Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Moje dziecko tulipanem

> 
domi
śro, 25 kwi 2007 - 21:03
Pomóżcie mi proszę i podpowiedzcie jak mam dziecko zamienic w tulipana icon_wink.gif .
Na przedstawienie mam ją ubrać w jakiś strój, cos wymyslić z krepy, wycinanek itp. Należy uruchomić wyobraźnię icon_rolleyes.gif .
Juz mam pewien pomysł ale chętnie przeczytam wasze propozycje.
Z góry dziękuję icon_biggrin.gif
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post śro, 25 kwi 2007 - 21:03
Post #1

Pomóżcie mi proszę i podpowiedzcie jak mam dziecko zamienic w tulipana icon_wink.gif .
Na przedstawienie mam ją ubrać w jakiś strój, cos wymyslić z krepy, wycinanek itp. Należy uruchomić wyobraźnię icon_rolleyes.gif .
Juz mam pewien pomysł ale chętnie przeczytam wasze propozycje.
Z góry dziękuję icon_biggrin.gif

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
Jasiucha
śro, 25 kwi 2007 - 21:39
mój pomysł:
na głowe opaska z zielonej tektury, do niej przyszyć wyciete z czerwonej, różowej i żółtej tektury łepki tulipanków-dzieci lubią takie "korony" icon_wink.gif
zielone spodenki, czerwona lub biała bluzeczka - do mankietów z zielonej krepy dorobić coś w stylu falbanki/żabocika
do ręki można dać dziecku "różdżke" też w postaci tulipanka icon_wink.gif
i gotowe..
..ja zawsze lubiłam proste rozwiązania.. icon_redface.gif
Jasiucha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,601
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 09:32
SkÄ…d: pomorze
Nr użytkownika: 4,900




post śro, 25 kwi 2007 - 21:39
Post #2

mój pomysł:
na głowe opaska z zielonej tektury, do niej przyszyć wyciete z czerwonej, różowej i żółtej tektury łepki tulipanków-dzieci lubią takie "korony" icon_wink.gif
zielone spodenki, czerwona lub biała bluzeczka - do mankietów z zielonej krepy dorobić coś w stylu falbanki/żabocika
do ręki można dać dziecku "różdżke" też w postaci tulipanka icon_wink.gif
i gotowe..
..ja zawsze lubiłam proste rozwiązania.. icon_redface.gif

--------------------
ulla
czw, 26 kwi 2007 - 00:55
Podobnie, jak Jasiucha to widzę - zrobić "koronę" z płatków w odpowiednim kolorze (opaska i możliwie sztywne płatki). Ubrać na zielono, ew. dołożyć coś - na szyi, przy pasie w kształcie liścia. Różdżka w kształcie tulipana jak najbardziej ok.

Ew. mały tulipanek na głowie, różdżka, i dziecko na zielono, a kolorowe płatki od pasa.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post czw, 26 kwi 2007 - 00:55
Post #3

Podobnie, jak Jasiucha to widzę - zrobić "koronę" z płatków w odpowiednim kolorze (opaska i możliwie sztywne płatki). Ubrać na zielono, ew. dołożyć coś - na szyi, przy pasie w kształcie liścia. Różdżka w kształcie tulipana jak najbardziej ok.

Ew. mały tulipanek na głowie, różdżka, i dziecko na zielono, a kolorowe płatki od pasa.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
domi
czw, 26 kwi 2007 - 07:45
Macie wiec podobny pomysł do mojego. Koronę zrobię na 100%. Natomiast co do ubrania to chciałam wyciąć z kolorowego brystolu tulipana z liśćmi i naszyć na przód ubrania. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł.
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post czw, 26 kwi 2007 - 07:45
Post #4

Macie wiec podobny pomysł do mojego. Koronę zrobię na 100%. Natomiast co do ubrania to chciałam wyciąć z kolorowego brystolu tulipana z liśćmi i naszyć na przód ubrania. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł.

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
Jasiucha
czw, 26 kwi 2007 - 09:07
CYTAT(domi)
Natomiast co do ubrania to chciałam wyciąć z kolorowego brystolu tulipana z liśćmi i naszyć na przód ubrania. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł.


tez miałam takiego pomysła... jeśli to tylko na przedstawienie to czemu by nie.. ale jeśli dziecko ma w tym chodzić cały dzionek w przedszkolu to może być niewygodne..
Jasiucha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,601
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 09:32
SkÄ…d: pomorze
Nr użytkownika: 4,900




post czw, 26 kwi 2007 - 09:07
Post #5

CYTAT(domi)
Natomiast co do ubrania to chciałam wyciąć z kolorowego brystolu tulipana z liśćmi i naszyć na przód ubrania. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł.


tez miałam takiego pomysła... jeśli to tylko na przedstawienie to czemu by nie.. ale jeśli dziecko ma w tym chodzić cały dzionek w przedszkolu to może być niewygodne..

--------------------
dorothyz
czw, 26 kwi 2007 - 13:04
CYTAT(ulla)
Podobnie, jak Jasiucha to widzÄ™ - zrobić "koronÄ™" z pÅ‚atków w odpowiednim kolorze (opaska i możliwie sztywne pÅ‚atki). Ubrać na zielono, ew. doÅ‚ożyć coÅ› - na szyi, przy pasie w ksztaÅ‚cie liÅ›cia. Różdżka w ksztaÅ‚cie tulipana jak najbardziej ok.  

Ew. mały tulipanek na głowie, różdżka, i dziecko na zielono, a kolorowe płatki od pasa.


Jezeli mogę coś doradzić to ten pomysł też mi sie podoba.Pozdrawiam.
dorothyz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 594
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 09:05
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,469

GG:


post czw, 26 kwi 2007 - 13:04
Post #6

CYTAT(ulla)
Podobnie, jak Jasiucha to widzÄ™ - zrobić "koronÄ™" z pÅ‚atków w odpowiednim kolorze (opaska i możliwie sztywne pÅ‚atki). Ubrać na zielono, ew. doÅ‚ożyć coÅ› - na szyi, przy pasie w ksztaÅ‚cie liÅ›cia. Różdżka w ksztaÅ‚cie tulipana jak najbardziej ok.  

Ew. mały tulipanek na głowie, różdżka, i dziecko na zielono, a kolorowe płatki od pasa.


Jezeli mogę coś doradzić to ten pomysł też mi sie podoba.Pozdrawiam.

--------------------
"...co nas nie zabije, to nas wzmocni..."

Dorota-mama Zuzi (23.01.2002)

> Moje dziecko tulipanem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 12:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama