Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

jak napisać wniosek o zwrot utraconych dochodów do sądu?

, bardzo prosze nie przenosić do jutra
> , bardzo prosze nie przenosić do jutra
semi
pon, 12 mar 2012 - 21:16
Byłam dzisiaj swiadkiem w sądzie. chcę wystapić o zwrot utraconych dochodów. Poinformowano mnie, że mam na to 24 godziny. Może ktoś bedzie umial mi podpowiedzieć, czy wysłanie jutro będzie ok? I do kogo ja mam to pismo (podanie?wniosek?prośbę?) kierować? Do sadu rodzinnego? jak to wogóle napisać? zwracam się z wnioskiem o zwrot dochodów utraconych z tytułu stawiennictwa w sądzie itd? mam potwierdzenie od pracodawcy o utraconych zarobkach. nie mam niczego, co dokumentowałoby dojazd-jechalam samochodem, pani w informacji sadowej kazala przeprowadzić obliczenia na piśmie, to faktycznie bedzie honorowane? Będe wdzięczna za wszystkie informacje.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post pon, 12 mar 2012 - 21:16
Post #1

Byłam dzisiaj swiadkiem w sądzie. chcę wystapić o zwrot utraconych dochodów. Poinformowano mnie, że mam na to 24 godziny. Może ktoś bedzie umial mi podpowiedzieć, czy wysłanie jutro będzie ok? I do kogo ja mam to pismo (podanie?wniosek?prośbę?) kierować? Do sadu rodzinnego? jak to wogóle napisać? zwracam się z wnioskiem o zwrot dochodów utraconych z tytułu stawiennictwa w sądzie itd? mam potwierdzenie od pracodawcy o utraconych zarobkach. nie mam niczego, co dokumentowałoby dojazd-jechalam samochodem, pani w informacji sadowej kazala przeprowadzić obliczenia na piśmie, to faktycznie bedzie honorowane? Będe wdzięczna za wszystkie informacje.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

ruda_kasia
wto, 13 mar 2012 - 10:03
A któż Ci powiedział, że 24 godziny ???? to jakiś żart icon_wink.gif Napisz pismo podając sygnaturę sprawy, że prosisz o zwrot utraconych zarobków (ewentualnie dojazdu do sądu) i podajesz numer konta (to ważne).
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post wto, 13 mar 2012 - 10:03
Post #2

A któż Ci powiedział, że 24 godziny ???? to jakiś żart icon_wink.gif Napisz pismo podając sygnaturę sprawy, że prosisz o zwrot utraconych zarobków (ewentualnie dojazdu do sądu) i podajesz numer konta (to ważne).
Lilopi
wto, 13 mar 2012 - 15:10
Wczoraj mąż świadkował-napisłam mu wnkiosek, ale w sądzie i tak dostał jakiś inny świstek do wypełnienia. Dołączyli zaświadczenie o zarobkach i FV za paliwo i trzeba nie wiem ile czekać na ten zwrot. Z tego, co wyczytałam w necie, to zwrot kosztów paliwa może być rozliczony na podstawie kilometrówki:

Kilometrówka - służbowa podróż

Samochód
Do 900 cm3 0,5214 zł
Pow. 900 cm3 0,8358 zł


Ten post edytował manipadme wto, 13 mar 2012 - 15:12
Lilopi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 415
Dołączył: sob, 20 cze 09 - 18:18
Nr użytkownika: 27,889




post wto, 13 mar 2012 - 15:10
Post #3

Wczoraj mąż świadkował-napisłam mu wnkiosek, ale w sądzie i tak dostał jakiś inny świstek do wypełnienia. Dołączyli zaświadczenie o zarobkach i FV za paliwo i trzeba nie wiem ile czekać na ten zwrot. Z tego, co wyczytałam w necie, to zwrot kosztów paliwa może być rozliczony na podstawie kilometrówki:

Kilometrówka - służbowa podróż

Samochód
Do 900 cm3 0,5214 zł
Pow. 900 cm3 0,8358 zł


--------------------
2002 D
2012 P
moko.
wto, 13 mar 2012 - 15:14
Musisz mieć zaświadczenie z zakładu pracy z zarobkiem + oszacowac koszty dojazdu.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 13 mar 2012 - 15:14
Post #4

Musisz mieć zaświadczenie z zakładu pracy z zarobkiem + oszacowac koszty dojazdu.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
semi
wto, 13 mar 2012 - 17:04
wysłałam dzisiaj poleconym-sprawa była wczoraj. Mam andzieję, że mi uznają pieczatkę na liście i zmieszczę sie w tych 24 h. Dołączyłam zaśw. od pracodawcy, oszacowałam koszty podrózy. nie przyszło mi do głowy, zeby opisywac pojemnosć samochodu-przeprowadziłam jedynie kalkulacj e-kilometrów i tego ile samochód spala oraz kosztów benzyny. nie mam faktury na paliwo, zatankowany został wcześniej,do głowy mi nie przyszło. i to jest własnie powód, dla którego pomimo tego, ze minimum raz w miesiącu jestem świadkiem po raz pierwszy ubiegam się o zwrot kosztów 21.gif - za duzo komplikacji 21.gif

dziękuję Wam bardzo za pomoc.

Ten post edytował semi wto, 13 mar 2012 - 17:05
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post wto, 13 mar 2012 - 17:04
Post #5

wysłałam dzisiaj poleconym-sprawa była wczoraj. Mam andzieję, że mi uznają pieczatkę na liście i zmieszczę sie w tych 24 h. Dołączyłam zaśw. od pracodawcy, oszacowałam koszty podrózy. nie przyszło mi do głowy, zeby opisywac pojemnosć samochodu-przeprowadziłam jedynie kalkulacj e-kilometrów i tego ile samochód spala oraz kosztów benzyny. nie mam faktury na paliwo, zatankowany został wcześniej,do głowy mi nie przyszło. i to jest własnie powód, dla którego pomimo tego, ze minimum raz w miesiącu jestem świadkiem po raz pierwszy ubiegam się o zwrot kosztów 21.gif - za duzo komplikacji 21.gif

dziękuję Wam bardzo za pomoc.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

> jak napisać wniosek o zwrot utraconych dochodów do sÄ…du?, bardzo prosze nie przenosić do jutra
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 06:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama