To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gimnazjum

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
Poproszę o poradę, może ktoś z Was jest zorientowany w procedurze naboru do gimnazjów. Sytuacja wygląda tak, że 15 lipca br. (pt.) wywieszone zostaną listy przyjętych. Jeżeli ktoś będzie pod kreską może złożyć odwołanie i wówczas czeka na decyzję. Natomiast już pn i wt należy złożyć oryginały dokumentów do gimnazjum, do którego dziecko zostało przyjęte, jako potwierdzenie woli rozpoczęcia w nim nauki. I teraz mam pytanie. Jeżeli moje dziecko nie dostanie się do gim. pierwszego wyboru i złożę odwołanie, a dostanie się do gim. drugiego wyboru to powinnam zanieść dokumenty do gim. 2 na wypadek gdyby odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie, apotem ewentualnie przenieść papiery?
Maciejka
Ja tak zrobiłam. I odwołanie rozpatrzono negatywnie. Za to w tym drugiego wyboru przyjeli go od ręki do klasy profilowanej. Na szczęście. Myślę, ze na dobre nam wyszło. icon_smile.gif
KM
U nas też chyba na dobre wyjdzie, bo do gimnazjum pierwszego wyboru dostały się prawie same dziewczyny, więc K i tak zrezygnowałby gdyby był jednym z trzech chłopców w klasie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.