossmanie za dosłownie 6 zł icon_biggrin.gif Jeszcze nie używałam, ale producent obiecuje, że skóra będzie gładka po kuracji. icon_biggrin.gif Zanim zaopatrzyłam się w skarpetki to podzielę się moim sposobem na gładkie stopy icon_biggrin.gif codziennie delikatnie przecieram pięty pumeksem icon_biggrin.gif mam peeling do stóp, który nakładam raz na tydzień i jak czas mi pozwala, moczę nogi w misce z ciepłą wodą i olejkami icon_biggrin.gif I rzecz jasna krem na koniec icon_biggrin.gif
Brabella
pon, 22 maj 2017 - 11:44
Dobry krem do stóp - nieodmiennie od lat Neutrogeny do suchych i zniszczonych https://www.neutrogena.com.pl/site/product/26, albo inne ich specyfiki do poważniejszych problemów jak zrogowacenia czy pękanie pięt. Nie maże się długo, ładnie wchlania, więc nie ślizgam się przechodząc do łóżka i faktycznie stopy są mi bardzo wdzięczne za dobre traktowanie icon_wink.gif
Brabella


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pon, 22 maj 17 - 11:37
Nr użytkownika: 49,616




post pon, 22 maj 2017 - 11:44
Post #7

Dobry krem do stóp - nieodmiennie od lat Neutrogeny do suchych i zniszczonych https://www.neutrogena.com.pl/site/product/26, albo inne ich specyfiki do poważniejszych problemów jak zrogowacenia czy pękanie pięt. Nie maże się długo, ładnie wchlania, więc nie ślizgam się przechodząc do łóżka i faktycznie stopy są mi bardzo wdzięczne za dobre traktowanie icon_wink.gif
kuna87
pon, 22 maj 2017 - 14:22
Lovely to podziel się efektami i wrażeniami po.
Jestem bardzo ciekawa tych skarpetek i tego czy sÄ… faktycznie tak super.
No właśnie, jeszcze dobry krem do stóp.
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post pon, 22 maj 2017 - 14:22
Post #8

Lovely to podziel się efektami i wrażeniami po.
Jestem bardzo ciekawa tych skarpetek i tego czy sÄ… faktycznie tak super.
No właśnie, jeszcze dobry krem do stóp.

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
LovelyDay
śro, 24 maj 2017 - 09:04
CYTAT(kuna87 @ Mon, 22 May 2017 - 15:22) *
Lovely to podziel się efektami i wrażeniami po.
Jestem bardzo ciekawa tych skarpetek i tego czy sÄ… faktycznie tak super.
No właśnie, jeszcze dobry krem do stóp.


Oczywiście:) Myślę, że w ten weekend na pewno znajdę czas icon_smile.gif Nie ukrywam, że mam duże nadzieje co do tego produktu icon_smile.gif Lato zbliża się i sandałki odsłonią każda niedoskonałość icon_smile.gif
LovelyDay


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 18 maj 17 - 09:17
Nr użytkownika: 49,573




post śro, 24 maj 2017 - 09:04
Post #9

CYTAT(kuna87 @ Mon, 22 May 2017 - 15:22) *
Lovely to podziel się efektami i wrażeniami po.
Jestem bardzo ciekawa tych skarpetek i tego czy sÄ… faktycznie tak super.
No właśnie, jeszcze dobry krem do stóp.


Oczywiście:) Myślę, że w ten weekend na pewno znajdę czas icon_smile.gif Nie ukrywam, że mam duże nadzieje co do tego produktu icon_smile.gif Lato zbliża się i sandałki odsłonią każda niedoskonałość icon_smile.gif
rowan_berry
śro, 24 maj 2017 - 21:55
Ja uwielbiam epilfeet, od dawna nie musze już używać żadnych pumeksów, tarek, a stopy mam jak dziecko icon_wink.gif
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 430
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post śro, 24 maj 2017 - 21:55
Post #10

Ja uwielbiam epilfeet, od dawna nie musze już używać żadnych pumeksów, tarek, a stopy mam jak dziecko icon_wink.gif

--------------------


LovelyDay
pon, 29 maj 2017 - 14:32
W sobotę użyłam rossmanowych skarpatek i... cóż, chyba nie tego się spodziewałam icon_sad.gif ogólnie niby ok, ale po pierwsze zapach tego proszku, który nasypuje sie do skarpetek jest okropny jak dla mnie, po drugie niby miał się ścierać stary naskórek i w ogóle, a ja nic takiego nie zauważyłam... owszem, miałam nogi białe jak w talku, ale nic poza tym. Producent niby pisze, że złuszczanie będzie odbywać się przez cały tydzień, więc poczekam jeszcze kilka dni icon_razz.gif
LovelyDay


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 18 maj 17 - 09:17
Nr użytkownika: 49,573




post pon, 29 maj 2017 - 14:32
Post #11

W sobotę użyłam rossmanowych skarpatek i... cóż, chyba nie tego się spodziewałam icon_sad.gif ogólnie niby ok, ale po pierwsze zapach tego proszku, który nasypuje sie do skarpetek jest okropny jak dla mnie, po drugie niby miał się ścierać stary naskórek i w ogóle, a ja nic takiego nie zauważyłam... owszem, miałam nogi białe jak w talku, ale nic poza tym. Producent niby pisze, że złuszczanie będzie odbywać się przez cały tydzień, więc poczekam jeszcze kilka dni icon_razz.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 29 maj 2017 - 19:51
Post #12

Daj znać jak to działa też jestem ciekawa icon_wink.gif Ja kupiłam sobie teraz taki pilnik https://www.galerialucznik.pl/pl/p/Elektryc...top-AT-14A/1195 cena jest fajna więc trzeba spróbować. Te skarpety też ciekawa rzecz icon_wink.gif
Truskaweczka90
śro, 31 maj 2017 - 08:19
Dzięki wam spróbowałam tych skarpetek złuszczających, kupiłam epilfeet i teraz już nie będę używać nic innego, no chyba że tylko jakiś balsam. Te skarpetki to jest super sprawa i nie ma przy nich za dużo roboty.
Truskaweczka90


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: czw, 30 lip 15 - 00:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 46,195




post śro, 31 maj 2017 - 08:19
Post #13

Dzięki wam spróbowałam tych skarpetek złuszczających, kupiłam epilfeet i teraz już nie będę używać nic innego, no chyba że tylko jakiś balsam. Te skarpetki to jest super sprawa i nie ma przy nich za dużo roboty.
Mama_Małej_Mi
śro, 31 maj 2017 - 18:23
Dobry wybór. Ja też już żadnych innych nie kupuję. icon_smile.gif Fajnie, że Ci pasują!
Mama_Małej_Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 168
Dołączył: pią, 15 kwi 11 - 09:49
Nr użytkownika: 36,430




post śro, 31 maj 2017 - 18:23
Post #14

Dobry wybór. Ja też już żadnych innych nie kupuję. icon_smile.gif Fajnie, że Ci pasują!
KingaPie
śro, 31 maj 2017 - 21:12
Ciekawa rzecz te skarpetki złuszczające! Chętnie i ja wypróbuję epilfeet, skoro tyle jest was zadowolonych. icon_mrgreen.gif
KingaPie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: pon, 29 lip 13 - 13:59
Nr użytkownika: 42,599




post śro, 31 maj 2017 - 21:12
Post #15

Ciekawa rzecz te skarpetki złuszczające! Chętnie i ja wypróbuję epilfeet, skoro tyle jest was zadowolonych. icon_mrgreen.gif
kuna87
nie, 18 cze 2017 - 22:32
Kurcze, no to chyba nie będę ryzykować z innymi i też sięgnę po te polecane przez większość
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post nie, 18 cze 2017 - 22:32
Post #16

Kurcze, no to chyba nie będę ryzykować z innymi i też sięgnę po te polecane przez większość

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
picard
pon, 19 cze 2017 - 11:08
Jak dla mnie skarpetki złuszczające to nie był zbyt dobry wybór... A na pewno nie teraz, kiedy już pokazuje się stopy. Są ok na wczesną wiosną. Skarpetki podrażniły mi stopy (każde skaleczenie piecze jak cholera), później przez tydzień nie działo się nic... aż zaczęła mi schodzić skóra płatami i to przez chyba dwa-trzy godnie! Stopy wyglądały wtedy okropnie. Teraz owszem - są miękkie i gładkie, ale nie spróbuję więcej skarpetek w sezonie późnej wiosny i lata, bo wtedy stopy wyglądają tak, że po prostu NIE da się ich pokazać icon_biggrin.gif.
picard


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 14 cze 17 - 16:10
Nr użytkownika: 49,787




post pon, 19 cze 2017 - 11:08
Post #17

Jak dla mnie skarpetki złuszczające to nie był zbyt dobry wybór... A na pewno nie teraz, kiedy już pokazuje się stopy. Są ok na wczesną wiosną. Skarpetki podrażniły mi stopy (każde skaleczenie piecze jak cholera), później przez tydzień nie działo się nic... aż zaczęła mi schodzić skóra płatami i to przez chyba dwa-trzy godnie! Stopy wyglądały wtedy okropnie. Teraz owszem - są miękkie i gładkie, ale nie spróbuję więcej skarpetek w sezonie późnej wiosny i lata, bo wtedy stopy wyglądają tak, że po prostu NIE da się ich pokazać icon_biggrin.gif.
rowan_berry
wto, 20 cze 2017 - 21:08
picard, jakich używałaś? Na epilfeet jest napisane, że nie stosować w przypadku ranek, skaleczeń na stopach. To powinno być oczywiste, przecież one zawierają kwasy owocowe.
Natomiast jeśli chodzi o to, że stopy długo dochodzą do siebie, to też kwestia marki zapewne. Ogólnie to, żeby przyspieszyć proces złuszczania wystarczy moczyć stopy w ciepłej wodzie. U mnie to max tydzień, zawsze się uda wbić akurat w taką pogodę, że ten tydzień pochodzę w trampkach icon_wink.gif
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 430
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post wto, 20 cze 2017 - 21:08
Post #18

picard, jakich używałaś? Na epilfeet jest napisane, że nie stosować w przypadku ranek, skaleczeń na stopach. To powinno być oczywiste, przecież one zawierają kwasy owocowe.
Natomiast jeśli chodzi o to, że stopy długo dochodzą do siebie, to też kwestia marki zapewne. Ogólnie to, żeby przyspieszyć proces złuszczania wystarczy moczyć stopy w ciepłej wodzie. U mnie to max tydzień, zawsze się uda wbić akurat w taką pogodę, że ten tydzień pochodzę w trampkach icon_wink.gif

--------------------


kuna87
pon, 26 cze 2017 - 22:39
Chyba na każdym opakowaniu które patrzyłam pisało by nie stosować na poranioną skórę.
Poza tym, chyba ogólnie nie stosuje się zabiegów na poranioną skórę, obojętnie jakich...
Szczerze.. to wolę się przemęczyć tydzień w zakrytych butach, by potem się cieszyć ładnymi stopami
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post pon, 26 cze 2017 - 22:39
Post #19

Chyba na każdym opakowaniu które patrzyłam pisało by nie stosować na poranioną skórę.
Poza tym, chyba ogólnie nie stosuje się zabiegów na poranioną skórę, obojętnie jakich...
Szczerze.. to wolę się przemęczyć tydzień w zakrytych butach, by potem się cieszyć ładnymi stopami

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
KingaPie
piÄ…, 30 cze 2017 - 20:36
Kupiłam przetestowałam i jestem zadowolona. Skóra schodziła mi 4 dni jak zaczęła schodzić porządnie wymoczyłam stopy w ciepłej wodzie i poszło szybko. Do pracy i tak zakryte buty zakładam, więc pogoda akurat dla mnie jakoś szczególnie istotna nie jest. Zdecydowanie warto zainwestować w epilfeet. icon_smile.gif
KingaPie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: pon, 29 lip 13 - 13:59
Nr użytkownika: 42,599




post piÄ…, 30 cze 2017 - 20:36
Post #20

Kupiłam przetestowałam i jestem zadowolona. Skóra schodziła mi 4 dni jak zaczęła schodzić porządnie wymoczyłam stopy w ciepłej wodzie i poszło szybko. Do pracy i tak zakryte buty zakładam, więc pogoda akurat dla mnie jakoś szczególnie istotna nie jest. Zdecydowanie warto zainwestować w epilfeet. icon_smile.gif
> Zadbane stopy
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama