To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki samochód rodzinny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Asiads
Poszukujemy wraz z mężęm samochodu, on niby ma już coś na oku, ale mi się nie podoba icon_smile.gif Może mi ktoś doradzić, co jest warte uwagi do 30 tys. złotych, ale musi być to duży rodzinny samochód. Najlepiej mało awaryjny i wygodny w prowadzaniu icon_biggrin.gif
alka25
Toyota ma kilka modeli dla rodziny.
nowe_widoki
Mało popularny model u nas w Polsce, a uważam, że jest naprawdę warty uwagi to Mazda 5. Do 30k można znaleźć naprawdę fajny egzemplarz.
Janina87
W tej cenie praktycznie tylko Ford Mondeo Kombi MK IV. Niezbyt trzyma cenę, bo "to Ford", a auto jest praktycznie bezawaryjne. Pali w okolicy 5.5 - 6l w cyklu mieszanym (oczywiście mówię o 2.0 tdci). Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę, to to, żeby najlepiej był to samochód z PL salonu. Z Niemiec może są TROCHĘ lepiej wyposażone, ale zajeżdżone na maxa i nie warto.
Mam takiego Mondka 2010 r. od dwóch i pół roku, zrobiliśmy nim 95tys (w tej chwili ma juz 240tys na liczniku) i przysiegam Ci ,ze nie stalo sie z nim jeszcze kompletnie NIC poza wymianami oleju i tym, ze maz zmienil przy 200 rozrzad i dwumase (sam z siebie, w ASO powiedzieli, ze spokojnie mogl jeszcze jezdzic i jezdzic i jezdzic, ale zalezalo mu na tym, zeby samochod mial w ksiazce wszystko bumcyk dla dalszej odsprzedazy,a Ford po prsotu w tym modelu tak poleca wymieniac te elementy). Awarii ŻADNEJ, najmniejszej.
alka25
Chrysler ma też rodzinny model, Voyager chyba.
Laos
To coÅ› nowego, na czym polega?
Cyanide
Dla rodziny dobrym samochodem będzie Toyota, my mamy Avensis i jesteśmy zadowoleni - bezpieczny i wygodny samochód. Toyota ma w ofercie teraz dobry kredyt samochodowy kalkulator pozwoli przy okazji podliczyć ile to będzie miesięcznie kosztowało.
śrubka
Jak sądzę, najistotniejsze będzie to jakie ma się fundusze, żeby przeznaczyć na ten cel.
zofialipska
My mamy dwa "kombiaki" - Volvo V90 i Kia Ceed. Obydwa auta sa bardzo przestronne i pakowne, Volvo ma 2 lata a Kia kupowaliśmy końcem zeszłego roku na firmę i trochę już nimi przejeździliśmy na długich i krótkich trasach - obydwa są niezawodne. Kupowaliśmy je w salonie Euro-Kas w Katowicach https://eurokas.pl/ i pamiętam, że sprzedawca zwrócił nam uwagę, że jeśli ma to być samochód rodzinny to żeby przyjechać z fotelikami i przymierzyć do samochodu.
Ddroz
Może Renault Laguna? U nas sprawdził się przez lata. Teraz mamy Captura i też jest ok, jako rodzinny samochód.
alka25
Captur też jest ok dla rodzin.
Jastrzebska
Warto spojrzeć w kierunku Volvo V40 jest to bardzo bezpieczne auto idealne dla rodziny. Spora ilość schowków, wygodne fotele, duża przestrzeń wewnątrz auta i sporo innych udogodnień, pozwalają cieszyć się jazdą.

Geowłóknina https://www.ag-geo.eu/produkty/geowloknina
śrubka
Niezależnie od tego, jaki samochód się wybierze, ważne, by o niego dbać, a także robić regularne przeglądu, także klimatyzacji. Tutaj: http://globewings.net/pl/zycie/co-obejmuje...mochodowej.html można się dowiedzieć, co taki serwis obejmuje, jakie prace mogą czy muszą być wówczas wykonane i jakie ma to znaczenie.
grzechotka
Każdy z nas ma inną definicję tego czym jest idealny samochód rodzinny. Jednak warto zastanowić się nad tym jakie powinny być uniwersalne cechy na jakie trzeba zwracać uwagę przy wyborze. Moim zdaniem jedną z ważniejszych jest przestronność wnętrza oraz niskie koszta eksploatacji. Nie ma co ukrywać ale samochód rodzinny będzie często eksploatowany więc to ważne. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to jaką markę wybrać? Na rynku jest duża konkurencja jednak pod względem ceny do jakości świetnie wypada Dacia - https://www.dacia.pl/dacia-lpg.html Do tego możemy skorzystać z możliwości finansowania zakupu dla osoby prywatnej lub firmy.
jets
Ja póki co, żadnym nie śmigam, bo się zepsuło i trzeba kupić nowe, ale gdybym miał wybierać to bym stawiał na ferrari. Nawet znalazłem mechanika. Serwis Porsche Gdańsk to miejsce, w którym mógłbym serwisować i naprawiać mój wymaginowany wóz. Kto wie, może się dorobię?
Artur4421
Jeżeli chodzi o fajne auto rodzinne to jak dla mnie idealna jest skoda fabia Super się nią jeździ a przy tym jest bezpieczna. Ma bardzo fajny design i nowoczesną technologię. Polecam wam zaglądać na ich stronę mają tam wszytsko opisane
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.