Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
30 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Åšwietokrzyskie pogaduchy

> 
śmieszek
piÄ…, 09 gru 2005 - 12:18
Coś nam forum ucichło. Piszemy tylko, żeby o czymś poinformować lub w sprawach czysto "świętokrzyskich".
Pomyślałam zatem, że utworzymy taki wątek, żeby się nie szukać po całym forum. Będziemy tutaj tak jak inne mamy na rówieśnikach wpisywać sobie co tam słychać.

U nas nie najlepiej. Oktawia nam się rozchorowała. W zeszły piątek skończyła brać antybiotyk, a od wczoraj bierze kolejny. Najpierw była angina, a teraz oskrzela. Ręce mi opadają.... Nie było nas z tego powodu już 3 tygodnie na basenie i Mała w domu ćwiczy sobie na sucho icon_lol.gif
Ja czuję się ok. Zjadam duże ilości wszystkiego co mi w ręce wpadnie, o czym można się było przekonać na ostatnim spotkaniu.
Nie mogę się już doczekać Świąt......

A co tam u Was kielczaneczki? icon_biggrin.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post piÄ…, 09 gru 2005 - 12:18
Post #1

Coś nam forum ucichło. Piszemy tylko, żeby o czymś poinformować lub w sprawach czysto "świętokrzyskich".
Pomyślałam zatem, że utworzymy taki wątek, żeby się nie szukać po całym forum. Będziemy tutaj tak jak inne mamy na rówieśnikach wpisywać sobie co tam słychać.

U nas nie najlepiej. Oktawia nam się rozchorowała. W zeszły piątek skończyła brać antybiotyk, a od wczoraj bierze kolejny. Najpierw była angina, a teraz oskrzela. Ręce mi opadają.... Nie było nas z tego powodu już 3 tygodnie na basenie i Mała w domu ćwiczy sobie na sucho icon_lol.gif
Ja czuję się ok. Zjadam duże ilości wszystkiego co mi w ręce wpadnie, o czym można się było przekonać na ostatnim spotkaniu.
Nie mogę się już doczekać Świąt......

A co tam u Was kielczaneczki? icon_biggrin.gif
Majo (Majeczki)
piÄ…, 09 gru 2005 - 12:50
Cześć
Ja siedzę jak na szpilkach i ciągle dwa w jednym. Nawet o prezentach na Święta nie chce mi się myśleć.
Mam tylko nadzieję, że na Wigilię wrócę już ze szpitala.

Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki
Majo (Majeczki)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: wto, 14 cze 05 - 18:55
SkÄ…d: okolice Kielc
Nr użytkownika: 3,269




post piÄ…, 09 gru 2005 - 12:50
Post #2

Cześć
Ja siedzę jak na szpilkach i ciągle dwa w jednym. Nawet o prezentach na Święta nie chce mi się myśleć.
Mam tylko nadzieję, że na Wigilię wrócę już ze szpitala.

Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki

--------------------

śmieszek
piÄ…, 09 gru 2005 - 12:51
Oj biedna jesteÅ› Asiu przytul.gif
Już niedługo. Trzymam kciuki i wcale Ci się nie dziwię, że nie masz ochoty myśleć o prezentach... Pamietam, że pod koniec ciąży z Oktawią też na nic nie miałam ochoty i ciągle myślałam, że zaraz się zacznie icon_lol.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post piÄ…, 09 gru 2005 - 12:51
Post #3

Oj biedna jesteÅ› Asiu przytul.gif
Już niedługo. Trzymam kciuki i wcale Ci się nie dziwię, że nie masz ochoty myśleć o prezentach... Pamietam, że pod koniec ciąży z Oktawią też na nic nie miałam ochoty i ciągle myślałam, że zaraz się zacznie icon_lol.gif
Majo (Majeczki)
piÄ…, 09 gru 2005 - 12:55
Kasiu mam tylko nadzieję, że nie będę się długo męczyła. A może by tak zaopatrzyć się w ziółka wink.gif icon_lol.gif
Majo (Majeczki)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: wto, 14 cze 05 - 18:55
SkÄ…d: okolice Kielc
Nr użytkownika: 3,269




post piÄ…, 09 gru 2005 - 12:55
Post #4

Kasiu mam tylko nadzieję, że nie będę się długo męczyła. A może by tak zaopatrzyć się w ziółka wink.gif icon_lol.gif

--------------------

mamuśka.chłidz...
piÄ…, 09 gru 2005 - 12:55
Ja ciągle siedze w remoncie kuchni. Po wczorajszym dniu nic mnie juz nie zaskoczy. Zaczynam tracic nadzieje... Pomysleć, że tyle wycierpiałam dla zmywarki.Dobrze, że chociaz w domu wszyscy zdrowi.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post piÄ…, 09 gru 2005 - 12:55
Post #5

Ja ciągle siedze w remoncie kuchni. Po wczorajszym dniu nic mnie juz nie zaskoczy. Zaczynam tracic nadzieje... Pomysleć, że tyle wycierpiałam dla zmywarki.Dobrze, że chociaz w domu wszyscy zdrowi.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Majo (Majeczki)
piÄ…, 09 gru 2005 - 13:01
Mamuśka zmywarka fajna rzecz, a o remoncie szybko zapomnisz icon_smile.gif
Majo (Majeczki)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: wto, 14 cze 05 - 18:55
SkÄ…d: okolice Kielc
Nr użytkownika: 3,269




post piÄ…, 09 gru 2005 - 13:01
Post #6

Mamuśka zmywarka fajna rzecz, a o remoncie szybko zapomnisz icon_smile.gif

--------------------

mamuśka.chłidz...
piÄ…, 09 gru 2005 - 13:08
remont trwa juz 2 tygodnie i końca nie widac. Ja wiem , ze jest koniec roku ale ręce mi opadaja, tego nie ma tamtego nie ma. Pewnie zapomnę, ale jakos mi tę radość odbiera ten wszechwładny brud i bałagan
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post piÄ…, 09 gru 2005 - 13:08
Post #7

remont trwa juz 2 tygodnie i końca nie widac. Ja wiem , ze jest koniec roku ale ręce mi opadaja, tego nie ma tamtego nie ma. Pewnie zapomnę, ale jakos mi tę radość odbiera ten wszechwładny brud i bałagan

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
śmieszek
piÄ…, 09 gru 2005 - 13:50
Mamuśka, Asia ma racje szybko zapomnisz, a nowości zostaną.
No, Asia, ja już na zapsa myslę o porodzie icon_lol.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post piÄ…, 09 gru 2005 - 13:50
Post #8

Mamuśka, Asia ma racje szybko zapomnisz, a nowości zostaną.
No, Asia, ja już na zapsa myslę o porodzie icon_lol.gif
Fanti
piÄ…, 09 gru 2005 - 14:16
cześć, Śmieszku czy zdecydowałaś się na dr. Grelewskiego? o którym jakiś czas temu rozmawiałyśmy?

U mnie wszytsko dobrze, 21 tydzień, dzidziuś zdrowo rośnie;-)
Też czekam na Świeta.
Fanti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 32
Dołączył: śro, 22 gru 04 - 11:36
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,437




post piÄ…, 09 gru 2005 - 14:16
Post #9

cześć, Śmieszku czy zdecydowałaś się na dr. Grelewskiego? o którym jakiś czas temu rozmawiałyśmy?

U mnie wszytsko dobrze, 21 tydzień, dzidziuś zdrowo rośnie;-)
Też czekam na Świeta.

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
oliweczkas
piÄ…, 09 gru 2005 - 20:14
Moja Zuzia już sama chodzi! Jestem z niej bardzo dumna. Po świętach przeprowadzamy się do naszego mieszkanka-już nie możemy się doczekać.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post piÄ…, 09 gru 2005 - 20:14
Post #10

Moja Zuzia już sama chodzi! Jestem z niej bardzo dumna. Po świętach przeprowadzamy się do naszego mieszkanka-już nie możemy się doczekać.

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
śmieszek
pon, 12 gru 2005 - 09:38
Tak Fanti, dr Grelewski prowadzi mi ciążę. Na razie jest ok, chociaż ostatnio myslałam, że zwariuję jak byłam u niego na wizycie. Umówiona byłam na 18, a weszłam o 21.... mam nadzieję, że to się już nie powtórzy - myślałam, że umrę tam z głodu!

Oliweczko, gratulacje dla Zuzi za samodzielne chodzenie. No i super, że będziecie już na swoim.

A u nas choroby ciąg dalszy. Oktawia dzisiaj ma kontrolę, ale jakoś nie widzę, żeby jej było lepiej. Do tego ja mam przeziębienie i leczę się miodem, czosnkiem i cytryną - chyba do wiosny będę sie tym leczyć, bo jakoś nie widzę super rezultatów icon_evil.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post pon, 12 gru 2005 - 09:38
Post #11

Tak Fanti, dr Grelewski prowadzi mi ciążę. Na razie jest ok, chociaż ostatnio myslałam, że zwariuję jak byłam u niego na wizycie. Umówiona byłam na 18, a weszłam o 21.... mam nadzieję, że to się już nie powtórzy - myślałam, że umrę tam z głodu!

Oliweczko, gratulacje dla Zuzi za samodzielne chodzenie. No i super, że będziecie już na swoim.

A u nas choroby ciąg dalszy. Oktawia dzisiaj ma kontrolę, ale jakoś nie widzę, żeby jej było lepiej. Do tego ja mam przeziębienie i leczę się miodem, czosnkiem i cytryną - chyba do wiosny będę sie tym leczyć, bo jakoś nie widzę super rezultatów icon_evil.gif
Edytkax
wto, 13 gru 2005 - 08:06
A ja od rana dzis mam zły humor. Dlaczego? Nie dość, że Wiki znów chory od piatku (opiekunka go zaraziła), opuścilismy kilka basenów, rehabilitacji itp to na dodatek dowiedziałam się dziś rano, ze niania od stycznia odchodzi. Ja już nie mam normalnie siły. To już druga opiekunka która popracowała 6 m-cy i ma pracę, chyba przynosimy szczęście, szkoda że sami go tyle nie mamy ;( ech
Edytkax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 746
Dołączył: nie, 12 gru 04 - 15:19
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,410

GG:


post wto, 13 gru 2005 - 08:06
Post #12

A ja od rana dzis mam zły humor. Dlaczego? Nie dość, że Wiki znów chory od piatku (opiekunka go zaraziła), opuścilismy kilka basenów, rehabilitacji itp to na dodatek dowiedziałam się dziś rano, ze niania od stycznia odchodzi. Ja już nie mam normalnie siły. To już druga opiekunka która popracowała 6 m-cy i ma pracę, chyba przynosimy szczęście, szkoda że sami go tyle nie mamy ;( ech

--------------------
Edyta - mama Wiktora i Weroniki
https://www.DlaWiktora.pl
śmieszek
wto, 13 gru 2005 - 08:49
O kurcze Edyta, ale pech. I jeszcze taki krótki termin na znalezienie kogoś. Czy one nie mogą wcześniej informować o odejściu. icon_evil.gif
No my też baseny mamy przegapione. Kurcze musimy się za to zabrać, no ale jak...?
Edytko, co do rehabilitacji: żona mojego kolegi otworzyła ze swoją koleżanką nowa przychodnię rehabilitacyjną. Mają wyszkolony personel z certyfikatami, no i umowe z NFZ więc na pewno część zabiegów jest bezpłatnych. Rehabilituja wszystkiich, ale one specjalizują sie w dzieciach. Jakbyś była zainteresowana to mogę Ci podeslać namiar na przychodnię.

Kurcze, dziewczyny, a wymyśliłyście już prezenty na gwiazdkę?
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post wto, 13 gru 2005 - 08:49
Post #13

O kurcze Edyta, ale pech. I jeszcze taki krótki termin na znalezienie kogoś. Czy one nie mogą wcześniej informować o odejściu. icon_evil.gif
No my też baseny mamy przegapione. Kurcze musimy się za to zabrać, no ale jak...?
Edytko, co do rehabilitacji: żona mojego kolegi otworzyła ze swoją koleżanką nowa przychodnię rehabilitacyjną. Mają wyszkolony personel z certyfikatami, no i umowe z NFZ więc na pewno część zabiegów jest bezpłatnych. Rehabilituja wszystkiich, ale one specjalizują sie w dzieciach. Jakbyś była zainteresowana to mogę Ci podeslać namiar na przychodnię.

Kurcze, dziewczyny, a wymyśliłyście już prezenty na gwiazdkę?
Edytkax
wto, 13 gru 2005 - 09:01
Śmieszku możesz podesłac mi na priv te namiary z dokąłdnym opisem to zadzwonię i dogadam się. Pewnie pracuja tam panie, które mozliwe, że znamy bo u nas raczej nie ma wielu specjalistów z certyfikatami rehabilitujących dzieci. Wiesz rehabilitacja przegapiona ze względu na chorobę, zresztą tak jak i basen. Nie wiem co zrobic z tymi choróbskami sama zaczynam już smarkać icon_evil.gif leczę się narazie wieczorkiem jakimiś grzańcami na poprawienie nastroju icon_biggrin.gif i wiesz dziś nawet mniej mnie gardło boli.
Prezenty? Dla teściów juz zakupione, dla rodziców myśle, ze zakupię dobre trunki na święta, na dzieci prezenty też już czekają
Edytkax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 746
Dołączył: nie, 12 gru 04 - 15:19
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,410

GG:


post wto, 13 gru 2005 - 09:01
Post #14

Śmieszku możesz podesłac mi na priv te namiary z dokąłdnym opisem to zadzwonię i dogadam się. Pewnie pracuja tam panie, które mozliwe, że znamy bo u nas raczej nie ma wielu specjalistów z certyfikatami rehabilitujących dzieci. Wiesz rehabilitacja przegapiona ze względu na chorobę, zresztą tak jak i basen. Nie wiem co zrobic z tymi choróbskami sama zaczynam już smarkać icon_evil.gif leczę się narazie wieczorkiem jakimiś grzańcami na poprawienie nastroju icon_biggrin.gif i wiesz dziś nawet mniej mnie gardło boli.
Prezenty? Dla teściów juz zakupione, dla rodziców myśle, ze zakupię dobre trunki na święta, na dzieci prezenty też już czekają

--------------------
Edyta - mama Wiktora i Weroniki
https://www.DlaWiktora.pl
fifafo
wto, 13 gru 2005 - 09:27
oliwka grtulki dl a Zuzi
u nas zdrówko na razie oki
prezenty tylko dla Kornelka reszta czeka na zastrzyk finansowy z_choinka.gif a kornelek szuka wszdzie juz tylko ubranych choinek i innych oznak świąt
a malęńka dzidzia - rozpycha sie czasem mam wrazenie ze brzuso mi pęknie
pozdrawiamy
a u nas tez przemeblownie i niekończacy sie remont łazienki - zpowodu braku czasu - mąz w pracy a ja raczej na hydraulice średnio sie znam
icon_biggrin.gif
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post wto, 13 gru 2005 - 09:27
Post #15

oliwka grtulki dl a Zuzi
u nas zdrówko na razie oki
prezenty tylko dla Kornelka reszta czeka na zastrzyk finansowy z_choinka.gif a kornelek szuka wszdzie juz tylko ubranych choinek i innych oznak świąt
a malęńka dzidzia - rozpycha sie czasem mam wrazenie ze brzuso mi pęknie
pozdrawiamy
a u nas tez przemeblownie i niekończacy sie remont łazienki - zpowodu braku czasu - mąz w pracy a ja raczej na hydraulice średnio sie znam
icon_biggrin.gif

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
śmieszek
wto, 13 gru 2005 - 10:35
Edytko, wysłałam Ci namiary na przychodnie.
Ja też niestety ostatnio katarzę i kaszlę. Leczę się herbatkami z sokami i cytryną. Na razie pomaga ... wink.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post wto, 13 gru 2005 - 10:35
Post #16

Edytko, wysłałam Ci namiary na przychodnie.
Ja też niestety ostatnio katarzę i kaszlę. Leczę się herbatkami z sokami i cytryną. Na razie pomaga ... wink.gif
truska
wto, 13 gru 2005 - 13:07
Moja Weronika dzisiaj kończy 2 miesiąc ale to zleciało. Jest cudowna , nawet nie spodziewalam się ze bycie MAMĄ jest tak piękne. Mała jest spokojna noce prawie całe przesypia , oczywiście z przerwami na karmienie, a w dzień coraz mniej śpi .
Waży juz 4500 co zaczynam odczuwać podczas noszenia , a co będzie później icon_smile.gif Pozdrawiam wszytkich
Agnieszka
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post wto, 13 gru 2005 - 13:07
Post #17

Moja Weronika dzisiaj kończy 2 miesiąc ale to zleciało. Jest cudowna , nawet nie spodziewalam się ze bycie MAMĄ jest tak piękne. Mała jest spokojna noce prawie całe przesypia , oczywiście z przerwami na karmienie, a w dzień coraz mniej śpi .
Waży juz 4500 co zaczynam odczuwać podczas noszenia , a co będzie później icon_smile.gif Pozdrawiam wszytkich
Agnieszka

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
aniapatryk
wto, 13 gru 2005 - 13:36
Edyta wspolczuje z tymi opiekunkami.
Weronika ma juz 2 a moj 3 miesiące 18 grudnia i jutro szczepienia,ciekawa ile wazy na moje oko tak około 7 napewno
Co do basenu faktycznie mało dzieci chodzi,w ta sobote to juz ostatnie zajecie,kolejne dopiero po nowym roku
aniapatryk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 429
Dołączył: śro, 13 paź 04 - 10:27
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,187

GG:


post wto, 13 gru 2005 - 13:36
Post #18

Edyta wspolczuje z tymi opiekunkami.
Weronika ma juz 2 a moj 3 miesiące 18 grudnia i jutro szczepienia,ciekawa ile wazy na moje oko tak około 7 napewno
Co do basenu faktycznie mało dzieci chodzi,w ta sobote to juz ostatnie zajecie,kolejne dopiero po nowym roku

--------------------
Patryk+Oskar+Marika



Edytkax
wto, 13 gru 2005 - 13:48
Aga to super, że Weronika szybko rosnie, dla mnie to moje dziecko zawsze wolno rosło, za to cudze tak szybko, ze nim się obejrzałam to już biegały. Miło słyszeć, ze są dzieci które śpią w nocy - to naprawdę welkie szczęscie icon_wink.gif
Edytkax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 746
Dołączył: nie, 12 gru 04 - 15:19
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,410

GG:


post wto, 13 gru 2005 - 13:48
Post #19

Aga to super, że Weronika szybko rosnie, dla mnie to moje dziecko zawsze wolno rosło, za to cudze tak szybko, ze nim się obejrzałam to już biegały. Miło słyszeć, ze są dzieci które śpią w nocy - to naprawdę welkie szczęscie icon_wink.gif

--------------------
Edyta - mama Wiktora i Weroniki
https://www.DlaWiktora.pl
śmieszek
wto, 13 gru 2005 - 13:49
Truska, pięknie Ci rośnie Weronika.
Aniu, Oskarek też już kawał chłopaka. I co masz dla niego maść przed tym szczepieniem?
My chyba tą sobotę też jeszcze nie pójdziemy na basen... Z Oktawią już lepiej, ale jeszcze trochę kaszle i smarka. Wrócimy po nowym roku.
A może i nam sie uda wtedy wszystki spotkać.
Z przyjemnością obejrzałabym zdjęcia dzieciaczków icon_biggrin.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post wto, 13 gru 2005 - 13:49
Post #20

Truska, pięknie Ci rośnie Weronika.
Aniu, Oskarek też już kawał chłopaka. I co masz dla niego maść przed tym szczepieniem?
My chyba tą sobotę też jeszcze nie pójdziemy na basen... Z Oktawią już lepiej, ale jeszcze trochę kaszle i smarka. Wrócimy po nowym roku.
A może i nam sie uda wtedy wszystki spotkać.
Z przyjemnością obejrzałabym zdjęcia dzieciaczków icon_biggrin.gif
> Åšwietokrzyskie pogaduchy
Start new topic
Reply to this topic
30 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 11:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama