To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mała ochota na sex

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Honey*
nie wiem czy powinnam zakładać taki temat. troche krępujący
Otóż problem mam ja
no po prostu mam małą ochote na sex, powiedziałabym ze wogule nie mam ochoty.
sa dni ze chce, zwłaszcza po okresie. mowia ze po 30 zwieksza sie ochota a u mnie wrecz odwrotnie. skoncze 34 lata.
nie wiem gdzie szukac przyczyny. niby układa mi sie z mężem, lubie sie przytulac, całowac.
myslałam kiedys o tabletkach, chyba jakies byly dla kobiet. teraz nie pamietam nazwy
moze jakies badania? powinnam sie chyba udac do ginekologa. a moze sexuologa?

ania.m
Chętnie się podepnę pod temat... Mam to samo 32.gif
AnitaKrolikowska
Przyczyn może być wiele. Na początek spróbuj tabletek, typu asekurella (nie wiem jak to się pisze 43.gif )
Mi kiedyś pomogły icon_smile.gif
Honey*
Nie biore zadnych hormonow. A moze powinnam?
Agnes84
lęk przed ciążą? dyskomfort w czasie współżycia?
przyczyn może być wiele... Ja odnotowałam taki spadek przed 30 i tez bez przyczyny i nagle wszystko samo wrócilo do normy.
DÅ‚ugo to trwa u Ciebie?
Honey*
Dla meza za dlugo icon_mrgreen.gif
Zle mi z tym.
Lek przed ciaza nie az taki zeby mnie blokowal.
Kiedys nie bylo takiego problemu. Przed urodzeniem syna bylo ok.
Myslalam nad badaniem hormonow ale nie mam pojecia jakie.
netty5
CYTAT(Honey* @ Mon, 01 Feb 2016 - 14:19) *
Myslalam nad badaniem hormonow ale nie mam pojecia jakie.


Może lekarz podpowie. Spróbuj u endokrynologa. Mnie mój zaskoczył pytaniem o apetyt seksualny przy rutynowej kontroli tarczycy. Powiedział że przy tej silniejszej dawce mąż powinien zauważyć różnicę..............zauważył..... 06.gif
WiolkaK
Ja bym chyba spróbowała seksuologa odwiedzić, być może to problemy wynikające z twojego myślenia. I nie ma się czego wstydzić icon_smile.gif
Honey*
Wynik tsh mam w normie. Wiec pewnie problem tkwi gdzie indziej. musze jednak do ginekologa isc albo seksuologa
albo psychologa icon_smile.gif
Ulka90
Moj mąz miał problemy z erekcją. Szybko dochodził.. po tym jak zaczął brac erekton fast, libido i testosteron się polepszyło. Mogliśmy bez stresu i nerwów dłużej się kochać. Może takiego suplementu Ci brakuje ?
ania.m
Nie wiedziałam, że Honey jest mężczyzną 04.gif I jeszcze mówi o sobie w rodzaju żeńskim 04.gif
mikkowska
Podbijam, szukam czegoś na libodo. Masakra ze mną jest ogólnie chodzę wiecznie zmęczona, wracam do domu też ledwo żyję, a przy dwójce piorunów jest co robić...
Honey*
Ja nic nie znalazlam. Do lekarza nie dotarlam i nic sie nie zmienilo icon_sad.gif
Mięta
U nas ostatnio trochę drętwa atmosfera się zrobiła. Jesteśmy ze sobą 7lat ( ponoć po tym czasie robią się pierwsze kryzysy, tak właśnie jest u nas) Zastanawiałam się ostatnio nad hiszpańską muchą. Aby sobie nie zamówić. W sensie czy to może zadziałać wink Tak z ciekawości Ktoś kiedyś czegoś takiego używał u siebie?
Kotelka
Tak. Kupiliśmy sobie kiedyś również z ciekawości. Pierwsze tania hiszpańska mucha, która dostaliśmy w gratisie do zamówienia i nie działała Druga już kupiona osobno sex elixir ( koleżanka mi poleciła) A ze trafiłam na promocję to postanowiłam spróbować. No i pierwsze wrażenie super, byłam mega podniecona ale potem tłumaczyłam sobie, że pewnie i tak by tak było bo wiadomo romantyczny wieczór, dzieciaki u rodziców,, chata cała tylko dla nas Potem jednak testowaliśmy kilka razy ( głównie na wyjazdach czy na weekendach) i również działała. Tak wiec trzeba po prostu wypróbować.
Mięta
Dobra zamawiam Gdzie konkretnie kupowałaś? Jak zamówię na allegro to nie trafię na podróbę?
Kotelka
Nie powinnaś. Kupowałam i na allegro i raz w sklepie i było to to samo.
Ceda
Sama wychodzę z założenia, że lepiej mieć mniej zabawek ale bardzo dobrej jakości, niż *****yliard tandety niewiadomego pochodzenia. Lubrykantów staram się mieć tyle, ile jestem w stanie zużyć przed końcem terminu przydatności.

Z zabawek erotycznych polecam szczególnie wibratory punktu g
https://sensu.pl/wibratory-punktu-g

Normalnie bardzo trudno jest czasami osiągnąć orgazm pochwowy i ten wibrator pomaga go odczuć.
alka25
Może seksuolog pomoże?
Blare
Zawsze warto sprawdzić przyczynę - często są to problemy na przykład z suchością pochwy. Tak było właśnie w moim przypadku, na szczęście świetnie się sprawdziły globulki Vagisan.
snickersika
jesli robilas badania i jest wszystko ok to seksuolog nie zaszkodzi.. ale warto tez sie rozkrecic jakimis feromonami czy zabawkami do lozka icon_biggrin.gif
bufcia
a na jakiej zasadzie dzialaja te feromony?
snickersika
no to taka specjalna mieszanka zapachow ktora szczegolnie mocno dziala na zmysly icon_smile.gif i podnieca... testowalam takie na mezu icon_biggrin.gif kupilam na superlove
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.