Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

(zbyt) częste drętwienie rąk i nóżek u 6 latka

> 
zilka
pon, 01 lip 2013 - 19:38
Jak już tam spamuję Melą... Od kilku tygodni dziecko często skarży się, że jej zdrętwiała ręka/noga, zdarzyło się jej obudzić w nocy z tego powodu - ale tak skarżąco a nie z rykiem więc myślę sobie, że to raczej nie skurcz. Jutro idę z nią do lekarza ale macie jakieś pomysły? Jak wiemy czasami lekarzowi trzeba podsunąć pomysł, ja na razie wymyśliłam, że zrobię jej morfologię z poziomem potasu i magnezu bo może ma jakieś niedobory - macie może inne koncepcje?
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post pon, 01 lip 2013 - 19:38
Post #1

Jak już tam spamuję Melą... Od kilku tygodni dziecko często skarży się, że jej zdrętwiała ręka/noga, zdarzyło się jej obudzić w nocy z tego powodu - ale tak skarżąco a nie z rykiem więc myślę sobie, że to raczej nie skurcz. Jutro idę z nią do lekarza ale macie jakieś pomysły? Jak wiemy czasami lekarzowi trzeba podsunąć pomysł, ja na razie wymyśliłam, że zrobię jej morfologię z poziomem potasu i magnezu bo może ma jakieś niedobory - macie może inne koncepcje?

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
anax
pon, 01 lip 2013 - 22:33
może to bule wzrostowe.Szymek na bule miał ćwiczenia,wirówki wodne,pole magnetyczne.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post pon, 01 lip 2013 - 22:33
Post #2

może to bule wzrostowe.Szymek na bule miał ćwiczenia,wirówki wodne,pole magnetyczne.

--------------------


jak
czw, 11 lip 2013 - 16:05
ja mojemu robiłam morfologię o rok starsze od Twojego, elektrolity były ok,byłam u ortopedy sugerował ,że moga byc na tle reumatycznym ale u tak małych dzieci nie idzie dokładnie zdiagnozować badaniami reumatyzmu ,nadal szukam przyczyny
jak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 982
Dołączył: wto, 11 lip 06 - 08:20
Nr użytkownika: 6,571




post czw, 11 lip 2013 - 16:05
Post #3

ja mojemu robiłam morfologię o rok starsze od Twojego, elektrolity były ok,byłam u ortopedy sugerował ,że moga byc na tle reumatycznym ale u tak małych dzieci nie idzie dokładnie zdiagnozować badaniami reumatyzmu ,nadal szukam przyczyny
jak
czw, 11 lip 2013 - 16:07
a u mojego synka głównie nóżki pomaga moczenie w wodzie
jak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 982
Dołączył: wto, 11 lip 06 - 08:20
Nr użytkownika: 6,571




post czw, 11 lip 2013 - 16:07
Post #4

a u mojego synka głównie nóżki pomaga moczenie w wodzie
> (zbyt) czÄ™ste drÄ™twienie rÄ…k i nóżek u 6 latka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 17:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama