Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jak dojechać?

, Dworzec Główny PKP-ul. Saperska
> , Dworzec Główny PKP-ul. Saperska
Kitka*
nie, 09 maj 2010 - 22:32
Poznanianki icon_smile.gif
W czwartek jestem umówiona do okulisty-Zakład Ortoptyczny, ul Saperska 55. Przyjeżdżam do Poznania pociągiem, wysiadam na dworcu głównym i... co dalej? Jakim środkiem komunikacji najlepiej tam dojechać? Przeglądam jakieś strony z rozkładami jazdy MPK w Poznaniu, ale już mnie głowa boli icon_neutral.gif Nie znam kompletnie miasta, boję się jak cholera 48.gif ale muszę jechać sama. Pokierujcie mnie, co? blagam.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post nie, 09 maj 2010 - 22:32
Post #1

Poznanianki icon_smile.gif
W czwartek jestem umówiona do okulisty-Zakład Ortoptyczny, ul Saperska 55. Przyjeżdżam do Poznania pociągiem, wysiadam na dworcu głównym i... co dalej? Jakim środkiem komunikacji najlepiej tam dojechać? Przeglądam jakieś strony z rozkładami jazdy MPK w Poznaniu, ale już mnie głowa boli icon_neutral.gif Nie znam kompletnie miasta, boję się jak cholera 48.gif ale muszę jechać sama. Pokierujcie mnie, co? blagam.gif

--------------------

chaton_ania
pon, 10 maj 2010 - 08:39
O której jestes w Poznaniu? Jutro??

Ale sobie miejsce wybralas icon_biggrin.gif

Wsiadasz w tramwaj nr 18 icon_smile.gif albo na Moscie Dworcowym, albo przy Dworcu Zachodnim. Jak wolisz icon_smile.gif Tramwaj musi jechac w kierunku Staroleki. Nie Ogrodów. Wysiadasz na przystanku ROLNA. Na pewno musisz przejechac kolo Mc Donalda icon_smile.gif i wysiasc. Potem idziesz pieszo icon_smile.gif

Przechodzisz przez pasy i idziesz w strone Mc Donald icon_smile.gif Bedziesz na ul. Rolnej. Idziesz nia tak dlugo prosto az trafisz na poprzeczna ul. Czwartków. Z Czwartków skreć w prawo i jestes na Saperskiej.

Inaczej nie pomoge icon_smile.gif chociaz podaj godzine i moze cos tam wiecej poradze icon_smile.gif
chaton_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,173
Dołączył: sob, 29 wrz 07 - 13:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 16,363

GG:


post pon, 10 maj 2010 - 08:39
Post #2

O której jestes w Poznaniu? Jutro??

Ale sobie miejsce wybralas icon_biggrin.gif

Wsiadasz w tramwaj nr 18 icon_smile.gif albo na Moscie Dworcowym, albo przy Dworcu Zachodnim. Jak wolisz icon_smile.gif Tramwaj musi jechac w kierunku Staroleki. Nie Ogrodów. Wysiadasz na przystanku ROLNA. Na pewno musisz przejechac kolo Mc Donalda icon_smile.gif i wysiasc. Potem idziesz pieszo icon_smile.gif

Przechodzisz przez pasy i idziesz w strone Mc Donald icon_smile.gif Bedziesz na ul. Rolnej. Idziesz nia tak dlugo prosto az trafisz na poprzeczna ul. Czwartków. Z Czwartków skreć w prawo i jestes na Saperskiej.

Inaczej nie pomoge icon_smile.gif chociaz podaj godzine i moze cos tam wiecej poradze icon_smile.gif

--------------------


(*) 10tc.

Kitka*
pon, 10 maj 2010 - 13:08
Ania, dzięki za zainteresowanie icon_smile.gif
Będę w czwartek ok. 11-ej. Wizytę mam umówioną na 15, więc mam duuużo czasu na błądzenie 37.gif
Wydrukuję sobie to, co napisałaś i postaram się dostosować icon_wink.gif

A jak długo mam jechać tym tramwajem? Bo nie wiem kiedy się przystanku Rolna spodziewać icon_confused.gif Czy w tramwajach się coś wyświetla co by ludzie wiedzieli gdzie są? (Matko, wiem, jak to brzmi, ale jo je ze wsi i duże miasto mnie przeraża, serio icon_redface.gif )
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post pon, 10 maj 2010 - 13:08
Post #3

Ania, dzięki za zainteresowanie icon_smile.gif
Będę w czwartek ok. 11-ej. Wizytę mam umówioną na 15, więc mam duuużo czasu na błądzenie 37.gif
Wydrukuję sobie to, co napisałaś i postaram się dostosować icon_wink.gif

A jak długo mam jechać tym tramwajem? Bo nie wiem kiedy się przystanku Rolna spodziewać icon_confused.gif Czy w tramwajach się coś wyświetla co by ludzie wiedzieli gdzie są? (Matko, wiem, jak to brzmi, ale jo je ze wsi i duże miasto mnie przeraża, serio icon_redface.gif )

--------------------

chaton_ania
pon, 10 maj 2010 - 13:50
Pewnie z 15 minut. Moze dluzej. Niektore tramwaje maja wyswietlane, a niektore tramwaje mowia nazwe przystanku. W kazdym tramwaju masz rozpiske przystankow. Chyba z 9 przystankow pojedziesz. Ale to strzelam.
chaton_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,173
Dołączył: sob, 29 wrz 07 - 13:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 16,363

GG:


post pon, 10 maj 2010 - 13:50
Post #4

Pewnie z 15 minut. Moze dluzej. Niektore tramwaje maja wyswietlane, a niektore tramwaje mowia nazwe przystanku. W kazdym tramwaju masz rozpiske przystankow. Chyba z 9 przystankow pojedziesz. Ale to strzelam.

--------------------


(*) 10tc.

> Jak dojechać?, Dworzec Główny PKP-ul. Saperska
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 28 wrz 2024 - 01:02
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama