Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
32 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

BLIZNIAKI

> 
Auruska
czw, 20 kwi 2006 - 10:16
CYTAT(kasiaW28)
Ms. MEZ ale ja się nie przerażam czyimś  życiem jak Ty twierdzisz, tylko własnymi obawami. A własnie dlatego ze nie wiem o tym zbyt wiele to tu pisze i liczę na odpowiedzi. po to jest  forum. Gdybym chciala tylko czytac to  ksiązka by mi wystarczyła. A każdy inaczej reaguje i  dlatego  wypowiedzi  rodziców  bliźniąt są bezcenne I doskonale sobie  z tego zdaje sprawę wbrew Twoim oczekiwaniom.
no w sumie to jest forum,a ja nie widzę, żeby kasiaW28 pisała coś obraźliwego dla mam bliźniąt, chyba że mi coś umknęło...
Auruska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 40
Dołączył: sob, 15 kwi 06 - 21:33
Nr użytkownika: 5,581




post czw, 20 kwi 2006 - 10:16
Post #41

CYTAT(kasiaW28)
Ms. MEZ ale ja się nie przerażam czyimś  życiem jak Ty twierdzisz, tylko własnymi obawami. A własnie dlatego ze nie wiem o tym zbyt wiele to tu pisze i liczę na odpowiedzi. po to jest  forum. Gdybym chciala tylko czytac to  ksiązka by mi wystarczyła. A każdy inaczej reaguje i  dlatego  wypowiedzi  rodziców  bliźniąt są bezcenne I doskonale sobie  z tego zdaje sprawę wbrew Twoim oczekiwaniom.
no w sumie to jest forum,a ja nie widzę, żeby kasiaW28 pisała coś obraźliwego dla mam bliźniąt, chyba że mi coś umknęło...

--------------------
Aurelia Zuzanna (10.02.2006)

Laura Elena (10.08.2010)
mamuśka.chłidz...
czw, 20 kwi 2006 - 10:25
Auruska a ja tam dziewczyny rozumiem. Poza tym Ms. MEZ nie napisała, że obraźliwie sie wyraża. Dziewczyny mają prawo odbierać wypowiedzi KAsiW28 tak jak odbierają. W końcu Kasia, ty czy ja jakie mamy pojęcie jak to jest być mamą bliźniąt. Jakos w tym wątku w wypowiedziach KAsi więcej jest współczucia i negatywnych emocji niz podziwu. Jak dla mnie oczywiście.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post czw, 20 kwi 2006 - 10:25
Post #42

Auruska a ja tam dziewczyny rozumiem. Poza tym Ms. MEZ nie napisała, że obraźliwie sie wyraża. Dziewczyny mają prawo odbierać wypowiedzi KAsiW28 tak jak odbierają. W końcu Kasia, ty czy ja jakie mamy pojęcie jak to jest być mamą bliźniąt. Jakos w tym wątku w wypowiedziach KAsi więcej jest współczucia i negatywnych emocji niz podziwu. Jak dla mnie oczywiście.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Ciocia Magda
czw, 20 kwi 2006 - 10:27
CYTAT(Auruska)
CYTAT(kasiaW28)
Ms. MEZ ale ja się nie przerażam czyimś  życiem jak Ty twierdzisz, tylko własnymi obawami. A własnie dlatego ze nie wiem o tym zbyt wiele to tu pisze i liczę na odpowiedzi. po to jest  forum. Gdybym chciala tylko czytac to  ksiązka by mi wystarczyła. A każdy inaczej reaguje i  dlatego  wypowiedzi  rodziców  bliźniąt są bezcenne I doskonale sobie  z tego zdaje sprawę wbrew Twoim oczekiwaniom.
no w sumie to jest forum,a ja nie widzę, żeby kasiaW28 pisała coś obraźliwego dla mam bliźniąt, chyba że mi coś umknęło...

proszę Cię, gdzie zarzucałam KasiW28 "obraźliwe" wypowiedzi? Moim zdaniem po prostu nie wypada wejść np. na forum charytatywne dla Afryki i pisać - "jak ci ludzie mogą tak żyć? bez jedzenia? bez wody? to przerażające"
A dla porządku dodam, że ja też jestem mamą bliźniąt icon_razz.gif
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post czw, 20 kwi 2006 - 10:27
Post #43

CYTAT(Auruska)
CYTAT(kasiaW28)
Ms. MEZ ale ja się nie przerażam czyimś  życiem jak Ty twierdzisz, tylko własnymi obawami. A własnie dlatego ze nie wiem o tym zbyt wiele to tu pisze i liczę na odpowiedzi. po to jest  forum. Gdybym chciala tylko czytac to  ksiązka by mi wystarczyła. A każdy inaczej reaguje i  dlatego  wypowiedzi  rodziców  bliźniąt są bezcenne I doskonale sobie  z tego zdaje sprawę wbrew Twoim oczekiwaniom.
no w sumie to jest forum,a ja nie widzę, żeby kasiaW28 pisała coś obraźliwego dla mam bliźniąt, chyba że mi coś umknęło...

proszę Cię, gdzie zarzucałam KasiW28 "obraźliwe" wypowiedzi? Moim zdaniem po prostu nie wypada wejść np. na forum charytatywne dla Afryki i pisać - "jak ci ludzie mogą tak żyć? bez jedzenia? bez wody? to przerażające"
A dla porządku dodam, że ja też jestem mamą bliźniąt icon_razz.gif

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
asiaT
czw, 20 kwi 2006 - 12:01
CYTAT(kasiaW28)
CYTAT(Auruska)
Ja zawsze się patrzę na bliźniaki. Dla mnie to taki cud natury icon_smile.gif Kocham swoją Aurelkę, ale zawsze marzyłam o bliźniakach icon_smile.gif


Ja boję sie takiego cudu. To na pewno piękne ale bardzo dużo obowiązków. Co będzie jak dwoje naraz będzie chciało jeść, albo jak dwoje naraz zrobi kupkę i płaczą żeby je przewinąc???? A spacery?? wielki wózek z którym problem wejśc do sklepu, co tak do sklepu...drzwi do mieszkania nie są takie szerokie żeby przejechała taka kareta icon_confused.gif icon_sad.gif


Kasiu - jeśli już się dorobisz bliźniąt (a jak wiadomo, natura jest złośliwa, im bardziej się boisz, tym bardziej to prawdopodobne - u mnie zadziałało) - wejdziesz na naszą stronę i się wszystkiego dowiesz: jak karmić dwójkę, jaki wózek kupić itd.

Oczywiście mogłabym ironicznie napisac, że bliźnięta zwykle ryczą, bo jedno ma kupę w pampersie, a mama zajmuje się drugim, jedno chce jeść, a mama karmi drugie - ze stoperami w uszach, rzecz jasna. Na spacery nie wychodzimy, albo z pomocą, na zakupy bez dzieci, rzecz jasna, wózek na klatce zostawiamy itd. icon_wink.gif

No i zawsze można jedno oddać icon_wink.gif
asiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,147
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 10:13
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 612

GG:


post czw, 20 kwi 2006 - 12:01
Post #44

CYTAT(kasiaW28)
CYTAT(Auruska)
Ja zawsze się patrzę na bliźniaki. Dla mnie to taki cud natury icon_smile.gif Kocham swoją Aurelkę, ale zawsze marzyłam o bliźniakach icon_smile.gif


Ja boję sie takiego cudu. To na pewno piękne ale bardzo dużo obowiązków. Co będzie jak dwoje naraz będzie chciało jeść, albo jak dwoje naraz zrobi kupkę i płaczą żeby je przewinąc???? A spacery?? wielki wózek z którym problem wejśc do sklepu, co tak do sklepu...drzwi do mieszkania nie są takie szerokie żeby przejechała taka kareta icon_confused.gif icon_sad.gif


Kasiu - jeśli już się dorobisz bliźniąt (a jak wiadomo, natura jest złośliwa, im bardziej się boisz, tym bardziej to prawdopodobne - u mnie zadziałało) - wejdziesz na naszą stronę i się wszystkiego dowiesz: jak karmić dwójkę, jaki wózek kupić itd.

Oczywiście mogłabym ironicznie napisac, że bliźnięta zwykle ryczą, bo jedno ma kupę w pampersie, a mama zajmuje się drugim, jedno chce jeść, a mama karmi drugie - ze stoperami w uszach, rzecz jasna. Na spacery nie wychodzimy, albo z pomocą, na zakupy bez dzieci, rzecz jasna, wózek na klatce zostawiamy itd. icon_wink.gif

No i zawsze można jedno oddać icon_wink.gif

--------------------
AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
https://www.blizniaki.net - Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech"- OPP
Auruska
czw, 20 kwi 2006 - 12:20
Dobra nie mieszam się w to dalej , ale i tak w przyszłości ja chciałabym mieć bliźniaki. Strasznie mi się marzą icon_smile.gificon_smile.gif I chętnie bym chciała móc kiedyś AsiaT pisać na tej stronce icon_smile.gif
Auruska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 40
Dołączył: sob, 15 kwi 06 - 21:33
Nr użytkownika: 5,581




post czw, 20 kwi 2006 - 12:20
Post #45

Dobra nie mieszam się w to dalej , ale i tak w przyszłości ja chciałabym mieć bliźniaki. Strasznie mi się marzą icon_smile.gificon_smile.gif I chętnie bym chciała móc kiedyś AsiaT pisać na tej stronce icon_smile.gif

--------------------
Aurelia Zuzanna (10.02.2006)

Laura Elena (10.08.2010)
asiaT
czw, 20 kwi 2006 - 12:29
Auruska, nigdzie nie jest powiedziane, że nie możesz icon_wink.gif
asiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,147
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 10:13
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 612

GG:


post czw, 20 kwi 2006 - 12:29
Post #46

Auruska, nigdzie nie jest powiedziane, że nie możesz icon_wink.gif

--------------------
AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
https://www.blizniaki.net - Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech"- OPP
grzałka
czw, 20 kwi 2006 - 12:44
KasiaW28, jak tylko się okaże, że to jednak będą bliźniaki to odpowiem zupełnie serio na wszystkie Twoje pytania. Póki co jednak mam takie zdanie jak MsMEZ
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post czw, 20 kwi 2006 - 12:44
Post #47

KasiaW28, jak tylko się okaże, że to jednak będą bliźniaki to odpowiem zupełnie serio na wszystkie Twoje pytania. Póki co jednak mam takie zdanie jak MsMEZ

--------------------
kasiaW28
czw, 20 kwi 2006 - 13:43
CYTAT(grzalka)
KasiaW28, jak tylko się okaże, że to jednak będą bliźniaki to odpowiem zupełnie serio na wszystkie Twoje pytania. Póki co jednak mam takie zdanie jak MsMEZ


Ehhh chyba zostałam źle zrozumiana. Grzałko a jeżeli nie będzie bliźniaczków tylko pojedyńcza ciąża to już serio nie mozna mi odpowiedzieć????
Chyba źle zrobiłam próbując sie czegoś dowiedzieć od Was.
Chyba faktycznie lepiej skorzystać z książek icon_confused.gif
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post czw, 20 kwi 2006 - 13:43
Post #48

CYTAT(grzalka)
KasiaW28, jak tylko się okaże, że to jednak będą bliźniaki to odpowiem zupełnie serio na wszystkie Twoje pytania. Póki co jednak mam takie zdanie jak MsMEZ


Ehhh chyba zostałam źle zrozumiana. Grzałko a jeżeli nie będzie bliźniaczków tylko pojedyńcza ciąża to już serio nie mozna mi odpowiedzieć????
Chyba źle zrobiłam próbując sie czegoś dowiedzieć od Was.
Chyba faktycznie lepiej skorzystać z książek icon_confused.gif

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
kasiaW28
czw, 20 kwi 2006 - 13:45
Nie chcialam nikogo urazić, chciałam tylko uzyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i obawy, ale cóż....
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post czw, 20 kwi 2006 - 13:45
Post #49

Nie chcialam nikogo urazić, chciałam tylko uzyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i obawy, ale cóż....

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
asiaT
czw, 20 kwi 2006 - 13:46
CYTAT(kasiaW28)
CYTAT(grzalka)
KasiaW28, jak tylko się okaże, że to jednak będą bliźniaki to odpowiem zupełnie serio na wszystkie Twoje pytania. Póki co jednak mam takie zdanie jak MsMEZ


Ehhh chyba zostałam źle zrozumiana. Grzałko a jeżeli nie będzie bliźniaczków tylko pojedyńcza ciąża to już serio nie mozna mi odpowiedzieć????


ale na jakie pytania, Kasiu? jaki wózek bliźniaczy w drzwiach się mieści? czy tez co zrobić, gdy dwójka ma jednocześnie kupę w pampersie i wrzeszczy? Przy jednym dziecku wiedza ta nie będzie Ci zbytnio potrzebna, jak mniemam. Chyba żeby odetchnąc z ulgą, że Twój wózek się w drzwiach mieści, a wrzeszczy tylko jedno dziecko?
asiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,147
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 10:13
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 612

GG:


post czw, 20 kwi 2006 - 13:46
Post #50

CYTAT(kasiaW28)
CYTAT(grzalka)
KasiaW28, jak tylko się okaże, że to jednak będą bliźniaki to odpowiem zupełnie serio na wszystkie Twoje pytania. Póki co jednak mam takie zdanie jak MsMEZ


Ehhh chyba zostałam źle zrozumiana. Grzałko a jeżeli nie będzie bliźniaczków tylko pojedyńcza ciąża to już serio nie mozna mi odpowiedzieć????


ale na jakie pytania, Kasiu? jaki wózek bliźniaczy w drzwiach się mieści? czy tez co zrobić, gdy dwójka ma jednocześnie kupę w pampersie i wrzeszczy? Przy jednym dziecku wiedza ta nie będzie Ci zbytnio potrzebna, jak mniemam. Chyba żeby odetchnąc z ulgą, że Twój wózek się w drzwiach mieści, a wrzeszczy tylko jedno dziecko?

--------------------
AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
https://www.blizniaki.net - Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech"- OPP
kasiaW28
czw, 20 kwi 2006 - 13:51
asiaT ponieważ istnieje prawdopodobieństwo posiadania przeze mnie dzidziusiów to poprostu chciałam wiedziec jak sobie z tym radzicie? Czy macie i czy w ogóle potrzebujecie pomocy. Domyślam się że dzień takiej mamy z dwoma maleństwami troszke się różni , chociazby organizacją czasu, zmęczeniem i samopoczuciem.
Zwykła ciewkawośc kaobiety. i to nie dotyczy tylko ciązy mnogiej ale rózniez pojedyńczej. ja dopiero będę mamą( okaże się za kilka dni) i wszystko mnie na ten temat ciekawi
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post czw, 20 kwi 2006 - 13:51
Post #51

asiaT ponieważ istnieje prawdopodobieństwo posiadania przeze mnie dzidziusiów to poprostu chciałam wiedziec jak sobie z tym radzicie? Czy macie i czy w ogóle potrzebujecie pomocy. Domyślam się że dzień takiej mamy z dwoma maleństwami troszke się różni , chociazby organizacją czasu, zmęczeniem i samopoczuciem.
Zwykła ciewkawośc kaobiety. i to nie dotyczy tylko ciązy mnogiej ale rózniez pojedyńczej. ja dopiero będę mamą( okaże się za kilka dni) i wszystko mnie na ten temat ciekawi

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
asiaT
czw, 20 kwi 2006 - 14:33
radzimy sobie. Jak widać, nawet mamy czas na forum. praktyka czyni mistrza icon_wink.gif
asiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,147
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 10:13
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 612

GG:


post czw, 20 kwi 2006 - 14:33
Post #52

radzimy sobie. Jak widać, nawet mamy czas na forum. praktyka czyni mistrza icon_wink.gif

--------------------
AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
https://www.blizniaki.net - Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech"- OPP
kasiaW28
czw, 20 kwi 2006 - 16:46
icon_biggrin.gif Takie kobiety zasługują na podziw icon_biggrin.gif

znam takie, które z jednym dzieckiem sobie nie radzą. Sama zreszta pomagam takiej jako niania icon_smile.gif
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post czw, 20 kwi 2006 - 16:46
Post #53

icon_biggrin.gif Takie kobiety zasługują na podziw icon_biggrin.gif

znam takie, które z jednym dzieckiem sobie nie radzą. Sama zreszta pomagam takiej jako niania icon_smile.gif

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
Auruska
czw, 20 kwi 2006 - 22:01
CYTAT(asiaT)
Auruska, nigdzie nie jest powiedziane, że nie możesz icon_wink.gif
wiem icon_wink.gif ale chodziło mi oto , że chciałabym tam pisać mając bliźniaki icon_smile.gif
Auruska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 40
Dołączył: sob, 15 kwi 06 - 21:33
Nr użytkownika: 5,581




post czw, 20 kwi 2006 - 22:01
Post #54

CYTAT(asiaT)
Auruska, nigdzie nie jest powiedziane, że nie możesz icon_wink.gif
wiem icon_wink.gif ale chodziło mi oto , że chciałabym tam pisać mając bliźniaki icon_smile.gif

--------------------
Aurelia Zuzanna (10.02.2006)

Laura Elena (10.08.2010)
Five
wto, 02 maj 2006 - 22:03
Ja mam pytanie. Bo byłam dzisiaj u gina i okazało się, że jest to ciąża mnoga, a bliźniaki mają być jednojajowe. Jednak jedno dziecko jest o wiele mniejsze od drugiego i może nie przeżyć. Wszystko się okaże 10 maja na kontroli. Ja chcę moje bliźniaczki icon_exclaim.gif icon_cry.gif czy któraś z Was była kiedyś w podobnej sytuacji????
Five


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,207
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 19:25
Skąd: Pl
Nr użytkownika: 5,704




post wto, 02 maj 2006 - 22:03
Post #55

Ja mam pytanie. Bo byłam dzisiaj u gina i okazało się, że jest to ciąża mnoga, a bliźniaki mają być jednojajowe. Jednak jedno dziecko jest o wiele mniejsze od drugiego i może nie przeżyć. Wszystko się okaże 10 maja na kontroli. Ja chcę moje bliźniaczki icon_exclaim.gif icon_cry.gif czy któraś z Was była kiedyś w podobnej sytuacji????

--------------------
Cztery córki i syn.
lili11
wto, 02 maj 2006 - 22:26
Ja miałam dwu jajowe, jedno również było mniejsze od drugiego. Jest coś takiego jak syndrom podkradania, ale w początkowej fazie nie ma co gdybać, więc się nie mart na razie.
lili11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: wto, 29 lip 03 - 20:19
Nr użytkownika: 946




post wto, 02 maj 2006 - 22:26
Post #56

Ja miałam dwu jajowe, jedno również było mniejsze od drugiego. Jest coś takiego jak syndrom podkradania, ale w początkowej fazie nie ma co gdybać, więc się nie mart na razie.

--------------------
Aga mama bliźniąt Lilianki i Patryczka
Five
wto, 02 maj 2006 - 22:41
CYTAT(lili11)
Ja miałam dwu jajowe, jedno również było mniejsze od drugiego. Jest coś takiego jak syndrom podkradania, ale w początkowej fazie nie ma co gdybać, więc się nie mart na razie.
oj dzieki, już mi lepiej. A wszystko okaże się za 8 dni... Chyba będę odliczać godziny icon_rolleyes.gif
Five


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,207
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 19:25
Skąd: Pl
Nr użytkownika: 5,704




post wto, 02 maj 2006 - 22:41
Post #57

CYTAT(lili11)
Ja miałam dwu jajowe, jedno również było mniejsze od drugiego. Jest coś takiego jak syndrom podkradania, ale w początkowej fazie nie ma co gdybać, więc się nie mart na razie.
oj dzieki, już mi lepiej. A wszystko okaże się za 8 dni... Chyba będę odliczać godziny icon_rolleyes.gif

--------------------
Cztery córki i syn.
grzałka
śro, 03 maj 2006 - 13:12
Takie wchłonięcie jednego pęcherzyka zdarza się bardzo często, ja bym się na razie na bliźniaki nie nastawiała
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 03 maj 2006 - 13:12
Post #58

Takie wchłonięcie jednego pęcherzyka zdarza się bardzo często, ja bym się na razie na bliźniaki nie nastawiała

--------------------
Five
śro, 03 maj 2006 - 13:43
na razie się na nic nie nastawiam, czekam jeszcze tydzień. wtedy się okaże. mam jednak nadzieję, że zostaną we dwoje
Five


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,207
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 19:25
Skąd: Pl
Nr użytkownika: 5,704




post śro, 03 maj 2006 - 13:43
Post #59

na razie się na nic nie nastawiam, czekam jeszcze tydzień. wtedy się okaże. mam jednak nadzieję, że zostaną we dwoje

--------------------
Cztery córki i syn.
asiaT
czw, 04 maj 2006 - 14:40
Trzymam kciuki, żeby się udało.

Ale tak prawdę mówiąc "wszystko się okaże" za ok. 26 tygodni, jak się urodzą icon_wink.gif Bo tak to różnie może być do samego końca...
asiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,147
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 10:13
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 612

GG:


post czw, 04 maj 2006 - 14:40
Post #60

Trzymam kciuki, żeby się udało.

Ale tak prawdę mówiąc "wszystko się okaże" za ok. 26 tygodni, jak się urodzą icon_wink.gif Bo tak to różnie może być do samego końca...

--------------------
AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
https://www.blizniaki.net - Stowarzyszenie "Podwójny Uśmiech"- OPP
> BLIZNIAKI
Start new topic
Reply to this topic
32 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 00:44
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama