To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Koszula do karmienia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monikaa86
Hej, jestem w 7 miesiącu i w sumie dopiero teraz doszło mi kilka dodatkowych kilogramów (dokładnie 5kg) w związku z czym stanęłam przed koniecznością chociaż częściowej wymiany szafy z czego największe parcie ma na jaką wygodną piżamę, bo moja stara opina mi się niemiłosiernie. Koleżanka podpowiedziała mi, że jest coś takiego jak koszule do karmienia (takie właśnie) i nawet planuję ją sobie kupić ale mam pytanie w kwestii "technicznej". Czym one się różnią od normalnej koszulki nocnej? W opisie jest coś o jakimś specjalnym otworze, ale nie mam pojęcia o co chodzi. Poza tym to niby odciąganie koszuli... przecież normalną też można odchylić, więc na czym tak naprawdę polega różnica?
masquerade90
Monika86, koszula nocna do karmienia ma zwykle dekolt "na zakładkę" lub na guziki. Jak masz koszulę z normalnym dekoltem, to jak wyobrażasz sobie jej odchylenie? Chyba niezbyt wygodne co? Ogólnie taka koszula nie musi być tylko do karmienia, może być też uniwersalna jak.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.