Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Plusky!!!Ratujcie, co robic???

> 
lady-baba
czw, 02 mar 2006 - 16:17
Czesc wszystkim icon_exclaim.gif

jestem przerazona, wlasnie dzisiaj zobaczylam ze na lozku mojej malej (2lata) sa pluskwy icon_evil.gif icon_exclaim.gif

fakt ze na Swieta Bbozego Narodzenia bylam u kogos kto mial ten problam niedawno, a moja walizka lezy akurat obok jej lozeczka icon_mad.gif

znalazlam jedna duza, boje sie nocy icon_exclaim.gif

po pierwsze jak sie to tepi?
precyzuje ze mieszkanie jest wynajmowane, wiec nie moga np zrywac wykladziny ktora mamy w pokoju icon_rolleyes.gif
mamy materac i dwie szafy, czy ubrania tez musze brac pod uwage icon_question.gif
gdzie one siedza ( oprocz lozek i obrazow) icon_question.gif

czym je wytepic icon_question.gif icon_question.gif

dzieki za odpowiedzi!!
lady-baba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 02 mar 06 - 14:58
Nr użytkownika: 5,115




post czw, 02 mar 2006 - 16:17
Post #1

Czesc wszystkim icon_exclaim.gif

jestem przerazona, wlasnie dzisiaj zobaczylam ze na lozku mojej malej (2lata) sa pluskwy icon_evil.gif icon_exclaim.gif

fakt ze na Swieta Bbozego Narodzenia bylam u kogos kto mial ten problam niedawno, a moja walizka lezy akurat obok jej lozeczka icon_mad.gif

znalazlam jedna duza, boje sie nocy icon_exclaim.gif

po pierwsze jak sie to tepi?
precyzuje ze mieszkanie jest wynajmowane, wiec nie moga np zrywac wykladziny ktora mamy w pokoju icon_rolleyes.gif
mamy materac i dwie szafy, czy ubrania tez musze brac pod uwage icon_question.gif
gdzie one siedza ( oprocz lozek i obrazow) icon_question.gif

czym je wytepic icon_question.gif icon_question.gif

dzieki za odpowiedzi!!
izamr
czw, 25 maj 2006 - 10:48
pluskwy zazwyczaj włażą gdzies za starą matę, słomiankę, do łóżka itp. pamiętam ze jak były pluskwy w akademiku, to palili lóżka icon_smile.gif a wiesz jak pluskwa atakuje? wchodzi na sufit i spada na ciało człowieka. ekstra, nie? uwazaj, zeby mała nie miala sladów od ukaszeń, bo bardzo swędzą.
a skad jestes pewna ze to była pluskwa??
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post czw, 25 maj 2006 - 10:48
Post #2

pluskwy zazwyczaj włażą gdzies za starą matę, słomiankę, do łóżka itp. pamiętam ze jak były pluskwy w akademiku, to palili lóżka icon_smile.gif a wiesz jak pluskwa atakuje? wchodzi na sufit i spada na ciało człowieka. ekstra, nie? uwazaj, zeby mała nie miala sladów od ukaszeń, bo bardzo swędzą.
a skad jestes pewna ze to była pluskwa??

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
klaudia_T
piÄ…, 14 lip 2006 - 04:34
ratunku mam w domu pluskwy i nie wiem co mam z tym zrobic!!!!!!!!!! czy zna ktos jakies domowe metody zwalczania tego robactwa??? jakie sa koszty dezynsekcji? dzwonilam nawet do sanepidu ale tam mi nic nie powiedzieli. mam małego brata i on jest straszni pogryziony. juz nie wiem czy bedziemy musieli sie wyprowadzic?? mam tez szczeniaka i widze ze coraz czesciej sie drapie. jesli ktos cos o tym wie prosze napiszczie!!!! moj mail zeberka07@wp.pl
klaudia_T


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 0
Dołączył: pią, 14 lip 06 - 04:28
Nr użytkownika: 6,610

GG:


post piÄ…, 14 lip 2006 - 04:34
Post #3

ratunku mam w domu pluskwy i nie wiem co mam z tym zrobic!!!!!!!!!! czy zna ktos jakies domowe metody zwalczania tego robactwa??? jakie sa koszty dezynsekcji? dzwonilam nawet do sanepidu ale tam mi nic nie powiedzieli. mam małego brata i on jest straszni pogryziony. juz nie wiem czy bedziemy musieli sie wyprowadzic?? mam tez szczeniaka i widze ze coraz czesciej sie drapie. jesli ktos cos o tym wie prosze napiszczie!!!! moj mail zeberka07@wp.pl

--------------------
Klaudia
> Plusky!!!Ratujcie, co robic???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 11:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama