Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Dobry żłobek w Krakowie

> 
lenka28

Go??







post śro, 20 lip 2005 - 23:06
Post #1

Pilne !!!! Czy zna ktos jakiś prywatny żłobek w Krakowie dla 9-cio miesięcznego malca? W zasadzie nie musi to być prywatny żłobek, byle byłby sprawdzony i dobry.
ulcik
czw, 21 lip 2005 - 07:27
szczerze mówiąc nie słyszałam o prywatnych żłobkach ... ale wiem że w Lalkowie przyjmują na codzień pod opiekę takie maluszki icon_smile.gif

ulcik
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
Skąd: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post czw, 21 lip 2005 - 07:27
Post #2

szczerze mówiąc nie słyszałam o prywatnych żłobkach ... ale wiem że w Lalkowie przyjmują na codzień pod opiekę takie maluszki icon_smile.gif

ulcik

--------------------
Łosica
pią, 03 mar 2006 - 14:20
Cześć icon_smile.gif
Odświeżam temat, bo pilnie potrzebuję wiadomości na ten temat!
Jeśli jest wybór, to wolę prywatny żłobek, ale wiem, że jest mało. W ogóle nic nie znalazłam. Ratujcie!
Łosica
Łosica


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 187
Dołączył: czw, 10 mar 05 - 09:59
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 2,833

GG:


post pią, 03 mar 2006 - 14:20
Post #3

Cześć icon_smile.gif
Odświeżam temat, bo pilnie potrzebuję wiadomości na ten temat!
Jeśli jest wybór, to wolę prywatny żłobek, ale wiem, że jest mało. W ogóle nic nie znalazłam. Ratujcie!
Łosica

--------------------
user posted image
az
pią, 03 mar 2006 - 20:59
Ja polecam Beniaminka. Moja mała chodzi tam od października i jestem zadowolona. A ona uwielbia tam chodzić.
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post pią, 03 mar 2006 - 20:59
Post #4

Ja polecam Beniaminka. Moja mała chodzi tam od października i jestem zadowolona. A ona uwielbia tam chodzić.
ulcik
pią, 03 mar 2006 - 21:48
gdzieś był taki temat .. na edziecku .. i żłobek z tego co pamiętam był o okolicach początku Zakopianki - Libertowa

u.
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
Skąd: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post pią, 03 mar 2006 - 21:48
Post #5

gdzieś był taki temat .. na edziecku .. i żłobek z tego co pamiętam był o okolicach początku Zakopianki - Libertowa

u.

--------------------
reszka

Go??







post pią, 03 mar 2006 - 22:38
Post #6

Sąsiadów synek chodzi już drugi rok do żłobka na Sudolskiej. Są zadowoleni.
Łosica
śro, 08 mar 2006 - 13:50
Hej icon_smile.gif
Poczytałam sobie o żłobkach na gazecie... Trochę mnie przestraszyło...
Chorowanie, ilość opiekunek, "sprawdzone" sposoby na różne rzeczy, generalnie - nieciekawie.
Dalej się zastanawiam, tym bardziej, że Seb był chory 2 razy w ciągu 2 tygodni, nie chodząc do żłobka... Buu...
Zobaczymy...
Jest tylko 1 złóbek prywatny na Żyznej, tyle, że jakieś 800zł kosztuje, w cenie ponoć są pieluchy, kosmetyki, jedzenie, basen (?) i czynny 5dni 8-17.
Tyle wiem z forum.
Sama nie sprawdzałam.
Powodzenia.
Łosica
Łosica


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 187
Dołączył: czw, 10 mar 05 - 09:59
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 2,833

GG:


post śro, 08 mar 2006 - 13:50
Post #7

Hej icon_smile.gif
Poczytałam sobie o żłobkach na gazecie... Trochę mnie przestraszyło...
Chorowanie, ilość opiekunek, "sprawdzone" sposoby na różne rzeczy, generalnie - nieciekawie.
Dalej się zastanawiam, tym bardziej, że Seb był chory 2 razy w ciągu 2 tygodni, nie chodząc do żłobka... Buu...
Zobaczymy...
Jest tylko 1 złóbek prywatny na Żyznej, tyle, że jakieś 800zł kosztuje, w cenie ponoć są pieluchy, kosmetyki, jedzenie, basen (?) i czynny 5dni 8-17.
Tyle wiem z forum.
Sama nie sprawdzałam.
Powodzenia.
Łosica

--------------------
user posted image
mazia
pią, 26 maj 2006 - 12:19
SZymek już 2 rok (i ostatni) chodzi do żłobka na os. Tysiaclecia (Huta). Jesteśmy bardzo zadowoleni.

_________________________________
MArzena mama 3,5letnigo Szymka i 5miesięcznego MAteuszka
mazia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,037
Dołączył: nie, 20 lis 05 - 09:27
Skąd: Huciane osiedle
Nr użytkownika: 4,089




post pią, 26 maj 2006 - 12:19
Post #8

SZymek już 2 rok (i ostatni) chodzi do żłobka na os. Tysiaclecia (Huta). Jesteśmy bardzo zadowoleni.

_________________________________
MArzena mama 3,5letnigo Szymka i 5miesięcznego MAteuszka
mama Zosi
sob, 07 lip 2007 - 13:10
Moja córka przez dwa lata chodziła do żłobka nr.7 w N.Hucie na os. Zielonym, byliśmy bardzo zadowoleni. Zosia nauczyła się tam wszystkiego czego powinni uczyć rodzice a nie uczą bo nie maja czasu będąc zapracowanymi. Nasza córeczka pięknie nauczyła się sama jeść sama ubierać i rozbierać, odzwyczaiła się od pieluchy i smoczka. Pięknie mówi wierszyki i śpiewa całe mnóstwo piosenek. A kiedy przychodzimy na jakieś występy to pękamy z dumy kiedy nasze dziecko występuje!!! Tego nie dałoby nam siedzenie z nią w domu czy oddanie do opiekunki. Co do chorób fakt pierwszej zimy chorowała ale równie dobrze mogła się zarazić nawet w markecie na zakupach jak ktoś kichnął ale za to za rok w zimie przeziębiła się tylko raz!!!
Zosia zawsze bardzo chętnie biegła do żłobka , zwykle nawet nie miała czasu się pożegnać bo czekały na nią koleżanki i panie.
Żłobek na Zielonym jest naprawdę fajny , są tam tylko dwie gruby maluszki i starszaki co daje komfort ze wszystkie dzieci się znają i panie znają dzieci z obu grup. Duży ogród i naprawdę dobra opieka. Naprawdę polecam ten żłobek bardzo żałuje ze nasza Zosia już tam nie chodzi ale cóż taka kolej rzeczy, dzieci dorastają....
POLECAM WSZYSTKIM, N.HUTA OS.ZIELONE 28 ŻŁOBEK NR.7
mama Zosi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 07 lip 07 - 13:08
Nr użytkownika: 15,308

GG:


post sob, 07 lip 2007 - 13:10
Post #9

Moja córka przez dwa lata chodziła do żłobka nr.7 w N.Hucie na os. Zielonym, byliśmy bardzo zadowoleni. Zosia nauczyła się tam wszystkiego czego powinni uczyć rodzice a nie uczą bo nie maja czasu będąc zapracowanymi. Nasza córeczka pięknie nauczyła się sama jeść sama ubierać i rozbierać, odzwyczaiła się od pieluchy i smoczka. Pięknie mówi wierszyki i śpiewa całe mnóstwo piosenek. A kiedy przychodzimy na jakieś występy to pękamy z dumy kiedy nasze dziecko występuje!!! Tego nie dałoby nam siedzenie z nią w domu czy oddanie do opiekunki. Co do chorób fakt pierwszej zimy chorowała ale równie dobrze mogła się zarazić nawet w markecie na zakupach jak ktoś kichnął ale za to za rok w zimie przeziębiła się tylko raz!!!
Zosia zawsze bardzo chętnie biegła do żłobka , zwykle nawet nie miała czasu się pożegnać bo czekały na nią koleżanki i panie.
Żłobek na Zielonym jest naprawdę fajny , są tam tylko dwie gruby maluszki i starszaki co daje komfort ze wszystkie dzieci się znają i panie znają dzieci z obu grup. Duży ogród i naprawdę dobra opieka. Naprawdę polecam ten żłobek bardzo żałuje ze nasza Zosia już tam nie chodzi ale cóż taka kolej rzeczy, dzieci dorastają....
POLECAM WSZYSTKIM, N.HUTA OS.ZIELONE 28 ŻŁOBEK NR.7
agito
wto, 16 paź 2007 - 20:25
A ja polecam Akademię Malucha Słoneczny Kąt
www.slonecznykat.edu.pl
agito


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 16 paź 07 - 20:16
Nr użytkownika: 16,564




post wto, 16 paź 2007 - 20:25
Post #10

A ja polecam Akademię Malucha Słoneczny Kąt
www.slonecznykat.edu.pl
7zyczen
pią, 04 sty 2008 - 12:53
Zapraszamy do Centrum "7 Życzeń" prywatnego "żłobka" Kraków - Kurdwanów
www.7zyczen.com.pl
0 601625488 icon_smile.gif
7zyczen


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 04 sty 08 - 11:53
Nr użytkownika: 17,454

GG:


post pią, 04 sty 2008 - 12:53
Post #11

Zapraszamy do Centrum "7 Życzeń" prywatnego "żłobka" Kraków - Kurdwanów
www.7zyczen.com.pl
0 601625488 icon_smile.gif
Gruszka
śro, 23 sty 2008 - 14:49
Przeczytałam chyba wszystkie mozliwe fora, gdzie była mowa o krakowskich żłobkach.
Z opisów wywnioskowałam, że ok sa żłobki: na os. Willowym, na ul. Mazowieckiej, i na ul. Okólnej.

Niepochlebne opinie najczęściej o żłobkach: ul. Sienkiewicza, os. II Pułku Lotniczego, ul. lekarska.

A jak to sie ma do Waszych doświadczeń? Dziewczęta - pomóżmy sobie nawzajem 08.gif nie wierzę, że żadna mamma Maluchowa z Krakowa nie ma dziecka w żłobku 06.gif . Będę wdzięczna za każdą opinię...
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post śro, 23 sty 2008 - 14:49
Post #12

Przeczytałam chyba wszystkie mozliwe fora, gdzie była mowa o krakowskich żłobkach.
Z opisów wywnioskowałam, że ok sa żłobki: na os. Willowym, na ul. Mazowieckiej, i na ul. Okólnej.

Niepochlebne opinie najczęściej o żłobkach: ul. Sienkiewicza, os. II Pułku Lotniczego, ul. lekarska.

A jak to sie ma do Waszych doświadczeń? Dziewczęta - pomóżmy sobie nawzajem 08.gif nie wierzę, że żadna mamma Maluchowa z Krakowa nie ma dziecka w żłobku 06.gif . Będę wdzięczna za każdą opinię...

--------------------
Gruszka
czw, 24 sty 2008 - 12:07
No to będę sobie sama prowadzić ten wątek icon_smile.gif odwiedziłam wczoraj żłobek na ul. Piastowskiej - nie ma sznas na wolne miejsce - ale na przyszłość (patrz na 2009 rok 01.gif ) zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Sam żłonbek jest dość mały - miałam wrażenie, że pomieszczeń jest mało i wszystkie dośc małe, ale atmosfera wydawała mi się super. Kieorwniczka oprowadziła mnie wszędzie, pooopowiadała. Widziałam usmiechnięte dzieci. O ile to może byc wyznacznik, tego, jak tam jest icon_smile.gif, to napisałabym, że bardzo fajnie. Szkoda, że nie ma szans na miejsce...
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 24 sty 2008 - 12:07
Post #13

No to będę sobie sama prowadzić ten wątek icon_smile.gif odwiedziłam wczoraj żłobek na ul. Piastowskiej - nie ma sznas na wolne miejsce - ale na przyszłość (patrz na 2009 rok 01.gif ) zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Sam żłonbek jest dość mały - miałam wrażenie, że pomieszczeń jest mało i wszystkie dośc małe, ale atmosfera wydawała mi się super. Kieorwniczka oprowadziła mnie wszędzie, pooopowiadała. Widziałam usmiechnięte dzieci. O ile to może byc wyznacznik, tego, jak tam jest icon_smile.gif, to napisałabym, że bardzo fajnie. Szkoda, że nie ma szans na miejsce...

--------------------
ruda_kasia
czw, 24 sty 2008 - 15:56
Koleżanka ma dziecko na piastowskiej - drugie już, bardzo zadowolona; ja "przerobiłam sienkiewicza, nie było fajnie i ehrenberga - polecam.
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post czw, 24 sty 2008 - 15:56
Post #14

Koleżanka ma dziecko na piastowskiej - drugie już, bardzo zadowolona; ja "przerobiłam sienkiewicza, nie było fajnie i ehrenberga - polecam.
Gruszka
pią, 25 sty 2008 - 15:57
O! Ehrenberga, właśnie o tym słyszałam. Dzieki - zobaczę, co tam się dzieje teraz icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pią, 25 sty 2008 - 15:57
Post #15

O! Ehrenberga, właśnie o tym słyszałam. Dzieki - zobaczę, co tam się dzieje teraz icon_smile.gif

--------------------
tissaia
pią, 25 sty 2008 - 20:07
Na Ehrenberga chodził synek mojej przyjaciółki - byli bardzo zadowoleni oboje icon_smile.gif Miałam tam kilkoro "znajomych" dzieci ( to moje "rodzinne" osiedle ) i generalnie nikt nie narzekał. Z tego co wiem są tam 2 panie, które aktywnością i zaangażowaniem biją na łeb zastęp skautów w wieku poborowym icon_smile.gif
Podobnie dobre opinie słyszałam o Rajskiej.

Ten post edytował Tissaia pią, 25 sty 2008 - 20:08
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post pią, 25 sty 2008 - 20:07
Post #16

Na Ehrenberga chodził synek mojej przyjaciółki - byli bardzo zadowoleni oboje icon_smile.gif Miałam tam kilkoro "znajomych" dzieci ( to moje "rodzinne" osiedle ) i generalnie nikt nie narzekał. Z tego co wiem są tam 2 panie, które aktywnością i zaangażowaniem biją na łeb zastęp skautów w wieku poborowym icon_smile.gif
Podobnie dobre opinie słyszałam o Rajskiej.

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
Gruszka
pon, 28 sty 2008 - 09:44
Ja niestety nic...
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 28 sty 2008 - 09:44
Post #17

Ja niestety nic...

--------------------
agajda
pon, 28 sty 2008 - 20:13
Dziewczyny ja od września chcę oddać Emilkę do żłobka...jak to teraz z erminami wygląda?Trzeba się dużo wcześniej zapisywać?
agajda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 165
Dołączył: wto, 02 sty 07 - 23:43
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 9,557




post pon, 28 sty 2008 - 20:13
Post #18

Dziewczyny ja od września chcę oddać Emilkę do żłobka...jak to teraz z erminami wygląda?Trzeba się dużo wcześniej zapisywać?
Gruszka
wto, 29 sty 2008 - 08:50
Agajda, ja od 3 miesięcy próbuję zapisac Emi i nie ma miejsc. Teraz w marcu podobnoo są nabory WŁAŚNIE na wrzesień - wczesniej się nie da. Ale i tak na wrzesien miejsc nie ma. jak gdzieś trafisz to dawaj info! icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post wto, 29 sty 2008 - 08:50
Post #19

Agajda, ja od 3 miesięcy próbuję zapisac Emi i nie ma miejsc. Teraz w marcu podobnoo są nabory WŁAŚNIE na wrzesień - wczesniej się nie da. Ale i tak na wrzesien miejsc nie ma. jak gdzieś trafisz to dawaj info! icon_smile.gif

--------------------
Gruszka
wto, 29 sty 2008 - 14:25
O to nieźle. A jakie wrażenia "wizualne" , Sam?
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post wto, 29 sty 2008 - 14:25
Post #20

O to nieźle. A jakie wrażenia "wizualne" , Sam?

--------------------
> Dobry żłobek w Krakowie
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 09:26
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama