To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak fajnie spędzać czas?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasia99
Jak spędzacie czas wolny, macie swoje pasje, hobby? Szukam inspiracji, motywacji do podjęcia inicjatywy. Chciałbym poszerzyć swoje zainteresowania, jakie są Wasze?
orzechówka
Jeśli chcesz się rozwijać to postaw na kurs językowy Teraz są rozmaite, ja lubię szyć, wyszywać, haftować, robić na drutach, więc dla mnie to jest pasja. Tworzę różne przedmioty z włóczki z kolekcją De Agostini. W intrenecie jest dużo kursów, menadżerski, rozwoju osobowości itp.
namdu
Ja dużo czytam, ewentualnie chodzę na spacer ze swoim psem i Ukochanym. Często też jakiś film, no i ostatnio dorabiam sobie jako masażystka. Zrobiłam kurs w Akademii Masażu Karuna i działam. Zbieram teraz tylko na profesjonalne stół do masażu, bo jak na razie mam takie bardziej amatorskie. Bardzo przyjemne i rozluźniające zajęcie icon_wink.gif
Imortha
Sport, książki, filmy i oczywiście spotkania z koleżankami icon_wink.gif
bulba
ja jak tylko mam czas to czytam książki. No a latem rower
Karomama
Z dzieckiem i mężem wybieramy się yteraz do JuraParku w Bałtowie. Mam nadzieję, że będzie fajnie. Przedszkolaki jechały na wycieczkę tam, ale mały był chory i obiecaliśmy mu, że pojedziemy rodzinką icon_smile.gif ktoś był? [edit: moderacja]
Ulka90
Jak Ty nie wiesz jak spędzać z dzieckiem czas to odsyłam cię do [edit: moderacja] ewentualnie jak się bardziej zagłębisz w artykuły to znajdziesz temat o rowerach , hulainodze etc. Najważniejsza jest aktywność. Lepsze to niż siedzenie w domu.
Gasby
Ja mogłbym spędzać dnie na torze wyścigowym, szczególnie gdy firma motoprezent.pl organizuje event. Można się przejechac odpłatnie dobrą fura i zrobić sobie fotę icon_smile.gif Jak dla faceta atrakcje są super icon_smile.gif
VI0LA
Jak mam czas wolny to staram sie pójśc na zajęcia na siłownie icon_wink.gif
beti111
Ja przygotowuje różne nadruki. Od pewnego czasu korzystam z [edit: moderacja] Zamawiam swoje projekty na koszulkach. Według mnie to fajny sposób na wyrażenie siebie. icon_smile.gif
Alena123
Ja uwielbiam spędzać czas z dzieckiem poprzez aktywność fizyczną icon_smile.gif Np ulubioną naszą rozrywką jest jazda na rowerze. Jakby ktoś chciał to polecam przeczytać o plusach jazdy na rowerze https://obk.pl/blog/wskakuj-na-rower-regularnie/
Kaja47
Rower, medytacja albo książka icon_wink.gif
wiolla
Rolki, taniec
beti111
ja w wolnym czasie robię zdjęcia, projektuje nadruki na odzież. Wieczorami czytam książki z lampką wina lub kubkiem gorącego kakao icon_smile.gif
beti111
ja w wolnym czasie robię zdjęcia, projektuje nadruki na odzież. Wieczorami czytam książki z lampką wina lub kubkiem gorącego kakao icon_smile.gif
kiwi89
Ja najbardziej lubię spędzać czas aktywnie, z przyjaciółmi. Raz z dziećmi a raz bez. Odkrywamy nowe restauracje, escape roomy (nasze ostatnie uzależnienie, świetna rozrywka - znacie? dla mnie to była czarna magia, ale kumpel nas wkręcił, poczytajcie sobie więcej). Jak mam ochotę zostać w domu to lubię się zakopać pod kołderką z dobrą ksiązką.
rudadagusia
Najlepiej spędzony czas - aktywnie moim zdaniem. Basen, siłownia, spacery z dziećmi, wycieczki do zoo, za miasto. My ostatnią niedzielę spędziliśmy w lesie;)
Maruszka
Dla mnie książki i aktywność taka jak taniec, rower i narty, czyli zawsze coś na każdą porę roku. Polecam też różnego rodzaju formy aktywności w studiu ruchu takim jak Dunami https://krajowy.biz/firma,dunamipl Naturalnie dobrana aktywność ruchowa pozwala na relaks ducha i ciała. Warsztaty i szkolenia związane z tańcem, medytacją i jogą, a także zawierające elementy edukacji somatycznej pozwolą utrzymać dobrą kondycją ciała i umysłu.
Nadiaoo
Dla mnie ruch na świeżym powietrzu - niezależnie od pogody. Polecam też weekendowe wypady za miasto. Wcale nie trzeba daleko wyjeżdżać żeby przeżyć przygodę czy po prostu zrelaksować się. Ostatnio koleżanka z Bełchatowa była w https://www.przysiolekkresy.pl/ co prawda korzystała z centrum szkoleniowego oferowanego tam ale mówiła że dla indywidualnych gości też jak najbardziej i podobno bardzo malownicze okolice, w sam raz na spacerki
Martyna1986
Z kolei ja pokochałam sport, a ostatnio rower i bieganie! Super sprawa - oczyszcza umysł, a do tego spala zbędne kalorie icon_smile.gif Do tego dobra książka,film i jesienne wieczory nie są nudne.
Gefebeners
No właśnie siłownia poznań fajna sprawa ja sobie chodze na siłkę na malte w domu jakoś nie moge się przełamać do ćwiczęn.
śrubka
Ciężko coś doradzić, bo chyba każdy wybiera swój własny sposób na spędzenie czasu. Jedni będą siedzieć z książką, inny będą woleć wyjść z domu.
nikola1
Gdy w ciągu dnia sprzyja pogoda wybieramy się z dziećmi na spacery po pobliskim lesie lub wycieczki za miasto icon_smile.gif A wieczorami najchętniej relaksuję się przy ulubionych serialach. A przy okazji lubicie Zbigniewa Buczkowskiego icon_smile.gif? Na jesieni wychodzi nowy serial z jego udziałem na TV Puls "Lombard. Życie pod zastaw". Lubicie tego typu rozrywkę ?
Peggie
my z mężem np. gramy sobie w karty, bardzo fajnie się przy tym bawimy. Czasem gramy w jakieś gry planszowe.
muppet
My najczęściej gramy w gry planszowe. Mój facet jest ich fanem.
MisiaMiśka
Fajnie byłoby spędzać wolny czas aktywnie, ale nie zawsze jest na to ochota. Jak mogę staram się wybrać na rower czy choćby spacer, ale wieczór z książką czy serialem też jest ok icon_wink.gif
Capulik5
Wspólne wyjścia z bliską osóbą zawsze ożywią związek. Najgorsze, co może być to nuda i rutyna.Ja lubię spędzać czas z moją żoną i właśnie najcześciej organizujemy sobie wycieczki rowerowe, albo wspólne wyjscia do kina czy restauracji.
Peggie
my z mężem oglądamy razem filmy, chodzimy na spacery, do kina, do restauracji albo gramy w karty.
Poldereiaja
Ja bardzo lubię aktywny wypoczynek - rower, spacer, siłownia. Mój partner preferuję odpoczywać w domu. Wystarczy mu konsola Microsoft Xbox One X 1TB ( https://www.ceneo.pl/44987720 ), jego ulubione gry i jest szczęśliwy:)
paulina77
Ja najczęściej spędzam czas z rodziną na rowerach,
a później biegnę do mojego ogrodu. https://iglaste.pl/ Praca w nim sprawia mi ogromną radość i ukojenie nerwów icon_smile.gif
muppet
A czytacie ciekawostki w internecie? Z nich można się sporo dowiedzieć.
p_plan
Pewnie,że tak. Na przykład wieczorami na smartfonie. Zawsze znajdę czas na to aby przeczytać co ciekawego w szołbizie się dzieje na pudelku icon_smile.gif
A tak poza tym to
uprawiamy sport
gramy w róznego rodzaju gry
lubimy również podróżować. Raz w roku wybieramy się na jakąś dłuzszą wycieczkę.Za to w ciągu roku lubimy wyskoczyć sobie na weekend do jakiejś fajnej miejscowości.

Polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://szerokiej-drogi.pl/

Jest tutaj wiele przykładów ciekawych moim zdaniem kierunków.
Stella25
A co lubisz robić ? Może jakiś sport (pływanie, wspinaczka, sztuki walki, taniec ), gotowanie, książki, jakieś DIY do domu, moda, kosmetyki, muzyka, propozycji jest naprawdę bardzo , bardzo dużo.
Stella25
Zapomniałam o grach icon_smile.gif U nas planszówki rządzą od pewnego czasu. Są też takie dla dorosłych, można zagrać z przyjaciółmi np. w Carcassonne czy Taboo icon_smile.gif
Andi_
Dla każdej mamy polecam odwiedzić portal Multi Wiedza, aby się trochę dokształcić w różnych "świeżych" tematach. Oczywiście dodatkowo pogaduchy z koleżankami i zakupy icon_biggrin.gif
muppet
A lubicie chodzić do escape room? Mi się bardzo spodobały te pokoje zabawek.
tamika
Świetnym, kreatywnym sposobem na spędzanie wolnego czasu będzie scrapbooking. Warto zainteresować się tym tematem. Nie trzeba dużych nakładów finansowych, wystarczy wyobraźnia i cierpliwość + kilka podstawowych narzędzi, które możecie kupić np. tutaj: https://scrapshop.com.pl/. Ja już od 3 lat aktywnie działam wśród skraperek i zachęcam was również do tego pasjonującego hobby!
muppet
Często robię wycieczki rowerowe. Najlepiej jest, gdy ze znajomymi się na nie wybieramy.
vikis
Wycieczki rowerowe w malowniczym terenie, nic tak nie odpręża.. Jeśli nie ma pogody, po prostu książka. Raczej nie jestem zbyt wybredna icon_wink.gif
śrubka
Ja zwykle spędzam czas z książką, albo biegając z aparatem fotograficznym
motylek999
Ja ostatnio z synem odkryliśmy nowe hobby, mianowicie - oglądamy niebo! icon_smile.gif Oglądając kiedyś jakiś serial, widzieliśmy teleskopy. Syn zapragnął taki mieć, więc kupiliśmy mu kiedyś na urodziny, wybierając coś w sumie z średniej półki - https://www.skynet.pl/category/optyka-teleskopy-levenhuk, wiadomo, nie od razu byliśmy pewni, że mu się to spodoba. No i wybór to był strzał w dziesiątkę. Teraz nam bardzo często coś pokazuje, a w przypadku jakiś zaćmień i innych 'wydarzeń' astronomicznych, świetnie spędzamy razem czas icon_smile.gif
kylie89
ja ostatnio staram się wkręcić w triathlon, ale to cieżki kawał do zgryzienia. w każdym razie sport poprawia mi nastrój.
Oliwkaaa
Ja dzisiejszą sobotę mam już zaplanowaną. Winko, relaks i Gra Muzyka z Robertem Janowskim na Pulsie;) To mój ulubiony sposób na relaks po ciężkim tygodniu;)
kashotto
Chyba czegoś podobnego potrzebuję, bo patrzę na to z zazdrością icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.