To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowe życie czy też nie... ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

carol.
Witam serdecznie,

Mam mały hmmm ''problem nie problem'' mianowicie moja miesiączka trwała 1,5 dnia. Co mnie bardzo zastanawia...


Opiszę troszkę sytuacje być może ktoś miał do czynienia z taką sytuacją i podpowie co nieco icon_smile.gif

Rano (mniej więcej planowany dzień @) 01.01.16r. Troszkę bolał brzuch i okazało się w toalecie, że jest powód tego bólu.

Wczoraj cały dzień czysto, no może troszkę brązowego plamienia przy podcieraniu po siusianiu.
Dziś również czysto jedynie przy podcieraniu lekka czerwień.
Ostatni cykl był normalny 4.12.15r. trwał 5 dni, zazwyczaj trwa 5-6 dni co 28 do 30 dni.
Przed tą miesiączką dość często odczuwałam kłucie w podbrzuszu
i troszkę częściej oddawałam mocz (w nocy u mnie norma wstawiania 2 razy) teraz zdarzy się i 5.
Dziś już chodzę częściej i czuje parcie na pęcherz.
W dalszym ciągu odczuwam kłucie w podbrzuszu jakby na @.
Brzuch jest wzdęty, piersi jakby nabrzmiałe pełniejsze, ale nie bolą.
I bolą mnie całe plecy od dołu go góry od góry do dołu.
Zdarzyło się, że sutki przed obecną @ były wrażliwe teraz bez problemu można je dotykać.
Od piątku również ''walczę'' z zaparciami na zmianę z biegunką.
Niby nic mi nie dolega, ale czuje się źle. Nie potrafię obrać w słowa jak się czuje
W nocy choć jest chłodno i śpię w grubej piżamie muszę się rozbierać, bo budzę się spocona.

Nie staramy się o bobasa, ale może przyszedł już ten czas?


Pozdrawiam
monwie
Myślę że to już odpowiedni czas na test ciążowy icon_smile.gif Ja gdy się staraliśmy i kupowałam je wprost hurtowo znalazłam aptekę w której kupowałam testy nawet za 4,99zł. Również miałam krótką miesiączkę i plamienia gdy zaszłam w ciążę, dziwne samopoczucie, biegunki. Ale nie wiedziałam czy to fizjologiczny czy psychiczny objaw bo sobie co miesiąc ciąże wmawiałam, tak bardzo chciałam by to już nastąpiło. Test ciążowy prawdę Ci powie po takim czasie, bo z tego co przeczytałam w Twoim wypadku minęło już dwa tygodnie od potencjalnego zapłodnienia. Jeżeli wyjdą dwie kreski - do lekarza! Teraz już w piątym tygodniu (od dnia ost. miesiączki) wszystko Ci pokażą na usg. Jeżeli to ciąża i plamiłaś, może istnieć zagrożenie poronienia. Jak u mnie. Lekarz przepisze Ci hormony na utrzymanie dzidziusia. A jeżeli to nie ciąża - chyba i tak lepiej znaleźć przyczynę anomalii cyklu. Polecam więc test a potem wycieczkę do gabinetu.

W każdym razie - powodzenia! icon_smile.gif Ciąża to cudowny okres. Ja za kilka dni mam termin porodu i nie mogę się doczekać aż przytulę maleństwo.
carol.
Dziękuje serdecznie za odpowiedź icon_smile.gif

Test robiony w poniedziałek wyszedł negatywnie. Być może jeszcze za wcześnie?
Troszkę czytałam na temat mierzenia temperatury , tak też robię od wtorku. Niby piszą, że wzrasta przed miesiączką tylko, że ja jestem ''niby'' po. Nie mogłam znaleźć nic na temat temp po miesiączce... Zapewne przypałętał się rozregulowany cykl icon_smile.gif

`Wtorek
dzień 37.2 noc 37.1
`Åšroda
dzień 36.9 noc 37.3
`Czwartek
dzień 36.9 noc ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.