To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zdolny fryzjer - w Warszawie lub okolicach?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

feroMonik
Dziewczyny, mam prawdziwy kłopot ze znalezieniem dobrego fryzjera... Włosy mam krótkie i dużo odwagi icon_biggrin.gif Chciałabym się obciąć trochę awangardowo - może jakieś modne w tym sezonie asymetrie? Gdzie ja mam pójść???? Liczę na namiary na konkretnego fryzjera a nie salon. Pomóżcie!!!
Arra
Polecam Monikę z salonu na Jana Pawła II przy Anielewicza. Nazywa sie jakoś hmmm Szymański . Dokładnie nie pamietam a przecież tam chodzę icon_redface.gif . Dziewczyna jest super. Profesjonalna i taka na czasie. Robi nowoczesne fryzury. Koszt to około 70 zł. Ja odważyłam sie obciąć włosy na króko i troszkę je "potargać" jestem bardzo zadowolona. Mam nr tel 636-47-82
feroMonik
Dzięki! Nareszcie ktoś odpowiedział! Czy pozostałe Warszawianki strzygą się same???
Marghe
NA Chełmskiej - p. Leszek.
Poszukam dokładniejszych danych.
M.
jl101
to ja polecam wiele juz razy tu wymienianego pana pawla z salonu andre na hożej przy placu trzech krzyzy. jest super i jest ekspertem od krotkich wlosow. jak sam mowi reke ma ciezka. a ja, ktora postanowilam wlosy troche pozapuszczac i mam na gorze tak 5 do 7 cm teraz, kwalifikuje sie na najwieksza jego szczotke icon_mrgreen.gif
pozdrawiam
justyna
feroMonik
Ho-ho-ho. Widzę, że sami panowie was strzygą icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Mika
W pawilonach przy Popiełuszki-zaraz obok hali Marymonckiej-bij mnie zabij dokładnego adresu nie znam,bo chodze tam na pamięć icon_confused.gif
agabr
Mika mozesz cos blizej o tym salonie bo jest b blisko ode mnie ale zawsze jakos sie balam tam isc , powiedz czy polecasz jakas konkretna pania tam i jakie sa ceny. b
Ika
CYTAT(Marghe)
NA Chełmskiej - p. Leszek.
Poszukam dokładniejszych danych.
M.


Popieram - jak chcesz awangardowo, to tylko ten od Marghe icon_wink.gif
Mika
Agnieszka -wieczorkiem dam znać-ja mam galopującą sklerozę,ale moja przyjaciółka może pamięta dokładny adres i nazwisko naszej fryzjerki icon_wink.gif
W każdym bądź razie ceny są normalne -50zł strzyżenie z półdługich na krótkie z naprawdę ślicznym degażowaniem (rz czy ż ? ) i dokładnie taka fryzurka jaką pokazałam na wydrukowanym z netu zdjęciu wink.gif Lata chodziłam gdzie indziej-teraz dojeżdżam do Warszawy specjalnie do tego zakładu.
Mika
Dokładnie to ten zakład jest na ul.Stołecznej/Popiełuszki (chyba 19/21) w pawilonach.Nazywa się "U Bogusi",a fryzjerka ma na imię Beata icon_smile.gif
agabr
Dzieki Mika bardzo. B
Edi Zet :)
Polecam p. Piotra z salonu Gabriel w Klifie. Niestety ceny zaporowe, ale raz na jakiÅ› czas warto.
feroMonik
Marghe, to jak z tymi dokładnymi namiarami? Podzielisz się? icon_biggrin.gif
Marghe
Chełmska 12
8510728
p. Leszek

M.
feroMonik
Oooo! To mi już go jedna koleżanka polecała icon_biggrin.gif Jeżeli to ten sam. Widać jest popularny icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
marchewka
Monik....babeczki lojalnie uprzedzam że mam zamiar wykorzystać zawarte w tym wątku informacje icon_biggrin.gif Już sny mam (nie erotyczne) z fryzjerem w roli głównej.Całe życie długie włosy posiadałam - obecna długość - półdupek icon_biggrin.gif i tak marzy mi się mega zmiana...
feroMonik
A ja w końcu byłam u pana Piotra - w centrum, tel. 8271691. Długo byłam (bo balejaż) i się napatrzyłam jak strzygł i czesał krótkie, średnie i długie włosy - naprawdę świetnie. Super operuje nożyczkami, układa włosy rękami i ma grono zagorzałych fanek (wszystkie klientki robiły do niego maślane oczy). Nie jest całkiem młody icon_lol.gif Salon na pierwszy rzut oka taki sobie. Ale pracuje na goldwellu - mojej ulubionej marce.

A więc polecam.
Monika78
Na przeciwko Mc Donaldsa na Młodzieńczej (Zacisze) rewelacyjna Pani Marta. Pracowała przez jakiś czas we Włoszech. I ceny rewelacyjne. Obcinała mnie na chrzciny Anetki (i modelowała). Zapłaciłam 30 złotych, a musiała przyjechać w niedzielę z samego rana. Jest super sympatyczna. Polecam.
elacara
Ostatnio jeśli chodzi o mnie to bywam dość często na strzyżeniu w salonie Nika na osiedlu KABEL w Ożarowie (https://nika-barber-shop.business.site/). Bardzo przyjemna atmosfera, ogólnie salon i dla kobiet, również jakieś propozycje jeśli chodzi o paznokcie więc ta oferta ogólnie można powiedzieć, że kompleksowa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.