To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witajcie 😊

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gosia1987
Witam wszytskich forumowiczów.

Jestem od niedawna mamą małego Marcina.

Marcin urodziÅ‚ siÄ™ w czerwcu ale jego mamÄ… jestem od sierpnia synek jest przysposobiony i wszytskie formalnoÅ›ci już za nami wiÄ™c w razie co mogÄ™ odpowiedzieć na trochÄ™ pytaÅ„ zwiÄ…zanych z caÅ‚Ä… procedurÄ… 😉

Zarejestrowalam się tu bo szukam wątków i stołowym zapaleniu skóry bo prawdopodobnie masz synek właśnie to ma.

Mam nadziejÄ™ ze siÄ™ tu jakoÅ› zadomowie 😉
funndacjja
Witam wszystkich,
To bÄ™dzie aktualne zaproszenie o charakterze charytatywnym. WierzÄ™, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to temat trochÄ™ inny niż zwykÅ‚e dyskusje na forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracujÄ™ zaprasza każdego zainteresowanego do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. JeÅ›li w ramach dziaÅ‚aÅ„ spoÅ‚ecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz w nagrodÄ™ wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Na tej stronie wiÄ™cej informacji : https://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W przeszłości szkolenia otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Ujmujące było to, że przesyłano niesamowicie różnorodne projekty społeczne: od edukacji wczesnoszkolnej przez kursy języków obcych po treningi sportowe. Nie tylko wsparcie finansowe.
Jeżeli ktoś nie da rady brać udział w konkursie w obecnej rundzie akcji, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co roku.
Czołem,
Rafal
PS. Mam nadziejÄ™, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i dziaÅ‚aczy spoÅ‚ecznych.
joankak
CYTAT(Gosia1987 @ Tue, 15 Nov 2016 - 20:31) *
Witam wszytskich forumowiczów.

Jestem od niedawna mamą małego Marcina.

Marcin urodziÅ‚ siÄ™ w czerwcu ale jego mamÄ… jestem od sierpnia synek jest przysposobiony i wszytskie formalnoÅ›ci już za nami wiÄ™c w razie co mogÄ™ odpowiedzieć na trochÄ™ pytaÅ„ zwiÄ…zanych z caÅ‚Ä… procedurÄ… 😉

Zarejestrowalam się tu bo szukam wątków i stołowym zapaleniu skóry bo prawdopodobnie masz synek właśnie to ma.

Mam nadziejÄ™ ze siÄ™ tu jakoÅ› zadomowie 😉


witaj, Gosiu gratuluję!! podziwiam zza wytrwałość w dążeniu do celu, powiedz długo czekaliście na MArcinka?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.