To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Infekcje wirusowe we wczesnej ciąży..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

^mis^
Jestem w 4 tyg. ciąży i mam wirusowe zapalenie oskrzeli 32.gif co gorsze malec był robiony przez zawirusowanego tatę 37.gif no i odchodzę od zmysłów teraz żeby wszytsko było dobrze.
Czuje się fatalnie i nie wiem na ile to jest infekcja a na ile ciąża. Gorączki nie mam, 37 z kawałkiem.
Proszę napiszcie czy któraś z Was tak miała i czy wszystko skończyło się dobrze albo nie icon_confused.gif
jaAga*
Ja miałam zapalenie oskrzeli w okolicach 9-11 tygodnia ciąży, musiałam brać antybiotyk, wszystko skończyło się dobrze, choć chorowałam 3 tygodnie a kaszel mnie tak męczył, że bałam się, że jakieś skurcze wywoła, córa ma prawie 9 lat i ma się świetnie icon_smile.gif. Trzymam kciuki!
^mis^
Dzięki za odpowiedź , od wczoraj czuję się lepiej więc może bedzie dobrze icon_biggrin.gif
nene
a byłaś u lekarza?

zdrówka! W sumie to ciąży się nie da przejść zwykle bez chociaż przeziębienia.
^mis^
Niestety, nie skończyło sie dobrze, od paru dni już nie jestem w ciąży 32.gif
nene
Przykro mi bardzo.
Kasta
Nieleczona infekcja wirusowa może być groźna, dlatego nie ma co jej bagatelizować. Dobrze byłoby mieć pod ręką jakiś sprawdzony i bezpieczny lek. Jego wybór najlepiej będzie skonsultować z lekarzem. To da nam pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli.
magdapalslonce
Tak, tym bardziej w tych czasach. Warto skonsultować siÄ™ z lekarzem online. On ma ocenić jakie objawy macie… CzytaÅ‚am na stronie Invicty, że klinika nie przyjmuje pacjentów z objawami, które mogÄ… Å›wiadczyć o infekcji. I to jest dobra decyzja. StarajÄ…cym siÄ™ i dziewczynom w ciąży życie duuuużo zdrowia!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.