Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Jaki prezent na pożegnanie Pań z przedszkola

> 
magdallena2
pon, 12 maj 2014 - 22:30
Jak w temacie.
Dzieci uczęszczają już 4 rok razem. Jedna z Pań jest z nimi od początku.

Czekam na Wasze propozycje - burza mózgów wskazana.
magdallena2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 966
Dołączył: pią, 08 maj 09 - 10:47
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 27,110




post pon, 12 maj 2014 - 22:30
Post #1

Jak w temacie.
Dzieci uczęszczają już 4 rok razem. Jedna z Pań jest z nimi od początku.

Czekam na Wasze propozycje - burza mózgów wskazana.


--------------------



netty5
pon, 12 maj 2014 - 23:39
My robimy album pamiatkowy ze zdjeciami z przekroju tych 4 lat + voucher do jubilera na jakiś wisiorek srebrny.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post pon, 12 maj 2014 - 23:39
Post #2

My robimy album pamiatkowy ze zdjeciami z przekroju tych 4 lat + voucher do jubilera na jakiś wisiorek srebrny.


--------------------
rysa154
wto, 13 maj 2014 - 03:11
Moja dwójka konczy przedszkole.
U nas panie dostaną biżuterię,pióro,filiżanki, plus album zrobiony z laurek wszystkich dzieci, albo kubek ze zdjęciem całej grupy.
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post wto, 13 maj 2014 - 03:11
Post #3

Moja dwójka konczy przedszkole.
U nas panie dostaną biżuterię,pióro,filiżanki, plus album zrobiony z laurek wszystkich dzieci, albo kubek ze zdjęciem całej grupy.

--------------------


justine1980
wto, 13 maj 2014 - 06:49
U Kacpra w zeszłym roku dzieci namalowały portret Pani i do tego wykupiliśmy bon do Apartu.
justine1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,541
Dołączył: nie, 02 lis 08 - 19:27
Nr użytkownika: 23,343




post wto, 13 maj 2014 - 06:49
Post #4

U Kacpra w zeszłym roku dzieci namalowały portret Pani i do tego wykupiliśmy bon do Apartu.

--------------------
Adrianek 27.11.2003 Kacperek 15.05.2006 Majeczka 24.09.2009

rysa154
wto, 13 maj 2014 - 08:31
U nas w tamtym roku jak odchodzila pani tez był autoportret,ale mi sie ten pomysł średnio podoba...
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post wto, 13 maj 2014 - 08:31
Post #5

U nas w tamtym roku jak odchodzila pani tez był autoportret,ale mi sie ten pomysł średnio podoba...

--------------------


magdallena2
wto, 13 maj 2014 - 09:49
Laurki Panie dostały w tamtym roku.
Myślę o czymś zrobionym przez dzieci.
Panie już kilka razy - przy różnych okazjach - prosiły, aby nie kupować im prezentów.
Na święta też dostały ręcznie robione upominki.
magdallena2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 966
Dołączył: pią, 08 maj 09 - 10:47
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 27,110




post wto, 13 maj 2014 - 09:49
Post #6

Laurki Panie dostały w tamtym roku.
Myślę o czymś zrobionym przez dzieci.
Panie już kilka razy - przy różnych okazjach - prosiły, aby nie kupować im prezentów.
Na święta też dostały ręcznie robione upominki.

--------------------



ajlonka
wto, 13 maj 2014 - 11:54
CYTAT(magdallena2 @ Tue, 13 May 2014 - 09:49) *
Laurki Panie dostały w tamtym roku.
Myślę o czymś zrobionym przez dzieci.
Panie już kilka razy - przy różnych okazjach - prosiły, aby nie kupować im prezentów.
Na święta też dostały ręcznie robione upominki.


bardzo mi się podoba podejście Pań icon_smile.gif

u nas podobnie jak u netty5. Tylko zdjęcie ma byc w wieku 3 i 6 lat
ajlonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,528
Dołączył: śro, 18 kwi 07 - 16:59
Skąd: DG
Nr użytkownika: 13,062




post wto, 13 maj 2014 - 11:54
Post #7

CYTAT(magdallena2 @ Tue, 13 May 2014 - 09:49) *
Laurki Panie dostały w tamtym roku.
Myślę o czymś zrobionym przez dzieci.
Panie już kilka razy - przy różnych okazjach - prosiły, aby nie kupować im prezentów.
Na święta też dostały ręcznie robione upominki.


bardzo mi się podoba podejście Pań icon_smile.gif

u nas podobnie jak u netty5. Tylko zdjęcie ma byc w wieku 3 i 6 lat

--------------------




jajunior
wto, 13 maj 2014 - 13:44
dla mnie to trochę dziwne że takie różne drogie prezenty dajecie ludziom którzy normalnie dostają za to co robią kasę, to jest ich praca rozumiem gdyby któraś pani wyjątkowo pomogła dziecku czy coś a tak za zwykłą prace, przesadzacie
jajunior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 02 wrz 13 - 10:48
Nr użytkownika: 42,787




post wto, 13 maj 2014 - 13:44
Post #8

dla mnie to trochę dziwne że takie różne drogie prezenty dajecie ludziom którzy normalnie dostają za to co robią kasę, to jest ich praca rozumiem gdyby któraś pani wyjątkowo pomogła dziecku czy coś a tak za zwykłą prace, przesadzacie

--------------------
[sygnatura niezgodna z regulaminem forum]
ajlonka
czw, 22 maj 2014 - 11:10
podciągam temat.
Poszukuję czegoś na dedykację dla Pań w pamiątkowym albumie. Coś ładnego ale bez przesadnego patosu. Poratujcie

Znalazłam coś takiego w necie (nie mam pojęcia kim są autorki 43.gif ) ale jakoś bardzo nie powaliło mnie na kolana

BEVERLY CONKLIN:
Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!

DEANNA BEISSER:
Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?
ajlonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,528
Dołączył: śro, 18 kwi 07 - 16:59
Skąd: DG
Nr użytkownika: 13,062




post czw, 22 maj 2014 - 11:10
Post #9

podciągam temat.
Poszukuję czegoś na dedykację dla Pań w pamiątkowym albumie. Coś ładnego ale bez przesadnego patosu. Poratujcie

Znalazłam coś takiego w necie (nie mam pojęcia kim są autorki 43.gif ) ale jakoś bardzo nie powaliło mnie na kolana

BEVERLY CONKLIN:
Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!

DEANNA BEISSER:
Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?

--------------------




Dorott
czw, 22 maj 2014 - 11:39
Tyle nam dali, Nauczyciele
Tyle nam wiedzy tajemnej odkryli,
Jak podziękować za wszystkie chwile
Gdy ciężko było i oni byli.
Mogę dać medal lub pieśń przyszykuję
Ale Ty wolisz zwykłe: Dziękuję!



Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 22 maj 2014 - 11:39
Post #10

Tyle nam dali, Nauczyciele
Tyle nam wiedzy tajemnej odkryli,
Jak podziękować za wszystkie chwile
Gdy ciężko było i oni byli.
Mogę dać medal lub pieśń przyszykuję
Ale Ty wolisz zwykłe: Dziękuję!





--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Agnieszka AZJ
czw, 22 maj 2014 - 11:57
Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu... Robert Fulghum

i ciąg dalszy: https://wiersze.doktorzy.pl/przedszkole.htm
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 22 maj 2014 - 11:57
Post #11

Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu... Robert Fulghum

i ciąg dalszy: https://wiersze.doktorzy.pl/przedszkole.htm

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
ewela
czw, 22 maj 2014 - 20:48
ajlonka i Dorott- dziękuję- to taka prywatna "wycieczka"

Dla niektorych zainteresowanych- czy Wy mysliscie,ze nauczyciele czekają na prezenty od rodziców? NIE
Nauczyciel wspomaga Rodzicielskie trudy wychowania- szkoda,ze coraz czesciej to on jest nr 1 dla dziecka- przykladem, wzorem, przewodnikiem- po swiecie wiedzy, kultury, wychowania- bo rodzice nie mają na to czasu.
Albo porostu im się nie chce!

Ja jestem takie 2 w 1: nauczyciel i rodzic.
Jak rodzic- dokladam się do prezentu grupowego i dokladam z dzieckiem swoje małe "coś". Małe cos wyjątkowego: od nas czekoladki (ktore i tak zjedzą dzieci) i upominek wlasnorecznie zrobiony przez dziecko!

Bo moje dziecko jest najwazniejsze i to my wspolnie dziękujemy za ten trud wlozony w naukę i wychowanie.

Co z tego,ze nl dostaje wyplatę- no taka praca. Pewnie wielu by chciało, by nl pracował za darmo....i zajmował się "waszymi" dziecmi 24h/h
Szkoda,ze nikt nie docenia pracy nla...
Najwięcej mogą powiedziec o tym nasze nauczycielskie rodziny, a w szczegolnosci nasze dzieci.................

Więc rozdmuchiwanie tematu, co kupić, czy kupić, ile wydać, czy dać ,czy nie dać....jest proste...
Chcesz podziękowac, to podziękuj. nie to nie..... nikt z tego nie wyciągnie zadnych konsekwencji.

pozdr

ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post czw, 22 maj 2014 - 20:48
Post #12

ajlonka i Dorott- dziękuję- to taka prywatna "wycieczka"

Dla niektorych zainteresowanych- czy Wy mysliscie,ze nauczyciele czekają na prezenty od rodziców? NIE
Nauczyciel wspomaga Rodzicielskie trudy wychowania- szkoda,ze coraz czesciej to on jest nr 1 dla dziecka- przykladem, wzorem, przewodnikiem- po swiecie wiedzy, kultury, wychowania- bo rodzice nie mają na to czasu.
Albo porostu im się nie chce!

Ja jestem takie 2 w 1: nauczyciel i rodzic.
Jak rodzic- dokladam się do prezentu grupowego i dokladam z dzieckiem swoje małe "coś". Małe cos wyjątkowego: od nas czekoladki (ktore i tak zjedzą dzieci) i upominek wlasnorecznie zrobiony przez dziecko!

Bo moje dziecko jest najwazniejsze i to my wspolnie dziękujemy za ten trud wlozony w naukę i wychowanie.

Co z tego,ze nl dostaje wyplatę- no taka praca. Pewnie wielu by chciało, by nl pracował za darmo....i zajmował się "waszymi" dziecmi 24h/h
Szkoda,ze nikt nie docenia pracy nla...
Najwięcej mogą powiedziec o tym nasze nauczycielskie rodziny, a w szczegolnosci nasze dzieci.................

Więc rozdmuchiwanie tematu, co kupić, czy kupić, ile wydać, czy dać ,czy nie dać....jest proste...
Chcesz podziękowac, to podziękuj. nie to nie..... nikt z tego nie wyciągnie zadnych konsekwencji.

pozdr

ewela
czw, 22 maj 2014 - 21:58
CYTAT(ewela @ Thu, 22 May 2014 - 21:48) *
ajlonka i Dorott Agnieszka - dziękuję- to taka prywatna "wycieczka"

Dla niektorych zainteresowanych- czy Wy mysliscie,ze nauczyciele czekają na prezenty od rodziców? NIE
Nauczyciel wspomaga Rodzicielskie trudy wychowania- szkoda,ze coraz czesciej to on jest nr 1 dla dziecka- przykladem, wzorem, przewodnikiem- po swiecie wiedzy, kultury, wychowania- bo rodzice nie mają na to czasu.
Albo porostu im się nie chce!

Ja jestem takie 2 w 1: nauczyciel i rodzic.
Jak rodzic- dokladam się do prezentu grupowego i dokladam z dzieckiem swoje małe "coś". Małe cos wyjątkowego: od nas czekoladki (ktore i tak zjedzą dzieci) i upominek wlasnorecznie zrobiony przez dziecko!

Bo moje dziecko jest najwazniejsze i to my wspolnie dziękujemy za ten trud wlozony w naukę i wychowanie.

Co z tego,ze nl dostaje wyplatę- no taka praca. Pewnie wielu by chciało, by nl pracował za darmo....i zajmował się "waszymi" dziecmi 24h/h
Szkoda,ze nikt nie docenia pracy nla...
Najwięcej mogą powiedziec o tym nasze nauczycielskie rodziny, a w szczegolnosci nasze dzieci.................

Więc rozdmuchiwanie tematu, co kupić, czy kupić, ile wydać, czy dać ,czy nie dać....jest proste...
Chcesz podziękowac, to podziękuj. nie to nie..... nikt z tego nie wyciągnie zadnych konsekwencji.

pozdr


W odp dla autorki postu: książka, album np ze zwierzątkami- na pewno Pani wykorzysta to w pracy dla przyszłych pokoleń

Ten post edytował ewela czw, 22 maj 2014 - 21:58
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post czw, 22 maj 2014 - 21:58
Post #13

CYTAT(ewela @ Thu, 22 May 2014 - 21:48) *
ajlonka i Dorott Agnieszka - dziękuję- to taka prywatna "wycieczka"

Dla niektorych zainteresowanych- czy Wy mysliscie,ze nauczyciele czekają na prezenty od rodziców? NIE
Nauczyciel wspomaga Rodzicielskie trudy wychowania- szkoda,ze coraz czesciej to on jest nr 1 dla dziecka- przykladem, wzorem, przewodnikiem- po swiecie wiedzy, kultury, wychowania- bo rodzice nie mają na to czasu.
Albo porostu im się nie chce!

Ja jestem takie 2 w 1: nauczyciel i rodzic.
Jak rodzic- dokladam się do prezentu grupowego i dokladam z dzieckiem swoje małe "coś". Małe cos wyjątkowego: od nas czekoladki (ktore i tak zjedzą dzieci) i upominek wlasnorecznie zrobiony przez dziecko!

Bo moje dziecko jest najwazniejsze i to my wspolnie dziękujemy za ten trud wlozony w naukę i wychowanie.

Co z tego,ze nl dostaje wyplatę- no taka praca. Pewnie wielu by chciało, by nl pracował za darmo....i zajmował się "waszymi" dziecmi 24h/h
Szkoda,ze nikt nie docenia pracy nla...
Najwięcej mogą powiedziec o tym nasze nauczycielskie rodziny, a w szczegolnosci nasze dzieci.................

Więc rozdmuchiwanie tematu, co kupić, czy kupić, ile wydać, czy dać ,czy nie dać....jest proste...
Chcesz podziękowac, to podziękuj. nie to nie..... nikt z tego nie wyciągnie zadnych konsekwencji.

pozdr


W odp dla autorki postu: książka, album np ze zwierzątkami- na pewno Pani wykorzysta to w pracy dla przyszłych pokoleń
semi
czw, 22 maj 2014 - 23:43
CYTAT(ewela @ Thu, 22 May 2014 - 19:48) *
Szkoda,ze nikt nie docenia pracy nla...


Współczuję doświadczeń, które doprowadziły do takich wniosków. ja mam dokładnie odwrotne-mnóstwo osób docenia pracę nauczycieli i to okazuje - i absolutnie nie mam na myśli prezentów (z moich obserwacji wynika, że o ile nie jest to wytwór rąk dzieci to tylko zwykle nauczycieli krępuje).
Także rodzina (kolejne pokolenie zresztą z obu stron) nauczycielska.

I nie mam poczucia, ze ktoś tu rozdmuchuje wydać czy nie wydać. Wręcz przeciwnie - wywnioskowałam, ze decyzja zapadła, a w związku z tym, ze ma to być coś, co ucieszy to padło pytanie o radę-i ok, temat jak kazdy inny na forum. lepiej tu niż bezpośrednio do nauczyciela-to dopiero niezręczne;) (mój maż właśnie doświadczył, było mu bardzo niekomfortowo w tej sytuacji)
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post czw, 22 maj 2014 - 23:43
Post #14

CYTAT(ewela @ Thu, 22 May 2014 - 19:48) *
Szkoda,ze nikt nie docenia pracy nla...


Współczuję doświadczeń, które doprowadziły do takich wniosków. ja mam dokładnie odwrotne-mnóstwo osób docenia pracę nauczycieli i to okazuje - i absolutnie nie mam na myśli prezentów (z moich obserwacji wynika, że o ile nie jest to wytwór rąk dzieci to tylko zwykle nauczycieli krępuje).
Także rodzina (kolejne pokolenie zresztą z obu stron) nauczycielska.

I nie mam poczucia, ze ktoś tu rozdmuchuje wydać czy nie wydać. Wręcz przeciwnie - wywnioskowałam, ze decyzja zapadła, a w związku z tym, ze ma to być coś, co ucieszy to padło pytanie o radę-i ok, temat jak kazdy inny na forum. lepiej tu niż bezpośrednio do nauczyciela-to dopiero niezręczne;) (mój maż właśnie doświadczył, było mu bardzo niekomfortowo w tej sytuacji)

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

sylwia4012

Go??







post śro, 16 lip 2014 - 20:33
Post #15

w tym roku moje dziecko kończyło przedszkole, do zerówki idziemy do szkoły. Z resztą rodziców złozylismy sie na lampkę. Znalazłysmy[edit reklama] , kupiłysmy i trafiłysmy w 100% - Pani była zachwycona. Nie był to duży wydatek, a praktyczny prezent, ucieszył i na pewno bedzie przypominał o naszych dzieciakach.
marinkaa
czw, 07 sie 2014 - 20:40
Porządny album ze zdjęciami to chyba najlepszy prezent.
marinkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 07 sie 14 - 20:36
Nr użytkownika: 44,382

GG:


post czw, 07 sie 2014 - 20:40
Post #16

Porządny album ze zdjęciami to chyba najlepszy prezent.

--------------------
alka25
pią, 08 sie 2014 - 08:58
My składaliśmy się na srebrną biżuterię dla Pani icon_smile.gif Kupiliśmy całkiem fajny "zestaw".
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post pią, 08 sie 2014 - 08:58
Post #17

My składaliśmy się na srebrną biżuterię dla Pani icon_smile.gif Kupiliśmy całkiem fajny "zestaw".
Moina
śro, 01 paź 2014 - 10:12
CYTAT(alka25 @ Fri, 08 Aug 2014 - 09:58) *
My składaliśmy się na srebrną biżuterię dla Pani icon_smile.gif Kupiliśmy całkiem fajny "zestaw".


U nas też, sama zamawiałam biżuterię ze sklepu . Pani nauczycielka bardzo się ucieszyła, jak dostała taki prezent.
Moina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: pią, 28 paź 11 - 12:42
Nr użytkownika: 38,185




post śro, 01 paź 2014 - 10:12
Post #18

CYTAT(alka25 @ Fri, 08 Aug 2014 - 09:58) *
My składaliśmy się na srebrną biżuterię dla Pani icon_smile.gif Kupiliśmy całkiem fajny "zestaw".


U nas też, sama zamawiałam biżuterię ze sklepu . Pani nauczycielka bardzo się ucieszyła, jak dostała taki prezent.
rosie
pią, 14 lis 2014 - 19:11
taki album ze zdjeciami to bedzie swietna pamiatka. a do tego za moich czasow najczesciej kupowalo sie drobną klasyczna bizuterie lub pióro. no chyba ze znalo sie gust muzyczny to jakas plyte lub bilet na koncert
rosie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 59
Dołączył: sob, 31 maj 14 - 12:40
Nr użytkownika: 44,125




post pią, 14 lis 2014 - 19:11
Post #19

taki album ze zdjeciami to bedzie swietna pamiatka. a do tego za moich czasow najczesciej kupowalo sie drobną klasyczna bizuterie lub pióro. no chyba ze znalo sie gust muzyczny to jakas plyte lub bilet na koncert
pogoria1
sob, 06 gru 2014 - 15:55
Niebanalnym prezentem mogą być kosmetyki z linii [edit moderator]. Kryształy się potłuką, kwiatki zwiędną, albumy sie opatrzą a zapach posotanie. icon_smile.gif
pogoria1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 31 lip 14 - 09:52
Nr użytkownika: 44,354




post sob, 06 gru 2014 - 15:55
Post #20

Niebanalnym prezentem mogą być kosmetyki z linii [edit moderator]. Kryształy się potłuką, kwiatki zwiędną, albumy sie opatrzą a zapach posotanie. icon_smile.gif
> Jaki prezent na pożegnanie Pań z przedszkola
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:45
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama