To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

antywirus

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Verka100
Hej. Zastanawiam sie nad kupnem jakiegoś dobrego antywirusa, który miałby opcje ochrony dzieci. Tak przeglądam różne oferty w necie, widziałam, że teraz korzystną opcje ma bitdefender (zniżka 30% na poczatku roku). Ktoś używał? Jak ochrona dzieci z tym programem?
Tigerek
Program do luftu. Przepuszcza masakrycznie.
Verka100
Czemu? Jakis konkret?
Rozpytywałam też wśród znajomych. Jak się okazało jeden z nich ma ten program i mówi, ze super. Ponoc można sobie ustawic dodatkowo ochrone na wypadek kradzieży, pozwala on lokalizować sprzęt lub usuwać wszelkie dane z kompa. Karol mówił też że sporo gra, a Bitdefender wcale nie spowalnia mu gier.
Tigerek
Mam brata informatyka, specjalisuzje się w tym. Po BitDefenderze - a miałam legalny na licencji - inny musiał mi kilka godzin czyścić zainfekowane dyski. Wywaliłam i nie wracam.

Obecnie najlepszą renomą cieszą się Kaspersky albo NOD 32 - ten drugi o wiele lepszy ale dla nowego użytkownika dla mnie za drogi, kontynuacje są o wiele wiele tańsze - używam "kacperka" od dobrych 7 lat, jestem zadowolona icon_smile.gif - odrobinę angażuje komputer, NOD tego nie robi, więc jak mi się teraz skończy licencja za rok to chyba jednak przerzucę się na NODA na dłuższe licencje. Wtedy tylko pierwsza drożej wychodzi, kolejne już naprawdę tanio i to w pakietach np na 3 komputery i 3 smartfony w tej cenie, co ja na Kasperskym mam na 2 stacje.
kuskus
Sprawdziłam jakieś niezależne rankingi i rzeczywiście ten bitdefender w testach wypada bardzo dobrze.

Ma to coÅ› ochronÄ™ rodzicielskÄ…? Nigdy nie wiadomo gdzie dziecko kliknie.
koplik89
Ja używam Avasta od lat i jestem zadowolony. Jeszcze nigdy żadnego wirusa nie złapałem icon_smile.gif
Verka100
Po wielu namysłach i wyczytanych opiniach, nie tylko tu, zakupiłam bitdefender. Jak na razie wszystko działa jak należy, ustawiłam sobie ochrone rodzicielską i wszystko mam pod kontrolą. Dziękuje za wszelkie opinie.
lillou
nie mam przekonania do darmowych, miałam i zawsze jakiś wirus się przecisnął a potem mi komputer zamulał ma maksa, bit defender zaliczył włam na serwery, więc nie wiem czy jest taki skuteczny
sabinkaduchess
My z mężem mamy na wszystkich firmowych i prywatnych komputerach g datę. Tego samego antywirusa używamy na telefonach z androidem. Powiem, że od dwóch lat nie ma żadnych problemów z wirusami, a sprzęt też nie zamula icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.