Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

ginekolog + usg w kielcach?

> 
Edytkax
wto, 22 mar 2005 - 14:37
Tak rzeczywiście dogadałyście się.....biedni lekarze w końcu już niewiadomo kto jest jaki icon_wink.gif
Edytkax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 746
Dołączył: nie, 12 gru 04 - 15:19
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,410

GG:


post wto, 22 mar 2005 - 14:37
Post #41

Tak rzeczywiście dogadałyście się.....biedni lekarze w końcu już niewiadomo kto jest jaki icon_wink.gif

--------------------
Edyta - mama Wiktora i Weroniki
https://www.DlaWiktora.pl
sdw
wto, 22 mar 2005 - 14:51
Tak, jest Misiek i Misiak icon_lol.gif Ale z PaulÄ… to na pewno o jednym gadamy icon_lol.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post wto, 22 mar 2005 - 14:51
Post #42

Tak, jest Misiek i Misiak icon_lol.gif Ale z PaulÄ… to na pewno o jednym gadamy icon_lol.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
paulap
wto, 22 mar 2005 - 14:57
Bo my zawsze tylko o jednym icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post wto, 22 mar 2005 - 14:57
Post #43

Bo my zawsze tylko o jednym icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
śmieszek
wto, 22 mar 2005 - 15:11
CYTAT(Edytkax)
Tak rzeczywiście dogadałyście się.....biedni lekarze w końcu już niewiadomo kto jest jaki icon_wink.gif

I jaka krążąca opinia tak naprawede dotyczy którego.... icon_lol.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post wto, 22 mar 2005 - 15:11
Post #44

CYTAT(Edytkax)
Tak rzeczywiście dogadałyście się.....biedni lekarze w końcu już niewiadomo kto jest jaki icon_wink.gif

I jaka krążąca opinia tak naprawede dotyczy którego.... icon_lol.gif
sdw
wto, 22 mar 2005 - 15:24
Moja opinia dotyczy Miśka. Opinia Pauli dotyczy również Miśka. Nie wiemy kogo dotyczy opinia Edyty icon_mrgreen.gif Ale to przez łysinę i pyzowatość icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post wto, 22 mar 2005 - 15:24
Post #45

Moja opinia dotyczy Miśka. Opinia Pauli dotyczy również Miśka. Nie wiemy kogo dotyczy opinia Edyty icon_mrgreen.gif Ale to przez łysinę i pyzowatość icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
mamuśka.chłidz...
wto, 22 mar 2005 - 17:20
CYTAT(wiolontela)
Moja opinia dotyczy MiÅ›ka. Opinia Pauli dotyczy również MiÅ›ka. Nie wiemy kogo dotyczy opinia Edyty  :mrgreen: Ale to przez Å‚ysinÄ™ i pyzowatość  :roll:   icon_lol.gif

i nastała światłośc. Oczywiscie, że Wiola mówimy o innych. Ja mówie o Misiaku, vel tym drugim, co to łysawy (zakola ma) i blondyn. Przepraszam za zamieszanie zainteresowanych w temacie.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 22 mar 2005 - 17:20
Post #46

CYTAT(wiolontela)
Moja opinia dotyczy MiÅ›ka. Opinia Pauli dotyczy również MiÅ›ka. Nie wiemy kogo dotyczy opinia Edyty  :mrgreen: Ale to przez Å‚ysinÄ™ i pyzowatość  :roll:   icon_lol.gif

i nastała światłośc. Oczywiscie, że Wiola mówimy o innych. Ja mówie o Misiaku, vel tym drugim, co to łysawy (zakola ma) i blondyn. Przepraszam za zamieszanie zainteresowanych w temacie.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
sdw
wto, 22 mar 2005 - 19:45
No to światłość istotnie nastała bo Misiak to złopty człowiek. Wady ma wink.gif a jakże ale ja chyba czepliwa jestem wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post wto, 22 mar 2005 - 19:45
Post #47

No to światłość istotnie nastała bo Misiak to złopty człowiek. Wady ma wink.gif a jakże ale ja chyba czepliwa jestem wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
izamr
śro, 23 mar 2005 - 20:24
CYTAT(agak)
Moją ciążę (zagrożoną) prowadził dr. Gutowski. Dla mnie był po prostu cudowny ale też słyszłam na jego temat dużo różnych opinii. Wiem że następnym razem od początku ciąży będę chodzić tylko do niego.

Gutowskiego zobaczyłam pierwszy raz jak rodziłam. Przystojny, przez pacjentki nazywany "fircykiem w zalotach". ja nie mam żadnych uprzedzeń i opinii o nim, ale lezałam z dziewczyną, która do niego chodziła całą ciażę i bardzo się nią opiekował w czasie i po porodzie. ona polecała
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post śro, 23 mar 2005 - 20:24
Post #48

CYTAT(agak)
Moją ciążę (zagrożoną) prowadził dr. Gutowski. Dla mnie był po prostu cudowny ale też słyszłam na jego temat dużo różnych opinii. Wiem że następnym razem od początku ciąży będę chodzić tylko do niego.

Gutowskiego zobaczyłam pierwszy raz jak rodziłam. Przystojny, przez pacjentki nazywany "fircykiem w zalotach". ja nie mam żadnych uprzedzeń i opinii o nim, ale lezałam z dziewczyną, która do niego chodziła całą ciażę i bardzo się nią opiekował w czasie i po porodzie. ona polecała

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
k2bzyk
śro, 30 mar 2005 - 21:32
Co do jakości sprzętu do USG i zdolności to jest jednak tak,że czym lepszy sprzęt tym łatwiejsza interpretacja.Na super sprzęcie nawet laik bez trudu pozna że to rączka czy nóżka a na "cienkim" to trzeba mieć naprawdę duże doświadczenie.
Co do dyskusji o Miśku to go bardzo cenię jako ginekologa ale uważam,że naprawdę dobry i doświadczony położnik to taki,który na codzień w szpitalu zajmuje się ciężarnymi i kobietami po połogu.Niestety Misiek tej zalety nie ma.
k2bzyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 435
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 10:45
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,258

GG:


post śro, 30 mar 2005 - 21:32
Post #49

Co do jakości sprzętu do USG i zdolności to jest jednak tak,że czym lepszy sprzęt tym łatwiejsza interpretacja.Na super sprzęcie nawet laik bez trudu pozna że to rączka czy nóżka a na "cienkim" to trzeba mieć naprawdę duże doświadczenie.
Co do dyskusji o Miśku to go bardzo cenię jako ginekologa ale uważam,że naprawdę dobry i doświadczony położnik to taki,który na codzień w szpitalu zajmuje się ciężarnymi i kobietami po połogu.Niestety Misiek tej zalety nie ma.
śmieszek
czw, 31 mar 2005 - 08:01
bzyczku, gdzie Ty siÄ™ podziewasz? coraz Ciebie mniej.... icon_cry.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post czw, 31 mar 2005 - 08:01
Post #50

bzyczku, gdzie Ty siÄ™ podziewasz? coraz Ciebie mniej.... icon_cry.gif
k2bzyk
piÄ…, 01 kwi 2005 - 22:25
CYTAT(śmieszek)
bzyczku, gdzie Ty siÄ™ podziewasz? coraz Ciebie mniej.... icon_cry.gif

Pracuję jak dziki osioł !!!!!Ale postaram się bywać częściej
k2bzyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 435
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 10:45
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,258

GG:


post piÄ…, 01 kwi 2005 - 22:25
Post #51

CYTAT(śmieszek)
bzyczku, gdzie Ty siÄ™ podziewasz? coraz Ciebie mniej.... icon_cry.gif

Pracuję jak dziki osioł !!!!!Ale postaram się bywać częściej
śmieszek
pon, 04 kwi 2005 - 08:29
no postaraj siÄ™.... bo jakoÅ› cichutko tu bez Ciebie
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post pon, 04 kwi 2005 - 08:29
Post #52

no postaraj siÄ™.... bo jakoÅ› cichutko tu bez Ciebie
miska71
nie, 22 sty 2006 - 14:00
w celu uporzadkowania tego wszystkiego co przeczytalam mam pytanko
czy Misiek pracuje na Prostej? Bo na pewno pracuje w Åšw. centrum onkologii
czy to prawda ze ma najlepsze usg w kielcach?
ja mam jutro 1 wizyte i wybralam swiercza, jakos nie ma o nim tu zbyt wiele, napiszcie cos
miska71


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 64
Dołączył: czw, 19 sty 06 - 17:48
Nr użytkownika: 4,635




post nie, 22 sty 2006 - 14:00
Post #53

w celu uporzadkowania tego wszystkiego co przeczytalam mam pytanko
czy Misiek pracuje na Prostej? Bo na pewno pracuje w Åšw. centrum onkologii
czy to prawda ze ma najlepsze usg w kielcach?
ja mam jutro 1 wizyte i wybralam swiercza, jakos nie ma o nim tu zbyt wiele, napiszcie cos
mamuśka.chłidz...
nie, 22 sty 2006 - 17:00
myślę, ze dziewczyny to co miały na jego temat do powiedzenia juz ci powiedziały.Nie ważne, w którym wątku wink.gif . Generalnie sama coś bedziesz mogła napisać jakie było twoje pierwsze wrażenie icon_lol.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post nie, 22 sty 2006 - 17:00
Post #54

myślę, ze dziewczyny to co miały na jego temat do powiedzenia juz ci powiedziały.Nie ważne, w którym wątku wink.gif . Generalnie sama coś bedziesz mogła napisać jakie było twoje pierwsze wrażenie icon_lol.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
miska71
nie, 22 sty 2006 - 17:54
jak dotad to nie dowiedzialam sie na jego temat kompletnie nic, w zadnym watku
miska71


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 64
Dołączył: czw, 19 sty 06 - 17:48
Nr użytkownika: 4,635




post nie, 22 sty 2006 - 17:54
Post #55

jak dotad to nie dowiedzialam sie na jego temat kompletnie nic, w zadnym watku
śmieszek
pon, 23 sty 2006 - 10:04
CYTAT(miska71)
jak dotad to nie dowiedzialam sie na jego temat kompletnie nic, w zadnym watku

Miska - nie prowadził żadnej z moich ciąż, ale kilka znajomych mi osób niezbyt mile wspomnina "współpracę" z nim. Nie czuję się upoważniona do opisywania ich spostrzeżeń, doświadczeń, ale radzę Ci - zmień lekarza, wybierz innego. Na Prostej jest kilku fajnych - to taka rada od serce icon_wink.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post pon, 23 sty 2006 - 10:04
Post #56

CYTAT(miska71)
jak dotad to nie dowiedzialam sie na jego temat kompletnie nic, w zadnym watku

Miska - nie prowadził żadnej z moich ciąż, ale kilka znajomych mi osób niezbyt mile wspomnina "współpracę" z nim. Nie czuję się upoważniona do opisywania ich spostrzeżeń, doświadczeń, ale radzę Ci - zmień lekarza, wybierz innego. Na Prostej jest kilku fajnych - to taka rada od serce icon_wink.gif
miska71
pon, 23 sty 2006 - 10:50
kurcze nie zdawalam sobie nawet sprawy ze wybor lekarza bedzie az tak trudny
mnie swiercza polecila znajoma ktora jest bardzo zadowolona i cala rodzina u niego rodza:)
nie znam zadnego lekarza z prostej wiec tym bardziej problem mam spory, ciezko wybrac jak sie zadnego z nich na oczy nie widzialo, wszyscy maja na kazdym forum tyle samo pochwal co skarg...
miska71


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 64
Dołączył: czw, 19 sty 06 - 17:48
Nr użytkownika: 4,635




post pon, 23 sty 2006 - 10:50
Post #57

kurcze nie zdawalam sobie nawet sprawy ze wybor lekarza bedzie az tak trudny
mnie swiercza polecila znajoma ktora jest bardzo zadowolona i cala rodzina u niego rodza:)
nie znam zadnego lekarza z prostej wiec tym bardziej problem mam spory, ciezko wybrac jak sie zadnego z nich na oczy nie widzialo, wszyscy maja na kazdym forum tyle samo pochwal co skarg...
śmieszek
pon, 23 sty 2006 - 11:34
niestety tak jest - to bardzo subiektywna ocena.
Ja na Proostej rodziłam raz, przy czym trzy razy lezałam na patologii. Większość lekarzy przewinęła się przez oddział, bo mieli dyżury itp. ale ciężko oceniać ich fachowość, mogę tylko napisać który to mruk itd.
Ja wybrałam Grelewskiego, bo pamiętałam go ze szpitala i pasuje mi jego podejście do pacjentki. Poza tym wiele znajomych również wypowiadało się poozytywnie na jego temat.
O lekarzu, którego Ty wybrałaś niestyty słyszę tylko w negatywach....
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post pon, 23 sty 2006 - 11:34
Post #58

niestety tak jest - to bardzo subiektywna ocena.
Ja na Proostej rodziłam raz, przy czym trzy razy lezałam na patologii. Większość lekarzy przewinęła się przez oddział, bo mieli dyżury itp. ale ciężko oceniać ich fachowość, mogę tylko napisać który to mruk itd.
Ja wybrałam Grelewskiego, bo pamiętałam go ze szpitala i pasuje mi jego podejście do pacjentki. Poza tym wiele znajomych również wypowiadało się poozytywnie na jego temat.
O lekarzu, którego Ty wybrałaś niestyty słyszę tylko w negatywach....
sdw
pon, 23 sty 2006 - 14:50
Tylko nie Świercz icon_confused.gif Chyba się powtarzam. Cóż,starość nie radość icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 23 sty 2006 - 14:50
Post #59

Tylko nie Świercz icon_confused.gif Chyba się powtarzam. Cóż,starość nie radość icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
miska71
wto, 24 sty 2006 - 08:53
Wiolu pisalas juz faktycznie ze 2 razy ze tylko nie on... ale ani raz czemu

ja wczorak bylam u niego 1 raz, moje pierwsze wrazenie to: wygadany, z poczuciem humoru, rozmowny, odpowie na kazde pytanie, sam mowi bardzo wiele...
czy kompetentny? tego po 1 wizycie stwierdzic chyba nie moge... nie zrobil mi cytologii itp tylko potwierdzil ciaze, nie spytal o przebyre choroby czy szczepienia a myslalam ze spyta... 1 usg zalecil w ok 11 tyg bo uwaza ze wczesniejsze i tak niewiele wnosi... czy to dobrze czy zle... za malo doswiadczona jestem w tym temacie zeby oceniac...

Ja jeszcze mam troche czasu na zastanowienie, przemyslenie itp... obok niego przyjmuje Kolodziejski ktory prowadzil moja kolezanke i byla zachwycona nim... jedni chwala inni krytykuja kazdego

Jednak jesli ktos ma jakie spowazne zastrzezenia do niego to chcialabym je poznac, lepiej wiedziec wczesniej, on samo stwierdzenie ze tylko nie on to troche za malo
miska71


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 64
Dołączył: czw, 19 sty 06 - 17:48
Nr użytkownika: 4,635




post wto, 24 sty 2006 - 08:53
Post #60

Wiolu pisalas juz faktycznie ze 2 razy ze tylko nie on... ale ani raz czemu

ja wczorak bylam u niego 1 raz, moje pierwsze wrazenie to: wygadany, z poczuciem humoru, rozmowny, odpowie na kazde pytanie, sam mowi bardzo wiele...
czy kompetentny? tego po 1 wizycie stwierdzic chyba nie moge... nie zrobil mi cytologii itp tylko potwierdzil ciaze, nie spytal o przebyre choroby czy szczepienia a myslalam ze spyta... 1 usg zalecil w ok 11 tyg bo uwaza ze wczesniejsze i tak niewiele wnosi... czy to dobrze czy zle... za malo doswiadczona jestem w tym temacie zeby oceniac...

Ja jeszcze mam troche czasu na zastanowienie, przemyslenie itp... obok niego przyjmuje Kolodziejski ktory prowadzil moja kolezanke i byla zachwycona nim... jedni chwala inni krytykuja kazdego

Jednak jesli ktos ma jakie spowazne zastrzezenia do niego to chcialabym je poznac, lepiej wiedziec wczesniej, on samo stwierdzenie ze tylko nie on to troche za malo
> ginekolog + usg w kielcach?
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 15:34
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama