Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

Depilacja bikini

> 
mamjuz
sob, 28 cze 2003 - 13:07
o bosze o bosze
co mnie podkusiło icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
czytam tez insze
i

sezon wakacyjny i widze, Kobity, ze to jakis tolal icon_wink.gif jest

a ja służę nieradom icon_smile.gif
jak se fryzę, znaczy kolur icon_smile.gif
TAm icon_wink.gif
zrobić icon_smile.gif

słabizna,
wyplukuje się

a fe


i tak lea mnie nazywa zbokiem icon_smile.gif
i na moderatora lansuje icon_smile.gif

icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
mamjuz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,221
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 156




post sob, 28 cze 2003 - 13:07
Post #21

o bosze o bosze
co mnie podkusiło icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
czytam tez insze
i

sezon wakacyjny i widze, Kobity, ze to jakis tolal icon_wink.gif jest

a ja służę nieradom icon_smile.gif
jak se fryzę, znaczy kolur icon_smile.gif
TAm icon_wink.gif
zrobić icon_smile.gif

słabizna,
wyplukuje się

a fe


i tak lea mnie nazywa zbokiem icon_smile.gif
i na moderatora lansuje icon_smile.gif

icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Gosia24
pią, 04 lip 2003 - 08:31
zamówiłam to cudo kalo,dziś powinno przyjsć,w poniedzialek ide na wosk i zobaczymy czy tym raezm uda mi się uniknąc podraznien,pozdrawiam-gosia,mama Wojtulka(3 latka)
Gosia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 12:13
Nr użytkownika: 142




post pią, 04 lip 2003 - 08:31
Post #22

zamówiłam to cudo kalo,dziś powinno przyjsć,w poniedzialek ide na wosk i zobaczymy czy tym raezm uda mi się uniknąc podraznien,pozdrawiam-gosia,mama Wojtulka(3 latka)
anonimowy

Go??







post nie, 23 lis 2003 - 18:08
Post #23

Wyciagam ten post na gore gdyz baaaaaardzo mnie ciekawi czy ktos stosowal KALo dluzej i czy sa pozytywne efekty?

Moze Weronisia by sie odezwala, jak tam Twoje bikini? icon_wink.gif icon_lol.gif

Mam zamiar zamowic to cudo, jezeli rzeczywiscie dziala to warto zaplacic kazda icon_wink.gif cene.

A tak moze do wakacji wreszcie sie pozbede tego cholerstwa... icon_wink.gif

pozdrawiam Magda
Pecia
nie, 23 lis 2003 - 18:10
to bylam ja, znowu mnie wylogowalo icon_evil.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post nie, 23 lis 2003 - 18:10
Post #24

to bylam ja, znowu mnie wylogowalo icon_evil.gif
Coffee
nie, 23 lis 2003 - 19:26
hej
ja nie mialam probemu z bikini...pare klaczkow ..c.zasem usuwalam sobie penseta...a tu po cesarce wlasnie jak mnie wygolono...to dziekuje odroslo tak ladnie wszedzie nawet nie tam gdzie roslo icon_rolleyes.gif i jakbym miala penseta to dziekuje chyba tydzien bym siedziala icon_mad.gif ale strasznie boje sie bolu wiec wosk odpada...to co mam robic buuuuuuuuuu
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
Skąd: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post nie, 23 lis 2003 - 19:26
Post #25

hej
ja nie mialam probemu z bikini...pare klaczkow ..c.zasem usuwalam sobie penseta...a tu po cesarce wlasnie jak mnie wygolono...to dziekuje odroslo tak ladnie wszedzie nawet nie tam gdzie roslo icon_rolleyes.gif i jakbym miala penseta to dziekuje chyba tydzien bym siedziala icon_mad.gif ale strasznie boje sie bolu wiec wosk odpada...to co mam robic buuuuuuuuuu

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Wbmot
nie, 23 lis 2003 - 19:28
No więc ja stosuję Kalo tylko na brwi i wąsy icon_redface.gif

Jedyne efekty, to takie, że włoski są baaardzo cieniutkie, jaśniutkie, łatwe do wyrwania.

Łysa tam nie jestem wink.gif ale ja nie stosuję się dokładnie do instrukcji... to może dlatego.
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post nie, 23 lis 2003 - 19:28
Post #26

No więc ja stosuję Kalo tylko na brwi i wąsy icon_redface.gif

Jedyne efekty, to takie, że włoski są baaardzo cieniutkie, jaśniutkie, łatwe do wyrwania.

Łysa tam nie jestem wink.gif ale ja nie stosuję się dokładnie do instrukcji... to może dlatego.
Pecia
nie, 23 lis 2003 - 22:27
Dzieki Weronisia za szybki odzew icon_biggrin.gif
Bede niedyskretna, dlaczego nie stosujesz juz do bikini?
Mialam nadzieje,ze juz od maja masz baaaaaaardzo malo tam icon_redface.gif wloskow.

Chcialam zaczac kuracje wink.gif ale wolalabym, zeby ktos juz to wczesniej wyprubowal. icon_cool.gif To jednak kupa kasy te 2 preparaty icon_cry.gif

Pozdrawiam Magda
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post nie, 23 lis 2003 - 22:27
Post #27

Dzieki Weronisia za szybki odzew icon_biggrin.gif
Bede niedyskretna, dlaczego nie stosujesz juz do bikini?
Mialam nadzieje,ze juz od maja masz baaaaaaardzo malo tam icon_redface.gif wloskow.

Chcialam zaczac kuracje wink.gif ale wolalabym, zeby ktos juz to wczesniej wyprubowal. icon_cool.gif To jednak kupa kasy te 2 preparaty icon_cry.gif

Pozdrawiam Magda
Pecia
nie, 23 lis 2003 - 22:28
sorry za blad........
wyprobowal !!!! icon_rolleyes.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post nie, 23 lis 2003 - 22:28
Post #28

sorry za blad........
wyprobowal !!!! icon_rolleyes.gif
i.
nie, 23 lis 2003 - 22:57
No właśnie ja też bym chciała dowiedzieć się czegoś więcej od dziewczyn, które stosowały ten preparat na pachy i bikini.
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post nie, 23 lis 2003 - 22:57
Post #29

No właśnie ja też bym chciała dowiedzieć się czegoś więcej od dziewczyn, które stosowały ten preparat na pachy i bikini.
Wbmot
pon, 24 lis 2003 - 09:55
Na bikinii nie stosuję, bo ten preparat jest skuteczny tylko do depilowanych powierzcni, kiedy włos jest wyrywany z cebulką. Ja niestety nie mogę wyrywać włosów z okolic bikinii, bo odrastając wrastają mi pod skórę i robi mi się ropne zapalenie mieszka włosowego, co wygląda przepaskudnie i pozostały mi blizny icon_cry.gif


NIestety mnie może uratować tylko laser, na który muszę uzbierać kasę...
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post pon, 24 lis 2003 - 09:55
Post #30

Na bikinii nie stosuję, bo ten preparat jest skuteczny tylko do depilowanych powierzcni, kiedy włos jest wyrywany z cebulką. Ja niestety nie mogę wyrywać włosów z okolic bikinii, bo odrastając wrastają mi pod skórę i robi mi się ropne zapalenie mieszka włosowego, co wygląda przepaskudnie i pozostały mi blizny icon_cry.gif


NIestety mnie może uratować tylko laser, na który muszę uzbierać kasę...
joannaz
pon, 24 lis 2003 - 10:50
Rosa- proszę podaj namiary natę kosmetyczkę - fachowe woskowanie nóg za 40 zł - brzmi fantastycznie. Czy mozliwe jest zamówienie wizyty w domowej. Mogę zrewanżować się wkładem do aplikatora do samodzielnego woskowania. Ja niestety nie umiem samodzielnie wywoskować sobie nawet nóg.
pozdrawiam
joannaz
joannaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 571
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 10:54
Skąd: Warszawa/od 1 maja Toruń
Nr użytkownika: 516




post pon, 24 lis 2003 - 10:50
Post #31

Rosa- proszę podaj namiary natę kosmetyczkę - fachowe woskowanie nóg za 40 zł - brzmi fantastycznie. Czy mozliwe jest zamówienie wizyty w domowej. Mogę zrewanżować się wkładem do aplikatora do samodzielnego woskowania. Ja niestety nie umiem samodzielnie wywoskować sobie nawet nóg.
pozdrawiam
joannaz
joannaz
pon, 24 lis 2003 - 10:55
Rosa- sorki nie zauważyłam, że podałaś już na forum wszystkie informacje- na dodatek to całkiem blisko mnie. Nic tylko się depilować.
pozdrawiam
z zimowym futerkiem
joanna
joannaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 571
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 10:54
Skąd: Warszawa/od 1 maja Toruń
Nr użytkownika: 516




post pon, 24 lis 2003 - 10:55
Post #32

Rosa- sorki nie zauważyłam, że podałaś już na forum wszystkie informacje- na dodatek to całkiem blisko mnie. Nic tylko się depilować.
pozdrawiam
z zimowym futerkiem
joanna
Marghe
pon, 24 lis 2003 - 11:45
Ja mam rewelacyjny zestaw:














depiltor w kremie (veet do skory wrażliwiej) + golarka Venus żyletkowa + golarka do męzowskiej brody + mąz we własnej osobie

HEHE
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post pon, 24 lis 2003 - 11:45
Post #33

Ja mam rewelacyjny zestaw:














depiltor w kremie (veet do skory wrażliwiej) + golarka Venus żyletkowa + golarka do męzowskiej brody + mąz we własnej osobie

HEHE
M.
Pecia
pon, 24 lis 2003 - 12:24
No to ja Weronisia chyba oszaleje icon_wink.gif
Znaczy ,ze co lipa ten preparat?
Bo ja naiwna myslalam,ze on wlasnie PO TO jest ,zeby JAK sie go stosuje te cholrne wloski NIE WRASTALY. icon_evil.gif

A tak co? Stosowalas i nadal wrastaja? To bez sensu.

A juz sie tak napalilam. Nawet namowilam kolezanke, ktora stwierdzila, ze te wrastajace wloski to jej ZMORA ZYCIA icon_wink.gif

czyli ten problem dla wielu pozostaje caly czas aktualny........... icon_evil.gif

Pozdrawiam Magda
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post pon, 24 lis 2003 - 12:24
Post #34

No to ja Weronisia chyba oszaleje icon_wink.gif
Znaczy ,ze co lipa ten preparat?
Bo ja naiwna myslalam,ze on wlasnie PO TO jest ,zeby JAK sie go stosuje te cholrne wloski NIE WRASTALY. icon_evil.gif

A tak co? Stosowalas i nadal wrastaja? To bez sensu.

A juz sie tak napalilam. Nawet namowilam kolezanke, ktora stwierdzila, ze te wrastajace wloski to jej ZMORA ZYCIA icon_wink.gif

czyli ten problem dla wielu pozostaje caly czas aktualny........... icon_evil.gif

Pozdrawiam Magda
Wbmot
pon, 24 lis 2003 - 13:05
Magdo to nie tak ...


Ja nie stosuję tego na wrastające włoski, bo po prostu nie depiluję już bikinii... więc nie mam możiwości sprawdzić czy ten preparat działą czy nie. Stoi sobie preparat w szawce i czeka na zmiłowanie icon_wink.gif a ja po prostu nie chcę depilować bo mam potem te pasudne bomble icon_evil.gif


Zastosowałam to tylko raz, a raz to za mało żeby mówić o efektach. Poaza tym kosmetyczka była kiepska, więc moja skóra i tak się nacierpiała...
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post pon, 24 lis 2003 - 13:05
Post #35

Magdo to nie tak ...


Ja nie stosuję tego na wrastające włoski, bo po prostu nie depiluję już bikinii... więc nie mam możiwości sprawdzić czy ten preparat działą czy nie. Stoi sobie preparat w szawce i czeka na zmiłowanie icon_wink.gif a ja po prostu nie chcę depilować bo mam potem te pasudne bomble icon_evil.gif


Zastosowałam to tylko raz, a raz to za mało żeby mówić o efektach. Poaza tym kosmetyczka była kiepska, więc moja skóra i tak się nacierpiała...
Pecia
pon, 24 lis 2003 - 15:06
A moze ktos inny stosowal to od lata? icon_rolleyes.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post pon, 24 lis 2003 - 15:06
Post #36

A moze ktos inny stosowal to od lata? icon_rolleyes.gif
Dagmarka34
pon, 26 mar 2018 - 12:20
Korzystałam z zabiegu depilacji bikini w Kaliszu w Laser Delux przed ciążą. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów ponieważ juz po dwóch zabiegach efekty miałam rewelacyjne efekty. Pierwszy raz w życiu nie musiałam się martwić o wrastające włoski i ciągłe podrażnienia. https://www.laserdelux.pl/kalisz/depilacja-laserowa tutaj macie kontakt naprawdę warto zainwestować kasę w depilację laserową bikini i zapomnieć o goleniu.

Ten post edytował Dagmarka34 pon, 26 mar 2018 - 12:30
Dagmarka34


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pon, 13 lis 17 - 16:41
Nr użytkownika: 50,892




post pon, 26 mar 2018 - 12:20
Post #37

Korzystałam z zabiegu depilacji bikini w Kaliszu w Laser Delux przed ciążą. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów ponieważ juz po dwóch zabiegach efekty miałam rewelacyjne efekty. Pierwszy raz w życiu nie musiałam się martwić o wrastające włoski i ciągłe podrażnienia. https://www.laserdelux.pl/kalisz/depilacja-laserowa tutaj macie kontakt naprawdę warto zainwestować kasę w depilację laserową bikini i zapomnieć o goleniu.
kuna87
pon, 26 mar 2018 - 22:33
U mnie zawsze w ostateczności zostaje krem do depilacji. Ale laseru dalej się boję icon_wink.gif
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post pon, 26 mar 2018 - 22:33
Post #38

U mnie zawsze w ostateczności zostaje krem do depilacji. Ale laseru dalej się boję icon_wink.gif

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
azotic
wto, 24 kwi 2018 - 14:45
Może warto popytać w tym temacie wśród znajomych? Wydaje mi się, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie icon_wink.gif
azotic


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: nie, 22 kwi 18 - 13:14
Nr użytkownika: 51,789




post wto, 24 kwi 2018 - 14:45
Post #39

Może warto popytać w tym temacie wśród znajomych? Wydaje mi się, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie icon_wink.gif

--------------------
Odgórny nakaz łączenia się w pary jest zwyczajnym idiotyzmem.
Patunia009
śro, 25 kwi 2018 - 21:38
Ja osobiście zawsze bałam sie tego bólu haha icon_biggrin.gif podziwiam icon_wink.gif
Patunia009


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 69
Dołączył: pią, 20 kwi 18 - 17:01
Nr użytkownika: 51,786




post śro, 25 kwi 2018 - 21:38
Post #40

Ja osobiście zawsze bałam sie tego bólu haha icon_biggrin.gif podziwiam icon_wink.gif
> Depilacja bikini
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 10:14
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama