Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
9 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

biochemia urody- kosmetyki naturalne, samodzielnie robione

, dla praktyczek i tych, które chcą spróbować
> , dla praktyczek i tych, które chcÄ… spróbować
Latte_macchiato
śro, 08 gru 2010 - 13:18
CYTAT(aneea @ Wed, 08 Dec 2010 - 12:55) *
Twarz myję olejkiem (jest super, zmywa nawet makijaż oczu),


ja musze myć twarz wodą z czymś, teraz używam żelu z la-roche.. nie mogę inaczej bo od razu coś wyłazi i dermatolog uznała, ze tylko woda + jakiś zel


CYTAT(aneea @ Wed, 08 Dec 2010 - 12:55) *
Aha, z ser (serów ? icon_wink.gif ) miałam też to z retinolem - RENEW, ale nie polecam, jest drogie, a działanie znikome - nawilża, natłuszcza, zmniejsza ilość sebum i wypryski, ale strasznie mnie wysusza i ogólnie nie zachwyca, więcej go nie kupię.


no właśnie chciałam ten kupić, ale wiele kremów wysusza mi skórę zwłaszcza na nosie i okolicach..dzięki za radę
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post śro, 08 gru 2010 - 13:18
Post #21

CYTAT(aneea @ Wed, 08 Dec 2010 - 12:55) *
Twarz myję olejkiem (jest super, zmywa nawet makijaż oczu),


ja musze myć twarz wodą z czymś, teraz używam żelu z la-roche.. nie mogę inaczej bo od razu coś wyłazi i dermatolog uznała, ze tylko woda + jakiś zel


CYTAT(aneea @ Wed, 08 Dec 2010 - 12:55) *
Aha, z ser (serów ? icon_wink.gif ) miałam też to z retinolem - RENEW, ale nie polecam, jest drogie, a działanie znikome - nawilża, natłuszcza, zmniejsza ilość sebum i wypryski, ale strasznie mnie wysusza i ogólnie nie zachwyca, więcej go nie kupię.


no właśnie chciałam ten kupić, ale wiele kremów wysusza mi skórę zwłaszcza na nosie i okolicach..dzięki za radę

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
moko.
śro, 08 gru 2010 - 13:29
Znalazłam jeszcze to https://www.kosmetykanaturalna.pl/ i www.mazidła.com
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 08 gru 2010 - 13:29
Post #22

Znalazłam jeszcze to https://www.kosmetykanaturalna.pl/ i www.mazidła.com

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Arwena.
śro, 08 gru 2010 - 14:09
Annea a po olejku nie zostaje tłusty film na skórze? Nie znoszę mieć tłustego na twarzy icon_wink.gif

Sama nie wiem co rzucić na początek.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post śro, 08 gru 2010 - 14:09
Post #23

Annea a po olejku nie zostaje tłusty film na skórze? Nie znoszę mieć tłustego na twarzy icon_wink.gif

Sama nie wiem co rzucić na początek.

--------------------
everybody lies
moko.
śro, 08 gru 2010 - 14:22
Ja rzucam siÄ™ na peling i algi i krem z wit c icon_biggrin.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 08 gru 2010 - 14:22
Post #24

Ja rzucam siÄ™ na peling i algi i krem z wit c icon_biggrin.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Mafia
śro, 08 gru 2010 - 14:24
Początkującym proponuję zimny prysznic i wybranie jednego zestawu na początek. Wbrew pozorom wielu osobom nie pasuje taka formuła upiększaczy. A to zapach nie ten, a to wygląda zbyt zwykle, a gdzie to poczucie luksusu przy nakładaniu kremu. icon_wink.gif Nie każdy też ma ochote na to mieszanie i tworzenie kremu.
Przetestujcie coÅ› jednego i jak Wam siÄ™ spodoba, to szalejcie. icon_smile.gif
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post śro, 08 gru 2010 - 14:24
Post #25

Początkującym proponuję zimny prysznic i wybranie jednego zestawu na początek. Wbrew pozorom wielu osobom nie pasuje taka formuła upiększaczy. A to zapach nie ten, a to wygląda zbyt zwykle, a gdzie to poczucie luksusu przy nakładaniu kremu. icon_wink.gif Nie każdy też ma ochote na to mieszanie i tworzenie kremu.
Przetestujcie coÅ› jednego i jak Wam siÄ™ spodoba, to szalejcie. icon_smile.gif

--------------------
Mafia
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 08 gru 2010 - 14:37
Post #26

No więc zamówiłam krem z retinolem oraz maseczkę z pereł 04.gif Dam znać ofkors icon_biggrin.gif
gozar
śro, 08 gru 2010 - 15:29
dostałam właśnie paczkę i dzisiaj se ukręce, tararara icon_mrgreen.gif

edit:

oczywiście podzielę się wrażeniami icon_smile.gif

Ten post edytował gozar śro, 08 gru 2010 - 15:41
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 15:29
Post #27

dostałam właśnie paczkę i dzisiaj se ukręce, tararara icon_mrgreen.gif

edit:

oczywiście podzielę się wrażeniami icon_smile.gif

--------------------
aneea
śro, 08 gru 2010 - 17:15
CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 08 Dec 2010 - 15:01) *
cytowany post usunięto


Mazidla.com

Tu masz linka do kwasu

A tu do ciekawego wątku na Wizażu, uprzedzam, że długi i wciąga icon_wink.gif

Dla mnie najpierw tonik migdałowy, a teraz peeling (ostatnio w silnych stężeniach) to prawdziwe odkrycie. Efekty są jak dla mnie spektakularne, a cena - zabieg złuszczania kwasami w gabinecie (jeden) kosztuje ponad stówę, a tu kwas kosztuje 8 zeta icon_biggrin.gif.
Miałam kiedys wykupiona serię zabiegów z AHA u kosmetyczki i kosztowała mnie kilka stówek, a efekt w przypadku migdałka nawet lepszy i jaka oszczednosc icon_wink.gif.

Prada - zrobisz jak uważasz, ale jestem przekonana, że olejek by Ci nie zaszkodził. Ja też miałam obawy przed pierwszym zastosowaniem, no bo jak to tak, na moją tłustą skórę jeszcze olej.. Od zawsze starałam się skórę na twarzy "wysuszyć", wszystkie kosmetyki żelowe itp. a tu się okazuje nagle, że moja skóra super znosi i olejek do mycia i olejki do smarowania, a najbardziej dobrze robi jej ostatnio olejek z HIPP`a, ale to już inny temat. Słyszałam, że to wysuszanie działa na zasadzie błędnego koła, bo im bardziej skórę wysuszasz, tym bardziej produkuje sebum. Faktycznie wg moich obserwacji jest tak, że skóra potraktowana jakimś olejkiem uspokaja się i po prostu łojotok ustępuje (w znacznym stopniu).

Arwena - hmm, skóra po umyciu olejkiem nie jest tłusta, w składzie jest coś jeszcze / nie pamiętam już co, także to nie jest czysty olej. Napewno nie jest taka jak po żelu, tylko bardziej miękka, minimalny film na twarzy pozostaje. Ja zwykle po umyciu przecieram twarz tonikiem i coś tam jeszcze nakładam, także mnie to zupełnie nie przeszkadza.


aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 17:15
Post #28

CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 08 Dec 2010 - 15:01) *
cytowany post usunięto


Mazidla.com

Tu masz linka do kwasu

A tu do ciekawego wątku na Wizażu, uprzedzam, że długi i wciąga icon_wink.gif

Dla mnie najpierw tonik migdałowy, a teraz peeling (ostatnio w silnych stężeniach) to prawdziwe odkrycie. Efekty są jak dla mnie spektakularne, a cena - zabieg złuszczania kwasami w gabinecie (jeden) kosztuje ponad stówę, a tu kwas kosztuje 8 zeta icon_biggrin.gif.
Miałam kiedys wykupiona serię zabiegów z AHA u kosmetyczki i kosztowała mnie kilka stówek, a efekt w przypadku migdałka nawet lepszy i jaka oszczednosc icon_wink.gif.

Prada - zrobisz jak uważasz, ale jestem przekonana, że olejek by Ci nie zaszkodził. Ja też miałam obawy przed pierwszym zastosowaniem, no bo jak to tak, na moją tłustą skórę jeszcze olej.. Od zawsze starałam się skórę na twarzy "wysuszyć", wszystkie kosmetyki żelowe itp. a tu się okazuje nagle, że moja skóra super znosi i olejek do mycia i olejki do smarowania, a najbardziej dobrze robi jej ostatnio olejek z HIPP`a, ale to już inny temat. Słyszałam, że to wysuszanie działa na zasadzie błędnego koła, bo im bardziej skórę wysuszasz, tym bardziej produkuje sebum. Faktycznie wg moich obserwacji jest tak, że skóra potraktowana jakimś olejkiem uspokaja się i po prostu łojotok ustępuje (w znacznym stopniu).

Arwena - hmm, skóra po umyciu olejkiem nie jest tłusta, w składzie jest coś jeszcze / nie pamiętam już co, także to nie jest czysty olej. Napewno nie jest taka jak po żelu, tylko bardziej miękka, minimalny film na twarzy pozostaje. Ja zwykle po umyciu przecieram twarz tonikiem i coś tam jeszcze nakładam, także mnie to zupełnie nie przeszkadza.


gozar
śro, 08 gru 2010 - 17:25
Powiedzcie mi proszę, jak to zmieszać?
Dostałam skłądniki w woreczkach i buteleczkach i dwie miarki-a'la strzykawki. CO ja mam z tym zrobić?

edit:
I czy mogę dodać do kremu trochę alg - spiruliny?

edit2:
te algi potwornie śmierdzą 29.gif

Ten post edytował gozar śro, 08 gru 2010 - 17:31
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 17:25
Post #29

Powiedzcie mi proszę, jak to zmieszać?
Dostałam skłądniki w woreczkach i buteleczkach i dwie miarki-a'la strzykawki. CO ja mam z tym zrobić?

edit:
I czy mogę dodać do kremu trochę alg - spiruliny?

edit2:
te algi potwornie śmierdzą 29.gif

--------------------
buniaaa
śro, 08 gru 2010 - 17:57
i po co tutaj zaglądałam 37.gif
CYTAT(moko. @ Tue, 07 Dec 2010 - 18:47) *
p.s
Chyba znalazłam prezent świąteczny dla siebie icon_biggrin.gif

ja chyba znajdę tylko qrcze miało go nie być 43.gif
Ale tak na poważnie to żaden krem sklepowy mi nieodpowiada, mam strasznie suchą skórę. Wchłania wszystko jak gąbka i dalej jest potwornie sucha i czasami się łuszczy może tutaj cosik znajde.
Idę przeglądać 48.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 17:57
Post #30

i po co tutaj zaglądałam 37.gif
CYTAT(moko. @ Tue, 07 Dec 2010 - 18:47) *
p.s
Chyba znalazłam prezent świąteczny dla siebie icon_biggrin.gif

ja chyba znajdę tylko qrcze miało go nie być 43.gif
Ale tak na poważnie to żaden krem sklepowy mi nieodpowiada, mam strasznie suchą skórę. Wchłania wszystko jak gąbka i dalej jest potwornie sucha i czasami się łuszczy może tutaj cosik znajde.
Idę przeglądać 48.gif

--------------------
moko.
śro, 08 gru 2010 - 18:03
bunia mam dokładnie tak samo.
Annea czyli co kwas migdałowy jest rewelacyjny?
Kupowałas go w toniku tak? a w czystej postaci?
Gozar sa instrukcje wykonania kremu - nie wiem z której strony brałaś? ale jestem ciekawa efektu - pokażesz potem fotkę jak ten krem wygląda?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 08 gru 2010 - 18:03
Post #31

bunia mam dokładnie tak samo.
Annea czyli co kwas migdałowy jest rewelacyjny?
Kupowałas go w toniku tak? a w czystej postaci?
Gozar sa instrukcje wykonania kremu - nie wiem z której strony brałaś? ale jestem ciekawa efektu - pokażesz potem fotkę jak ten krem wygląda?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
moko.
śro, 08 gru 2010 - 18:46
Kupiłam sobie wszystko na ten tonik migdałowy.
Kurcze sporo tego icon_smile.gif i cena tez fajna icon_wink.gif dodatków sporo.
Kupowałam na mazidłach.
Podpowiedzcie mi co potrzebuje, zeby skomponowac krem - ze strony mazideł?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 08 gru 2010 - 18:46
Post #32

Kupiłam sobie wszystko na ten tonik migdałowy.
Kurcze sporo tego icon_smile.gif i cena tez fajna icon_wink.gif dodatków sporo.
Kupowałam na mazidłach.
Podpowiedzcie mi co potrzebuje, zeby skomponowac krem - ze strony mazideł?


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
aneea
śro, 08 gru 2010 - 19:58
CYTAT(moko. @ Wed, 08 Dec 2010 - 20:03) *
bunia mam dokładnie tak samo.
Annea czyli co kwas migdałowy jest rewelacyjny?
Kupowałas go w toniku tak? a w czystej postaci?
Gozar sa instrukcje wykonania kremu - nie wiem z której strony brałaś? ale jestem ciekawa efektu - pokażesz potem fotkę jak ten krem wygląda?


Moko, kupowałam go w czystej postaci, czyli chyba tak jak Ty, plus Hydromanil do tego i to chyba wszystko.
Teraz głównie uźywam go po zmieszaniu z wodą, jako peeling, dawka na oko icon_wink.gif
Ale ja stara kwasiara jestem icon_biggrin.gif, generalnie z kwasami trzeba ostrożnie
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 19:58
Post #33

CYTAT(moko. @ Wed, 08 Dec 2010 - 20:03) *
bunia mam dokładnie tak samo.
Annea czyli co kwas migdałowy jest rewelacyjny?
Kupowałas go w toniku tak? a w czystej postaci?
Gozar sa instrukcje wykonania kremu - nie wiem z której strony brałaś? ale jestem ciekawa efektu - pokażesz potem fotkę jak ten krem wygląda?


Moko, kupowałam go w czystej postaci, czyli chyba tak jak Ty, plus Hydromanil do tego i to chyba wszystko.
Teraz głównie uźywam go po zmieszaniu z wodą, jako peeling, dawka na oko icon_wink.gif
Ale ja stara kwasiara jestem icon_biggrin.gif, generalnie z kwasami trzeba ostrożnie
moko.
śro, 08 gru 2010 - 20:06
wzięłam własnie czysty kwas, hydromanil i konserwant.
jako peeling to kwas + woda?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 08 gru 2010 - 20:06
Post #34

wzięłam własnie czysty kwas, hydromanil i konserwant.
jako peeling to kwas + woda?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
aneea
śro, 08 gru 2010 - 20:39
Tak, jest jeszcze wersja z alkoholem, ale nie stosowałam. Po prostu rozpuszczam proszek w przegotowanej wodzie i gotowe.
Jak Cię to interesuje poczytaj wątek do którego linka podesłałam wcześniej
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 20:39
Post #35

Tak, jest jeszcze wersja z alkoholem, ale nie stosowałam. Po prostu rozpuszczam proszek w przegotowanej wodzie i gotowe.
Jak Cię to interesuje poczytaj wątek do którego linka podesłałam wcześniej
moko.
śro, 08 gru 2010 - 20:43
Biorę się za czytanie, bo dzieć śpi.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 08 gru 2010 - 20:43
Post #36

Biorę się za czytanie, bo dzieć śpi.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
gozar
śro, 08 gru 2010 - 22:08
Moko - ja nie dostałam żadnej instrukcji. Czytałam na zrobsobiekrem.pl jak zrobić krem, ale nie wiem czy to się tez tyczy zestawu kremu. Zrobiłam zdjęcie:



do tego jest jeszcze pudełeczko na krem.
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post śro, 08 gru 2010 - 22:08
Post #37

Moko - ja nie dostałam żadnej instrukcji. Czytałam na zrobsobiekrem.pl jak zrobić krem, ale nie wiem czy to się tez tyczy zestawu kremu. Zrobiłam zdjęcie:



do tego jest jeszcze pudełeczko na krem.

--------------------
moko.
śro, 08 gru 2010 - 22:16
No nie instrukcji papierowej nie dostaniesz, ale na biochemi czy ZSK jest instrukcja wykonania kremu.
Skąd brałaś? z ZSK?
Ja zamówiłam jeszcze algi morskie, olejek jjoba i składniki na serum. Spłukałam się strasznie...
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 08 gru 2010 - 22:16
Post #38

No nie instrukcji papierowej nie dostaniesz, ale na biochemi czy ZSK jest instrukcja wykonania kremu.
Skąd brałaś? z ZSK?
Ja zamówiłam jeszcze algi morskie, olejek jjoba i składniki na serum. Spłukałam się strasznie...

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Latte_macchiato
czw, 09 gru 2010 - 07:15
CYTAT(aneea @ Wed, 08 Dec 2010 - 17:15) *
Prada - zrobisz jak uważasz, ale jestem przekonana, że olejek by Ci nie zaszkodził. Ja też miałam obawy przed pierwszym zastosowaniem, no bo jak to tak, na moją tłustą skórę jeszcze olej.. Od zawsze starałam się skórę na twarzy "wysuszyć", wszystkie kosmetyki żelowe itp. a tu się okazuje nagle, że moja skóra super znosi i olejek do mycia i olejki do smarowania, a najbardziej dobrze robi jej ostatnio olejek z HIPP`a, ale to już inny temat. Słyszałam, że to wysuszanie działa na zasadzie błędnego koła, bo im bardziej skórę wysuszasz, tym bardziej produkuje sebum. Faktycznie wg moich obserwacji jest tak, że skóra potraktowana jakimś olejkiem uspokaja się i po prostu łojotok ustępuje (w znacznym stopniu).


Czy zatem mogę Ciebie pofatygować i poprosić byś mi wybrała/dobrała np 4-5 kosmetyki .. w tym krem na dzień i na noc ... najlepiej już takie gotowce... znaczy w zestawie icon_wink.gif.. bo kusiłam się na Retinol a usłyszałam, ze jednak wysusza... mam 36 lat więc i od tej strony też muszę zadbać o cerę ..jestem w stanie przeznaczyć powiedzmy 150-200zł
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post czw, 09 gru 2010 - 07:15
Post #39

CYTAT(aneea @ Wed, 08 Dec 2010 - 17:15) *
Prada - zrobisz jak uważasz, ale jestem przekonana, że olejek by Ci nie zaszkodził. Ja też miałam obawy przed pierwszym zastosowaniem, no bo jak to tak, na moją tłustą skórę jeszcze olej.. Od zawsze starałam się skórę na twarzy "wysuszyć", wszystkie kosmetyki żelowe itp. a tu się okazuje nagle, że moja skóra super znosi i olejek do mycia i olejki do smarowania, a najbardziej dobrze robi jej ostatnio olejek z HIPP`a, ale to już inny temat. Słyszałam, że to wysuszanie działa na zasadzie błędnego koła, bo im bardziej skórę wysuszasz, tym bardziej produkuje sebum. Faktycznie wg moich obserwacji jest tak, że skóra potraktowana jakimś olejkiem uspokaja się i po prostu łojotok ustępuje (w znacznym stopniu).


Czy zatem mogę Ciebie pofatygować i poprosić byś mi wybrała/dobrała np 4-5 kosmetyki .. w tym krem na dzień i na noc ... najlepiej już takie gotowce... znaczy w zestawie icon_wink.gif.. bo kusiłam się na Retinol a usłyszałam, ze jednak wysusza... mam 36 lat więc i od tej strony też muszę zadbać o cerę ..jestem w stanie przeznaczyć powiedzmy 150-200zł


--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
Jaco
czw, 09 gru 2010 - 08:39
Bioderma Sensibio https://farm3.static.flickr.com/2721/433253..._45dd6cb09b.jpg - najlepszy imho na rynku płyn micelarny do zmywania twarzy. Odkąd mi go ktoś polecił porzuciłam wszelkie olejki, mydła i inne świństwa i jestem mu wierna, żaden inny micel też się do niego nie umywa. Co za tym idzie nie wypowiem się o innym zmywaniu twarzy bo dla mnie wszystko jest po prostu gorsze. Regularna cena zabija ale w promocji w aptekach netowych można go upolować za ok 30 zł co już jest do przyjęcia bo starcza na dość długo.

Przychylę się do wniosku jednej z dziewczyn wyżej - nie szalejcie z zakupami. Kupcie sobie coś na wyregulowanie sebum (naprawdę polecam olejek Lemon) i coś nawilżającego (najlepiej serum, zanim nie poznacie swojej skóry unikałabym kremów). Jak kupicie pół sklepu i zaczniecie stosować wszystko na raz to trudno będzie ustalić co Wam służy a co nie i szybko się zniechęcicie.

Jutro będę miała trochę więcej czasu więc może mi się uda usiąść na dłużej i coś podpowiedzieć ale ja naprawdę jestem zwolennikiem zasady że lepiej mało niż dużo.
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post czw, 09 gru 2010 - 08:39
Post #40

Bioderma Sensibio https://farm3.static.flickr.com/2721/433253..._45dd6cb09b.jpg - najlepszy imho na rynku płyn micelarny do zmywania twarzy. Odkąd mi go ktoś polecił porzuciłam wszelkie olejki, mydła i inne świństwa i jestem mu wierna, żaden inny micel też się do niego nie umywa. Co za tym idzie nie wypowiem się o innym zmywaniu twarzy bo dla mnie wszystko jest po prostu gorsze. Regularna cena zabija ale w promocji w aptekach netowych można go upolować za ok 30 zł co już jest do przyjęcia bo starcza na dość długo.

Przychylę się do wniosku jednej z dziewczyn wyżej - nie szalejcie z zakupami. Kupcie sobie coś na wyregulowanie sebum (naprawdę polecam olejek Lemon) i coś nawilżającego (najlepiej serum, zanim nie poznacie swojej skóry unikałabym kremów). Jak kupicie pół sklepu i zaczniecie stosować wszystko na raz to trudno będzie ustalić co Wam służy a co nie i szybko się zniechęcicie.

Jutro będę miała trochę więcej czasu więc może mi się uda usiąść na dłużej i coś podpowiedzieć ale ja naprawdę jestem zwolennikiem zasady że lepiej mało niż dużo.

--------------------
Jacobina - mama Kuby






> biochemia urody- kosmetyki naturalne, samodzielnie robione, dla praktyczek i tych, które chcÄ… spróbować
Start new topic
Reply to this topic
9 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 13:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama