To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kleszcze! ;-O

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

monikaaf
Cześć,
potrzebuję rady w sprawie kleszczy, mój kot co kilka dni łapie jakiegoś kleszcza. Macie jakieś sposoby na to by temu zapobiec?
Zastanawiam się nad zakupem tych produktów, jednak nigdy o nich nie słyszałam, dlatego potrzebuję rady w tym temacie [edit: moderacja]
darekbaranski12
Są specjalne obroże dla kotów, które odstraszają kleszcze. Warto iść do weterynarza, on powinien poradzić ci co dalej robić. Myślę że problem powinien się szybko rozwiązać.
dzoanka
Z tymi kleszczami to teraz masakra, ja się okropnie ich boję... tak jak już Ci doradzono, obroża. Przypuszczam że jeśli poprosisz o radę weterynarza, poleci Ci skuteczny środek, wiem że są też takie szampony dla psów i kotów przeciwko pchłom i kleszczom.
bufcia
Zawsze bałam się kleszczy. Kiedys bałam się o psa ale na szczęście dla niego są odpowiednie specyfiki dla ochrony, stosuje fiprex duo. teraz boje sie o roczne dziecko bo wszystko co jest to dla starszych icon_sad.gif
alka25
Są tez takie kropelki, które aplikuje się na kark, dobrze działają icon_smile.gif
bufcia
wychodzace zwierzeta trzeba zabezpieczyc, na kleszcze tylko krople fiprex duo
alka25
obroże foresto są super, jeszcze można dostać tabletki przeciw pchlom i kleszczom u weta, ja korzystam
snickersika
kleszcze są straszne.. dobrze ze niebawem zima to bedzie chwila spokoju icon_razz.gif obecnie najwiecej łapał moj pies ale teraz stosujemy fiprex duo krople na kark i problem sie rozwiazal
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.