To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Marcin chce się przywitać!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marcin Joka
Serdecznie witam Was wszystkich,

Zarejestrowałem, aby poznać opinie i poglądy ciekawych rodziców. Tylko błagam nie te polityczne icon_smile.gif ja sam jeszcze nie jestem rodzicem (chociaż za miesiąc biorę ślub i różnie to się może wydarzyć), ale na co dzień bardzo dużo współpracuję z dziećmi - w przedziałach wiekowych 4-12 lat. A i wypadałoby się przedstawić! Nazywam się Marcin! icon_smile.gif

Forum jest dla rodziców o dzieciach, więc wypadałoby dodać czym się zajmuję. Tworzę coś po części dla Was... dla rodziców icon_smile.gif mianowicie robota dla dzieci, który ma wspierać rozwój logicznego myślenia i uczyć je jak działa nowa technologia. Chciałbym móc z Wami porozmawiać o Waszych problemach z dziećmi, opiniach i sugestiach, aby lepiej poznać codzienne zagwostki rodziców w kwestii edukacji i zabawy z dziecmi. Znajdę tutaj wsparcie? icon_smile.gif Chciałby ktoś podzielić się ze mną doświadczeniami jak wyglądają zabawy i kwestia edukacji z Waszymi dziećmi?
Katenn
Cześć Marcin icon_biggrin.gif dobrze że do nas dołączyłeś icon_wink.gif
pikolololo
Cześć Marcin,

a ten robot ma być fizycznym urządzeniem czy jakimś programem? I czy to będzie można kupić?

pozdrawiam Ania icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.