Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Prezent dla 5-latka

> 
borekk
piÄ…, 08 lip 2016 - 13:59
Hej, razem z rodziną chcemy mojemu chrześniakowi kupić coś większego. Myślimy nad taką kuchenką. Myślę, że prezent trafiony, bo Kamil lubi bawić się garnkami icon_biggrin.gif



borekk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 08 lip 16 - 13:54
Nr użytkownika: 47,833




post piÄ…, 08 lip 2016 - 13:59
Post #1

Hej, razem z rodziną chcemy mojemu chrześniakowi kupić coś większego. Myślimy nad taką kuchenką. Myślę, że prezent trafiony, bo Kamil lubi bawić się garnkami icon_biggrin.gif





Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 26 sie 2016 - 11:41
Post #2

Prezent bardzo ciekawy. A jesli trafiony - bo dziecko lubi bawić się garnkami, to kto wie, może w przyszłości wyrośnie z niego niezły kucharz. Znalazłam jeszcze podobną kuchnię na Fabryce Wafelków - https://www.fabrykawafelkow.pl/zabawki-dla-...0217365431.html Drewniana, w fajnym kolorze i wydaje mi się, że ma możliwość rozbudowy.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 12 wrz 2016 - 19:57
Post #3

prezent dla 5-cio latka to powinna być zabawka edukacyjna https://zaira.pl/pl/blog/Zabawki-edukacyjne...najmlodszych/74, interaktywna lub rowerek albo pojazd elektryczny. Wydaje mi się, że trzeba pobudzać ciekawość dziecka i zachęcać poprzez zabawę do nauki pewnych prawideł. Teraz dzieci mają duże możliwości jeśli tylko rodzice mają odpowiednie podejście do tematu.
marsjanka
piÄ…, 23 wrz 2016 - 17:10
jst zegar, i można przyrządzać kreatywne potrawy, jeśli rodzice są na tak, to fajny prezent
marsjanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 13 wrz 04 - 18:11
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 2,088




post piÄ…, 23 wrz 2016 - 17:10
Post #4

jst zegar, i można przyrządzać kreatywne potrawy, jeśli rodzice są na tak, to fajny prezent


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 26 wrz 2016 - 04:15
Post #5

Kuchenka super sprawa! Moje dziecko poszło dalej i teraz nie wystarcza jej pomoc nam w kuchni, chce robić swoje eksperymenty icon_smile.gif Dlatego kupujemy jej zestawy kreatywne (często stąd: https://www.smyk.com/zabawki-gry/artystyczn...kreatywne.html), bo to ją zajmuje na długie godziny icon_smile.gif nie ukrywam, że sam często przyglądam się co wyjdzie z tych doświadczeń.
odszkodo2016
wto, 11 paź 2016 - 16:38
Sama jestem matką chrzestną i zawsze zależy mi na tym, aby kupić swojemu chrześniakowi coś fajnego. Niestety na rynku w dzisiejszych czasach jest sporo różnego rodzaju zabawek i zawsze mam problem co wybrać, jak to mówią mały wybór źle-duży wybór też źle, człowiekowi nie idzie dogodzić
odszkodo2016


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 10 paź 16 - 15:34
Nr użytkownika: 48,233




post wto, 11 paź 2016 - 16:38
Post #6

Sama jestem matką chrzestną i zawsze zależy mi na tym, aby kupić swojemu chrześniakowi coś fajnego. Niestety na rynku w dzisiejszych czasach jest sporo różnego rodzaju zabawek i zawsze mam problem co wybrać, jak to mówią mały wybór źle-duży wybór też źle, człowiekowi nie idzie dogodzić
Ewela_31
wto, 18 paź 2016 - 15:54
Może jakieś kreatywne kolcki? Np takie magnetyczne, albo konstrukcyjne - dla 5 latka to raczej mniejszy zestaw.
Ewela_31


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: czw, 13 paź 16 - 12:58
Nr użytkownika: 48,251




post wto, 18 paź 2016 - 15:54
Post #7

Może jakieś kreatywne kolcki? Np takie magnetyczne, albo konstrukcyjne - dla 5 latka to raczej mniejszy zestaw.
Isia29
czw, 03 lis 2016 - 21:44
Zbliżają się Mikołajki i moim zdaniem fajnym prezentem będzie osobisty list od Mikołaja lub wideo wiadomość. Ja swojej córce zamówiłam tutaj listymikolaja. Uważam, że niesamowita atrakcja dla dziecka.

Ten post edytował Isia29 sob, 05 lis 2016 - 21:00
Isia29


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 03 lis 16 - 21:38
Nr użytkownika: 48,352




post czw, 03 lis 2016 - 21:44
Post #8

Zbliżają się Mikołajki i moim zdaniem fajnym prezentem będzie osobisty list od Mikołaja lub wideo wiadomość. Ja swojej córce zamówiłam tutaj listymikolaja. Uważam, że niesamowita atrakcja dla dziecka.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 11 lis 2016 - 19:47
Post #9

Mase prezentow - oryginalnych, unikalnych - recznie robionych! Mozna znalezc na portalu https://ida-swieta.art-madam.pl/ Spojrzcie same: jakie przemile przytulanki, kocysie, kolderki, podusie - nic, tylko wybierac i przytulac sie:) Noo ale to wszystko dla dzieci, prawda?:>


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 26 paź 2017 - 17:36
Post #10

Ja również do niedawna stałam przed dylematem co kupić na prezent dziecku. To jednak nie jest taka łatwa sprawa, jakby się mogło wydawać. Koniec końców postawiliśmy na rower. Uciechy a uciechy. To był naprawdę strzał w 10. Gdybyście byli zainteresowani to zdecydowaliśmy się na rower dla dzieci ze sklepu Rowerzysta.pl Mogę wam zagwarantować, że jest świetnej jakości a cena również jest bardzo atrakcyjna, w porównaniu z innymi sklepami.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 14 lis 2017 - 15:25
Post #11

Myślicie już o prezentach na Święta dla dzieci? Jeden z najbardziej oryginalnych prezentów to wideo od Mikołaja. To świetny pomysł. Dziecko na pewno nie spodziewa się czegoś takiego. Można takie kupić tutaj https://www.listymikolaja.pl/.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 16 lis 2017 - 14:08
Post #12

Nie ma nic bardziej praktycznego, niż buty. Jak zdejmiesz rozmiar stopy to nawet nie musisz z małym chodzić i przymierzać. Wystarczy, że pokażesz mu w internecie jak tu i mu się spodoba. Czekoladki zje, zabawki popsuje, a buty i ubranie będą aż z nich wyrośnie. https://szczesliwestopki.pl/pl/c/Buty-dla-dziewczynek/29


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 16 lis 2017 - 17:00
Post #13

Ta kuchenka jest śliczna. Mój bratanek też dostał kuchenkę w tamtym roku tylko mniejszą, ale i tak było mnóstwo zabawy icon_smile.gif Dodatkowo jeśli chodzi o prezenty dla 5 latków to polecam zamówienie im listu od Św. Mikołaja https://www.listymikolaja.pl/ Jest to super atrakcja dla dziecka tym bardziej że Mikołaj zwraca się do niego po imieniu i można też dopisać coś od siebie co znacznie zwiększy oryginalność tego listu. Dla dzieci zaś, które jeszcze nie potrafią za bardzo czytać (czyli w sumie 5 latki wciąż w to podchodzą) można też zamówić wideo z którego mówi do nas Święty icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 17 lis 2017 - 15:40
Post #14

Bardzo fajny pomysł! Strasznie podobają mi się takie kuchnie dla dzieci icon_smile.gif Jak się zrzucacie rodziną na prezent to może taką byście mu sprawili https://www.al.to/p/383886-agd-dla-dzieci-s...uch-bubble.html? Nowoczesny wygląd w połączeniu z efektami dźwiękowymi i cała masą akcesoriów nadaje zabawie niepowtarzalnego charakteru, no i przede wszystkim realizmu. Wszystko zrobione zostało estetycznie i z wytrzymałych materiałów a przy tym są bezpieczne dla malucha icon_smile.gif
dziadzius
pon, 27 lis 2017 - 22:56
Mi się bardzo podoba pomysł. Super prezent, wnuczek też dostał małą kuchenkę do zabawy i był bardzo szczęśliwy. Godzinami przesiadywał i gotował, mył garnki, podawał do stołu....Do tej pory ma frajdę icon_smile.gif
dziadzius


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: wto, 17 paź 17 - 19:31
Nr użytkownika: 50,698




post pon, 27 lis 2017 - 22:56
Post #15

Mi się bardzo podoba pomysł. Super prezent, wnuczek też dostał małą kuchenkę do zabawy i był bardzo szczęśliwy. Godzinami przesiadywał i gotował, mył garnki, podawał do stołu....Do tej pory ma frajdę icon_smile.gif
panteraux
czw, 30 lis 2017 - 13:48
A może jednak coś bardziej praktycznego ?
panteraux


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 30 lis 17 - 13:46
Nr użytkownika: 51,048




post czw, 30 lis 2017 - 13:48
Post #16

A może jednak coś bardziej praktycznego ?
Stella25
pon, 08 sty 2018 - 18:53
kuchenka super pomysł na prezent icon_smile.gif
Stella25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 152
Dołączył: sob, 16 wrz 17 - 04:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 50,460




post pon, 08 sty 2018 - 18:53
Post #17

kuchenka super pomysł na prezent icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 10 sty 2018 - 16:59
Post #18

O, naprawdę fajny prezent! My też już z takimi próbowaliśmy ale nasz synek to tylko samochody i piłka nożna, wszystko inne leży w kącie icon_wink.gif Na święta zastanawiam się nad jakąś grą, typu FIFA 18 na komputer, może ktoś z was ją ma? Tutaj link do niej: https://www.ceneo.pl/oferty/fifa-18 . Maciuś o niej ciągle mówi, ale boję się troche, że będzie za dużo czasu spędzać przy komputerze...
jakuna
wto, 23 sty 2018 - 23:34
Ja jestem ogromnym orędownikiem dawania kazdemu i na każdą okazję książek. W przypadku dzieci czytanie (przez mamę i tatę, a potem samodzielnie) jest super istotne, bo w największym stopniu pobudza kreatywność. Moim dzieciom czytam regurlnie co wieczór książki, bardzo to lubią i nie wyobrażają sobie innego sposobu na zakończenie dnia. Starszy syn już próbuje czytać sam i serce mi się raduje jak sam z siebie sięga po książeczki
jakuna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: nie, 21 maj 17 - 20:46
Nr użytkownika: 49,609




post wto, 23 sty 2018 - 23:34
Post #19

Ja jestem ogromnym orędownikiem dawania kazdemu i na każdą okazję książek. W przypadku dzieci czytanie (przez mamę i tatę, a potem samodzielnie) jest super istotne, bo w największym stopniu pobudza kreatywność. Moim dzieciom czytam regurlnie co wieczór książki, bardzo to lubią i nie wyobrażają sobie innego sposobu na zakończenie dnia. Starszy syn już próbuje czytać sam i serce mi się raduje jak sam z siebie sięga po książeczki
Beja06
piÄ…, 20 kwi 2018 - 17:38
I o to chodzi, aby te zabawki cieszyły dzieci i aby były dla nich bezpieczne. Zawsze zwracam na to uwagę. Nawet jak kupowaliśmy w jagodowymkocie tipi musiałam sie upewnić czy aby na pewno to bezpieczne. Może i jestem przewrażliwiona, ale nic nie zaszkodzi dopytać z czego i prze jaką firme to wyprodukowane.
Beja06


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: wto, 19 kwi 16 - 15:11
Nr użytkownika: 47,428




post piÄ…, 20 kwi 2018 - 17:38
Post #20

I o to chodzi, aby te zabawki cieszyły dzieci i aby były dla nich bezpieczne. Zawsze zwracam na to uwagę. Nawet jak kupowaliśmy w jagodowymkocie tipi musiałam sie upewnić czy aby na pewno to bezpieczne. Może i jestem przewrażliwiona, ale nic nie zaszkodzi dopytać z czego i prze jaką firme to wyprodukowane.
> Prezent dla 5-latka
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama