To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wózek- deskorolka z Quinny, co sądzicie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rosie
Przegladałam dzisiaj na necie wózki i moja uwage przykuło takie rozwiazanie: [edit: moderacja]
Jak dla mnie wyglada to super, co prawda nie na kazda polską drogę icon_biggrin.gif i nie na umiejetnosci, formę kazdego rodzica icon_biggrin.gif moze ktos z was ma wózkodeskorolkę? icon_smile.gif
olka55
Nie widzialam jeszcze takiego czegos, wyglada naprawde ekstra!! Szczerze? Ja bym sie na to pokusiła, bo kiedys jezdzilam na desce i ogolnie prowadze aktywny tryb zycia, lubie sport i lubie takie innowacyjne rozwiazania icon_smile.gif Ale wiem,ze dla wiekszosci rodzicow spacer kojarzy sie z chwila odetchniecia i raczej preferują powolny krok niz jazde z taka predkoscia icon_razz.gif
rosie
CYTAT(olka55 @ Thu, 07 Apr 2016 - 13:55) *
Nie widzialam jeszcze takiego czegos, wyglada naprawde ekstra!! Szczerze? Ja bym sie na to pokusiła, bo kiedys jezdzilam na desce i ogolnie prowadze aktywny tryb zycia, lubie sport i lubie takie innowacyjne rozwiazania icon_smile.gif Ale wiem,ze dla wiekszosci rodzicow spacer kojarzy sie z chwila odetchniecia i raczej preferują powolny krok niz jazde z taka predkoscia icon_razz.gif


Tez tak sadze, ale fajnie ze sa marki, ktore wprowadzaja takie kreatywne produkty, moze to skloni rodzicow do bardziej aktywnego trybu zycia?
Majka35
Jestem fanka tej marki, ale szczerze też te widziałam tego rozwiązania, to musi byc fajna sprawa, sama mam mooda od dawana i jestem bardzo zadowolona
elwiramak
dla aktywnych rodziców jak najbardziej na tak, zawsze to jakies innowacyjne pomysly
Justina86
Weszłam w post, ale linku nie widze, wiec wchodze na strone quinny i sie zakochałam! Naprawde! Swietny jest taki wózek! Jest już dostępny w Polsce? Ja w sumie dopiero w ciązy, ale myślę, że jak dziecko bedzie miało z 1,5-2 lata to wspaniała sprawa icon_smile.gif Tylko kurcze, czy ja umiem jezdzic na desce? icon_razz.gif ah nie ważne, naucze sie icon_smile.gif kolejny raz quinny zaskoczylo mnie swoja pomysłowościa!
elwiramak
CYTAT(Justina86 @ Thu, 05 May 2016 - 10:28) *
Weszłam w post, ale linku nie widze, wiec wchodze na strone quinny i sie zakochałam! Naprawde! Swietny jest taki wózek! Jest już dostępny w Polsce? Ja w sumie dopiero w ciązy, ale myślę, że jak dziecko bedzie miało z 1,5-2 lata to wspaniała sprawa icon_smile.gif Tylko kurcze, czy ja umiem jezdzic na desce? icon_razz.gif ah nie ważne, naucze sie icon_smile.gif kolejny raz quinny zaskoczylo mnie swoja pomysłowościa!

i jak zdecydowałaś się na niego ? ja mam w sumie moodda ale jestem ciekawa jak się prowadzi taki wózek icon_smile.gif
Justina86
CYTAT(elwiramak @ Tue, 31 May 2016 - 16:38) *
i jak zdecydowałaś się na niego ? ja mam w sumie moodda ale jestem ciekawa jak się prowadzi taki wózek icon_smile.gif

nie, nie. Za wczesnie icon_smile.gif ale kupimy za dwa lata icon_smile.gif Jak Ci sie sprawuje moodd? Bo zastanawiamy sie nad nim icon_smile.gif I jaki masz kolor? nam sie mega podobaja z bialym stelazem i raczej dokupimy ta os, żeby miec 4 kolowca icon_biggrin.gif a i jeszcze mi powiedz czy to prawda z ta dozywotnia gwarancja? icon_smile.gif
Majka35
moodd to dobry wybór, mimo że to nie najnowszy model z quinny to i tak jest zawsze na czasie , jest całkiem lekki i pamiętam że jest fajna gama kolorystyczna
wioletaa1
ciekawe rozwiązanie, tak samo jak model yezz air z wentylujacym materiałem
Majka35
taki materiał jest idealny na te upały, fajne pomysł zresztą quinny ma dużo takich
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.