Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

jakie buty do przedszkola

> 
Zelda
wto, 20 lip 2010 - 20:15
Hanusia od wrzesnia zacznie chodzić do przedszkola,a ja już zaczynam przeżywać ;)Niedawno ją urodziłam a juz prawie 3 latka ma..
W każdym razie zastanawiam się nad "wyprawką".Kupiłam jej trampki jako obuwie zmienne,ale nie wiem czy nie lepsze będą papucie albo crocsy?
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post wto, 20 lip 2010 - 20:15
Post #1

Hanusia od wrzesnia zacznie chodzić do przedszkola,a ja już zaczynam przeżywać ;)Niedawno ją urodziłam a juz prawie 3 latka ma..
W każdym razie zastanawiam się nad "wyprawką".Kupiłam jej trampki jako obuwie zmienne,ale nie wiem czy nie lepsze będą papucie albo crocsy?
Joanna 81
wto, 20 lip 2010 - 21:06
Moja córka miała kiedyś z befado kapcie - buciki, o coś takiego i takiego - różnią się zapięciem. Było jej wygodnie, dobrze trzymały stópkę, sprawdzały się na zajęciach ( np. na rytmice ), teraz ma coś podobnego- sama zakłada, ściąga nie ma problemu icon_smile.gif
Moim zdaniem ważne jest to, by były wygodne, przewiewne, by dziecko samo radziło sobie z ich założeniem / ściągnięciem
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
Skąd: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post wto, 20 lip 2010 - 21:06
Post #2

Moja córka miała kiedyś z befado kapcie - buciki, o coś takiego i takiego - różnią się zapięciem. Było jej wygodnie, dobrze trzymały stópkę, sprawdzały się na zajęciach ( np. na rytmice ), teraz ma coś podobnego- sama zakłada, ściąga nie ma problemu icon_smile.gif
Moim zdaniem ważne jest to, by były wygodne, przewiewne, by dziecko samo radziło sobie z ich założeniem / ściągnięciem

--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
anax
wto, 20 lip 2010 - 21:49
Bardzo dobre pantofelki poleciła Joanna.Paputki nie mogą mieć też grubej podeszwy ponieważ czasami dzieciaki kopią siebie nawzajem i to też może boleć.Mają być wygodne do chodzenia i zakładania przez dziecko.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post wto, 20 lip 2010 - 21:49
Post #3

Bardzo dobre pantofelki poleciła Joanna.Paputki nie mogą mieć też grubej podeszwy ponieważ czasami dzieciaki kopią siebie nawzajem i to też może boleć.Mają być wygodne do chodzenia i zakładania przez dziecko.

--------------------


joa133
wto, 20 lip 2010 - 21:50
Maju
kupiłam papucie befado... polecam..u nas wymagano też kaloszy (pora wiosna lato-jesień) i dodatkowych butów na zimę... kupiłabym befado i tyle...
joa133


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,675
Dołączył: wto, 15 wrz 09 - 15:28
Nr użytkownika: 29,117




post wto, 20 lip 2010 - 21:50
Post #4

Maju
kupiłam papucie befado... polecam..u nas wymagano też kaloszy (pora wiosna lato-jesień) i dodatkowych butów na zimę... kupiłabym befado i tyle...

--------------------
Julka (25.04.2006) & Sebastian (20.05.2008) & Łucja (05.02.2012) & Joa
Mika
wto, 20 lip 2010 - 21:55
mój też zasuwa w obuwiu befado albo w zetpol -i w domu i w przedszkolu icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 20 lip 2010 - 21:55
Post #5

mój też zasuwa w obuwiu befado albo w zetpol -i w domu i w przedszkolu icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Zelda
śro, 21 lip 2010 - 04:26
dzięki dziewczyny
z zakładaniem nie ma problemu bo Hania sznuruje buty odkąd skończyła 15 miesięcy,raczej o "wymogi"mi chodziło.
a co myślicie o takich:
https://www.crocs.com/crocs-genna/11021,def...=girls-footwear
https://www.crocs.com/crocs-girls-keeley/10...backtoschool_en
lekkie,przewiewne i wygodne
aha i dajecie np ubrania na zmianę?

Ten post edytował maja2006 śro, 21 lip 2010 - 04:30
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post śro, 21 lip 2010 - 04:26
Post #6

dzięki dziewczyny
z zakładaniem nie ma problemu bo Hania sznuruje buty odkąd skończyła 15 miesięcy,raczej o "wymogi"mi chodziło.
a co myślicie o takich:
https://www.crocs.com/crocs-genna/11021,def...=girls-footwear
https://www.crocs.com/crocs-girls-keeley/10...backtoschool_en
lekkie,przewiewne i wygodne
aha i dajecie np ubrania na zmianę?
Joanna 81
śro, 21 lip 2010 - 06:55
maja nie mam pojęcia czy linkowane przez Ciebie buciki - kapcie się sprawdzą. Widziałam kilka pozytywnych opinii na ich temat, ale osobiście nigdy takich nie kupowałam dziecku, więc doświadczenia brak. Może inne mamy coś podpowiedzą 06.gif
Co do ubrań na zmianę - ja zostawiam w szatni bluzeczkę i spodenki / spódniczkę na podwórko, gdzie córka bawi się w piasku czy na huśtawkach. Nawet jak się ubrudzi mogę przebrać i czystą zaprowadzić do domu 08.gif
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
Skąd: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 06:55
Post #7

maja nie mam pojęcia czy linkowane przez Ciebie buciki - kapcie się sprawdzą. Widziałam kilka pozytywnych opinii na ich temat, ale osobiście nigdy takich nie kupowałam dziecku, więc doświadczenia brak. Może inne mamy coś podpowiedzą 06.gif
Co do ubrań na zmianę - ja zostawiam w szatni bluzeczkę i spodenki / spódniczkę na podwórko, gdzie córka bawi się w piasku czy na huśtawkach. Nawet jak się ubrudzi mogę przebrać i czystą zaprowadzić do domu 08.gif

--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
Gremi
śro, 21 lip 2010 - 07:27
maja - ja crocsow bym raczej nie polecala bo jakby nie bylo sa to buty gumowe a wiec stopa sie bedzie meczyc. Najlepsze sa zwykle kapcie (u nas wymoz ze maja byc z biala podeszwa)
Co do ubran to mamy w przedszkolu cala torbe z ubraniami - sa tam majteczki, rajstopki (po kilka par) i dodatkowo caly zestaw ubran na zmiane. Dodatkowo ja w plecaczku daje malej ubrania na zmiane na konkretny dzien. Nasze przedszkolaki wiekszosc dnia spedzaja na placu zabaw i jak ja odbieram to czesto jest tak ze wyglada jak mala swinka wiec musze ja przebrac zeby do domu jakos ja doprowadzic.
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
Skąd: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 07:27
Post #8

maja - ja crocsow bym raczej nie polecala bo jakby nie bylo sa to buty gumowe a wiec stopa sie bedzie meczyc. Najlepsze sa zwykle kapcie (u nas wymoz ze maja byc z biala podeszwa)
Co do ubran to mamy w przedszkolu cala torbe z ubraniami - sa tam majteczki, rajstopki (po kilka par) i dodatkowo caly zestaw ubran na zmiane. Dodatkowo ja w plecaczku daje malej ubrania na zmiane na konkretny dzien. Nasze przedszkolaki wiekszosc dnia spedzaja na placu zabaw i jak ja odbieram to czesto jest tak ze wyglada jak mala swinka wiec musze ja przebrac zeby do domu jakos ja doprowadzic.


--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
Kaszanka
śro, 21 lip 2010 - 07:51
W naszym przedszkolu zawsze jest ciepło więc Gaba biegała w sandałach cały rok - w innym obuwiu stopę miała mokrą.
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post śro, 21 lip 2010 - 07:51
Post #9

W naszym przedszkolu zawsze jest ciepło więc Gaba biegała w sandałach cały rok - w innym obuwiu stopę miała mokrą.
Tuni
śro, 21 lip 2010 - 10:12

Kapciuszki koniecznie szmaciane i mało zabudowane, proponowane befado są ok.
Ubranka na zmianę daję od pierwszego dnia, cały komplet podobny do tego który danego dnia ma na sobie, tzn majteczki, koszulka, spodenki , sweterek( grubość i długość dostosowana oczywiście do temperatury).
Użyte dosłownie raz jak się w łazience wodą chlapali icon_smile.gif ale nigdy nie wiadomo czy się np zupą nie poleje.
Te ciuszki na zmianę oczywiście wymieniam na nowe co kilka dni, mimo, że nie zostały użyte.
No i ręczniczek obowiązkowo, też daję czysty w poniedziałek i w środę.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post śro, 21 lip 2010 - 10:12
Post #10


Kapciuszki koniecznie szmaciane i mało zabudowane, proponowane befado są ok.
Ubranka na zmianę daję od pierwszego dnia, cały komplet podobny do tego który danego dnia ma na sobie, tzn majteczki, koszulka, spodenki , sweterek( grubość i długość dostosowana oczywiście do temperatury).
Użyte dosłownie raz jak się w łazience wodą chlapali icon_smile.gif ale nigdy nie wiadomo czy się np zupą nie poleje.
Te ciuszki na zmianę oczywiście wymieniam na nowe co kilka dni, mimo, że nie zostały użyte.
No i ręczniczek obowiązkowo, też daję czysty w poniedziałek i w środę.
agarad
śro, 21 lip 2010 - 12:26
CYTAT(maja2006 @ Wed, 21 Jul 2010 - 03:26) *
...Hania sznuruje buty odkąd skończyła 15 miesięcy,...


ja tak ot , ale musiałam jak przeczytałam - wielekie WoW!
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 12:26
Post #11

CYTAT(maja2006 @ Wed, 21 Jul 2010 - 03:26) *
...Hania sznuruje buty odkąd skończyła 15 miesięcy,...


ja tak ot , ale musiałam jak przeczytałam - wielekie WoW!

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Zelda
śro, 21 lip 2010 - 13:27
agarad też byłam w szoku jak to zobaczyłam,bo dziecko za długo cicho było icon_wink.gif a ona sobie grzecznie siedziała i buciki sznurowała 06.gif
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post śro, 21 lip 2010 - 13:27
Post #12

agarad też byłam w szoku jak to zobaczyłam,bo dziecko za długo cicho było icon_wink.gif a ona sobie grzecznie siedziała i buciki sznurowała 06.gif
Zelda
czw, 22 lip 2010 - 04:23
CYTAT(Gremi @ Wed, 21 Jul 2010 - 06:27) *
maja - ja crocsow bym raczej nie polecala bo jakby nie bylo sa to buty gumowe a wiec stopa sie bedzie meczyc. Najlepsze sa zwykle kapcie (u nas wymoz ze maja byc z biala podeszwa)
Co do ubran to mamy w przedszkolu cala torbe z ubraniami - sa tam majteczki, rajstopki (po kilka par) i dodatkowo caly zestaw ubran na zmiane. Dodatkowo ja w plecaczku daje malej ubrania na zmiane na konkretny dzien. Nasze przedszkolaki wiekszosc dnia spedzaja na placu zabaw i jak ja odbieram to czesto jest tak ze wyglada jak mala swinka wiec musze ja przebrac zeby do domu jakos ja doprowadzic.

Gremi te buty są idealne na upały,więc nie sądze żeby stopa się w nich męczyła.
mam pytanie do tych papci,czy one mają metalową klamerkę?bo widziałąm kiedyś podobne w smyku,ale nie wiem czy to te same co z linku,tamte były potwirnie ciężkie i do tego ta metalowa klamra 37.gif
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post czw, 22 lip 2010 - 04:23
Post #13

CYTAT(Gremi @ Wed, 21 Jul 2010 - 06:27) *
maja - ja crocsow bym raczej nie polecala bo jakby nie bylo sa to buty gumowe a wiec stopa sie bedzie meczyc. Najlepsze sa zwykle kapcie (u nas wymoz ze maja byc z biala podeszwa)
Co do ubran to mamy w przedszkolu cala torbe z ubraniami - sa tam majteczki, rajstopki (po kilka par) i dodatkowo caly zestaw ubran na zmiane. Dodatkowo ja w plecaczku daje malej ubrania na zmiane na konkretny dzien. Nasze przedszkolaki wiekszosc dnia spedzaja na placu zabaw i jak ja odbieram to czesto jest tak ze wyglada jak mala swinka wiec musze ja przebrac zeby do domu jakos ja doprowadzic.

Gremi te buty są idealne na upały,więc nie sądze żeby stopa się w nich męczyła.
mam pytanie do tych papci,czy one mają metalową klamerkę?bo widziałąm kiedyś podobne w smyku,ale nie wiem czy to te same co z linku,tamte były potwirnie ciężkie i do tego ta metalowa klamra 37.gif
Xenna
czw, 22 lip 2010 - 06:20
CYTAT(maja2006 @ Wed, 21 Jul 2010 - 12:27) *
agarad też byłam w szoku jak to zobaczyłam,bo dziecko za długo cicho było icon_wink.gif a ona sobie grzecznie siedziała i buciki sznurowała 06.gif

Również jestem zaskoczona 23.gif
Z ogromną przyjemnością objrzałabym filmik z maluszkiem w roli głównej,który swoimi małymi rączkami sprytnie zawiązuje sznurówki 06.gif
A przy okazji bardzo się cieszę Maju2006,ze pojawił się taki wątek bo mój synek również we wrześniu idzie do przedszkola i również zastanawiam nad wyprawkąicon_smile.gif
Xenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,617
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 10:40
Skąd: Świebodzice
Nr użytkownika: 15,654




post czw, 22 lip 2010 - 06:20
Post #14

CYTAT(maja2006 @ Wed, 21 Jul 2010 - 12:27) *
agarad też byłam w szoku jak to zobaczyłam,bo dziecko za długo cicho było icon_wink.gif a ona sobie grzecznie siedziała i buciki sznurowała 06.gif

Również jestem zaskoczona 23.gif
Z ogromną przyjemnością objrzałabym filmik z maluszkiem w roli głównej,który swoimi małymi rączkami sprytnie zawiązuje sznurówki 06.gif
A przy okazji bardzo się cieszę Maju2006,ze pojawił się taki wątek bo mój synek również we wrześniu idzie do przedszkola i również zastanawiam nad wyprawkąicon_smile.gif
Joanna 81
czw, 22 lip 2010 - 07:03
CYTAT(maja2006 @ Thu, 22 Jul 2010 - 03:23) *
mam pytanie do tych papci,czy one mają metalową klamerkę?bo widziałąm kiedyś podobne w smyku,ale nie wiem czy to te same co z linku,tamte były potwirnie ciężkie i do tego ta metalowa klamra 37.gif


te, które miała moja córcia nie były ciężkie, klamerka metalowa, ale absolutnie nie obciąża bucika. Kapcie są lekkie i z tego co zauważyłam w naszym przedszkolu i w wątku dość popularne icon_smile.gif
Maja z befado można kupić kapcie z odkytymi paluszkami, przewiewne - spójrz o takie 06.gif
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
Skąd: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post czw, 22 lip 2010 - 07:03
Post #15

CYTAT(maja2006 @ Thu, 22 Jul 2010 - 03:23) *
mam pytanie do tych papci,czy one mają metalową klamerkę?bo widziałąm kiedyś podobne w smyku,ale nie wiem czy to te same co z linku,tamte były potwirnie ciężkie i do tego ta metalowa klamra 37.gif


te, które miała moja córcia nie były ciężkie, klamerka metalowa, ale absolutnie nie obciąża bucika. Kapcie są lekkie i z tego co zauważyłam w naszym przedszkolu i w wątku dość popularne icon_smile.gif
Maja z befado można kupić kapcie z odkytymi paluszkami, przewiewne - spójrz o takie 06.gif

--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
Gremi
czw, 22 lip 2010 - 07:29
CYTAT(maja2006 @ Thu, 22 Jul 2010 - 03:23) *
Gremi te buty są idealne na upały,więc nie sądze żeby stopa się w nich męczyła.

no to jest raczej kwestia "gustu". Dla mnie to ciagle sztuczne buty i ja bym takich nie kupiła.
Co do zapiecia to jesli chodzilo ci o klamre jak na zdjeciu zalinkowanym przez Joanne to absolutnie ona nie przeszkadza. Moim zdaniem jest chyba nawet lepsza od rzepa.
A moze takie skarpety z podeszwa by sie sprawdziły?
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
Skąd: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post czw, 22 lip 2010 - 07:29
Post #16

CYTAT(maja2006 @ Thu, 22 Jul 2010 - 03:23) *
Gremi te buty są idealne na upały,więc nie sądze żeby stopa się w nich męczyła.

no to jest raczej kwestia "gustu". Dla mnie to ciagle sztuczne buty i ja bym takich nie kupiła.
Co do zapiecia to jesli chodzilo ci o klamre jak na zdjeciu zalinkowanym przez Joanne to absolutnie ona nie przeszkadza. Moim zdaniem jest chyba nawet lepsza od rzepa.
A moze takie skarpety z podeszwa by sie sprawdziły?

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
mama_do_kwadratu
czw, 22 lip 2010 - 11:20
Crocsy to świetny pomysł.

Co do sznurowania butów przez trzylatkę- rzeczywiście, sukces. Ja jednak odradzam tego typu buty do przedszkola- z całą pewnością maluchowi zajmuje takie sznurowanie sporo czasu i może przysparzać stresów różnego rodzaju.


aaaa, dodam jeszcze, że Befado są baaaaardzo popularne wśród przedszkolaków, więc chyba się sprawdzają icon_smile.gif

Ten post edytował mama_do_kwadratu czw, 22 lip 2010 - 11:24
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 22 lip 2010 - 11:20
Post #17

Crocsy to świetny pomysł.

Co do sznurowania butów przez trzylatkę- rzeczywiście, sukces. Ja jednak odradzam tego typu buty do przedszkola- z całą pewnością maluchowi zajmuje takie sznurowanie sporo czasu i może przysparzać stresów różnego rodzaju.


aaaa, dodam jeszcze, że Befado są baaaaardzo popularne wśród przedszkolaków, więc chyba się sprawdzają icon_smile.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Zelda
czw, 22 lip 2010 - 13:47
CYTAT(Xenna @ Thu, 22 Jul 2010 - 05:20) *
Również jestem zaskoczona 23.gif
Z ogromną przyjemnością objrzałabym filmik z maluszkiem w roli głównej,który swoimi małymi rączkami sprytnie zawiązuje sznurówki 06.gif
A przy okazji bardzo się cieszę Maju2006,ze pojawił się taki wątek bo mój synek również we wrześniu idzie do przedszkola i również zastanawiam nad wyprawkąicon_smile.gif

Hania ma juz prawie 3 latka,a wtedy miała 15 miesięcy.. 06.gif ,nasza pediatra też była zaskoczona chociaż rzadko co ją zaskakuje icon_wink.gif
joanna fajne te z odkrytymi palcami
Gremi te skarpetki odpadają,chyba że na zimę.Hani się stopa poci ,więc raczej coś przewiewznego szukam.
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post czw, 22 lip 2010 - 13:47
Post #18

CYTAT(Xenna @ Thu, 22 Jul 2010 - 05:20) *
Również jestem zaskoczona 23.gif
Z ogromną przyjemnością objrzałabym filmik z maluszkiem w roli głównej,który swoimi małymi rączkami sprytnie zawiązuje sznurówki 06.gif
A przy okazji bardzo się cieszę Maju2006,ze pojawił się taki wątek bo mój synek również we wrześniu idzie do przedszkola i również zastanawiam nad wyprawkąicon_smile.gif

Hania ma juz prawie 3 latka,a wtedy miała 15 miesięcy.. 06.gif ,nasza pediatra też była zaskoczona chociaż rzadko co ją zaskakuje icon_wink.gif
joanna fajne te z odkrytymi palcami
Gremi te skarpetki odpadają,chyba że na zimę.Hani się stopa poci ,więc raczej coś przewiewznego szukam.
rysa154
czw, 22 lip 2010 - 22:16
u nas super sie sprawdzaly befado z gumkami a nie klamra.no i zuza miała rownież daniele, polecam...wszystko zalezy tez od sprawnosci z jaka dziecko radzi sobie z zakladaniem i zapinaniem butow oraz od aktywnosci dziecka....jedne dzieci swietnie same sobie poradza z zapieciem ine gorzej....poza tym w typowych croksach-klapkach bynajmniej moich dzieci na dluza mete bym nie puscila bo by sie ciagle przewracali...za szybcy sa 37.gif
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post czw, 22 lip 2010 - 22:16
Post #19

u nas super sie sprawdzaly befado z gumkami a nie klamra.no i zuza miała rownież daniele, polecam...wszystko zalezy tez od sprawnosci z jaka dziecko radzi sobie z zakladaniem i zapinaniem butow oraz od aktywnosci dziecka....jedne dzieci swietnie same sobie poradza z zapieciem ine gorzej....poza tym w typowych croksach-klapkach bynajmniej moich dzieci na dluza mete bym nie puscila bo by sie ciagle przewracali...za szybcy sa 37.gif

--------------------


Zelda
pią, 23 lip 2010 - 02:53
a jakie są te daniele?
Hania jest bardzo szybbka,wszędzie w sekundzie i dlateg zastanawiam się nad crocsami tymi pełnymi.
dziewczyny a takie zwykłe tenisówki?Nie jestem przekonana do tych befado,jak dla mnie za ciężkie ta podeszwa taka masywana,a Hania z tycg co fikołki,stawanie na rękach itd więc jakby niechcąco kopneła jakieś dziecko takim paputkiem 37.gif
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post pią, 23 lip 2010 - 02:53
Post #20

a jakie są te daniele?
Hania jest bardzo szybbka,wszędzie w sekundzie i dlateg zastanawiam się nad crocsami tymi pełnymi.
dziewczyny a takie zwykłe tenisówki?Nie jestem przekonana do tych befado,jak dla mnie za ciężkie ta podeszwa taka masywana,a Hania z tycg co fikołki,stawanie na rękach itd więc jakby niechcąco kopneła jakieś dziecko takim paputkiem 37.gif
> jakie buty do przedszkola
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:27
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama