Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Spalone , zniszczone włosy - pomóżcie :(

> 
~Luna~
sob, 24 lip 2010 - 11:32
CYTAT(chaton @ Sat, 24 Jul 2010 - 11:16) *
Aqa: pamietam, ze istnieja termiczne preparaty na wlosy, dzialajace wlasnie przy pogrzewaniu suszarka lub lokowka. Chyba Pantenu Pro V. Moze cos takiego?

Tak wiem że są takie kosmetyki, tylko na razie nie mam nic takiego w domu.
Muszę po niedzieli wybrać się na zakupy, porozglądać , bo do tej pory nie używałam żadnych tych nowości kosmetycznych.
Na co dzień, używam szamponu i odżywki Nivea Diamond Gloss, miałam po nim super włosy, miękkie , gładkie i błyszczące.
Zobaczę, może Nivea ma też coś do takich włosów jakie mam teraz.

................................................................................
.
Edit:

Znalazłam w necie kilka produktów Nivea do puszących się włosów , co o tym myślicie ???

Ten post edytował AQA sob, 24 lip 2010 - 11:43
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post sob, 24 lip 2010 - 11:32
Post #41

CYTAT(chaton @ Sat, 24 Jul 2010 - 11:16) *
Aqa: pamietam, ze istnieja termiczne preparaty na wlosy, dzialajace wlasnie przy pogrzewaniu suszarka lub lokowka. Chyba Pantenu Pro V. Moze cos takiego?

Tak wiem że są takie kosmetyki, tylko na razie nie mam nic takiego w domu.
Muszę po niedzieli wybrać się na zakupy, porozglądać , bo do tej pory nie używałam żadnych tych nowości kosmetycznych.
Na co dzień, używam szamponu i odżywki Nivea Diamond Gloss, miałam po nim super włosy, miękkie , gładkie i błyszczące.
Zobaczę, może Nivea ma też coś do takich włosów jakie mam teraz.

................................................................................
.
Edit:

Znalazłam w necie kilka produktów Nivea do puszących się włosów , co o tym myślicie ???

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
~Luna~
wto, 27 lip 2010 - 18:45
Kupiłam całą serię kosmetyków do prostowania włosów - niepotrzebnie wyrzucone pieniądze 21.gif
Nie prostują ani trochę , włosy jak się puszyły, tak się puszą i kręcą.
Jedyna poprawa jest taka, że są gładsze i miększe w dotyku.

Byłam w dwóch salonach fryzjerskich , w tych "dobrych".
Kuracje mające poprawić wygląd włosów od 150 zł w górę , bez gwarancji efektu - są to zabiegi polegające głównie na nawilżaniu włosów.
Włosy na dł. około 10 cm od końcówek mam "martwe" , czyli im nie pomoże już nic, trzeba ściąć.
Na chwilę obecną , oba salony ścięcie włosów na krótko odradzają .
Jeśli zdecyduję się ja krótkie cięcie, to mogę to zrobić dopiero za jakieś pół roku, jak włosy będą miały zdrowy odrost, nadający się od ułożenia nowej fryzury.
Gdybym teraz ścięła włosy, od razu na krótkie , to na głowie miałabym tzw. perz i zero możliwości uczesania.
Taka jest opinia dwóch salonów na temat moich włosów.
Póki co , pozostaje mi tylko uzbrojenie się w cierpliwość i podcinanie włosów co 4-6 tyg icon_sad.gif
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post wto, 27 lip 2010 - 18:45
Post #42

Kupiłam całą serię kosmetyków do prostowania włosów - niepotrzebnie wyrzucone pieniądze 21.gif
Nie prostują ani trochę , włosy jak się puszyły, tak się puszą i kręcą.
Jedyna poprawa jest taka, że są gładsze i miększe w dotyku.

Byłam w dwóch salonach fryzjerskich , w tych "dobrych".
Kuracje mające poprawić wygląd włosów od 150 zł w górę , bez gwarancji efektu - są to zabiegi polegające głównie na nawilżaniu włosów.
Włosy na dł. około 10 cm od końcówek mam "martwe" , czyli im nie pomoże już nic, trzeba ściąć.
Na chwilę obecną , oba salony ścięcie włosów na krótko odradzają .
Jeśli zdecyduję się ja krótkie cięcie, to mogę to zrobić dopiero za jakieś pół roku, jak włosy będą miały zdrowy odrost, nadający się od ułożenia nowej fryzury.
Gdybym teraz ścięła włosy, od razu na krótkie , to na głowie miałabym tzw. perz i zero możliwości uczesania.
Taka jest opinia dwóch salonów na temat moich włosów.
Póki co , pozostaje mi tylko uzbrojenie się w cierpliwość i podcinanie włosów co 4-6 tyg icon_sad.gif

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
pcola
wto, 27 lip 2010 - 20:57
AQA,
przytul.gif
spróbuj z tym Cementem z Kerastase. Może masz szansę na zwrot pieniędzy za to
partactwo ? Przynajmniej częściowo zwróci Ci się koszt ratowania włosów.
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post wto, 27 lip 2010 - 20:57
Post #43

AQA,
przytul.gif
spróbuj z tym Cementem z Kerastase. Może masz szansę na zwrot pieniędzy za to
partactwo ? Przynajmniej częściowo zwróci Ci się koszt ratowania włosów.

--------------------



--------------------------
~Luna~
wto, 27 lip 2010 - 21:58
pcola, nie mam szansy na odzyskanie pieniędzy.
Fryzjerka w ramach reklamacji, zrobiła mi dwa zabiegi na włosach + dwa razy modelowanie, oraz podcięcie końcówek. Uważa , że to wszystko robiła w kosztach tej nieudanej trwałej.
Zwrotu pieniędzy nie dostanę.
No chyba , że odwoływałabym się gdzieś wyżej, ale na to ,nie mam już teraz czasu , ani głowy , za dwa dni wyjeżdżam .

Po prostu mam nauczkę, żeby już nigdy nie korzystać z usług podwórkowych saloników fryzjerskich.
Skusiła mnie cena, chciałam zaoszczędzić na wczasy, a i fryzjerkę znam, bo od blisko 2 lat obcinam u niej młodego (sama nigdy nie korzystałam z jej usług).
Teraz jest niezręczna sytuacja dla niej i dla mnie.
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post wto, 27 lip 2010 - 21:58
Post #44

pcola, nie mam szansy na odzyskanie pieniędzy.
Fryzjerka w ramach reklamacji, zrobiła mi dwa zabiegi na włosach + dwa razy modelowanie, oraz podcięcie końcówek. Uważa , że to wszystko robiła w kosztach tej nieudanej trwałej.
Zwrotu pieniędzy nie dostanę.
No chyba , że odwoływałabym się gdzieś wyżej, ale na to ,nie mam już teraz czasu , ani głowy , za dwa dni wyjeżdżam .

Po prostu mam nauczkę, żeby już nigdy nie korzystać z usług podwórkowych saloników fryzjerskich.
Skusiła mnie cena, chciałam zaoszczędzić na wczasy, a i fryzjerkę znam, bo od blisko 2 lat obcinam u niej młodego (sama nigdy nie korzystałam z jej usług).
Teraz jest niezręczna sytuacja dla niej i dla mnie.

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
isllandia
śro, 28 lip 2010 - 21:50
Do prostowania polecam preparat HOT firmy Kemon - świetny do przesuszonych włosów.
isllandia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,500
Dołączył: sob, 24 wrz 05 - 11:03
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 3,699

GG:


post śro, 28 lip 2010 - 21:50
Post #45

Do prostowania polecam preparat HOT firmy Kemon - świetny do przesuszonych włosów.

--------------------


Zapraszam do mojego ?wiata:
Blog
ilopawl
sob, 25 wrz 2010 - 22:25
Dziewczyny pamiętajcie, że zawsze w takich sytuacjach można pozwać fryzjerkę i sprawa na pewno wygrana..
ilopawl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 481
Dołączył: wto, 21 lip 09 - 19:42
Skąd: ostrów wielkopolski
Nr użytkownika: 28,340

GG:


post sob, 25 wrz 2010 - 22:25
Post #46

Dziewczyny pamiętajcie, że zawsze w takich sytuacjach można pozwać fryzjerkę i sprawa na pewno wygrana..

--------------------

alexla
wto, 08 gru 2015 - 14:49
Ja długo się męczyłam z moimi suchymi włosami, ale ostatnio fryzjer polecił mi hair spa (https://saloncesare.pl/hair-spa/) i to na prawdę działa. Miałam dwa zabiegi a włosy odżyły jak nigdy.Macie jakieśdoświadczenia z spa dla włosów??? Ja na prawde polecam
alexla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 08 gru 15 - 14:46
Nr użytkownika: 46,860




post wto, 08 gru 2015 - 14:49
Post #47

Ja długo się męczyłam z moimi suchymi włosami, ale ostatnio fryzjer polecił mi hair spa (https://saloncesare.pl/hair-spa/) i to na prawdę działa. Miałam dwa zabiegi a włosy odżyły jak nigdy.Macie jakieśdoświadczenia z spa dla włosów??? Ja na prawde polecam
Szapi
wto, 09 lut 2016 - 12:23
Ja ogólnie testuję wiele na swoich włosach. W tym momencie naturalnie - olejowanie. I jestem zadowolna icon_smile.gif
Szapi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: sob, 05 gru 15 - 13:01
Nr użytkownika: 46,838




post wto, 09 lut 2016 - 12:23
Post #48

Ja ogólnie testuję wiele na swoich włosach. W tym momencie naturalnie - olejowanie. I jestem zadowolna icon_smile.gif
rosie
piÄ…, 12 sie 2016 - 18:35
co to w ogole za fryzjerka... powinna ci jakas kase zwrocic!! tez kiedys mialam wlosy w kiepskiej kondycji po nadmiernych zabawach z prostownicą... pomogla odżywka Help z Inoaru co 2 dni i ich olejek arganowy ( nakladałam jak tylko moglam czesto)- w miare szybko zaczely przypominac normalne wlosy i potem juz na stałe zaczelam uzywac olejku icon_smile.gif
rosie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 59
Dołączył: sob, 31 maj 14 - 12:40
Nr użytkownika: 44,125




post piÄ…, 12 sie 2016 - 18:35
Post #49

co to w ogole za fryzjerka... powinna ci jakas kase zwrocic!! tez kiedys mialam wlosy w kiepskiej kondycji po nadmiernych zabawach z prostownicą... pomogla odżywka Help z Inoaru co 2 dni i ich olejek arganowy ( nakladałam jak tylko moglam czesto)- w miare szybko zaczely przypominac normalne wlosy i potem juz na stałe zaczelam uzywac olejku icon_smile.gif
orzechówka
piÄ…, 19 sie 2016 - 11:38
Ogólnie zabiegi termiczne niszczą włosy. Sama codziennie suszę, bo rano, żeby szybciej. Myję szamponami bez silikonów i tych innych ulepszaczy. Czasem umyję szapomen dziecinnym. Robię maski z wodą morską dead sea mud, to jest błoto naturalne z Morza martwego, bez zapachu, konserwantów. No i kupuję wcierki. Trochę się poprawiło, ale jeszcze dużo pracy przede mną.
orzechówka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: śro, 20 sty 16 - 13:17
Nr użytkownika: 47,051




post piÄ…, 19 sie 2016 - 11:38
Post #50

Ogólnie zabiegi termiczne niszczą włosy. Sama codziennie suszę, bo rano, żeby szybciej. Myję szamponami bez silikonów i tych innych ulepszaczy. Czasem umyję szapomen dziecinnym. Robię maski z wodą morską dead sea mud, to jest błoto naturalne z Morza martwego, bez zapachu, konserwantów. No i kupuję wcierki. Trochę się poprawiło, ale jeszcze dużo pracy przede mną.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 22 sie 2016 - 12:05
Post #51

Dziewczyny ja tak miałam jakis czas temu. Normalnie popaliłam sobie włosy stosowaniem suszarki oraz prostownicy. Zrezygnowałam z nich po tym jak zaczeły mi się łamać. Nie wypadały z cebulkami ale po prostu łąmały sie w połowie długości. Obecnie staram się już używać gorącego powietrza jak naprawdę muszę. Gdy mam jakieś wyjście czy rodzinne spotkanie.

Warto jest również zainwestować w dobre witaminy na włosy. Sama mogę polecić Hairvity Nie jest takie tanie ale można w dobrej cenie zamówić w aptekach internetowych. Zauwazyłam po tym środku znaczne polepszenie kondycji moich kudełków.

Najtaniej harivity kupisz w aptece otc
https://www.aptekaotc.pl/
Dorota89
czw, 27 paź 2016 - 13:03
Ja się boje co teraz będzie się działo z moimi włosami. Już jest " czapkowa" pora a tego one nie lubią. Muszę teraz szczególnie o nie zadbać. Szukając wskazówek znalazłam fajny artykuł https://www.rp.pl/Artykul-sponsorowany/1608...jacym.html#ap-1. Nawet nie pomyślałabym wcześniej, ile błędów robiłam przy samym myciu włosów.. Mam nadzieje, że z tymi wskazówkami włosy ładnie się zregenerują icon_wink.gif
Dorota89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: sob, 07 lis 15 - 12:01
Nr użytkownika: 46,695




post czw, 27 paź 2016 - 13:03
Post #52

Ja się boje co teraz będzie się działo z moimi włosami. Już jest " czapkowa" pora a tego one nie lubią. Muszę teraz szczególnie o nie zadbać. Szukając wskazówek znalazłam fajny artykuł https://www.rp.pl/Artykul-sponsorowany/1608...jacym.html#ap-1. Nawet nie pomyślałabym wcześniej, ile błędów robiłam przy samym myciu włosów.. Mam nadzieje, że z tymi wskazówkami włosy ładnie się zregenerują icon_wink.gif
antosiowamama
czw, 17 lis 2016 - 12:24
Może jakiś zabieg keratynowy?
antosiowamama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: wto, 15 lis 16 - 21:40
Nr użytkownika: 48,409




post czw, 17 lis 2016 - 12:24
Post #53

Może jakiś zabieg keratynowy?
stapka18
piÄ…, 05 maj 2017 - 14:12
U mnie po ciąży włosy straciły jakby życie, zrobiło się ich tak malutko, że prawie płakałam przy każdym włosie który zostawał na szczotce. Później zaczęłam je jeszcze prostować prostownicą, bo byłam wkurzona że nie dość, że jest ich mało to jeszcze sterczą we wszystkie strony. Koleżanka na szczęście zaprowadziła mnie do swojej fryzjerki pani Marioli w Akademii Perfect Hair, która poradziła mi ścięcie na krótko i mnóstwo zabiegów. Myślałam, że na fotelu się rozpłaczę, jak ścinała mi te moje włosy... Ale za to efekt na koniec był piorunujący!! Włosów były od razu jakby więcej, a teraz po miesiącu od wizyty i codziennej pielęgnacji naprawdę zaczęły mi odrastać baby hair icon_smile.gif
stapka18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: pią, 04 lis 16 - 15:21
Nr użytkownika: 48,356




post piÄ…, 05 maj 2017 - 14:12
Post #54

U mnie po ciąży włosy straciły jakby życie, zrobiło się ich tak malutko, że prawie płakałam przy każdym włosie który zostawał na szczotce. Później zaczęłam je jeszcze prostować prostownicą, bo byłam wkurzona że nie dość, że jest ich mało to jeszcze sterczą we wszystkie strony. Koleżanka na szczęście zaprowadziła mnie do swojej fryzjerki pani Marioli w Akademii Perfect Hair, która poradziła mi ścięcie na krótko i mnóstwo zabiegów. Myślałam, że na fotelu się rozpłaczę, jak ścinała mi te moje włosy... Ale za to efekt na koniec był piorunujący!! Włosów były od razu jakby więcej, a teraz po miesiącu od wizyty i codziennej pielęgnacji naprawdę zaczęły mi odrastać baby hair icon_smile.gif
LovelyDay
czw, 18 maj 2017 - 16:00
Na suche i zniszczone włosy polecam markę Ziaja. Wiem, ze wiele osób ją krytykuję lub traktuje niepoważnie,ale na moich przesuszonych i zniszczonych farbiwaniem i prostownią pasmach naprawdę ta marka zdziałała cuda. Musze tylko pamiętam o regularnym użytkowaniu icon_biggrin.gif
LovelyDay


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 18 maj 17 - 09:17
Nr użytkownika: 49,573




post czw, 18 maj 2017 - 16:00
Post #55

Na suche i zniszczone włosy polecam markę Ziaja. Wiem, ze wiele osób ją krytykuję lub traktuje niepoważnie,ale na moich przesuszonych i zniszczonych farbiwaniem i prostownią pasmach naprawdę ta marka zdziałała cuda. Musze tylko pamiętam o regularnym użytkowaniu icon_biggrin.gif
Izka_love
piÄ…, 19 maj 2017 - 15:21
ja się zastanawiam nad prostowaniem keratyną lub ogólnie zabiegiem odżywczym. Generalnie mam dłuższe włosy, nie chcę ścinać ale mam duży problem z rozczesywaniem, a lubię chodzić w rozpuszczonych włosach
Izka_love


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 19 maj 17 - 15:11
Nr użytkownika: 49,595




post piÄ…, 19 maj 2017 - 15:21
Post #56

ja się zastanawiam nad prostowaniem keratyną lub ogólnie zabiegiem odżywczym. Generalnie mam dłuższe włosy, nie chcę ścinać ale mam duży problem z rozczesywaniem, a lubię chodzić w rozpuszczonych włosach
kuna87
pon, 22 maj 2017 - 14:27
płukanka z miodu.
Polecił mi ją ostatnio mój fryzjer. Na litr ciepłej wody łyżka miodu
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post pon, 22 maj 2017 - 14:27
Post #57

płukanka z miodu.
Polecił mi ją ostatnio mój fryzjer. Na litr ciepłej wody łyżka miodu

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
blanca89
wto, 29 sie 2017 - 14:46
W takich sytuacjach warto sięgnąć po naturalne specyfiki. Drogeryjne odżywki są napakowane silikonami i chyba na niewiele się zdadzą przy tak zniszczonych włosach. Sprawdzony sposób do wymieszać dwa żółtka z łyżką stołową oliwy lub oleju, nałożyć na włosy i odczekać z ciepłym ręcznikiem na głowie około 40 minut. Spróbuj też nałożyć olejek rycynowy na końcówki - potrafi zdziałać cuda!
blanca89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 29 sie 17 - 14:32
Nr użytkownika: 50,316




post wto, 29 sie 2017 - 14:46
Post #58

W takich sytuacjach warto sięgnąć po naturalne specyfiki. Drogeryjne odżywki są napakowane silikonami i chyba na niewiele się zdadzą przy tak zniszczonych włosach. Sprawdzony sposób do wymieszać dwa żółtka z łyżką stołową oliwy lub oleju, nałożyć na włosy i odczekać z ciepłym ręcznikiem na głowie około 40 minut. Spróbuj też nałożyć olejek rycynowy na końcówki - potrafi zdziałać cuda!

--------------------
klaudia84
wto, 29 sie 2017 - 18:42
Cała seria do włosów suchych i zniszczonych G-Synergie (szampon, odżywka, spray). Kosmetyki mające świetne i silnie skoncentrowane składy, bez parabenów, siarczanów, fosforanów, oleju mineralnego.
klaudia84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: sob, 06 cze 09 - 16:30
Nr użytkownika: 27,643




post wto, 29 sie 2017 - 18:42
Post #59

Cała seria do włosów suchych i zniszczonych G-Synergie (szampon, odżywka, spray). Kosmetyki mające świetne i silnie skoncentrowane składy, bez parabenów, siarczanów, fosforanów, oleju mineralnego.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 30 sie 2017 - 16:44
Post #60

Widzę przeróżne sposoby, często domowe - z chęcią sama przetestuje icon_smile.gif
> Spalone , zniszczone wÅ‚osy - pomóżcie :(
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 02:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama