Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Szkoła rodzenia

> 
annoz
nie, 28 sty 2007 - 19:37
Czy mógłby mi ktoś polecić dobrą szkołę rodzenia w Lublinie.
Jestem zdecydowana na poród w szpitalu na Kraśnickich, ale szkoły rodzenia jeszcze nie wybrałam.
Proszę przekażcie swoje doświadczenia, jaka jest atmosfera, czy zdobyta wiedza rzeczywiście ułatwia poród.
annoz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 28 sty 07 - 09:49
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 10,380




post nie, 28 sty 2007 - 19:37
Post #1

Czy mógłby mi ktoś polecić dobrą szkołę rodzenia w Lublinie.
Jestem zdecydowana na poród w szpitalu na Kraśnickich, ale szkoły rodzenia jeszcze nie wybrałam.
Proszę przekażcie swoje doświadczenia, jaka jest atmosfera, czy zdobyta wiedza rzeczywiście ułatwia poród.

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Kasia R mama Lui...
nie, 28 sty 2007 - 22:57
Nie chodziłam do szkoły rodzenia, więc trudno mi coś na ten temat powiedzieć. W obu ciążach chodziłam tylko na "pogawędki" do bardzo fajnej położnej, która bardzo mi pomogła - i w ciążach, i przy porodach.
Pozdrawiam
icon_lol.gif
Kasia mama Lu chrapiÄ…cej i Tynki-Ewelinki chrapiÄ…cej
Kasia R mama Lui...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 584
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:43
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 305




post nie, 28 sty 2007 - 22:57
Post #2

Nie chodziłam do szkoły rodzenia, więc trudno mi coś na ten temat powiedzieć. W obu ciążach chodziłam tylko na "pogawędki" do bardzo fajnej położnej, która bardzo mi pomogła - i w ciążach, i przy porodach.
Pozdrawiam
icon_lol.gif
Kasia mama Lu chrapiÄ…cej i Tynki-Ewelinki chrapiÄ…cej

--------------------
Lu


Tynka-Ewelinka
sali
pon, 29 sty 2007 - 10:11
ja chodziłam do swidnika ,przy szpitalu,jest bezpłatna ,w środę 2 godziny,swietne połozne,polecam!!!
sali


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: śro, 19 lip 06 - 14:57
SkÄ…d: lublin
Nr użytkownika: 6,667

GG:


post pon, 29 sty 2007 - 10:11
Post #3

ja chodziłam do swidnika ,przy szpitalu,jest bezpłatna ,w środę 2 godziny,swietne połozne,polecam!!!

--------------------
user posted image
emce
pon, 29 sty 2007 - 11:22
W pierwszej ciąży chodziłam do szkoły rodzenia przy kościele garnizonowym. Dużo nauczyłam sie i dowiedziałam ale zachwycona nie byłam.
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post pon, 29 sty 2007 - 11:22
Post #4

W pierwszej ciąży chodziłam do szkoły rodzenia przy kościele garnizonowym. Dużo nauczyłam sie i dowiedziałam ale zachwycona nie byłam.
Rafaelka
pon, 29 sty 2007 - 18:40
Przed urodzeniem Rafała chodziliśmy do szkoły pani Lidii Ruty (Kraśnickie). Spotkania odbywają się u niej w domu, a nie w szpitalu, tak wiec atmosfera równiez bardziej domowa i luźna.
Mogę spokojnie polecić. Zwłaszcza gimnastykę. Przygotowanie merytoryczne było w porządku, chociaż trudno mi powiedzić, czy było aż tak bardzo przydatne. Ja wtedy miałam przeczytane chyba wszystkie dostępne lektury nt. ciązy icon_lol.gif , więc dla mnie to była już 'powtórka z rozrywki'. Generalnie traktowałam szkołę bardziej jako grupę wsparcia wink.gif , niż jako skarbnicę wiedzy (nie było jeszcze maluchów).
Poza tym mieliśmy jeszcze to szczęście, że trafiła nam się bardzo sympatyczna grupa- z niektórymi utrzymujemy kontakt do dziś, z panią Lidką również.
Rafaelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,213
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 21:35
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 618

GG:


post pon, 29 sty 2007 - 18:40
Post #5

Przed urodzeniem Rafała chodziliśmy do szkoły pani Lidii Ruty (Kraśnickie). Spotkania odbywają się u niej w domu, a nie w szpitalu, tak wiec atmosfera równiez bardziej domowa i luźna.
Mogę spokojnie polecić. Zwłaszcza gimnastykę. Przygotowanie merytoryczne było w porządku, chociaż trudno mi powiedzić, czy było aż tak bardzo przydatne. Ja wtedy miałam przeczytane chyba wszystkie dostępne lektury nt. ciązy icon_lol.gif , więc dla mnie to była już 'powtórka z rozrywki'. Generalnie traktowałam szkołę bardziej jako grupę wsparcia wink.gif , niż jako skarbnicę wiedzy (nie było jeszcze maluchów).
Poza tym mieliśmy jeszcze to szczęście, że trafiła nam się bardzo sympatyczna grupa- z niektórymi utrzymujemy kontakt do dziś, z panią Lidką również.

--------------------

Madziara78
wto, 20 mar 2007 - 00:09
Rafaelka jeszcze odświeżę troszkę ten temat icon_smile.gif
Jeśli możesz napisz mi dokładniej (może być na prytatnej) namiary na tą szkołę. I jeśli wiesz -kiedy powinnam się najpóźniej zgłosić żeby się jeszcze załapać na jakiś kurs, i ile taki kurs trwa... jak często odbywają się zajęcia...
Przepraszam że Cię tak męczę, ale nie znam nikogo kto mógłby polecić w Lublinie jakąś szkołę rodzenia... icon_cry.gif
Będę wdzięczna za wszelkie informacje icon_biggrin.gif

I jeszcze jedno - gratulujÄ™ synka icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post wto, 20 mar 2007 - 00:09
Post #6

Rafaelka jeszcze odświeżę troszkę ten temat icon_smile.gif
Jeśli możesz napisz mi dokładniej (może być na prytatnej) namiary na tą szkołę. I jeśli wiesz -kiedy powinnam się najpóźniej zgłosić żeby się jeszcze załapać na jakiś kurs, i ile taki kurs trwa... jak często odbywają się zajęcia...
Przepraszam że Cię tak męczę, ale nie znam nikogo kto mógłby polecić w Lublinie jakąś szkołę rodzenia... icon_cry.gif
Będę wdzięczna za wszelkie informacje icon_biggrin.gif

I jeszcze jedno - gratulujÄ™ synka icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

Madziara78
czw, 22 mar 2007 - 17:30
Chyba Lubelskie forum zamiera... icon_sad.gif kiedy tu zaglądam to nikogo nie ma... hej - a może wy umawiacie się o jednej godzinie icon_biggrin.gif
Pozdrawiam i życzę miłego dnia icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

i czekam na Wasze opinie i namiary na szkoły rodzenia w lublinie icon_biggrin.gif
Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post czw, 22 mar 2007 - 17:30
Post #7

Chyba Lubelskie forum zamiera... icon_sad.gif kiedy tu zaglądam to nikogo nie ma... hej - a może wy umawiacie się o jednej godzinie icon_biggrin.gif
Pozdrawiam i życzę miłego dnia icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

i czekam na Wasze opinie i namiary na szkoły rodzenia w lublinie icon_biggrin.gif

--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

Rafaelka
czw, 22 mar 2007 - 23:54
Madziara, wysłałam PW
Rafaelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,213
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 21:35
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 618

GG:


post czw, 22 mar 2007 - 23:54
Post #8

Madziara, wysłałam PW

--------------------

Kasia R mama Lui...
piÄ…, 23 mar 2007 - 08:51
CYTAT(Madziara78)
Chyba Lubelskie forum zamiera... icon_sad.gif

Nie zamiera, pobędziesz z nami dłużej, to zobaczysz, że my tak mamy icon_lol.gif - raz jest ciiiiisza i pusto, a potem nagle sypią się posty. Na pewno nie zamiera, bo za bardzo jesteśmy już ze sobą związane (mówię za siebie) i to nie tylko w wirtualnym świecie, ale i w realu icon_wink.gif
Na pewno:
- jak dzieci chorujÄ…, to mamy nie majÄ… ochoty na pisanie (patrz wÄ…tek PytlujÄ…cy)...
- jak się noworodeczki sprowadzają na świat, to mamusiom czasu na forumowanie nie starcza...
- brakuje nam zielonoatramentowej Maciejki, która zawsze ożywia wątki...
icon_lol.gif
Kasia R mama Lu i urodzinowej Tynki-Ewelinki
Kasia R mama Lui...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 584
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:43
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 305




post piÄ…, 23 mar 2007 - 08:51
Post #9

CYTAT(Madziara78)
Chyba Lubelskie forum zamiera... icon_sad.gif

Nie zamiera, pobędziesz z nami dłużej, to zobaczysz, że my tak mamy icon_lol.gif - raz jest ciiiiisza i pusto, a potem nagle sypią się posty. Na pewno nie zamiera, bo za bardzo jesteśmy już ze sobą związane (mówię za siebie) i to nie tylko w wirtualnym świecie, ale i w realu icon_wink.gif
Na pewno:
- jak dzieci chorujÄ…, to mamy nie majÄ… ochoty na pisanie (patrz wÄ…tek PytlujÄ…cy)...
- jak się noworodeczki sprowadzają na świat, to mamusiom czasu na forumowanie nie starcza...
- brakuje nam zielonoatramentowej Maciejki, która zawsze ożywia wątki...
icon_lol.gif
Kasia R mama Lu i urodzinowej Tynki-Ewelinki

--------------------
Lu


Tynka-Ewelinka
Madziara78
piÄ…, 23 mar 2007 - 10:30
Rafaelka dzięki za pw icon_biggrin.gif już biegnę czytać icon_exclaim.gif
Kasia R mama Luizy widziałam na pylowaniu 08.gif że nie zamieracie... ja jeszcze narazie nie lublinianka tylko londynianka... ale już niedługo wracam do lublina to mam nadzieję że i mnie przyjmicie do swego grona... wink.gif

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Lublinianki... i nie obrażajcie się za to zamieranie wink.gif przytul.gif
Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post piÄ…, 23 mar 2007 - 10:30
Post #10

Rafaelka dzięki za pw icon_biggrin.gif już biegnę czytać icon_exclaim.gif
Kasia R mama Luizy widziałam na pylowaniu 08.gif że nie zamieracie... ja jeszcze narazie nie lublinianka tylko londynianka... ale już niedługo wracam do lublina to mam nadzieję że i mnie przyjmicie do swego grona... wink.gif

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Lublinianki... i nie obrażajcie się za to zamieranie wink.gif przytul.gif

--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

zuzia76
pon, 28 wrz 2015 - 20:27
Witam koleżanki Lublinianki!
A znacie może bezpłatną szkołę rodzenia na Jana Kiepury? Nazywa się Twoja Położna i bez problemu można zapisać się tam całkowicie za darmo. Mają także zajęcia dla przyszłych ojców, co uważam za bardzo dobrą opcję.
Dajcie znać, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia związane z tą szkołą?
zuzia76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 16 sie 13 - 09:16
Nr użytkownika: 42,691




post pon, 28 wrz 2015 - 20:27
Post #11

Witam koleżanki Lublinianki!
A znacie może bezpłatną szkołę rodzenia na Jana Kiepury? Nazywa się Twoja Położna i bez problemu można zapisać się tam całkowicie za darmo. Mają także zajęcia dla przyszłych ojców, co uważam za bardzo dobrą opcję.
Dajcie znać, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia związane z tą szkołą?
sofia_
śro, 21 paź 2015 - 10:26
CYTAT(mcda @ Mon, 29 Jan 2007 - 12:22) *
W pierwszej ciąży chodziłam do szkoły rodzenia przy kościele garnizonowym. Dużo nauczyłam sie i dowiedziałam ale zachwycona nie byłam.

Chodziłam tam, uciekłam po drugim spotkaniu, Pani prowadząca była lekko powiedziawszy lekko nawiedzona icon_biggrin.gif
sofia_


Grupa: Zbanowani
Postów: 69
Dołączył: nie, 24 lip 11 - 19:09
Nr użytkownika: 37,244




post śro, 21 paź 2015 - 10:26
Post #12

CYTAT(mcda @ Mon, 29 Jan 2007 - 12:22) *
W pierwszej ciąży chodziłam do szkoły rodzenia przy kościele garnizonowym. Dużo nauczyłam sie i dowiedziałam ale zachwycona nie byłam.

Chodziłam tam, uciekłam po drugim spotkaniu, Pani prowadząca była lekko powiedziawszy lekko nawiedzona icon_biggrin.gif
kasia99
śro, 09 gru 2015 - 12:26
Wiem o darmowej szkole rodzenia w Lublinie. Nazywa się Twoja położna. Zajęcia są w małych grupach, więc łatwiej jest się skupić na nich. Możesz chodzić tam z mężem lub partnerem. Położone są miłe, mają otwarte podejście, możesz zapytać praktycznie o wszystko, doradzą. Dwie dziewczyny z mojej grupy wysyłały męża na warsztaty dla przyszłych ojców, a same chodziły z siostrą i przyjaciółką. Zależy czego oczekujesz od szkoły, według mnie przydaje się przy rodzeniu pierwszego dziecka.
kasia99


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: pon, 21 wrz 15 - 15:00
Nr użytkownika: 46,428




post śro, 09 gru 2015 - 12:26
Post #13

Wiem o darmowej szkole rodzenia w Lublinie. Nazywa się Twoja położna. Zajęcia są w małych grupach, więc łatwiej jest się skupić na nich. Możesz chodzić tam z mężem lub partnerem. Położone są miłe, mają otwarte podejście, możesz zapytać praktycznie o wszystko, doradzą. Dwie dziewczyny z mojej grupy wysyłały męża na warsztaty dla przyszłych ojców, a same chodziły z siostrą i przyjaciółką. Zależy czego oczekujesz od szkoły, według mnie przydaje się przy rodzeniu pierwszego dziecka.
> SzkoÅ‚a rodzenia
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama