Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Nordic walking

> 
kamea
nie, 21 lip 2013 - 13:22
chodzę codziennie icon_smile.gif kocham nw. nie bolą mnie dzięki temu nogi i plecy icon_smile.gif
kamea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: wto, 29 sty 13 - 15:46
Nr użytkownika: 41,573

GG:


post nie, 21 lip 2013 - 13:22
Post #21

chodzę codziennie icon_smile.gif kocham nw. nie bolą mnie dzięki temu nogi i plecy icon_smile.gif
Agula9
czw, 04 wrz 2014 - 11:49
Czy ktoś jeszcze chodzi?
Ja mam zamiar zacząć i przymierzam się do zakupu kijków, tylko czym się różnią trekkingowe od tych Nordic walking? Nie wiem jakie wybrać, może coś polecacie? Raczej będę spacerować po lesie ale nie wykluczam wdrapywania się na górki icon_wink.gif
Agula9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,589
Dołączył: czw, 15 mar 12 - 21:35
Skąd: CK
Nr użytkownika: 39,777




post czw, 04 wrz 2014 - 11:49
Post #22

Czy ktoś jeszcze chodzi?
Ja mam zamiar zacząć i przymierzam się do zakupu kijków, tylko czym się różnią trekkingowe od tych Nordic walking? Nie wiem jakie wybrać, może coś polecacie? Raczej będę spacerować po lesie ale nie wykluczam wdrapywania się na górki icon_wink.gif

--------------------

alexxa
pon, 29 gru 2014 - 11:56
Szczerze mówiąc nie rozumiem fenomenu nordic walking. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co takiego wspaniałego jest w tych kijkach?
alexxa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 51
Dołączył: pon, 22 gru 14 - 10:15
Nr użytkownika: 45,060




post pon, 29 gru 2014 - 11:56
Post #23

Szczerze mówiąc nie rozumiem fenomenu nordic walking. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co takiego wspaniałego jest w tych kijkach?
ronia31
pon, 19 sty 2015 - 17:27
alexxa nie wiem fenomen nie fenomen mnie się podoba. Tylko jeszcze muszę nad techniką popracować. Starły mi się też końcówki do kijków i muszę zakupić nowe jak najszybciej bo kiepsko się chodzi z uszkodzonymi
ronia31


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 67
Dołączył: pon, 19 sty 15 - 11:03
Nr użytkownika: 45,202




post pon, 19 sty 2015 - 17:27
Post #24

alexxa nie wiem fenomen nie fenomen mnie się podoba. Tylko jeszcze muszę nad techniką popracować. Starły mi się też końcówki do kijków i muszę zakupić nowe jak najszybciej bo kiepsko się chodzi z uszkodzonymi

--------------------
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Tatte
wto, 20 sty 2015 - 16:41
CYTAT(alexxa @ Mon, 29 Dec 2014 - 11:56) *
Szczerze mówiąc nie rozumiem fenomenu nordic walking. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co takiego wspaniałego jest w tych kijkach?


Też tego nie rozumiem, moim zdaniem to takie wciskanie ludziom kitu żeby kase wydawali. Kiedyś do biegania wystarczała nogi...
Tak samo ja te buty trakingowe co nie są niczym innym jak nasze stare polskie "trapery", ale bajer anglojęzyczny jest i kasa leci.
Tatte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: sob, 20 gru 14 - 01:14
Nr użytkownika: 45,048




post wto, 20 sty 2015 - 16:41
Post #25

CYTAT(alexxa @ Mon, 29 Dec 2014 - 11:56) *
Szczerze mówiąc nie rozumiem fenomenu nordic walking. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co takiego wspaniałego jest w tych kijkach?


Też tego nie rozumiem, moim zdaniem to takie wciskanie ludziom kitu żeby kase wydawali. Kiedyś do biegania wystarczała nogi...
Tak samo ja te buty trakingowe co nie są niczym innym jak nasze stare polskie "trapery", ale bajer anglojęzyczny jest i kasa leci.
lenna
czw, 29 paź 2015 - 12:43
Moja babcia używa kijków, dzięki nim może spacerować dłużej, bo nei bolą ją tak nogi.
lenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 16 wrz 15 - 16:09
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 46,388




post czw, 29 paź 2015 - 12:43
Post #26

Moja babcia używa kijków, dzięki nim może spacerować dłużej, bo nei bolą ją tak nogi.
burrysto
pią, 30 paź 2015 - 22:20
A mnie bawi to, że większość z osób spacerujących z kijkami po prostu ciągną je za sobą jak niepotrzebne graty... nie o to chyba miało chodzić. icon_lol.gif
burrysto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 25 wrz 15 - 14:14
Nr użytkownika: 46,466




post pią, 30 paź 2015 - 22:20
Post #27

A mnie bawi to, że większość z osób spacerujących z kijkami po prostu ciągną je za sobą jak niepotrzebne graty... nie o to chyba miało chodzić. icon_lol.gif

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]
Paulinka P
pią, 11 gru 2015 - 15:42
CYTAT(burrysto @ Fri, 30 Oct 2015 - 22:20) *
A mnie bawi to, że większość z osób spacerujących z kijkami po prostu ciągną je za sobą jak niepotrzebne graty... nie o to chyba miało chodzić. icon_lol.gif

Dokladnie nie o to w tym chodzi. Dlatego warto na poczatek rozejrzec sie za instruktorem, najlepiej przystojnym;) zart ofkors, kije to bardzo wymagajacy sport, ale jak sie juz zacznie to jak narkotyk. I zdrowsze od biegania. Wplywaja na cala sylwetke, duzo pracuje sie rekami, dobrze wplywaja na plecy, nie mowiac oczywiscie o wyrabianiu nog bez zbednych przciazen. Kije dla kazdego.
Acha jesli nie chcemy inwestowac w instruktora to polecam youtube Jest Lepiej tam znajdziecie wszystko na temat NW.
Paulinka P


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 11 gru 15 - 15:32
Nr użytkownika: 46,878




post pią, 11 gru 2015 - 15:42
Post #28

CYTAT(burrysto @ Fri, 30 Oct 2015 - 22:20) *
A mnie bawi to, że większość z osób spacerujących z kijkami po prostu ciągną je za sobą jak niepotrzebne graty... nie o to chyba miało chodzić. icon_lol.gif

Dokladnie nie o to w tym chodzi. Dlatego warto na poczatek rozejrzec sie za instruktorem, najlepiej przystojnym;) zart ofkors, kije to bardzo wymagajacy sport, ale jak sie juz zacznie to jak narkotyk. I zdrowsze od biegania. Wplywaja na cala sylwetke, duzo pracuje sie rekami, dobrze wplywaja na plecy, nie mowiac oczywiscie o wyrabianiu nog bez zbednych przciazen. Kije dla kazdego.
Acha jesli nie chcemy inwestowac w instruktora to polecam youtube Jest Lepiej tam znajdziecie wszystko na temat NW.
> Nordic walking
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:58
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama